اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سوالات عمومی تکنیکال

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• امیر میزنمتا :دی سروری

بزار حرف دل بزنم: هیچ سبکی نمیتونه سمت راست چارت رو دقیق پیش بینی کنه ! هرکس با یه سبک وروش راحت هست، الیوت هم معجزه و اکسیر جادویی نیست و مثل سبک های دیگر مزایا و معایب داره ، بستگی داره با چه دیدی سبک کاری زو بپسندی

من الاناز امی سعید بخوام آسترولوژی بزار کنار به درد نمیخوره میتونه؟ جزلاینفک معاملاتش هست و ممکنه به صورت محض از این روش بهره نبره و تا جای که نیاز هست به کار ببره !

استاد خودم مثال میزنم جناب حامد خسروی : جناب خسروی سبک هارمونیک الیوت... همه آشنای و تسلط داره طوری که مدرس اینها هم بوده اما هیچ وقت الیوت در سبک تریدش نبوده و دیده نشده است همین الان به فیس بوک ایشان رجوع کنید تحلیل های تکنیکال آن بر اساس تکنیکال کلاسیک و ابزارهای پایه ای قرار گرفته است... تحلیل ها با وجود درک ساده و راحت خیلی زیباست ... همه ترید و تحلیل هزار و اندی بار تکرار گفتم 8% کار هست... الباقی رو در جاهای دیگر باید جست.

در حال حاضر خلیل الان با الیوت رابطه قوی برقرار کرده ... میبینید خیلی ساده هم تحلیل میراره که قابل فهم برای همگان باشد ... چرا؟ چون همه چیز الیوتش نیست ...

بخوام در این باره صحبت کنم تا فردا صبح طول میکشه و میدونم که در آخر میگید اینم جانب داری سبک کاریش میکنه.سعی کنید راه و روش پیش بگیرید که نگاهی ساده به چارت داشته باشه و با روحیات شما سازگار باشه.

این آقا امیر ما خودش استاد الیوت سبک نیلی هست و حرفهاش واسه من سند هست و قبول دارم سبک نیلی پبچیدگی خاصی داره اما هرکس روحیات خاصی داره... معاملگری بیشتر از انکه به مصاف بازار باید رفت باید به شناخت خود پیش بروید
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• من کتک خوردتم ولی خلیل جان باور کن این چیزای الیوت که گفتم واقعا رو مخمه واسه همین چند وقتیه که اصلا موج شماری نمی کنم. اگرم تازه درست باشه به نظرم به زحمتش نمی ارزه. این همه روش آسون. البته شما که کلا دنبال شری این همه روش آسون رفتی دنبال الیوت و فاندامنتال:دی نمی دونم چی بگم ولی حتما دوباره میشمارم شاید ایراد از منه، یعنی اینجوری که شما میگید حتما ایراد از منه. خلیل جان یه تاپیک درست کن شمارش همدیگر رو به چالش بکشیم البته به قصد پیشرفت نه خراب کردن همدیگه شاید فرجی شد. من حداقل برای اون وقتی که برای الیوت گذاشتم دوست ندارم بی نتیجه ازش خداحافظی کنم ولی یه سری چیزا داره اذیتم میکنه. عجیبه آقا خلیل شما برای چی شب زنده داری می کنی شما که بلند مدت ترید میکنی ما بدبخت بی چاره های اینترادی باید شبها بیدار باشیم

راستی آقا خلیل توی تاپیکم فقط به عشق خودت یکی دو مورد سر بسته گفتم هیچ کس پیگیر نشد. واسم جالب بود فکر می کردم روش تحلیلم ارزش حداقل نگاه کردن به چارت رو داشته باشه چون خودم واقعا ازش بهره می برم. البته سلیقه است و هزار نوع تفاوت.

ارادتمند------------امیر
      ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 04-25-2013, 03:53 AM
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• امیر جان پیشنهاد شما قبول و در تاپیک ویژه یک کارزار راه میندازیم تا اینکه منم با سبک توپ نیلی مسلط بشم

در مورد شب زنده داری بگم که هر از گاهی داداشت پوزیشن در تایم یکساعته هم میگیره اما به ندرت... خیلی ایده آل باشه نمیگذرم

عزیزی

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidhad نمایش پست ها
          سلام
          از دوستانی که با روش الیوت کار میکندد سوالی داشتم
          من قصد یادگیری این روش را دارم البته سیستم اصلی بنده ایچیموکو هست ولی قصد استفاده از الیوت در کنار سیستم اصلی را دارم
          حال با این تفاسیر دوستان چه سبکی از الیوت را پیشنهاد میکنند و در صورت امکان لینک منبع جهت آموزش هم معرفی بفرمایند ممنون میشوم
          سلام مجدد
          این پست را دوباره اوردم بالا تا اگه دوستان الیوت کار ندیدند مشاهده کنند و در صورت امکان راهنمایی
          ممنون

نظر

سلام مجدد این پست را دوباره اوردم بالا تا اگه دوستان الیوت کار ندیدند مشاهده کنند و در صورت امکان راهنمایی ممنون
            سلام تو این انجمن به جز امیر عزیز و آقا خلیل الیوت کار نیست یا ...

نظر

• حمید جان باید سبک های مختلف ببینی و هر کدام هر قسمتی که نیاز کار هست برداری و به یکدیگر وصل کنی...

سبک های محتلف هست که میتونی از ماینر و پریچر شروع کنی و به نیلی ... ختم بدی !

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                حمید جان باید سبک های مختلف ببینی و هر کدام هر قسمتی که نیاز کار هست برداری و به یکدیگر وصل کنی...

سبک های محتلف هست که میتونی از ماینر و پریچر شروع کنی و به نیلی ... ختم بدی !

موفق باشید
                سلام جناب رحمانی
                ممنون از توضیحاتتان
                حال چند سوال اول اینکه چون بنده میخواهم از الیوت برای تایید در سیستم اصلی خود استفاده کنم به نظرتان نیاز به یادگیری کل سبک هایی که فرمودید هست و یا یادگیری یک سبک کفایت میکند
                دوم اینکه در صورت نیاز به یادگیری کل سبکها ترتیب شروع یادگیری چگونه است و از کدام سبک شروع کنم
                و خواهش آخر برای هر سبک که میفرمایید در صورت امکان لینک در این انجمن یا در پیام خصوصی لینک خارج از انجمن و یا نام کتابی بتوان با آن شروع کرد را بفرمایید
                از شما بی نهایت متشکرم

نظر

سلام جناب رحمانی
                  ممنون از توضیحاتتان
                  حال چند سوال اول اینکه چون بنده میخواهم از الیوت برای تایید در سیستم اصلی خود استفاده کنم به نظرتان نیاز به یادگیری کل سبک هایی که فرمودید هست و یا یادگیری یک سبک کفایت میکند
                  دوم اینکه در صورت نیاز به یادگیری کل سبکها ترتیب شروع یادگیری چگونه است و از کدام سبک شروع کنم
                  و خواهش آخر برای هر سبک که میفرمایید در صورت امکان لینک در این انجمن یا در پیام خصوصی لینک خارج از انجمن و یا نام کتابی بتوان با آن شروع کرد را بفرمایید
                  از شما بی نهایت متشکرم
                  سلام شما برای یادگیری بهتر الیوت میتونید از نرمافزار کمک تحلیلی دینامیک تریدر استفاده کنید.
                  موفق باشید.

نظر

سلام جناب رحمانی
                    ممنون از توضیحاتتان
                    از شما بی نهایت متشکرم
                    سلام

نیاز به یادگیری همه سبک ها نیست منتهی برای تخصصی کار کردن لازم هست !

ترتیب که در لیست پست قبلی عنوان کردم

سبک ماینر تا حدودی در لینک زیر:

مباحث مربوط به امواج الیوت

سبک گلن نیلی کتاب جناب ناصر دادگستر

پریچر هم سرچ بزنید پیدا خواهد شد

برای کار تحصصی هم : http://forum.broker-fa.com/f99/ که فعلا دسترسی عمومی مقدور نیست.

موفق باشید

نظر

• باسلام به دوستان عزیز .من بتازگی وارد معاملات جفت ارزها شده ام البته بصورت دمو.تجربه ام در بورس تهران با 2سال سابقه فعالیت میباشد.امیدوارم مرا بپذیریذ و راهنماییی کنید.
                      اولین سوالم اینه که بیشتر در چه تایم فرم شما معاملات رو انجام میدین و تحلیلهاتون رو روی چه تایمی محاسبه میکنید.ممنون
                      ویرایش توسط moheb : https://www.traderha.com/member/10017-moheb در ساعت 07-28-2013, 01:48 PM
                      برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

• نوشته اصلی توسط moheb نمایش پست ها
                        باسلام به دوستان عزیز .من بتازگی وارد معاملات جفت ارزها شده ام البته بصورت دمو.تجربه ام در بورس تهران با 2سال سابقه فعالیت میباشد.امیدوارم مرا بپذیریذ و راهنماییی کنید.
                        اولین سوالم اینه که بیشتر در چه تایم فرم شما معاملات رو انجام میدین و تحلیلهاتون رو روی چه تایمی محاسبه میکنید.ممنون

سلام

ضمن خوش آمدگویی به شما

برای تحلیل بایستی از تایم بالا تحلیل کنید بیاد تایمهای پایین تا بتونید روند قیمت را در بازه بلند مدت - میان مدت و کوتاه مدت بررسی کنید .

برای معامله کردن معمولا از تایمهای پایین استفاده میشه . بطور مثال اگر در تایم روزانه الگوی هارمونیک داشته باشیم برای ورود از یکی دو تایم پایینتر استفاده می کنیم . یا هر تایم فریمی واگرایی داشتیم برای نقطه ورود از یکی دو تایم پایینتر بهره میبریم .
                        با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• سلام
                          بچه ها عذر خواهی میکنم که سوالم خیلی ابتداییه

مومنتوم رو چه جوری میفهمیم صعودیه یا نزولی؟

راهش اندیکاتور مومنتومه؟ چه چیزی توی این اندیکاتور میگه مومنتوم صعودی یا نزولیه؟ جهت گراف؟ یا موقعیت گراف نسبت به لول؟ نسبت به چه لولی؟

آیا راه غیر انذیکاتوری برای پی بردن به مومنتوم بازار هم هست؟

ممنون

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
                          معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
                          -----------------------------------------------------------------------------------------------
                          «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
                          هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

• باسلام
                            سوالی داشتم که نمیدونم اینجا باید مطرح کنم یا بخش خاصی .ببخشید اگر بیربط است.
                            در مورد خط معدل قیمت یا مووینگ .تقاطع دو خط مووینگ با اعداد متفاوت نشانگر تغییر ترند میشود. من در تشخیص ایننکه کدام خط(mv20) و(mv50) توانسته دیگری را بشکنددچار مشکل میباشم.منطور اینکه این تقاطع برچه اساسی صورت میپذیرد.کدام خط از خط دیگر عبور کرده.
                            نمیدانم توانستم منطورم را برسانم؟
                            ممنون میشم کمکم کنید.قبلا از یاری به این تازه وارد سپاسگزارم
                            برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

• سلام من هم یه تازه واردم دوست عزیز اما فکر میکنم زمانیکه خط 20 روزه خط 50 روزه رو به سمت بالا میشکنه تغییر روند و سیگنال خرید و زمانی که خط 20 روزه خط 50 روزه رو به سمت پایین میشکنه سیگنال فروشه .

نظر

• با سلام خدمت دوستان
                                يه سوال دارم . اگر بخواهم يك مووينگ اوريج در تايم 15 دقيقه و يك ساعته را طوري تنظيم كنم كه فقط در تايم 5 دقيقه ديده بشه امكان داره؟ لطفا راهنمايي فرماييد. با تشكر
                                http://tadavomteam.com/

Market
                                Is Not About Prediction. It Is About Reaction

نظر

پردازش ...
                                X