اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اندیکاتورهای کاربردی در مباحث تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط keshavarzi نمایش پست ها
    با سلام

نه این اندیکاتور به اندیکاتور دیگه ای ربط نداره. فقط نکته اینه که محل اجرای اندیکاتور گوشه سمت راست بالای چارت هست که باید اون فضا خالی باشد. ثانیا اندیکاتور موقعی درست کار می کند که به اینترنت متصل باشید. چون یک سری اطلاعات رو از شبکه می گیره. ثالثا اندیکاتور ارزیابی قدرت ارزهای من همان oasis 1000 pips dashboard هست که از همین سایت برداشتمش و تو فایل اصلیش که به فرمت mq4 هست دستورهای تعویض رنگ و دستور حذف اون چند سطر دیگر بالای اندیکاتور رو دست کاری کردم. که نهایتا به این شکل در امده. و اون هم ربطی به اندیکاتور pip value نداره. شاید بهتر باشد که اندیکاتور رو ابتدا از لیست indicator list چارتتون حذف کنید. نرم افزارتون رو کلا ببندید و دوباره بعد از اجرای مجدد متاتریدر، اندیکاتور pip value رو مجدد run کنید.

با تشکر
    سلام
    همه این موارد رو انجام دادم ولی متاسفانه بازم جواب نداد
    در هر صورت ممنون

نظر

با سلام
      من 3 نوع اندیکاتور قدرت ارز دارم که قیمت هر یک از ارزها با هم فرق داره علت جیه؟ یا اینکه یجای کارم میلنگه!!!!
      poor

نظر

سلام
        میشه در مورد اندیکاتور قدرت ارزها یه نفر توضیح کامل بده
        سه چیز در زندگی هرگز باز نمی گردند: وقت، کلمات و موقعیت ها

نظر

معرفی پایلوت

سلام

من تا حالا پایلوت متاتریدرم میلینیوم بوده که هم کندل روز یکشنبه رو نداشته شاخص دلار و نفت وطلا و اخبار روزانه رو هم دارا بوده و البته سرعتش هم بالا بود . حالا امروز فهمیدم که این پایلوت تاریخ انقضا داشته که امروز هم تمام شد. هر چی هم متاتریدر از بروکر های دیگه دانلود کردم و نصب کردم یکی از مشخصه های بالا رو نداشته و دیگه دارم کم کم ویندوزم خراب میشه. خواهشا اگر کسی پایلوتی میشناسد که همه موارد فوق رو داراست و منقضی هم نمیشه به من معرفی کند.

با تشکر

نظر

سلام
            ميتوني از متاتريدر الپاري استفاده كني

نظر

با سلام
              جناب مهندس نیما ، این عدد هایی که در پیوت شکل زیر وجود دارد درست است؟
              چرا خط قرمز رنگ بالایی هیچ مشخصه ای ندارد و فقط عبارت text بر روی آن وجود دارد؟
              با تشکر

poor

نظر

سلام
                با توجه به اينكه قدرت ارزها مرتبا تغيير مي كند و حتي بعضا برا يك جفت ارز در يك روز قدرتها معكوس نيز مي شود ، تا چه حدي بايد به آن اتكا كرد ؟ و آيا اين پارامت تا چه حد اعتبار دارد ؟

نظر

قدرت ارزها باید مرتباً تغییر کنه ، این اندیکاتور در کنار سیستم تریدری که هست مفهوم پبدا می کنه وگرنه این ابزار به تنهایی هیچ کمکی نمی کنه.
                  « پلن+دیسیپلین » رمز موفقیت در بازارها

نظر

سلام
                    نمي دونستم اين اكسپرت را كجا بزارم برا همين تو اين تايپيك قرار دادم
                    براي داشتن چارت به صورت رنكو مي توانيد از اين اكسپرت استفاده كنيذ
                    چارت رنكو يك چارت عمودي هست و فقط تغييرات قيمت در آن تاثير گذار است ودر آن تمام كندل ها به يك اندازه مشخص هستد
                    http://s2.picofile.com/file/7345799458/renko.rar.html

منبع را يادم رفته

نظر

انديكاتور ffcl
                      امروز داشتم انديكاتور هاي موجود در سيستمم را چك مي كردم كه به يك انديكاتور جالب برخورد كردم كه زمان اعلام خبر ها را بر روي چارت نشان مي داد .آپلودش كردم شايد كسي بدردش خورد
                      http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...indicators.rar
                      ویرایش توسط rokhsat : https://www.traderha.com/member/3282-rokhsat در ساعت 05-22-2012, 10:11 AM

نظر

سلام.

بچه ها من همیشه در گام اول تحلیل باید کانال رسم کنم در تایم 4ساعته و بالاتر و اگه نتونم کانال مورد نظر و قویم رو پیدا کنم که از چند کف و یا سقف عبور کنه اصلا جلو نمیرم دیگه. اعتقاد خاصی به کانال ها دارم. بعدش که کانال رو رسم کردم ادامه میدم....

من بعد از اینکه کانال رو خودم دستی رسم میکنم از یک اندیکاتور به نام SHI_Channel_true هم استفاده میکنم که ببینم اون هم تایید میکنه خطوط من رو یا نه.

حالا میخواستم ببینم دوستان خودشون با اندیکاتوری کار کردن که خطوط کانال رو رسم بکنه و ازش راضی باش یا نه.

ممنون.

نظر

نوشته اصلی توسط rokhsat نمایش پست ها
                          انديكاتور ffcl
                          امروز داشتم انديكاتور هاي موجود در سيستمم را چك مي كردم كه به يك انديكاتور جالب برخورد كردم كه زمان اعلام خبر ها را بر روي چارت نشان مي داد .آپلودش كردم شايد كسي بدردش خورد
                          http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...indicators.rar
                          سلام. من انداختم رو چارت اما چیزی نشون نمیده . شما باهاش کار کردید ؟؟

نشون میده .؟
                          مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

سلام بله نشون ميده. شايد از اختلاف ساعت بروكر ها باشه كه نشون نميده .شايدم چيز ديگري باشد نمي دانم

نظر

برای من هم چیزی نشون نمیده.شما بر روی پلتفرم چه بروکری امتحان کردین که نشون میده؟

نظر

سلام دوستان
                                اگه ممکنه لطف کنید اندیکاتور پیوت رو برای متا5 هم قرار بدید

نظر

پردازش ...
                                X