اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اکسپرت و اسکریپتهای کاربردی من

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط amir.sfx نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان نازنینم و عرض خسته نباشید به جناب مهجور
    عزیز صندوق پیامت پر شده پیام رو رد نمیکنه. منم با عرض عذرخواهی اینجا پست میذارم

اگه سیستم شما تنها بر اساس rsi هست که قبلا چندین اکسپرت برای این روش ساخته شده... مثلا یه مورد اینجا:
    http://www.mql5.com/en/market/product/1029
    البته این مورد برا تست باید metatrader5 نصب کنید
    اگه سرچ کنید برا mt4 هم پیدا میشه صددرصد

اما اگه ..... یا مورد خاصی رو مدنظر داشتین که بحثش جداست، میتونین در صورت تمایل اینجا مطرح کنین تا با همکاری بچه ها ردیفش کنیم.

ارادتمند.

تشکر از شما آقای امیر بله شنیده بودم قبلا این استراتژی اکسپرت شده. البته روشی که من کار میکنم قلق خاصی داره که نمیدونم قابلیت اکسپرت شدن داره یا نه. در هر صورت دوست ندارم عمومی بشه. بهتون پیام خصوصی میدم.
    درس این زندگی از بهر ندانستن ماست
    این همه درس بخوانیم و ندانیم که چه

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
      سلام امیر جان
      میشه درخواست بنده را هم در تاپیک درخواست ها بررسی کنید ؟ ممنون میشم عزیز

نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
      سلام
      مانیاک عزیز اول عذر میخوام بخاطر اون کوتاهی که کردم . ( واقع فراموش کرده بودم . شرمنده )
      اگه قبول زحمت کنی یه اکسپرت نیاز دارم که میخوام اسپرد را در حد ضرر و حد سود و بریک ایون مدیریت کنه
      به این صورت که زمانی که اکسپرت فعال هست ( بیشتر شب ها استفاده میشه ) بیاد و اگه اسپرد اون جفت ارزی که الان روش اجرا شده ، از حدی که ما براش تایین کردیم بیشتر شد . بیاد به همون اندازه اسپرد اظافه شده تعریف شده ما ، به حد ضرر اظافه کنه و از حد ضرر کم کنه . همچنین اگه بریک ایون هم فعال هست ، بریک ایون را هم به همون اندازه کم کنه .
      درضمن یه بریک ایون درش باشه که بشه با یه خط سطح بریک ایون را براش تعریف کنیم .
      این اکسپرت برای بروکر های با اسپرد شناور کار برد داره

مثلا اگه ما روی یه جفت ارز معامله داریم و برای اکسپرت تعریف کردیم 3 . اگه اسپرد شد مثلا 5 بیاد و 2 پیپ به حد ضرر اظافه کنه و 2 پیپ از حد سود و بریک ایون کم کنه

ممنون

با سلام خدمت جناب jabalameli عزیزم، قربان از تحلیلهای قشنگتون خیلی استفاده ها بردیم، ممنونم.
      حقیقتش تو زمینه اکسپرت نویسی تازه کارم و فعلا دارم روی اکسپرت سازی با اندیکاتورها کار میکنم، برا اکسپرتهایی که با مدیرت پوزیشن سر و کار دارن جناب مهجور بزرگوار، استاد هستن... باعث شرمندگی برای من.

نظر

• نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
        با تشکر از شما

سوال اول که حل شده

برای سوال دوم هم یک بار که تارکت و استاپ توسط اکسپرت ست شد ان را به صورت دستی اندازه گیری کنید مشخص خواهد شد که در بروکرتان باید 30 بزنید یا 300

بایت پاسخ به سوال من هم متشکرم. و با توجه به فرمایش شما اگر اکسپرت فقط روی یک چارت اضافه بشه برای تمام شاخص ها عمل می کنه و این خیلی خوبه.

و من هم الان اکسپرت را به چارتم اضافه می کنم و شروع می کنم به استفاده از ان

============

ان اکسپرت هایی که من باهاشون میانه خوبی ندارم اکسپرت های ترید کننده هستند که دردسر های خودشون رو دارند ولی این اکسپرت یا اکسپرت های مشابه و یا اسکریپت های مشابه ابزارهای کمک ترید هستد و با انچه که قبلا در مورد اتو تریدینگ صحبت کردیم که سرور میخواد و وپی ان یا از این چیز ها و دردسر های خوش و اینکه حالا خود اکسپرت سود ده باشه یا نه یه موضوع کاملا جدا گانه هستش.

با سپاس

یکی دو کشف دیگه کردم :

1. بعد از هر بار باز بسته کردن متا باید دوباره اکسپرتو اجرا کرد .

2. فکر کنم ، انگار مهم نیست روی چه جفت ارزی بندازی ؛ تمام جفت ارزها را ساپورت میکنه حتی اگه کراس بقیه نباشن. ( البته فکر کنم)

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط cmureza نمایش پست ها
          یکی دو کشف دیگه کردم :

1. بعد از هر بار باز بسته کردن متا باید دوباره اکسپرتو اجرا کرد .

2. فکر کنم ، انگار مهم نیست روی چه جفت ارزی بندازی ؛ تمام جفت ارزها را ساپورت میکنه حتی اگه کراس بقیه نباشن. ( البته فکر کنم)

با تشکر
          اگر گزینه اکسپرت ادوایزو شما در متا تریدر فعلا باشه احتیاجی به اجرا دوباره نیست

8.JPG

و ظاهرا اکسپرت توری نوشته شده که اگر فقط روی یک جفت ارز و یک تایم فریم فعلا باشه اگر شما روی هر جفت ارزی و هر تایم فریمی ترید کنید استاپ لاس و تارکت رو مشخص می کنه و اینطوری که دوستم می گفت قابلیت شناسایی تعداد ترید های زیاد را داره و می تونه هر ترید را به صورت مجزا مدیریت کنه و تریل استاپ لاس هر کدام رو جدا گانه انجام بده.

ولی از انجایی که من فقط روی طلا ترید می کنم کمک خوبی برای من در ست کردن استاپ و تارکت بعد از ترید داره.

ولی فکر کنم باید یا سیستم همیشه روش باشه که عمل کنه یا اینکه باید متاتریدر روی یک سرور وی پی اس باشه . که گزینه تریل کردن انجام بشه.

در این زمینه اگر کسی از کاربران اطلاعاتی داره توضیحاتی داشته باشه ممنون خواهم شد.

ویرایش
          =========
          الان اکسپرت رو روی طلا ران کردم و یک ترید روی پوند به دلار انجام دادم که بلافاصله استاپ و تارکت پوزیشن ست شد.
          ویرایش توسط بانوی شرقی : https://www.traderha.com/member/10330-بانوی-شرقی در ساعت 10-31-2013, 02:55 PM
          امضاء

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
            در ابتدای هر روز پیوت روزانه ساخته می شود یا در ابتدای هر هفته پیوت های هفتگی بر اساس دیتای هفته قبل ساخته می شود.

حالا موارد بسیاری اتفاق می افتد که قیمت به یک تراز پیوت اولیه نزدیک می شود یا گاهی رد می شود بعد برگشت می کند و تغییر مسیر می دهد
            میخواهیم شرایط پیوت های "خام اولیه" که از دیتای هفته قبل ساخته شده است "پخته" شود!

بدیم صورت که وقتی از یک پیوتی(هر پیوتی) رد شود یا به آن نرسد و اندیکاتور زیگزاگ(تنظیمات زیگزاگ به عنوان ورودی به اندیکاتور اضافه شود، انگاه ترازی که عملکرد نابهنجاری داشته بهینه شود یعنی تراز بر اساس رفلکس آخرین بازار تنظیم شود و بقیه تراز ها بر اساس آن شیفت پیدا کند.

مثال:

فرض کنید یک پیوت روزانه داریم که قیمت از بالا در حال نزدیک شدن به پیوت روزانه باشد و 10 پیپ مانده به پیوت برگردد رو به بالا آن هنگام وقتی زیگزاگ یک کف بسازد پیوت مرکزی دیلی 10 پیپ شیفت بالا کند و بقیه پیوت ها هم به همان نسبت شیفت بالا کنند.

اگر متوجه منظور شدید ما منتظریم، اگر نشدید بگید مجدد توضیح بدهم.
            خداییش آدم لذت میبره از این همه تفکر ابتکار خلاقیت ذهن پویا.....
            .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

• سلام.
              من یه ادیکاتور داشتم به نام harmonic pattern ولی الان تو متا جدید کار نمیکنه.
              کسی هست که این اندیکاتور رو برای متای جدید داشته باشه؟
              مرسی

نظر

• سلام
                یک اندیکاتور دارم اگه ممکنه کسی می تونی زحمت بکشه اینو برای متاتریدر 5 هم سازگار کنه؟
                چون این اندیکاتور که صرفا" خطوط افقی را به تعداد مورد نظر و با شروع قیمت ورودی و فاصله پیپ ورودی براتون رسم می کنه ،منتهی برای متاتریدر 5 می خوام این کار رو انجام بده ممنونم quick draw اسم اندیکاتوره
                یا در کل کسی می تونه اندیکاتوری بسازه که در متای 5 کار کنه با این خصوصیات فکر کنم برای دوستان بسیار ساده باشه؟
                1- ما یک قیمت ورودی بعنوان شروع بهش بدیم مثلا" 1000
                2- یک عدد ورودی دیگه مثلا" 40 بهش بدیم
                3-قیمت ورودی رو بگیره بر روی عدد دومی تقسیم کنه 1000/40=25
                4- حالا از شروع قیمت ورودی خطوط با فاصله پیپ به دست آمده که در اینجا 25 هست برامون در بالا و پایین قیمت ورودی اولیه رسم کنه پس میشه خطوط قیمتی 1025 و 1050 و 1075 و همینطور 975 و950و 925 و الی آخر که می تونه یه عدد هم بهش بدیم که به اون تعداد برامون رسم کنه(همون اندیکاتور بالا رسم می کنه منتهی برای متاتریدر 4 هست و نه 5 من میخام برای هر دوتا کار کنه
                5- حالا اگه کسی تخصصی تر کار کنه و طوری طراحی کنه که ما بتونیم خط قیمتی اولیه رو که رسم کرده با درگ جابجا کنیم خودش خطوط رو مجددا" رسم کنه بسیار عالیه

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                  در ابتدای هر روز پیوت روزانه ساخته می شود یا در ابتدای هر هفته پیوت های هفتگی بر اساس دیتای هفته قبل ساخته می شود.

حالا موارد بسیاری اتفاق می افتد که قیمت به یک تراز پیوت اولیه نزدیک می شود یا گاهی رد می شود بعد برگشت می کند و تغییر مسیر می دهد
                  میخواهیم شرایط پیوت های "خام اولیه" که از دیتای هفته قبل ساخته شده است "پخته" شود!

بدیم صورت که وقتی از یک پیوتی(هر پیوتی) رد شود یا به آن نرسد و اندیکاتور زیگزاگ(تنظیمات زیگزاگ به عنوان ورودی به اندیکاتور اضافه شود، انگاه ترازی که عملکرد نابهنجاری داشته بهینه شود یعنی تراز بر اساس رفلکس آخرین بازار تنظیم شود و بقیه تراز ها بر اساس آن شیفت پیدا کند.

مثال:

فرض کنید یک پیوت روزانه داریم که قیمت از بالا در حال نزدیک شدن به پیوت روزانه باشد و 10 پیپ مانده به پیوت برگردد رو به بالا آن هنگام وقتی زیگزاگ یک کف بسازد پیوت مرکزی دیلی 10 پیپ شیفت بالا کند و بقیه پیوت ها هم به همان نسبت شیفت بالا کنند.

اگر متوجه منظور شدید ما منتظریم، اگر نشدید بگید مجدد توضیح بدهم.
                  سلام.
                  استاد گرامی این داستان نتیجه ای نداشت؟
                  اگر اتفاقی صورت گرفته دوستان ما رو هم بی نصیب نزارن,ممنون.
                  .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

• سلام پیام عزیز
                    در خصوص اکسپرت رویائی متاسفانه گویا وقتی زیپ شده فایلها دگرگون میشوند اگه ممکنه دوباره آنرا بگذارید شاید هم لازم شود خود فایل را بدون زیپ بگذارید ممنون میشوم
                    سپاسگزار شما عباس

نظر

• سلام دوستان خسته نباشید

یه توضیحاتی راجب تنظیمات این اکسپرت میدین؟ 3تا تنظیماته که در عکس مشخص کردم

اکسپرت BE هستش که در همین تاپیک معرفی شده برای انتقال اس ال به نقطه صفر ... فقط برای یک بار نه تریلینگ. لطفا ببینید همینطور کار میکنه

ممنون

اکسپرت BE

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/pcmBE.rar
                      سادگی رمز موفقیت است ...

نظر

• نوشته اصلی توسط amin3nima نمایش پست ها
                        سلام دوستان خسته نباشید

یه توضیحاتی راجب تنظیمات این اکسپرت میدین؟ 3تا تنظیماته که در عکس مشخص کردم

اکسپرت BE هستش که در همین تاپیک معرفی شده برای انتقال اس ال به نقطه صفر ... فقط برای یک بار نه تریلینگ. لطفا ببینید همینطور کار میکنه

ممنون

اکسپرت BE

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/pcmBE.rar
                        سلام
                        بله فقط یک بار استاپ را منتقل میکنه
                        گزینه اول ، مقداری پیپی هست که شما در نظر دارید بعد از ورود معامله به سود ، استاپ منتقل بشه
                        گزینه دوم ، مقدار پیپی هست که شما تعریف میکنید که چه میزان حد سود نسبت به نقطه ورود انجام بشه . اگه صفر باشه دقیقا استاپ را میزاره روی سطح ورود . ولی اگه بهش عدد بالاتر از صفر بدید به همون اندازه استاپ را داخل سود قرار میده
                        گزینه آخر هم اگه فالس باشه ، این عملیات را فقط برای همون جفت ارز که روش رانه انجام میده اما اگه ترو باشه برای تمام معاملات باز شده عمل میکنه
                        بله دقیق کار میکنه . خودم این اکسپرت را با اکسپرتی که حد سود و حد ضرر را از قبل براش تعریف میشه و ست میکنه ترکیب کردم و دارم ازش استفاده میبرم . تا حالا مشکلی نداشته
                        ورود به معامله با منطق انسانی
                        خروج
                        از معامله با احساس ماشینی
                        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                          سلام
                          بله فقط یک بار استاپ را منتقل میکنه
                          گزینه اول ، مقداری پیپی هست که شما در نظر دارید بعد از ورود معامله به سود ، استاپ منتقل بشه
                          گزینه دوم ، مقدار پیپی هست که شما تعریف میکنید که چه میزان حد سود نسبت به نقطه ورود انجام بشه . اگه صفر باشه دقیقا استاپ را میزاره روی سطح ورود . ولی اگه بهش عدد بالاتر از صفر بدید به همون اندازه استاپ را داخل سود قرار میده
                          گزینه آخر هم اگه فالس باشه ، این عملیات را فقط برای همون جفت ارز که روش رانه انجام میده اما اگه ترو باشه برای تمام معاملات باز شده عمل میکنه
                          بله دقیق کار میکنه . خودم این اکسپرت را با اکسپرتی که حد سود و حد ضرر را از قبل براش تعریف میشه و ست میکنه ترکیب کردم و دارم ازش استفاده میبرم . تا حالا مشکلی نداشته
                          ممنون از پاسخ کاملتون آقای جبل عاملی
                          سادگی رمز موفقیت است ...

نظر

• سلام دوستان
                            می خواستم ببینم اسکریپی هست که با مشخصات ذیل کار کند.
                            با توجه به شکل دو تاریخ یکی امروز و دیگری مربوط به روز بعد را رسم نماید بعد بین این دو تاریخ بالاترین قیمت و پائین ترین را بدست اورده و بصورت باکس نمایش دهد و بعد بالای باکس مثلا با 5 پیپ فاصله دو پوزیشن بای استاپ با حجم دلخواه و حد ضرر ضلع پائین باکس و در پائین باکس دو پوزیشن سل استاپ 5 پیپ پائینتر با حد ضرر ضلع بالای باکس رسم کند و در انتها با فعال شدن هر یک از پوزیشنها دیگری را ببندد .ضمنا حد سود را هم به اندازه نصف ارتفاع باکس در نظر بگیرد و در صورت امکان با رسیدن قیمت به نقطه شروع بتواند تریلینک استاپ نماید.

با تشکر از همه دوستان
                            ویرایش توسط hamkar81 : https://www.traderha.com/member/3085-hamkar81 در ساعت 12-11-2013, 12:28 AM

نظر

• سلام دوستان یک اکسبرتی دارم که کار نمیکنه از دوستان اکسبرت نویس کسی هست که بتونه کمک کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                                اسکریپتی رویایی...

مدیریت کامل اردرها و پوزیشنها بر روی چارت...

فایلهای mq4.* را در پوشه MT4-experts-scripts کپی کنید.

فایل EasyOrder.dll را در پوشه MT4-experts-librariesکپی کنید.

متا تریدر را ببندید و باز کنید از پنجره navigator شاخه scripts ، اسکریپت easy order را به چارت اضافه کنید.

این اسکریپت توانایی مدیریت پوزیشنهای باز را دارد

easy order

پیام جان سلام
                                این اکسپرت رو بنده نصب کردم ولی متاسفانه هم در اسکریپت و هم در اکسپرت به صورت خاموش می باشد و به نظر میاد که کار نمیکنه.
                                میخواست مببینم میتونین کمکم کنید.
                                با تشکر
                                " ذهن همه چیز است، به هر آنچه بیندیشی همان میشوی "
                                بودا

" WAIT PATIENTLY TRADE EFFICIENTLY "

نظر

پردازش ...
                                X