اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اکسپرت و اسکریپتهای کاربردی من

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام حسین جان
    شما اندیکاتور هم میتونی بنویسی یا نه
    ؟
    صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

نوشته اصلی توسط mehrmts نمایش پست ها
      سلام حسین جان
      شما اندیکاتور هم میتونی بنویسی یا نه
      ؟
      تا حالا سعی نکردم اندیکاتور بنویسم . اما برای استفاده از اندیکاتورهای کاستوم در اکسپرتهام لیستشون رو نگاه کردم و زیاد با اکسپرت نوشتن متفاوت نیست. اندیکاتور خاصی مد نظرتون هست برای نوشتن ؟

نظر

نوشته اصلی توسط forexshiraz
        سلام
        ممنونم از زحماتتون
        عزیزم من یه سوال دارم که ایا میشه اکسپرت یا اسکریپتی نوشت که بشه با اون لات سایز مشخصی از یک پوزیشن فعال را در یک قیمت خاص با اس ال ببنده ممنونم
        fa.ha.79@gmail.com ایمیل منه متشکرم
        خواهش ميكنم جناب forexshiraz اما متوجه نشدم اگرقيمت به اس ال برسه كه همه حجم سفارش بسته ميشه . ميشه با مثال واضحتر توضيح بدين ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Hosein Mahjour نمایش پست ها
          خواهش ميكنم جناب forexshiraz اما متوجه نشدم اگرقيمت به اس ال برسه كه همه حجم سفارش بسته ميشه . ميشه با مثال واضحتر توضيح بدين ؟
          سوال واضحه
          مثلا" من با 10 لات وارد یک پوزیشن می شوم بازار بر خلاف جهت ترید من حر کت می کنه من تصمیم می گیریم بعد از 20 پیپ که بر خلاف ترید من حر کت کرد فقط 3 لات از پوزیشنم را ببندم و 7 لات باقی مانده را نگه دارم اگر مثلا" 30 پیپ دیگه بر خلاف ترید من ادامه حرکت داد 5 لات را در قیمت مشخص 50 پیپ ضرر از نقطه ورود اس ال خورده بسته شود و فقط 2 لات از 10 لات هم چنان باقی بماند و الی اخر...
          پس اسکریپت یا اکسپرت باید در متاتریدر 4 بعد از اجرا کردن بتوانم لات سایز مشخصی از یک پوزیشن مشخص مثلا" یورو دلار را در قیمت خاصی که بهش میدم برام ببنده ایا ممکنه یا نه؟
          به زبان دیگر خروج از یک پوزیشن بصورت بخش به بخش و نه یکبارگی
          Partial closing of a Position in MT4
          اینو سرچ کنید ممنونم

نظر

سلام شما اندیکاتور هم میتونی بنویسی داداش

نظر

بله متوجه شدم جناب forexshiraz سعي ميكنم توي چند روز آينده بنويسم.

نظر

سلام شما اندیکاتور هم میتونی بنویسی داداش
                اگر انديكاتوري مد نظرتون هست بگين شايد بتونم . هر چه باشه يكي از اهداف اين تاپيك اينه كه چيزاي جديد ياد بگيريم . يا من يا دوستان ديگه مينويسيم .

نظر

من اخیرا متوجه رابطه بین حجم و قیمت و روند شده ام

اگر بتوان اندیکاتوری نوشت که اختلاف حجم کندل موجود را از دوره مثلا 14 روزه قبل حساب کنه و هیمنطور اختلاف قیمت موجود را از همان مقدار دوره قبل نمایش بده میتوان از واگرایی بین این دو به نتایجی رسید

ممنونم

نظر

من اخیرا متوجه رابطه بین حجم و قیمت و روند شده ام

اگر بتوان اندیکاتوری نوشت که اختلاف حجم کندل موجود را از دوره مثلا 14 روزه قبل حساب کنه و هیمنطور اختلاف قیمت موجود را از همان مقدار دوره قبل نمایش بده میتوان از واگرایی بین این دو به نتایجی رسید

ممنونم
                    در زمینه حجم در فارکس سیستمی وجود دارد که اگر زنده بودم و وقت کردم مطرح خواهم کرد تا فارکس یک قدم در ایران جلو رود ! به امید ان روز
                    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

اکسپرت بستن بخشی از پوزیشن

سلام جناب forexshiraz یک اکسپرت پیدا کردم که نوشته خود MetaQuotes Software است و فکر کنم همون چیزی است که میخواهید . اگر مشکلتون رو حل نمیکنه تغییرات لازمه رو مطرح کنید تا انجام بدم.
                      فایل های پیوست شده

نظر

Stealth TradeManager EA for MT4

با درود

یک پنل معاملاتی فوق العاده در لینک ضمیمه معرفی شده. دقت کنید که ارائه دهنده تاکید داره هنوز در حال گسترش این اکسپرت هست.

برای دست گرمی میتوانید در حساب دمو تست کنید.

تفاوت عمده ای که با ایزی اردر داره در تعیین تارگت هست و وارد کردن مجیک نامبر.

این اکسپرت بر اساس حد ضرری که تعیین میکنید حجم معامله را تعیین میکند و بدین ترتیب شما دخالتی در تعیین حجم ندارید و فقط درصد ریسک با شماست.

میتوانید به صورت دیفالت ریسک به ریوارد را تعریف کنید و اکسپرت بر مبنای تراز اس ال ، برایتان تارگت تعیین میکند.

انواع تریلینگ استاپ بر مبنای مووینگ یا مکدی و...

آپشنهای مختلف برای بریک ایون کردن...

و....

کلا خیلی عالیه

خیلی

ارادتمند

Stealth TradeManager EA for MT4
                        ویرایش توسط پیام : https://www.traderha.com/member/4424-پیام در ساعت 01-09-2013, 04:27 PM

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                        2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                        3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                        4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                        5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                        6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                        7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

One Clicker V2

پنل معاملاتی برای کنترل معاملات خارج از متا تریدر.

به نظر میرسه برای تریدهایی که اینستنت و با حجم ثابت کار میکنند مناسب است.

One Clicker V2

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                          2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                          3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                          4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                          5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                          6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                          7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

نوشته اصلی توسط Hosein Mahjour نمایش پست ها
                            سلام جناب forexshiraz یک اکسپرت پیدا کردم که نوشته خود MetaQuotes Software است و فکر کنم همون چیزی است که میخواهید . اگر مشکلتون رو حل نمیکنه تغییرات لازمه رو مطرح کنید تا انجام بدم.
                            سلام و تشکر واقعا" بسیار و از ته قلبم نثار اقای محجور عزیز که پاسخگو بودند دوست خوبم اقای محجور همانطور که قبلا" خدمت شما عرض کردم من از اکسپرت و اسکریپت سر در نمی ارم این اکسپرتی که گذاشتید با اطلاعات ناقص خودم ران کردم و به اصطلاح خواستم بک تست بگیرم هیچ اتفاق خاصی نیافتاد من احساس می کنم در این اکسپرت ما باید پوزیشن داشته باشیم بعد اکسپرت ران بشه مطابق با ایده های برنامه نویس اوردرها را می بنده و امکان بک تست گیری ازش نیست درسته؟
                            بعد اینکه انچه مد نظر بنده حقیر هستش اینه که
                            اسکریپتی باشه که فقط هر گاه خواستم ، اجرا بشه و بعدش دیتاهایی که من مد نظرم هست را بتونه برام سریع اجرا کنه منظور اینه که:
                            من هر پوزیشنی ممکنه با لات سایز معینی داشته باشم اسکریپت برام این انعطاف را داشته باشد که داده های و یا خواسته های خودم را بهش بدم اون برام اجرا کنه یعنی اینکه اقا جان اسکریپت ران بشه خواسته ها بهش داده بشه بصورت دستی یعنی بهش بگم برام ران باش تا اگر قیمت به فلان نقطه رسید فلان لات سایز مشخص را از یک پوزیشن باز را برام ببنده همین ایا ممکنه؟
                            اسکریپت ران میشه بعدش من بهش داده بدم 2 لات از 20 لات معامله ام را در فلان قیمت مشخص با ضرر ببنده و به بقیه دست نزنه تا زمانی که دیتاهای جدید بهش داده بشه امیدوارم تونسته باشم درست بیان کنم
                            ممنونم

نظر

خواهش ميكنم . خير بك تست نميشه ازش گرفت. شما بصورت اكسپرت اجراش كنيد بهتره و مطمئن ميشيد كه كارش رو انجام ميده . اگراسكريپت باشه يكبار سعي ميكنه و حتي اگر نتونه به ارور از حافظه خارج ميشه.
                              براي مثال شما : بعد از باز كردن پوزيشن تيكت نامبر اونو به پارامتر TicketNumber وارد كنيد و ClosingCriteria = 1 قرار دهيد (مبنا لاتيج باشد) و TargetCriteria = 1 ( مبنا قيمت است) و TargetLevel_1 قيمتي كه ميخواهيد مقداري ازحجم بسته بشه و ClosingSize_1 مقدار لاتي كه ميخواهيد ببنديد و Move_SL_1 مكاني است كه ميخواهيد استاپتون منتقل بشه و TargetLevel_2 به بعد را چون شما فقط يك مرحله مد نظرتون هست اندازه TP نهايي بذاريد . جزئياتش رو توي دمو ميتونيد بررسي كنيد تا ازش مطمئن بشيد. موفق باشيد.

نظر

با عرض سلام مجدد . یک اکسپرت میخواستم که به این شرح اقدام به پوزیشن گیری بکند . 1 . به فاصلهء 5 پیپ ( البته در input تنظیمی برای انتخاب فاصله های دیگر داشته باشد) اقدام به اردر گذاری بای یا سل بکند . 2. برای هر کدام از پوزیشنها تی پی و اس ال مخفی در نظر بگیرد . 3. در صورت امکان (خیلی باید سخت باشد) برای هر کدام از اردرها تریل در نظر بگیرد . 4. برای عقب نماندن از حرکتهای سریع و هیجانی اقدام به یک اردر پندینگ هم بالا (در بای) یا پائین (در سل) اردر و البته باز هم بفاصلهء ذکر شده بگذارد . 5. این مورد هم باید مشکل باشد! یعنی بتوان یک خط (مانند پیووت روزانه ) به عنوان استارت کار در نظر گرفته و اردرهای بای را در بالای آن و اردرهای سل را در پائین آن قرار بدهد . 6. پیدا کنید اکسپرت مورد نظر را !!!!! به نظر بنده اکسپرت مورد نظر خود یک سیستم معاملاتی خواهد بود ! 7. با یک گزینهء اضافی در اینپوت تنظیمات اکسپرت قابلیت غیر فعال کردن اردرگذاری بای و یا سل را داشته باشد (در صورت مشخص بودن روند ) 8. در مورد حجم پوزیشنها هم به مانند اکسپرتهای دیگر قابل تنظیم باشد البته از آنجائیکه این یک اکسپرت دستیار می باشد دیگر احتیاجی به مانی منیجمنت نیست هر چند در مورد تعیین حجم پوزیشنهای بعدی (از لحاظ متفاوت بودن ) نظر خاصی ندارم ، ثابت هم باشد مشکلی نیست . با تشکر فراوان
                                ویرایش توسط shamili : https://www.traderha.com/member/7645-shamili در ساعت 01-12-2013, 08:31 AM

نظر

پردازش ...
                                X