اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درخواست اندیکاتور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دوستان سلام
    ممنون و متشکرم بابت اطلاعات بسیار خوبی که اینجا گذاشتید
    اندیکاتوری برای متای 5 می خواستم که خطوط قیمتی رو برام رسم کنه
    مثلا" بهش بگم از قیمت 1.11500 با افزایش و کاهش 50 پیپ برام خطوط قیمت را رسم کنه
    یعنی خط افقی در قیمت های 1.11550 و 1.11600 و 1.11650 و....... را با یه رنگ دلخواه رسم کنه
    کسی می تونه راهنمایی کنه
    الان برای متای 4 دارم
    نمی دونم چجوری فایلش اینجا قرار بدم؟؟؟

نظر

• با سلام.
      میخواستم تفاوت این دو اندیکاتور رو بدونم اگر امکان داره راهنماییم کنید ممنون دوستان.چطور میشه این مدل رو به اندیکاتور زرد رنگ تبدیل کرد برای استفاده در متاتریدر جدید.
      [IMG][/IMG]
      .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

• کسی اطلاعی از همچین اندیکاتوری داره؟ نقاط تی پی و ورودی رو بدونه کلا نوشتن همچین سیستمی فایده داره یا نه؟ تایم فریم هم فکر کنم رو یک دقیقه اعمال شده

نظر

• سلام دوستان...
          اندیکاتوری میخواستم که موقعی که تنکن سن و کیجن سن و کومو صاف میشود را نشان بدهد.
          ممنون
          ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 05-21-2016, 07:23 PM
          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
            سلام دوستان...
            اندیکاتوری میخواستم که موقعی که تنکن سن و کیجن سن و کومو صاف میشود را نشان بدهد.
            ممنون

خود ایچیموکو نشون میده! اندرکاتور دیگه ای لازم نداره!!!

نظر

• منظورمو دقیقتر بگم...موقعی که از لحاظ افقی بین دو کندل این سه صاف میشوند رو منظورم بود...که اندیکاتور انجام بدهد و آن زمانهای خاص رو نشون بده...
              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• با سلام.

کسی از عزیزان این اندیکاتور رو داره.؟ichi.jpg

همون ادیکاتور ایچی هستش با یه نوسان نما یه نام کینکو. لطفا اگه ممکنه راهنمایی فرمایید.

برا مفیدتریدر هستش.

نظر

• با سلام به همه دوستان
                  ممنون میشم کسی به من کمک کنه
                  اسکریپت یا اندیکاتوری میخام که یک سری اعداد که تویword نوشته ام را در محیط کد نویسی متا تایپ کنم و به صورت خطوط افقی روی چارت رسم کنه
                  مثلا چند تا خط هست برای چارت یورو دلار
                  ۱٫۱۲۸۵
                  ۱٫۲۵۳۶
                  ۱٫۰۱۰۱
                  حتی اگه یک خط کدنویسی کنید که بعد از کامپایل ، خط را روی چارت رسم کنه، بقیه خطوط را خودم از word ، کپی paste می کنم توی محیط برنامه mql4
                  دلیل این کار اینکه به صورت یه اندیکاتور بر روی سایر چارت های تحلیلی اضاقه کنم تا نیاز به رسم خطوط به صوررت دستی نباشه
                  البته بعضی چارت ها ، تعداد خطوط خیلی هست و این کار سرعت را بالا می بره

ممنون از دوستان یاری رسان

نظر

• سلام
                    دوستان یه اندیکاتور میخواستم که نام جفت ارز رو در بالا گوشه راست تصویر بصورت واضح نشون بده.کسی از عزیزان همچین اندیکاتوری داره؟
                    ممنون
                    هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• با سلام
                      دوستان یک اندیکاتور می خوام که وقتی در تایم روزانه قرار می گیریم، hlc (های، لو، کلوز) هر ماه رو بالای چارت به صورت ثابت نشون بده، یعنی برای تمام ماهها نشون بده نه فقط ماه جاری رو و همچنین با 5 رقم اعشار باشه حتما.
                      با تشکر

نظر

• سلام اندیکاتور یا اکسپرتی می خوام که وقتی تنظیمات ان اعمال شد دو پوزیشن همزمان در خلاف جهت همدیگر برایم بگیرد و با قعال شدن یکی دیگری را جذف نماید البته بین دو پوزیشن نیز فاصله ای باشد که قابل تنظیم باشد دوستان اگر کمک کنند ممنون می شوم با تشکر ضمنن از مدیر سایت هم خواهشی داشتم من عکسهای که قبلا در سایت بوده مثل اموزی امیر حسام میری الان ان عکسهای فروم برام باز نمی شود چکار باید بکنم با تشکر

نظر

• ضمن سلام خدمت دوستان:
                          یکی از دوستان که با برنامه نویسی در متاتریدر آشنایی داره لطفا پیام خصوصی بهم بده.
                          ایده ی جالبی دارم فقط به کمکش احتیاج دارم تا با همدیگر پروژه یی رو انجام بدیم.
                          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• باسلام

یه اندیکاتور بود تو قیمتها یه بنده خدایی زحمت کشیده بود کندلهای ماینر رو بصورت اندیکاتور درست کرده بود مثلا rd--srd اینجوری نشون میداد بی زحمت اگه کسی دارش بزاره ممنون میشم. تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
                              ضمن سلام خدمت دوستان:
                              یکی از دوستان که با برنامه نویسی در متاتریدر آشنایی داره لطفا پیام خصوصی بهم بده.
                              ایده ی جالبی دارم فقط به کمکش احتیاج دارم تا با همدیگر پروژه یی رو انجام بدیم.
                              سلام
                              من برنامه نویسی متا کار میکنم ولی بدلیل پست کم نتونستم خصوصی بفرستم meisambz2014@gmail.com
                              برنامه نویسی متا تریدر ساخت اندیکاتور و اکسپرت درخواستی شما

نظر

• سلام و عرض ادب دارم

نیاز به اندیکاتوری دارم که چارت رو طوری تغییر بده که : کندل های همرنگ رو که بلا واسطه در کنار هم هستند رو با هم ادغام کنه. ممنون میشم از لطفتون.

نظر

پردازش ...
                                X