اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درخواست اندیکاتور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط ابراهیم نمایش پست ها
    دوستان کسی این جدول ویاشایدم اندیکاتور رونداره...خیلی ازسایتها را سرچ کردم ولی پیداش نکردم

نظر

جناب Modiعزیزمرسی ازراهنماییتون...جاداره توی این زمینه خودماتقوییت کنم یه سوال من توی نرم افزار داینامیک تریدر جفت ارزهارودارم ولی وقتی سهم یاکالا (جنرال موتور..مایکروسافت...گوگل...کوکاکولا)راازمتاتریدرمی خام به این داینامبک انتقال بدم قبول نمیکنه ..ممنون میشم راهنمایی کنید

اقا ابراهیم

موردی که خواستید بصورت کامل ، شامل اندیکاتور انتقال دیتا و تعدادی تصویر برای راهنمائی نحوه انتقال دیتا فراهم کردم خدمتتون تقدیم میکنم

شاد باشید

http://pcmupload.traderha.com/uploa...0710412441.rar

نظر

• با سلام
        دوستان اگر اندیکاتوز mfi را محبت بفرمایند و بزارند ممنون میشم
        با تشکر
        برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

• بچه ها یه لطفی بکنین این رو ادیتش کنی فکر کنم مشکل داره

http://pcmupload.traderha.com/uploa...1204243311.rar
          دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• سلام و حسته نباشید
            من روی متاتریدر pcm, اندیکاتور dtosc را روی هر چارت میارم در کادر اندیکاتور dtosc, نمودارش خالی هست! چکار میشه کرد؟
            اندیکاتور رو از لینک زیر گرفتم
            https://www.mql5.com/en/forum/2742

نظر

دوستان کسی این جدول ویاشایدم اندیکاتور رونداره...خیلی ازسایتها را سرچ کردم ولی پیداش نکردم
              این فایل اکسلی که خودم توی اکسل دراوردم

چیز خاصی نداره یک سری محاسبات ساده است برای پوزیشن هام و مدیریت سرمایه ام ، استراتژی و قدرت سنجی ارز ها چون من فقط pair های اصلی رو معامله میکنم.
              فایل های پیوست شده
              .اول ای جان ، دفع شر موش کن . . . وانگهی در جمع گندم کوش کن .

نظر

• دوستان با اندیکاتور oasis-dashboard آشنا هستید ؟؟؟
                اندیکاتوری که گوشه پایین سمت راست چارت قدرت ارز های مختلف رو از 0 تا 10 نمره میده ...

متاسفانه این اندیکاتور در لحظه محاسبه میکنه و امکانش نیست بفهمی در گذشته قدرت ارز چجوری بوده !
                من میخوام بدونم اگر ارز GBP الان 7 هست 4 ساعت پیش قدرتش چند بوده !!!؟
                در واقع عدد نمیخوام روند قدرت ارز ها رو با نمودار می خوام.
                نموداری خطی مثلا شامل 8 خط به تفکیک ارزهای اصلی ...

دوستان این مورد برام خیلی مهمه لطفا من رو به یک اندیکاتور نویس لینک کنید.
                سپاسگذارم

نظر

• با سلام

لطف میکنید و یک اندیکاتور یا اکسپرت که بتوان با اون لیبل گذاری الیوتی را در درجات مختلف روی چارت انجام بدهم, share کنین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط charisma نمایش پست ها
                    دوستان با اندیکاتور oasis-dashboard آشنا هستید ؟؟؟
                    اندیکاتوری که گوشه پایین سمت راست چارت قدرت ارز های مختلف رو از 0 تا 10 نمره میده ...

متاسفانه این اندیکاتور در لحظه محاسبه میکنه و امکانش نیست بفهمی در گذشته قدرت ارز چجوری بوده !
                    من میخوام بدونم اگر ارز GBP الان 7 هست 4 ساعت پیش قدرتش چند بوده !!!؟
                    در واقع عدد نمیخوام روند قدرت ارز ها رو با نمودار می خوام.
                    نموداری خطی مثلا شامل 8 خط به تفکیک ارزهای اصلی ...

دوستان این مورد برام خیلی مهمه لطفا من رو به یک اندیکاتور نویس لینک کنید.
                    سپاسگذارم
                    سلام و درود

دوست عزیز این ایندیکاتور همان چیزی است که شما میخواهید ببینید درست هست
                    دانلود ایندیکاتور
                    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                      سلام و درود

دوست عزیز این ایندیکاتور همان چیزی است که شما میخواهید ببینید درست هست
                      دانلود ایندیکاتور
                      مهندس یزدی عزیز ضمن تشکر از پیگیرتون
                      اندیکاتور رو اجرا کردم ولی اینجوریه
                      تنظیمات خاصی باید انجام بگیره !!؟؟
                      بازم ممنون
                      فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط charisma نمایش پست ها
                        مهندس یزدی عزیز ضمن تشکر از پیگیرتون
                        اندیکاتور رو اجرا کردم ولی اینجوریه
                        تنظیمات خاصی باید انجام بگیره !!؟؟
                        بازم ممنون
                        سلام و درود

اجازه بدید تیک تو بازار بیاد ران میشه . در حال حاضر تیکی تو بازار وجود نداره برای امشب که بازار باز شد ران کنید

موفق باشید
                        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                        گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                        آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                        پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                        پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                        پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• [QUOTE=mohsen_hps;162449]بچه ها یه لطفی بکنین این رو ادیتش کنی فکر کنم مشکل داره

http://pcmupload.traderha.com/uploa...1204243311.rar[/Q

رفقا تونستین ادیتش کنین؟
                          دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
                            بچه ها یه لطفی بکنین این رو ادیتش کنی فکر کنم مشکل داره http://pcmupload.traderha.com/uploa...1204243311.rar[/Q رفقا تونستین ادیتش کنین؟
                            سلام برنامه بایستی ویرایش بشه. برای ویرایشش تو برنامه هرجا Char هست شما بجاش Char1 بزار و درنهایت کمپایل بزن.
                            کد اچ تی ام ال:
                                  int char1 = StringGetChar(s, length);
                                     if((char1 > 96 && char1 < 123) || (char1 > 223 && char1 < 256))
                                                 s = StringSetChar(s, length, char1 - 32);
                                     else if(char1 > -33 && char1 < 0)
                                                 s = StringSetChar(s, length, char1 + 224);
                               }
                               return(s);
                            }
                            ویرایش توسط Seyedi : https://www.traderha.com/member/14738-seyedi در ساعت 05-16-2015, 08:35 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi13 نمایش پست ها
                              با سلام

لطف میکنید و یک اندیکاتور یا اکسپرت که بتوان با اون لیبل گذاری الیوتی را در درجات مختلف روی چارت انجام بدهم, share کنین؟
                              سلام

کسی از دوستان این اندیکانور یا اکسپرت رو برای متا تریدر نداشت؟

نظر

• سلام
                                من مثل خیلی از تریدرها با خط روند ترید میکنم
                                و مطمئنم اگر اندیکاتوری باشه که پس از برخورد قیمت به خط روندهای رسم شده، آلارم بده، خیلی میتونه مفید باشه
                                برای همین میخواستم از دوستان تقاضای همچنین اندیکاتوری کنم
                                حتما جبران میکنم
                                با تشکر و آرزوی سلامتی
                                ویرایش توسط sahand : https://www.traderha.com/member/18341-sahand در ساعت 05-17-2015, 09:40 PM

نظر

پردازش ...
                                X