اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بهترین کتاب تکنیکال

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط mohsennasirian نمایش پست ها
    از دوستاني كه كتاب گلن نيلي را مطالعه كرده اند و آن را پيشنهاد ميدهند مي خواستم سوال كنم آيا در معاملات واقعي هم توانسته اند آموزشهاي اين كتاب را بكار گيرند؟
    سلام دوست عزیز شما باید بدونی که تحلیل یک چیز است ترید چیزی دیگر هیچ کس با روش گلن نیلی ترید نمیکنی باهاش یک دید از بازار بدست میاره
    و در معاملاتش استفاده میبری پس سوال درست نیست
    دوم الیوت یک جز از اگوهای بازاز است در کنار دیگر الگوهای بازار و همه اینها یک بعد از بازار
    با توجه به سوال تون بهتر ویدیوهای انلاین استاد ازادی رو برای چند بار هم که شده ملاحضه کنید و در صورت نیاز به گلن نیلی به سراغش بروید
    پرسود و برقرار باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط arminfar نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز شما باید بدونی که تحلیل یک چیز است ترید چیزی دیگر هیچ کس با روش گلن نیلی ترید نمیکنی باهاش یک دید از بازار بدست میاره
      دوم الیوت یک جز از اگوهای بازاز است در کنار دیگر الگوهای بازار و همه اینها یک بعد از بازار
      با توجه به سوال تون بهتر ویدیوهای انلاین استاد ازادی رو برای چند بار هم که شده ملاحضه کنید و در صورت نیاز به گلن نیلی به سراغش بروید
      پرسود و برقرار باشید
      سلام دوست عزیز شما اگر هیچ کس با روش گلن نیلی ترید نمیکند و باهاش یک دید از بازار بدست میاره ، مگه عقلش كم كه اين روش دشوار و پر از جزئيات را بكار گيرد تا بتواند فقط یک دید از بازار بدست آورد. خود نيلي معتقد است با اين روش مي شود معامله كرد و نياز به روش ديگري نمي باشد . سوال من اين بود آيا كسي هست كه بر مطالب كتاب مسلط باشد و نسبت به ديگر روشها كمك ويژه اي به او كرده باشد.

دوم الیوت یک جز از اگوهای بازار نيست بلكه اساس بازار. روش اقاي ماينر نيز بر اساس تريد بر اساس اليوت است
      چشم ویدیوهای انلاین استاد ازادی رو برای چند بار هم که شده ملاحضه ميکنم
      اگر شما به روش گلن نیلی مسلط شده ايد !!!بفزماييد جه مزيتي دارد

نظر

• نوشته اصلی توسط arminfar نمایش پست ها
        پرسود و برقرار باشید
        سلام دوست عزیز اگر هیچ کس با روش گلن نیلی ترید نمیکند و باهاش یک دید از بازار بدست میاره ، مگه عقلش كم كه اين روش دشوار و پر از جزئيات را بكار گيرد تا بتواند فقط یک دید از بازار بدست آورد. خود نيلي معتقد است با اين روش مي شود معامله كرد و نياز به روش ديگري نمي باشد . سوال من اين بود آيا كسي هست كه بر مطالب كتاب مسلط باشد و نسبت به ديگر روشها كمك ويژه اي به او كرده باشد.

دوم الیوت یک جز از اگوهای بازار نيست بلكه اساس بازار. روش اقاي ماينر نيز بر اساس تريد بر اساس اليوت است
        اگر شما به روش گلن نیلی مسلط شده ايد!!! بفرماييد جه مزيتي دارد

نظر

• با سلام خدمت اقا نصیریان
          دوست عزیز من تو زندگی روزمر هم عادت به جدل ندارم و این جواب من هم از روی جدل نیست و بیشتر برای برای روشن شدن بیشتر مطلب است
          شما اگه این حقیر رو قبول نداری عیبی نیست و من جز یک اسم مجازی به نام به نام ارمین فر نیستم و پس نیازی به اثبات خودم نمیبینم که شما رو ناراحت کنم
          اگه گفتم شما ویدیو اقای استاد ازادی رو ملاحضه کن چون در انجا اقای ازادی در یک گفتار می فرمایند که یک شخصی بمن رسید و گفت من میخواهم بهترین الیوت دان دنیا بشم و اقای ازادی گفت می خواهی من 600 صفحه کتاب الیوت رو برات بگم و بعدش میگن که احتیاج نیست و دوم اقای ازادی الیوت رو در قسمت الگوها قرار میدن و در کل الیوت اساس بازار نیست اگه بود که اینهمه خلافش ثابت نمیشد حالا هر کی میخواهد هر جور فکر کنه بکنه اگه میشد اقای ازادی و دیگر بزرگان نمیرفتن سیستم معاملاتی درس کنن و ارایه بدن من خودم اقای ازادی رو بیشتر از خودم قبول دارم شما رو نمیدونم
          اگه این الیوت اساس بازار بود چه نیازی بود که بریم سراغ روشهای دیگه
          باز هم تکرار میکنم تحلیل بازار یک چیز هست و معامله با سیستم معاملاتی چیز دیگری و درک این مطلب راه راه برای کسب در امد در بازار جهانی باز میشه برعکسش خیر/ و این حرف من با نیت خیر عرض میشه اگه نپسندیدید بدونید نیت من خیر بوده و قصد دیگری ندارم
          مزیتش رو هم گفتم و خودتهم اشاره کردی
          اگه شماره و دقیقه اون مطلب اقای استاد ازادی رو پیدا کردم ارایه میدم خدمتتون اقای نصیریان
          من تجربه شخصی ام رو ارایه میدم و با توجه به فهم خودم و برداشت شخصی مطلب قبلی ام رو نوشتم
          تا چه مقبول افتد و تا که پسند
          در پناه حق

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsennasirian نمایش پست ها
            سلام دوست عزیز اگر هیچ کس با روش گلن نیلی ترید نمیکند و باهاش یک دید از بازار بدست میاره ، مگه عقلش كم كه اين روش دشوار و پر از جزئيات را بكار گيرد تا بتواند فقط یک دید از بازار بدست آورد. خود نيلي معتقد است با اين روش مي شود معامله كرد و نياز به روش ديگري نمي باشد . سوال من اين بود آيا كسي هست كه بر مطالب كتاب مسلط باشد و نسبت به ديگر روشها كمك ويژه اي به او كرده باشد.

اگر شما به روش گلن نیلی مسلط شده ايد!!! بفرماييد جه مزيتي دارد
            خواستم بدونی که خیر شما رو میخواستم نه ناراحتی تو
            دوما شما 5 سال وقت بذاری میشی استاد بهزادی شاید و ما شاید تو ایران بهتر از ایشون نداشته باشیم
            سوما دوست عزیز اگه الیوت الگو نیست و اساس بازاره پس این تحلیل راجع به شاخص بورس تهران چرا درست در نیامد (فقط فکر )احتیاج به چیزی نیست
            بهزاد بهزادی در سایت آدان تحلیل درباره شاخص کل این طور نوشته :

اشباع در اشباع!

بازار به شدت از فروش اشباع شده است...

اگر رفتارهای هیجانی بازار دور بشه علی القاعده بازار به مسیر صعودی برمیگرده:

سناریو 1: با یک پول بک صعودی روبرو باشیم در محدوده 86000 تا 88000 واحد
            سناریو 2: با ریز موج 5 از 3 طرف باشیم در محدوده 92000 تا 94500 واحد

به جهت روانی و ذهنی در بازار سناریوی 1 محتمل تر و به جهت تکنیکال و فاندامنتال سناریوی 2 محتمل تر هست.

اگر نسبت 50 درصد رو قاطعانه به سمت پایین بشکونیم ماندن در بازار حتی برای یک ثانیه اشتباهه چون در موج 3 هستیم. شکست 80500 یعنی مرگ شاخص از دید من...

امیدوارم سناریوی شماره 2 محقق بشه که دوستان از منفی در بیان.
            اگه ازمن راضی شدی برای شهدای گمنام یک فاتحه نثار کن

نظر

• در مورد شاخص احتیاج به موج شماری ندارید
              ازدیاد سود شرکتها که سهام رو اینقدر بالا برد
              قراره از خرداد۹۳ تا شهریور بره تو مجمع پس خیلی از سهامها قبل از مجمع سبز هستند
              یعنی یک ماشین حساب بر میداریم فرض میکنیم فلان سهم قراره ۱۰۰ تومن تو مجمع خرداد تقسیم کنه و من قراره سه ماه سهام شرکت رو داشته باشم
              بنابراین ۹ درصد سود برام عالی است حالا ۹ درصد سود هر سهم میشه ۱۰۰ تومن
              سهم چند میرزه ؟
              این میشه کف سهم
              حالا شما شاخص رو بیار ۵۰ هزار من پایینتر از محاسباتم هر کی بفروشه میخرم
              تو فارکس هم همینه منتها ما بنیادی کار فارکس ایرانی کم داریم
              والا یک کشور که نمیتونه تو دو ماه خودشو کنفه یکن کنه و پارامترهای اقتصادی رو تغییر بده
              وضعیت دلار امریکا مشخصه
              وصعیت دلار کانادا هم مشخصه
              حالا شما بعنوان یک فاند کار باید تشخیص بدی کدام دارایی رو بهتر حفظ میکنند اونو بای کنی و دچار نوسانات هیجانی بازار نشوید
              اما تکنیکال کار نوسانگیر است و براش فرق نمیکنه
              موجشماری هم کلا بدر تحلیل میخوره والا همه میرفتن روی نسبت ۲.۶۲ میفروختن میگفتن از این که بالاتر نمیره

send from os meta
              ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 04-03-2014, 03:10 AM

نظر

• شاید بهترین کتاب استادی در تئوری موجی الیوت (اریک هال، گلن نیلی، ناصر دادگستر (مترجم)) باشه ، ولی باز هم میگم کتابهای آقا نیما به دلایلی که بر اساس تجربیات و ارتباط با بازار نگاشته شده ، قابل درک ترند ، ضمن اینکه حجم کم مطالب برای تریدرهایی که تمام وقت پای سیستم هستند یک مزیت هست و اینکه همیشه تجربه علم را خلق میکند ، البته صرف مطالعه کفایت نکرده و تمرین مکمل کتاب میباشد .
                البته حضور در کلاسهای ایشان در درک مطالب بیشتر کمک میکند که بنده یکی از آرزوهام شرکت در کلاسهای ایشان است که امیدوارم بتوانم همیشه شاگرد ایشان باشم .

نظر

• دوستان برای تحلیل تکنیکال از مبتدی یاد بگیرن از لینک زیر کتاب الکترونیکی آموزش تحلیل تکنیکال بازار اوراق بهادار بورس که برای آراد سرمایه هست رو دانلود کنید و مطالعه کنید سریع یاد میگیرید بعدش باید برید سراغ اندیکاتورها و امواج الیوت و غیره...

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                    سلام دوست عزیز

شما منظور بنده رو بد متوجه شدید

عرض کردم کتاب و کلاس های بنده برای کسی که میخواد از صفر تکنیکال رو شروع کنه مناسب نیست.

اول مطالعاتی از کتاب ها و منابع دیگر داشته باشه که بعد بتونه سری ده گانه کتاب های بنده رو مطالعه کنه. دلیلش رو قبلا عرض کردم کتاب ها روالش گام به گام بودن نیست و به نوعی نکته هست.
                    ممنونم از راهنماییتون. اگر امکان داره اسامی سری ده گانه رو لطف کند. همه رو از انتشارات دانش پژوهان جوان باید تهیه کرد؟؟؟ انقلاب کجاها میشه پیدا کرد. اگر لینک فایل های صوتی رو هم بدین بی نهایت سپاسگزارم.

نظر

• ( گزارشی از صفحه فیس بوک دکتر علی محمدی ) :
                      عرض سلام و ادب دارم خدمت تمامی دوستان
                      ایام نوروز امسال را با همکاری یکی از دوستان اختصاص دادم به ترجمه و ویرایش جدیدترین منبع الیوت که توسط انتشارات بلومبرگ حدود 5 ماه پیش منتشر شده است. زیبایی مطالب و مثال های کاربردی آن باعث شد تا هر چه سریع تر این مهم را به سرانجام رسانم.
                      از مهمترین ویژگی این کتاب جدید بودن و در عین حال عملی بودن آن است. بنده کتابی سراغ ندارم که مثال های عملی الیوت را با این دقت فوق العاده توضیح دهد . مطالب و افکار نویسنده در مواجه با کتاب به گونه ای است که شما خودتان را در آن موقعیت معاملاتی احساس می کنید. نکته ای که رابرت پرچتر نیز در مقدمه کتاب به آن اشاره کرده است. بهتر است به بخش از مقدمه پرچتر در خصوص این کتاب اشاره نمایم:
                      «این یک کتاب در مورد اینکه چگونه برخی از روش.ها، معاملات مناسبی را بر روی کاغذ طراحی می.کنند، نیست. وین و جف در این کتاب سعی دارند گام به گام، افکارشان در مواجه با برخی از معاملات واقعی خود را به تصویر بکشانند. آن.ها همچنین احتمالاتی که ممکن است شما در معاملات خود با آن.ها روبرو شوید و نحوه مدیریت آن.ها را به تصویر کشیده.اند؛ معماهای واقعی که بایستی با ملاحظه مورد تجزیه و تحلیل و اقدام دقیق قرار گیرند. »
                      یک جمله ای در این کتاب وجود دارد که در سال های متمادی به آن مکررا اشاره کرده ام و برخی نیز به این خاطر بر من خرده گرفته اند که در این کتاب به صراحت بیان شده و آن این جمله است:
                      "کتابی که معامله کردن را برای شما آسان جلوه دهد، در انتها هزینه زیادی را بر شما متحمل می.سازد."
                      در حال حاضر کتاب زیر چاپ قرار دارد . امیدوارم که به نمایشگاه کتاب امسال برسد.

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• هیچکس نمی تونه بگه بهترین کتاب کدومه. اصلا کتاب بد وجود نداره . بدترین کتابها هم اگر وجود داشته باشه یک پیام مفیدی بهتون می ده که مثلا این کتاب هدف تو رو تامین نمی کنه دنبال یک چیز دیگه باش.
                        کتاب های دوئل با روند - رکن سوم بازار و الگو های هارمونیک و واگرایی استاد عزیز نیما ازادی از اونجایکه موضوعات کاربردی را به شیوه نوین و خیلی ساده تشریح می کنه بی نظیر هستند. شخصا ساختار فکری من راجع به الگو ها زمانی تغییر کرد که رکن سوم بازار را خوندم. شاید باور نکیند 6 بار
                        کتاب جان مورفی خوبه ولی متعلق به سی سال پیشه. داینامیک تزیدینگ ماینر نسخه فارسی ترجمه روان نداره وگر نه لاتینش باید عالی باشه

نظر

• دوست عزیر کتاب کندل استیک موجود در سایت ها ضمن تشکر از دوستانی که زحمت ترجمه ان را کشیدند از یک ترجمه ویرایش شده فارسی روان برخوردار نیست . این کتاب ترجمه روان خوبش توسط انتشارات چالش منتشر شده.
                          بازم تشکر از دوستانی که قبل از چالش زحمت ترجمه اون انو کشیدند و به جامعه تحلیل گری خدمت ارزنده ای کردند.

نظر

• سلام
                            وقت خودتان را با كتابهاي متفرقه هدر ندهيد به نظر من كتابهاي استاد نيما از بهترينهاي بازار مي باشند بدون شك به نكات ارزشمندي اشاره شده

نظر

• کتاب رکن سوم آقای نیماآزادی

نظر

• به نظرم این کتاب ها عالین

Technical Analysis --> John Murphy
                                Dynamic Trading , High Probability Trading Strategies --> Robert Miner
                                Trading in the zone --> Mark Douglas

دو کتاب فارسی خیلی خوب هم دوئل با روند و رکن سوم نیما آزادی
                                If you can't control your emotions , you can't control your money

نظر

پردازش ...
                                X