اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اکسپرت و اسکریپتهای کاربردی من

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام دوستان عزیز خسته نباشید
    ببخشید چند تا سوال راجع به اکسپرت داشتم ؟

میخواستم ببینم میشه اکسپرتی نوشت که موقعی که بازار از حالت رنج در میاد و به قوله خودمون وحشی میشه بدون اینکه ساعت رو براش تنظیم کنی پوزیشن رو بگیرهدر هر ساعت از شبانه روز ؟ یعنی به محض اینکه بازار از حالت رنج دراومد خود به خود پوزیشن رو بگیره با tp , sl تعریف شده
    و اینکه چه جور میشه به یه اکسپرت شرایطی رو داد { مثلا براش بازاره رنج و روندو تعریف کنی و بر اون اساس پوزیشن رو بگیره ؟ یا مقداره نوسانه قیمتو بهش بدی؟

یا اصلا همچین اندیکاتوری هست؟؟
    من از برنامه نویسی سر در نمیارم
    ​به هر حال ممنون

نظر

• سلام

لطفا کسی اکسپرتی ، روشی ، چیزی اعلام کنه که با باز کردن هر سفارش خرید/فروش به صورت پیشفرض حدضرر و حد سود مثلا 30 پیپ به صورت آنی قرار بده تا سر فرصت اون هار را جابجا کنیم.

با تشکر

نظر

• با سلام خدمت دوستان
        یک استراتژی خیلی ساده دارم فقط با دو تا اندیکاتور کار میکنه میخواستم به اکسپرت تبدیلش کنم از دوستان اکسپرت نویس ممنون میشم اگر وقت دارند پیام بزارند تا من استراتژی رو براشون بفرستم برای اکسپرت کردن. در ضمن چند هفته ای هست این استراتژی رو روی حساب دمو در بروکر ifc روی طلا با اسپرد 4.5 ثابت ترید کردم که استیتمنتش در زیر هست در ضمن این استراتژی روی جفت ارز یورو به دلار و پوند به دلار هم خیلی خوب جواب میده. موفق باشید

http://www.myfxbook.com/statements/7...statement.html
        درس این زندگی از بهر ندانستن ماست
        این همه درس بخوانیم و ندانیم که چه

نظر

• اسكريپت سفارش فوري

نوشته اصلی توسط cmureza نمایش پست ها
          سلام

لطفا کسی اکسپرتی ، روشی ، چیزی اعلام کنه که با باز کردن هر سفارش خرید/فروش به صورت پیشفرض حدضرر و حد سود مثلا 30 پیپ به صورت آنی قرار بده تا سر فرصت اون هار را جابجا کنیم.

با تشکر
          سلام چيزي را كه خواسته بوديد در قالب اسكرپت نوشتم . تي پي و اس ال رو بصورت پيشفرض 30 پيپ گرفتم . وقتي اجراميكنيد ميتونيد آنهارا خودتون تغيير دهيد.
          اگر خواستيد مقادير پيشفرض را تغيير بديد اسكريپت را modify كنيد تا سورس آنرا در متا اديتور ببينيد و در آنجا خطوط زير را تغيير دهيد به مقادير مورد نياز خودتون بجاي 30 و بعد كامپال كنيد و اديتور را ببنديد.
          کد:
          extern double SLp=30;
          extern double TPp=30 ;
          فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط Hosein Mahjour نمایش پست ها
            سلام چيزي را كه خواسته بوديد در قالب اسكرپت نوشتم . تي پي و اس ال رو بصورت پيشفرض 30 پيپ گرفتم . وقتي اجراميكنيد ميتونيد آنهارا خودتون تغيير دهيد.
            اگر خواستيد مقادير پيشفرض را تغيير بديد اسكريپت را modify كنيد تا سورس آنرا در متا اديتور ببينيد و در آنجا خطوط زير را تغيير دهيد به مقادير مورد نياز خودتون بجاي 30 و بعد كامپال كنيد و اديتور را ببنديد.
            کد:
            extern double SLp=30;
            extern double TPp=30 ;
            دست شما درد نکنه

فقط اگه ممکنه یک راهنمایی در مورد کار باهشون بگید.

یکبار که اجراشون کنم دیگه خود به خود مادام العمر اتوماتیک اجرا میشن؟

(راستش من زیاد نمیدونم چطوری باید اکسپرتها کار کرد)

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط original نمایش پست ها
              با سلام خدمت دوستان
              یک استراتژی خیلی ساده دارم فقط با دو تا اندیکاتور کار میکنه میخواستم به اکسپرت تبدیلش کنم از دوستان اکسپرت نویس ممنون میشم اگر وقت دارند پیام بزارند تا من استراتژی رو براشون بفرستم برای اکسپرت کردن. در ضمن چند هفته ای هست این استراتژی رو روی حساب دمو در بروکر ifc روی طلا با اسپرد 4.5 ثابت ترید کردم که استیتمنتش در زیر هست در ضمن این استراتژی روی جفت ارز یورو به دلار و پوند به دلار هم خیلی خوب جواب میده. موفق باشید

سلام خوشحال ميشم بتونم كمك كنم .

نظر

• نوشته اصلی توسط cmureza نمایش پست ها
                دست شما درد نکنه

فقط اگه ممکنه یک راهنمایی در مورد کار باهشون بگید.

یکبار که اجراشون کنم دیگه خود به خود مادام العمر اتوماتیک اجرا میشن؟

(راستش من زیاد نمیدونم چطوری باید اکسپرتها کار کرد)

با تشکر
                اسكريپتها را از حالت فشرده خارج كنيد و در پوشه \experts\scripts در محل نصب متا كپي كنيد بعد متا را ريستارت كنيد . بعد از ويندو navigator بخش اسكريپتها را باز كنيد و اسكريپتي كه ميخواهيد با موس بكشيد روي چارت رها كنيد . صفحه پارامترها باز ميشه اگر خواستد TP و SL را به پيپ وارد كنيد و تاييد كنيد تا اجرا بشه و پس از اجرا از حافظه ميره بيرون .

نظر

• نوشته اصلی توسط hosein mahjour نمایش پست ها
                  اسكريپتها را از حالت فشرده خارج كنيد و در پوشه \experts\scripts در محل نصب متا كپي كنيد بعد متا را ريستارت كنيد . بعد از ويندو navigator بخش اسكريپتها را باز كنيد و اسكريپتي كه ميخواهيد با موس بكشيد روي چارت رها كنيد . صفحه پارامترها باز ميشه اگر خواستد tp و sl را به پيپ وارد كنيد و تاييد كنيد تا اجرا بشه و پس از اجرا از حافظه ميره بيرون .
                  خب پس دو سوال برام پیش اومد :

یک جورایی مثل اندیکاتور میمونه و فقط یکبار اونم فقط برای همون جفت ارزی کهدچارتش بازه عمل مکنه؟
                  نمیشه کاری کرد برای هر معامله ای (فرقی نکنه چه جفت ارزی) خودکار اینکارو بکنه؟
                  یعنی بعد از گرفتن هر پوزیشن هی مجبورم این اکسپرتو بندازم روی چارت ؟

در بروکری مثل pcm که قیمت با پنج رقم اعشاره به جای سی پیپ باید بزنیم 300 ؟
                  (در تریلینیگ استاپ که اینطوره)

با تشکر

نظر

• سلام دوستان عزیز
                    سوالی داشتم ، می شه اکسپرتی نوشت که با فلت شدن کیجن سن الارم بده و مشخص شه کدوم ارز هستش
                    ممنون از زحمات شما بزرگواران

نظر

• سلام.

یک اکسپرت براتون لود می کنم با مشخصاتی که خواستید.

فایل زیپ شده هستش . ان رو از حالت زیپ خارج کنید و اکسپرت را در فایل اکسپرت متاتریدر خودتون کپی کنید.

یک بار متاتریدر را بسته و مجددا باز کنید

اکسپرت ادوایزر در که ایکون ان در بالای متا هستش را روشن کنید.

در قسمت نویگیتور متاتریدر وارد قسمت اکسپرت بشوید و اکسپرت را به چارت مورد نظر خودتون اضافه کنید.

ادمک رو بروی ایکون اکسپرت در گوشه سمت راست چارت شما باید خندان باشد

بعد از اضافه کردن اکسپرت به چارت یک پنچره نتظیمات باز میشود که در این پنجره در زبانه کامنت در قسمت لایو ترید تیک گزینه لایو منوال کانفرم را بردارید تا وقتی ترید می کنید از شما سوال تایید پرسیده نشود.

در زبانه اینپوت همین پنجره 4 گزینه وجود دارد که باید انها را مطابق با خواسته خودتان تنظیم کنید.

استاپ لاس
                      تیک پروفیت
                      و
                      گزینه تریلینگ استاپ که اگر میخواهید استفاده کنید باید ترو را انتخاب کنید و اگر نمیخواهید استفاده کنید فالس را انتخاب کنید

در صورت انتخاب ترو مقدار مورد نظر خوردتان را برای تریل وارد کنید.

===============

حالا هر زمان که روی چارت مورد نظر تان تریدی انجام بدهید بلافاصله در تیک بعدی استاپ و تارکت شما ست میشود.

لطفا یک حساب دمو باز کنید و برای تسلط به کار با اکسپرت یک بار ان را در حساب دمو تست کنید و یکی دوتایی ترید با ان انجام بدهید و بعد از درستی تنظیمات بعدا در حساب ریل از ان استفاده کنید.
                      فایل های پیوست شده
                      امضاء

نظر

• ببخشید برای دیشب یک نکته یادم رفت که بگم.

اگر شما سه یا چهار چارت از یک شاخص با تایم فریم های مختلف روی سیستم دارید

احتیاجی نیستش که اکسپرت به تمام چارت ها زیاد بشه

فقط روی یکی از چارت های ان شاخص باشه کافی هستش.

===========
                        ولی من تا الان این رو امتحان نکردم که اگر اکسپرت روی مثلا یورو به دلار باشه وقتی روی پوند به ین هم ترید می کنیم ایا اکسپرت عمل می کنه یا خیر.

کاربرانی که از اکسپرت استفاده می کنند این موضوع را هم تستی بفرمایید و جواب را برای سایر کاربران در این تاپیک قرار بدهند .
                        امضاء

نظر

• نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
                          ببخشید برای دیشب یک نکته یادم رفت که بگم.

اگر شما سه یا چهار چارت از یک شاخص با تایم فریم های مختلف روی سیستم دارید

احتیاجی نیستش که اکسپرت به تمام چارت ها زیاد بشه

فقط روی یکی از چارت های ان شاخص باشه کافی هستش.

===========
                          ولی من تا الان این رو امتحان نکردم که اگر اکسپرت روی مثلا یورو به دلار باشه وقتی روی پوند به ین هم ترید می کنیم ایا اکسپرت عمل می کنه یا خیر.

کاربرانی که از اکسپرت استفاده می کنند این موضوع را هم تستی بفرمایید و جواب را برای سایر کاربران در این تاپیک قرار بدهند .
                          دست شما درد نکنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واقعا چی بگم ، شرمنده مون میکنید. خیلی لطف دارید.

خب بریم سر اصل مطلب :

1. اول هی فکر میکردم چرا جواب نمیده ؛ توجه کردم دیدم آدمک ناراحته ! گزینه allow live تیک زدم مشکل حل شد!

2. برای بروکر پرسپولیس که قیمت 5 رقمه باید به جای 30 پیپ بزنیم 300 پیپس !

3. الان چک کردم ، یورو به دلار اکسپرت اجرا کردم و آدمک خندان بود ، در audusd , nzdusd هم خود به خود اعمال میکرد. (فقط نمیدونم چرا شکل آدمک اون بالا نبود ! )

میدونم شما میونه خوشی با اکسپرت و اینجور مخلفات ندارید ؛ اما من اینو برای ایران می خوام !
                          ماشالله از بس به اینترنتش ایمان دارم که هر لحظه پیش بینی میکنم لنگری ، کوسه ای ، آدم فضایی یا لولو خوخوره ای بیاد یک دستی بکشه اونوقت واویلا !

با این کار موقتا یک حدسود-حد ضرر قرار میدم آنی ، تا سر فرصت فکر کنم ببینم کجا باید باشن .

به هر حال یک دنیا ممنون
                          ویرایش توسط cmureza : https://www.traderha.com/member/9923-cmureza در ساعت 10-31-2013, 11:45 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط cmureza نمایش پست ها
                            دست شما درد نکنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واقعا چی بگم ، شرمنده مون میکنید. خیلی لطف دارید.

خب بریم سر اصل مطلب :

1. اول هی فکر میکردم چرا جواب نمیده ؛ توجه کردم دیدم آدمک ناراحته ! گزینه allow live تیک زدم مشکل حل شد!

2. برای بروکر پرسپولیس که قیمت 5 رقمه باید به جای 30 پیپ بزنیم 300 پیپس !

3. الان چک کردم ، یورو به دلار اکسپرت اجرا کردم و آدمک خندان بود ، در audusd , nzdusd هم خود به خود اعمال میکرد. (فقط نمیدونم چرا شکل آدمک اون بالا نبود ! )

میدونم شما میونه خوشی با اکسپرت و اینجور مخلفات ندارید ؛ اما من اینو برای ایران می خوام !
                            ماشالله از بس به اینترنتش ایمان دارم که هر لحظه پیش بینی میکنم لنگری ، کوسه ای ، آدم فضایی یا لولو خوخوره ای بیاد یک دستی بکشه اونوقت واویلا !

با این کار موقتا یک حدسود-حد ضرر قرار میدم آنی ، تا سر فرصت فکر کنم ببینم کجا باید باشن .

به هر حال یک دنیا ممنون

با تشکر از شما

سوال اول که حل شده

برای سوال دوم هم یک بار که تارکت و استاپ توسط اکسپرت ست شد ان را به صورت دستی اندازه گیری کنید مشخص خواهد شد که در بروکرتان باید 30 بزنید یا 300

بایت پاسخ به سوال من هم متشکرم. و با توجه به فرمایش شما اگر اکسپرت فقط روی یک چارت اضافه بشه برای تمام شاخص ها عمل می کنه و این خیلی خوبه.

و من هم الان اکسپرت را به چارتم اضافه می کنم و شروع می کنم به استفاده از ان

============

ان اکسپرت هایی که من باهاشون میانه خوبی ندارم اکسپرت های ترید کننده هستند که دردسر های خودشون رو دارند ولی این اکسپرت یا اکسپرت های مشابه و یا اسکریپت های مشابه ابزارهای کمک ترید هستد و با انچه که قبلا در مورد اتو تریدینگ صحبت کردیم که سرور میخواد و وپی ان یا از این چیز ها و دردسر های خوش و اینکه حالا خود اکسپرت سود ده باشه یا نه یه موضوع کاملا جدا گانه هستش.

با سپاس
                            ویرایش توسط بانوی شرقی : https://www.traderha.com/member/10330-بانوی-شرقی در ساعت 10-31-2013, 12:14 PM
                            امضاء

نظر

• نوشته اصلی توسط original نمایش پست ها
                              با سلام خدمت دوستان

با سلام به همه دوستان نازنینم و عرض خسته نباشید به جناب مهجور
                              عزیز صندوق پیامت پر شده پیام رو رد نمیکنه. منم با عرض عذرخواهی اینجا پست میذارم

اگه سیستم شما تنها بر اساس rsi هست که قبلا چندین اکسپرت برای این روش ساخته شده... مثلا یه مورد اینجا:
                              http://www.mql5.com/en/market/product/1029
                              البته این مورد برا تست باید metatrader5 نصب کنید
                              اگه سرچ کنید برا mt4 هم پیدا میشه صددرصد

اما اگه ..... یا مورد خاصی رو مدنظر داشتین که بحثش جداست، میتونین در صورت تمایل اینجا مطرح کنین تا با همکاری بچه ها ردیفش کنیم.

ارادتمند.

نظر

• سلام امیر جان
                                میشه درخواست بنده را هم در تاپیک درخواست ها بررسی کنید ؟ ممنون میشم عزیز

ورود به معامله با منطق انسانی
                                خروج
                                از معامله با احساس ماشینی
                                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

پردازش ...
                                X