اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

R T S ( Rang , Trend , Sigal )

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط cmureza نمایش پست ها
    شرمنده

هرچی سعی کردم نتونستم واگرایی را تشخیص بدم.
    میشه روی شکل توضیح بدید.

ممنون
    واگرایی خیلی تر و تمیزی نیست ولی تاثیر خودش رو داشته.

[IMG][/IMG]
    .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

• نوشته اصلی توسط hessamfx نمایش پست ها
      واگرایی خیلی تر و تمیزی نیست ولی تاثیر خودش رو داشته.

[IMG][/IMG]
      ممنون

به قول شما ذره بینی است.

در pdf های آموزشی جناب پشوتن ، گفتند برای تشکیل واگرایی قابل اعتنا باید نمودار مکدی یا هر اندیکاتوری به خط صفر نزدیک بشه تا دو قله یا دره را بشه تمیز داد.

اما این که شما نشون دادی خیلی سختگیرانه بوده.

باید چطور فهمید یک واگرای چقدر ارزش داره؟!!!
      همونطور که می دونید برخی اوقات واگرای خیلی آشکاری رخ میده اما قیمت بی اعتنا مسیر فعلی خودشو میره
      برخی اوفات مثل الان ، به یک نیمچه واگرایی شدیدا واکنش نشون میده

لطفا اگه ممکنه یک توضیحی بدید

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط cmureza نمایش پست ها
        ممنون

به قول شما ذره بینی است.

در pdf های آموزشی جناب پشوتن ، گفتند برای تشکیل واگرایی قابل اعتنا باید نمودار مکدی یا هر اندیکاتوری به خط صفر نزدیک بشه تا دو قله یا دره را بشه تمیز داد.

اما این که شما نشون دادی خیلی سختگیرانه بوده.

باید چطور فهمید یک واگرای چقدر ارزش داره؟!!!
        همونطور که می دونید برخی اوقات واگرای خیلی آشکاری رخ میده اما قیمت بی اعتنا مسیر فعلی خودشو میره
        برخی اوفات مثل الان ، به یک نیمچه واگرایی شدیدا واکنش نشون میده

لطفا اگه ممکنه یک توضیحی بدید

ممنون
        سلام.
        ما صرف اینکه در مکدی یک دره پایین تر از دره دیگه تشکیل بشه رو واگرایی نمیدونیم<زمانی میشه اسمش رو واگرایی گذاشت که شاهد تغییر روند باشیم,که زحمت فهمیدن این موضوع با خودتون.
        البته در شکل بالا که ما اصلا تغییر فاز داشتیم چه برسه به نزدیک شدن به خط صفر.
        حسام.

نظر

• لطفا جناب فرد یا سایر دوستانی که به این روش مسلط هستند چند موقعیت به صورت ریل بگذارند تا ما نیز از نحوه صحیح پوزیشن گیری با این روش بیشتر آشنا شویم.

با تشکر

نظر

• بسم الله

مشخص نیست پوزیشن گرفته شده بای هست یا سل ! اگر سل هستش درسته sell in top

اگر بای هستش درست نیست نه در rang هستش نه در breakout

در breakout باید حداقل یک تایید مثل

ABc داشته باشد

موفق باشید

نظر

• سلام.
              به هر حال من که به صورت کلی متوجه تمامی موارد نشدم ولی برداشت کلی که داشتم برا بنده مثبت بوده,انشالا که جناب فرد ما رو بی نصیب نزارن.
              eur/usd D1 SELL
              [IMG][/IMG]

نظر

• سلام استاد فرد بزرگوار...
                چند وقته که دارم از این روش برای معاملاتم استفاده میکنم و میتونم بگم استراتزی بسیار موفقیت آمیزیه...
                خیلی ممنونم از زحماتتون... براتون دعا میکنم و امیدوارم همیشه سربلند باشید....

نظر

• سلام.
                  تاپیک داره خاک میخوره گفتم یه مطلبی گذاشته باشم شاید جناب فرد یاد ما هم بیوفتن هر چند زیاد ربطی به موضوع نداشته باشه.
                  آیا در حال خروج از رنج هستیم؟!!

[IMG][/IMG]
                  ویرایش توسط hessamfx : https://www.traderha.com/member/10721-hessamfx در ساعت 10-30-2013, 08:47 PM

نظر

• با سلام و عرض ادب خدمت اساتید عزیز. بسیار خرسندم که در گروه شما پذیرفته شدم. من علاوه بر اینکه تازه وارد هستم، تازه کار نیز میباشم.امیدوارم با کمک و راهنمایی های شما بتوانم مفاهیم و تحلیلهای مختلف را بیاموزم.
                    ارزومند بهروزی شما.

نظر

• سلام.
                      آیا در حال پولبک به خط روند و خروچ از رنج هستیم؟
                      EURUSD h4

[IMG][/IMG]

نظر

• سلام از دوستان عزیز کسی با اندیکاتور ایچیمو کو اشنایی کامل داره؟

نظر

• من این فروم رو مطالعه کردم مطالب واقعا ارزشمندی داشت که یه چند وقتیه این مطالب رو کنار مطالب روش استارت اقای موذنی گذاشتم به یه نتایجی دارم میرسم
                          فقط اگه ممکنه این کتابی رو که گفتید میشه بگید از کجا تهیه کنیم البته اگه این اکسپرت اجازه چاپشو داده باشه
                          اقای فرد اگه علیوار حساب کنیم ما رو بنده خودت کردی با این چیزایی که یادمون دادی .امری باشه ما در خدمتیم

نظر

• با سلام بحضور دوستان عزیز و ارجمنم
                            بسفارش یکی از دوستان بزرگوارم با این انجمن آشنا شدم امیدوارم از تجربیات شما دوستان گرانقدر بتوانم نهایت استفاده را ببرم و در مقابل بتوانم کمک هم برای دوستان دیگر باشم پیشاپیش از همیاری شما دوستان عزیز نهایت تشکز و قدر دانی را دارم

نظر

• الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

با سلام و عرض ادب خدمت همه سرورانم
                              با کسب اجازه از جناب آقای فرد عزیز
                              این پست رو جهت گرفتن آمار و مهیا شدن شرایط برای تعاریف سرور مربوطه و تست نهایی نرم افزار ایجاد نمودم.

دوستانی که مایل به ثبت نام اولیه برای استفاده از عملکرد نهایی نرم افزار
                              RTS (ایده مطرح شده توسط جناب فرد و هم تیمیهایشون )هستند با زدن پست مجزا اعلام آمادگی بفرمایند.
                              البته شرط اون داشتن حساب استاندارد در بروکر محترم پرسپولیس است .

نمای از نرم افزار
                              آر تی اس

ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 01-03-2014, 06:13 PM
                              تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• سلام.
                                لطف میفرمایید بیشتر توضیح بدید.
                                یعنی شرط استفاده از اکسپرت داشتن اکانت حساب ریل پرسپولیس هست؟کساتی که ندارند چطور؟

ممنون.

نظر

پردازش ...
                                X