اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ساخت اکسپرت و اندیکاتور توسط mda7

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

اقا مهدی. ببخشید من سوال میکنم.این اکسپرتی که امیر رضا جان زحمتشو کشیدن و شما زحمت ادیت رو کشیدین.مسئله اسپرد جفت ارز هم اهمیت داره؟اگه بله معمولا اسپرد برا این اکسپرت حداقل باید چند باشه؟چون در درو بروکر مختلف در حال تست هستند که اسپرد های متفاوت دارن اونی که اسپرد کمتری داره در حال معامله هستش و اونی که اسپرد 3 پیپ داره اکسپرت در اون اجرا نمیشه
    دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
      اقا مهدی. ببخشید من سوال میکنم.این اکسپرتی که امیر رضا جان زحمتشو کشیدن و شما زحمت ادیت رو کشیدین.مسئله اسپرد جفت ارز هم اهمیت داره؟اگه بله معمولا اسپرد برا این اکسپرت حداقل باید چند باشه؟چون در درو بروکر مختلف در حال تست هستند که اسپرد های متفاوت دارن اونی که اسپرد کمتری داره در حال معامله هستش و اونی که اسپرد 3 پیپ داره اکسپرت در اون اجرا نمیشه
      من داخل کد رو نخوندم ولی اگر چنین چیزی باشه حتما داخل ورودی ها میتونید تغییر بدید
      بزرگترین لذت در زندگی ، انجام دادن کاری ست که دیگران می گویند :
      تو نمی توانی ... !
      ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

نوشته اصلی توسط mda7 نمایش پست ها
        من داخل کد رو نخوندم ولی اگر چنین چیزی باشه حتما داخل ورودی ها میتونید تغییر بدید

در ورودی ها همچین چیزی نبود
        دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

ممنون جناب mda7

این اکسپرت رو دارم با هما هنگیه حسام ادیت میکنم..

ممنون از ادیتتون ولی من نتونسم خواب بگیرم...

با مثله گذشته میزاره...

الان تو این شکل3 تا پوز گرفته شده و پوزیشن لیمیت 2 هستش و دلارش 1 دلار ولی 3 تا پوزیشن باز کرده و باز تی پی رو رو برانیده 60 دلاری گذاشته

بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
            ممنون جناب mda7

با مثله گذشته میزاره...

الان تو این شکل3 تا پوز گرفته شده و پوزیشن لیمیت 2 هستش و دلارش 1 دلار ولی 3 تا پوزیشن باز کرده و باز تی پی رو رو برانیده 60 دلاری گذاشته

باز چک میکنم ببینم که ایراد کار کجاست
            فقط دقت کنید که ما با تی پی کاری نداریم
            قرار شده که وقتی تعداد پوزیشنها بیشتر از اون مقداری باشه که براش در وردوی تعریف کردیم اون وقت اگر بالانس اکانت + ورودی 1دلار کوچکتر از اکوییتی بشه هر چی پوزیشن باز هست رو خواهد بست و تغییری در تی پی رو نخواهید دید این مثل بستن دستی پوزیشنها هست.

در ضمن چرا این کار رو به خود جناب حسام محول نفرمودید ، همونطور که قبلا هم عرض کردم هر کد نویسی به سلیقه خودش مینویسه وقتی کد رو ایشون نوشتند مسلما مسلط از بنده و در زمان کمتری تغییرات خواسته شما رو اعمال میتونند بکنند.

به هر حال من سر فرصت باید اکسپرتشون رو ران کنم و ببینم آیا اون چیزی که مد نظر بنده بوده رو انجام میده یا نه
            تو نمی توانی ... !
            ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

باز چک میکنم ببینم که ایراد کار کجاست
              فقط دقت کنید که ما با تی پی کاری نداریم
              قرار شده که وقتی تعداد پوزیشنها بیشتر از اون مقداری باشه که براش در وردوی تعریف کردیم اون وقت اگر بالانس اکانت + ورودی 1دلار کوچکتر از اکوییتی بشه هر چی پوزیشن باز هست رو خواهد بست و تغییری در تی پی رو نخواهید دید این مثل بستن دستی پوزیشنها هست.

در ضمن چرا این کار رو به خود جناب حسام محول نفرمودید ، همونطور که قبلا هم عرض کردم هر کد نویسی به سلیقه خودش مینویسه وقتی کد رو ایشون نوشتند مسلما مسلط از بنده و در زمان کمتری تغییرات خواسته شما رو اعمال میتونند بکنند.

به هر حال من سر فرصت باید اکسپرتشون رو ران کنم و ببینم آیا اون چیزی که مد نظر بنده بوده رو انجام میده یا نه
              ممنون...

اکسپرت رو یکی از دوستانه حسام برای ایشون نوشتن که متاسفانه فوت کردند..!

خوب اینجا یه مشکل هست اگر به بالانس و اکویتی کار داشته باشه مشکل ساز میشه چون این اکسپرت روی جند جفت ارز میخواد ران بشه..نه یک جفت ارز که اکویتی یکی بیشتر ز بالانس شد ببنده.!

من و حسام برای هر جفت یه نوع ستی میخوایم بزنیم..با ریسکه کم اینجوری قاطی میشه!

یه مورد دیگه هم میخواستم لطف کنید انجام بدید..

اون گوشه بالا سمته راست میشه بجای فری.اکوییتی رو قرار بدین؟ تو لجظه بک تست کمک میکنه..!

بازم ممنون
              بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

ممنون جناب mda7

با مثله گذشته میزاره...

http://pcmupload.traderha.com/up...3899796121.rar

لطفا چک کنید

البته این پست رو قبل از اینکه پستتون رو بخونم انجام داده بودم

اول این رو چک کنید اگه درست بود بریم سراغ بعدی که با اکوییتی کاری نداسته باشیم
                ویرایش توسط mda7 : https://www.traderha.com/member/3339-mda7 در ساعت 01-17-2014, 10:01 PM
                تو نمی توانی ... !
                ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

خیلی لطف کردین فقط فایل اکسترکت نمیشه متاسفانه

نظر

خیلی لطف کردین فقط فایل اکسترکت نمیشه متاسفانه
                    http://pcmupload.traderha.com/up...9984926421.rar
                    تو نمی توانی ... !
                    ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

ممنونم ازتون متاسفانه نشد باز...!

نمایش اکوییتی خیلی خوب شد مرسی..

ولی باز پوز هارو روی براید دلاریه پیپ تعیین شده میبنده..

پوزیشن لیمیت 2 دلار 1

نظر

جناب mda7 بررسی کردم تا حدودی مثله اینکه درست عمل میکنه

به تصویر توجه کنید..

پوزیشن های اولی رو درست عمل کرده و روی 1 دلاری که تعیین کرده بودم بسته ولی پوزیشن های بعدی رو رفته رو 8 دلاره که براینده دلاریه 3تا پوزیشن هست بسته..

علت چیه؟

نظر

جناب mda7 بررسی کردم تا حدودی مثله اینکه درست عمل میکنه

به تصویر توجه کنید..

پوزیشن های اولی رو درست عمل کرده و روی 1 دلاری که تعیین کرده بودم بسته ولی پوزیشن های بعدی رو رفته رو 8 دلاره که براینده دلاریه 3تا پوزیشن هست بسته..

علت چیه؟
                          اگر دقت کنید قبلا شما پوزیشنی نداشتید که close بشه زمانی که در results پوزیشنی رو میبینید که Close هست در واقع شرط ما برقرار شده ولی در جاهایی که تی پی خورده این شرط برقرار نشده که پوزیشنهاش رو ببنده
                          اصولا خودتون باید به نحوه عملکرد اکسپرت مسلطتر از بنده باشید .
                          close ها رو چک کنید اگر اوکی بود خبر بدید .
                          و در ضمن روی چارت حتما چک کنید
                          اگر برایند پوزیشنها +1 نشه (یعنی اگر بیشتر بره توی منفی) باز هم تعداد پوزیشنها ادامه پیدا خواهند کرد یعنی بیشتر از اون مقداری که دادید پوز خواهد گرفت و دقیقا زمانی که برآیند بیشتر از 1+ بشه همش رو خواهد بست
                          این مساله رو هم در نظر داشته باشید که چون روش مارتینگلی هست با حرکت 1 پیپی ممکن هست که شما بیشتر از 1 دلار سود یا زیان کنید
                          اگر بروکر شما 4 رقمی باشه این مساله قابل لمس تر خواهد بود. ولی اگر بروکر 5 رقمی امتحان کنید شاید اعداد به 1 دلار نزدیکتر باشه
                          ویرایش توسط mda7 : https://www.traderha.com/member/3339-mda7 در ساعت 01-18-2014, 02:59 PM
                          تو نمی توانی ... !
                          ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

اگر دقت کنید قبلا شما پوزیشنی نداشتید که close بشه زمانی که در results پوزیشنی رو میبینید که Close هست در واقع شرط ما برقرار شده ولی در جاهایی که تی پی خورده این شرط برقرار نشده که پوزیشنهاش رو ببنده
                            اصولا خودتون باید به نحوه عملکرد اکسپرت مسلطتر از بنده باشید .
                            close ها رو چک کنید اگر اوکی بود خبر بدید .
                            و در ضمن روی چارت حتما چک کنید
                            اگر برایند پوزیشنها +1 نشه (یعنی اگر بیشتر بره توی منفی) باز هم تعداد پوزیشنها ادامه پیدا خواهند کرد یعنی بیشتر از اون مقداری که دادید پوز خواهد گرفت و دقیقا زمانی که برآیند بیشتر از 1+ بشه همش رو خواهد بست
                            این مساله رو هم در نظر داشته باشید که چون روش مارتینگلی هست با حرکت 1 پیپی ممکن هست که شما بیشتر از 1 دلار سود یا زیان کنید
                            اگر بروکر شما 4 رقمی باشه این مساله قابل لمس تر خواهد بود. ولی اگر بروکر 5 رقمی امتحان کنید شاید اعداد به 1 دلار نزدیکتر باشه
                            بعله درست میفرمایید..من پوز لیمیت رو 2 و دلار رو 1 گذاشتم یعنی بعده پوزیشنه دوم فقط دنبال 1 دلار برایند باش..

در مورده اول قیمت تونسته تو پوزیشنه سوم به 1 دلار مثبت برسه .طبق دستوره شما کلوز کرده..

اما در پوزیشن های بعدی هم باید همین قانون تکرار میشد.ونباید تی پی میزد..باید روی پوزیشنه سوم 1 دلار کلوز میکرد همه رو...این تی پی زدنش برای من سواله..!

وقتی تونسته تی پی بزنه یعنی 1 دلارشو دیده پس شرطه ما بر قراره..

یه مثال

نظر

بعله درست میفرمایید..من پوز لیمیت رو 2 و دلار رو 1 گذاشتم یعنی بعده پوزیشنه دوم فقط دنبال 1 دلار برایند باش..

در مورده اول قیمت تونسته تو پوزیشنه سوم به 1 دلار مثبت برسه .طبق دستوره شما کلوز کرده..

اما در پوزیشن های بعدی هم باید همین قانون تکرار میشد.ونباید تی پی میزد..باید روی پوزیشنه سوم 1 دلار کلوز میکرد همه رو...این تی پی زدنش برای من سواله..!

وقتی تونسته تی پی بزنه یعنی 1 دلارشو دیده پس شرطه ما بر قراره..

یه مثال
                              مطمئن هستید که داخل results در اون نقطه تعدادتون بیشتر از 2 بوده؟
                              باید خیلی ریز هم روی ریزات هم روی چارت و جایی که پوز گرفته چک کنید. یعنی ممکن نیست که یک کدی یک جا درست عمل کنه و جای دیگه اشتباه کنه مگر اینکه کدنویس بعد از ایجاد مراحلی دیگه تابع اصلی رو بیخیال بشه.
                              باز هم چک کنید که این کار رو فقط 1 بار انجام میده یا بعدا هم انجام میشه
                              اگر بیشتر از یک بار انجام میشه پس به احتمال 99٪ کدی که نوشتیم دقیق داره کار میکنه
                              ویرایش توسط mda7 : https://www.traderha.com/member/3339-mda7 در ساعت 01-18-2014, 04:21 PM
                              تو نمی توانی ... !
                              ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

به نظرتون دلیل این مناطق که با دایره مشخص کردم میتونه چی باشه

((زیگموند فروید))

نظر

پردازش ...
                                X