اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بهترین کتاب تکنیکال

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط sharom نمایش پست ها

درود بر شما ... من اگر جای شما بودم و فقط به زبان پارسی مسلط بودن اینگونه برنامه ریزی می کردم برای مطالعه :

1. 23 اصل موفقیت وارن بافت ( فقط 23 اصل انتهای کتاب )

2. کندل استیک - کل کتاب
      لینک دانلود : PICOFILE

دوست عزیز کتاب کندل استیک لینکش پاک شده ممنون میشم لینک دانلودش رو بدی. با سپاس
    ویرایش توسط MrMostafA : https://www.traderha.com/member/13711-mrmostafa در ساعت 03-23-2014, 01:48 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط shadravan نمایش پست ها
      کلاس تکنیکال رو آمارش رو میتونی از کارگزاری آگاه بگیری.آقای آزا.دی هم همونجا تدریس میکنه.
      خوندن کتاب ها هم مطمئنا عالی خواهد بود.
      در ضمن بعد از کتاب دوئل با روند کتاب "رکن سوم بازار" رو هم بهتون توصیه میکنم.
      ممنونم از راهنمایی هاتون. نظر شما در مورد سی دی های آموزشی شرکت و سایت مبنا چی هستش؟؟؟ با نرم افزار ره آورد نوین هست. تکنیکال و بنیادی هست مقدماتی و پیشرفته. سایت دکتر مانی معرفی به خرید کرده. من تصویری بهتر یاد میگیرم بعد کتاب. حالا فایل های تصویری از جایی میشه دانلود کرد؟؟؟؟
      استراتژی معاملاتی رو چطور میشه پیدا کرد؟؟ من کلا استراتژی که دارم خرید رو پله ای انجام میدم 10 درصد اگه پایین رفت 2 برابر 10 درصد قبلی میخرم اگه بالا رفت که هیچی همون مقدار با سود خارج میشم و حد ضرر روی 8 درصد. این خودش میشه استراتژی دیگه!!!
      با سپاس از راهنمایی هاتون

نظر

• دوست عزیز برای اموزش فارکس سری به سایت اپارت زده و در قسمت سرچش تایپ کنید اموزش فارکس که 27 دوره اموزش وجود داره
        و برای اموزش کامل تر اموزشهای اقای رضا گلشاییان در سایت www.fxf1.comدر قسمت ویدیوهای انلاین /اموزش تحلیل در بازار قارکس/ در قسمت 26 یک ویدیو
        یک ساعت راجع به اموزش موج شماری الیوت وجود داره و در قسمت اخر یک ویدیو 3ساعت راجع به مدیریت سرمایه و استراتژی در فارکس اموزش داده است
        و در ضمن در قسمت ویدیوهای انلاین سایت تعداد زیادی ویدیو اموزشی وجود دارد
        در قسمتهای 16تا 19 راجع به فیبوناچی میباشد
        و این ویدیوهارو در یتویوب هم میتونی دنبال کنی

نظر

• دوستان اموزش روش گلن نیلی رو اقای شهیدزاده برای موج شماری الیوتی در یک کتاب بطور کامل توضیح داده و از اقای شهیدزاده دو ویدیو اموزشی در سایت
          . . . . . . . . وجود داره ولی گویا ناقص است یا من نتوانستم دانلود کنم و یا عزیزی جایی پیدا یا داشت به دیگران هم اطلاع بده
          و کتاب استادی در الیوت که قبلا بصورت pdfبود و بنظر من کامل ترین کتاب برای سبک الیوت هست در ایران نشر چالش چاپ کرد و با قیمت مناسب 20هزار تومان برای یک کتاب نزدیک 400صفحه مناسب میباشد /شاد و پر سود باشید
          ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-23-2014, 09:52 AM دلیل: قرار دادن لینک متفرقه ( خلاف قوانین فروم )

نظر

• نوشته اصلی توسط MrMostafA نمایش پست ها
            ممنونم از راهنمایی هاتون. نظر شما در مورد سی دی های آموزشی شرکت و سایت مبنا چی هستش؟؟؟ با نرم افزار ره آورد نوین هست. تکنیکال و بنیادی هست مقدماتی و پیشرفته. سایت دکتر مانی معرفی به خرید کرده. من تصویری بهتر یاد میگیرم بعد کتاب. حالا فایل های تصویری از جایی میشه دانلود کرد؟؟؟؟
            استراتژی معاملاتی رو چطور میشه پیدا کرد؟؟ من کلا استراتژی که دارم خرید رو پله ای انجام میدم 10 درصد اگه پایین رفت 2 برابر 10 درصد قبلی میخرم اگه بالا رفت که هیچی همون مقدار با سود خارج میشم و حد ضرر روی 8 درصد. این خودش میشه استراتژی دیگه!!!
            با سپاس از راهنمایی هاتون
            دوست عزیز من خودم هنوز در حال یادگیری و آموزش هستم و هنوز در حدی نرسیدم که بخوام در این موارد نظر بدم ولی چیزی که میدونم اینه که شما هرچی که یاد بگیری خوبه. اگر فرصت داری که همه اینا رو ببینی و انجام بدی حتما اینکار رو بکن چون مطمئنا یه جایی به دردت میخوره. اگه چیزی هم دیدی که به درد ما میخوره به ما هم معرفیش کن
            " ذهن همه چیز است، به هر آنچه بیندیشی همان میشوی "
            بودا

" WAIT PATIENTLY TRADE EFFICIENTLY "

نظر

کتاب دوئل با روند رو گرفتم دارم میخونم ولی کسی که بخواد از مبتدی یاد بگیره سخته چون تو شکل ها به خوبی توضیح داده نشده و اینکه دقیق چی هست از خیلی هم شنیدم که گفتن ما هم خوندیم یه خورده گنگ هستش. که یکی از دوستانم کلاس آقای آزادی رفته خودشم گفته از رو کتاب سخت تر هست. حالا ایشون اگه رو شکل ها بیشتر و واضح تر توضیح میداد خوب بود که راحت متوجه بشیم. کلا برای شناختن روند و تشخصی درست ورود و خروج از سهم، کتاب و مقاله ساده هستش؟!!. البته آموزش گام به گام تحلیل تکنیکال گرفتم که بخونم با شکل یاد داده هر کی خونده تکنیکال رو یاد گرفته.
              ممنون میشم راهنمایی کنید
              سلام

سری ده جلدی کتاب بیشتر از اینکه گام به گام تکنیکال رو توضیح بده نور میندازه توی بخش های تاریک تکنیکال.

کلاً کتاب ها و کلاس ها برای افرادی که صفر کیلومتر هستند مفید نیست.
              .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
              https://telegram.me/Cyclicalwaves
              https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• کتاب جان مورفی جهت اشنایی اولیه خوبه و بقیه رو اشتباه کردی کرفتی اول امواج الیوت رو یاد بگیر بعد هارمونیک و کتاب تحلیل بنیادی تکنیکال ذهنی برا مبتدی بدرد نمی خوره

نظر

• برای شروع بادگیری تحلیل تکنیکال چی رو پیشنهاد میدین ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid_fsh60 نمایش پست ها
                    برای شروع بادگیری تحلیل تکنیکال چی رو پیشنهاد میدین ؟
                    دوست عزیز به نظر من فیلم های اموزش تحلیل تکنیکال رو که استاد عزیز اقای آزادی اموزش دادن وتوی فروم موجوده رو دانلود کن واستفاده کن خیلی مفیده

Sent from my C6602 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                      سلام

سری ده جلدی کتاب بیشتر از اینکه گام به گام تکنیکال رو توضیح بده نور میندازه توی بخش های تاریک تکنیکال.

کلاً کتاب ها و کلاس ها برای افرادی که صفر کیلومتر هستند مفید نیست.
                      دوست عزیز ممنونم بابت راهنمایی. ولی پس کتاب و کلاس مفید نیست چی مفیده؟؟؟ مگه همه از اول تکنیکالیست بودن؟؟؟ در تمام مقالات سایت ها یمعتبر از جمله خود بورس نوشته هیچ ربطی به سواد و تحصیلات دانشگاهی نداره. حالا تو زمینه بنیادی کسانی که اقتصاد - حسابداری و مالی خوندن روان تر هستن ولی دوست خود من که مهندسی مالی داره و رشته اصلیش بورس میشه که ربط مستقیم به بورس داره تکنیکال رو با کتاب جان مورفی و تمرین یاد گرفت. من خرید و فروشم دارم میکنم مشکلی ندارم ولی میخوام تکنیکال رو از پایه اصولی یاد بگیرم برا یهمین میخوام بدونم از چه کتابی شروع کنم و بعدا کلاس هم میرم.
                      با سپاس
                      ویرایش توسط MrMostafA : https://www.traderha.com/member/13711-mrmostafa در ساعت 03-27-2014, 11:05 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط enrico 21 نمایش پست ها
                        کتاب جان مورفی جهت اشنایی اولیه خوبه و بقیه رو اشتباه کردی کرفتی اول امواج الیوت رو یاد بگیر بعد هارمونیک و کتاب تحلیل بنیادی تکنیکال ذهنی برا مبتدی بدرد نمی خوره
                        ممنونم دوست عزیز. امواج الیوت چه کتابی خوبه؟؟؟ علی محمدی داره؟؟؟؟ راستش مطالب خیلی تحلیلگرهای خوب دیدم که نوشتن مهم شناختن و درک به موقع روند سهم هست و غیره ولی این چارت های آنچنانی و خوشگل و پر از خط به درد کسی نمیخوره.. برای همین ذهنم رو نمیخوام بی خودی پر کنم فقط مزالبی که در تشخیص درست روند سهم کمکم میکنه برام کافیه. و تا حدودی هم شناختن امواج الیوت.
                        برای مطالب زیر چه کتاب هایی رو باید تهیه کنم و در چه کتاب هایی موجود هست:
                        1- درک خوب روندها نظریه داو (کتاب دوئل با ر وند نیما آزادی 50% رو حل میکنه)
                        2- فهم کانال، مقاومت ها و حمایت ها
                        3- الگوهای ادامه دهنده (مثلث، پرچم، گنج و ...)
                        4- الگوهای برگشتی (سر و شانه- سقف دوگانه و سه گانه یا کف های دوگانه و سه گانه)
                        5- استفاده از ابزراهای فیبوناچی
                        6- یادگیری اندیکاتورهای مک دی- آر اس آی- استوکاستیک- ای دی ایکس
                        7- باندهای بولینگز- ابر ایچیموکو- موینگ اوریج- چنگال های اندرو- فیبوها
                        8- الگوهای هارمونیک (shark- buterfly- bat) و انواع کندل هل این ها تو همون الگوهای هارمونیک علی محمدی همه کامل هست!!!
                        9- در حد مقدماتی امواج الیوت

ممنونم میشم راهنمایی کنی دوست عزیز

نظر

• سلام دوست عزیز تمامی این عناوینی که نوشتی آقای نیما آزادی در کلاس آن لاین گفته ، هم فایل تصویری و صوتی هست هم پاور پوینت ها . خدا خیرش بده عالیه . شما دانلود کن نکته برداری و تمرین در همین سایت هم فروم برای گذاشتن تحلیل و سوال هست ایشالا راه میافتی با اینها شروع کن خدا کریمه . فقط فقط تمرین کن خیلی مهمه . تمـــــــــــــــــــــریــــــــــــن .
                          اینم لینک ها :
                          /http://forum.broker-fa.com/f51/%D8%A...%86%DA%AF-199/

و پاور پوینت :
                          http://forum.broker-fa.com/f51/%D8%A...%A7%D9%84-308/
                          ویرایش توسط hamid_fsh60 : https://www.traderha.com/member/12532-hamid_fsh60 در ساعت 03-27-2014, 04:22 PM

نظر

دوست عزیز ممنونم بابت راهنمایی. ولی پس کتاب و کلاس مفید نیست چی مفیده؟؟؟ مگه همه از اول تکنیکالیست بودن؟؟؟ در تمام مقالات سایت ها یمعتبر از جمله خود بورس نوشته هیچ ربطی به سواد و تحصیلات دانشگاهی نداره. حالا تو زمینه بنیادی کسانی که اقتصاد - حسابداری و مالی خوندن روان تر هستن ولی دوست خود من که مهندسی مالی داره و رشته اصلیش بورس میشه که ربط مستقیم به بورس داره تکنیکال رو با کتاب جان مورفی و تمرین یاد گرفت. من خرید و فروشم دارم میکنم مشکلی ندارم ولی میخوام تکنیکال رو از پایه اصولی یاد بگیرم برا یهمین میخوام بدونم از چه کتابی شروع کنم و بعدا کلاس هم میرم.
                            با سپاس
                            سلام دوست عزیز

شما منظور بنده رو بد متوجه شدید

عرض کردم کتاب و کلاس های بنده برای کسی که میخواد از صفر تکنیکال رو شروع کنه مناسب نیست.

اول مطالعاتی از کتاب ها و منابع دیگر داشته باشه که بعد بتونه سری ده گانه کتاب های بنده رو مطالعه کنه. دلیلش رو قبلا عرض کردم کتاب ها روالش گام به گام بودن نیست و به نوعی نکته هست.
                            .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                            https://telegram.me/Cyclicalwaves
                            https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

ممنونم دوست عزیز. امواج الیوت چه کتابی خوبه؟؟؟ علی محمدی داره؟؟؟؟ راستش مطالب خیلی تحلیلگرهای خوب دیدم که نوشتن مهم شناختن و درک به موقع روند سهم هست و غیره ولی این چارت های آنچنانی و خوشگل و پر از خط به درد کسی نمیخوره.. برای همین ذهنم رو نمیخوام بی خودی پر کنم فقط مزالبی که در تشخیص درست روند سهم کمکم میکنه برام کافیه. و تا حدودی هم شناختن امواج الیوت.
                              برای مطالب زیر چه کتاب هایی رو باید تهیه کنم و در چه کتاب هایی موجود هست:
                              1- درک خوب روندها نظریه داو (کتاب دوئل با ر وند نیما آزادی 50% رو حل میکنه)
                              2- فهم کانال، مقاومت ها و حمایت ها
                              3- الگوهای ادامه دهنده (مثلث، پرچم، گنج و ...)
                              4- الگوهای برگشتی (سر و شانه- سقف دوگانه و سه گانه یا کف های دوگانه و سه گانه)
                              5- استفاده از ابزراهای فیبوناچی
                              6- یادگیری اندیکاتورهای مک دی- آر اس آی- استوکاستیک- ای دی ایکس
                              7- باندهای بولینگز- ابر ایچیموکو- موینگ اوریج- چنگال های اندرو- فیبوها
                              8- الگوهای هارمونیک (shark- buterfly- bat) و انواع کندل هل این ها تو همون الگوهای هارمونیک علی محمدی همه کامل هست!!!
                              9- در حد مقدماتی امواج الیوت

ممنونم میشم راهنمایی کنی دوست عزیز
                              سلام
                              داری اشتباه می کنی این همه لازم نیست یاد بگیری برو تو شاخه امواج الیوت کتاب گلن نیلی رو بخون خودت رو گیج نکن تو همین شاخه حرفه ای بشی تسلط کاملی به بازار بهت میده موفق باشی

نظر

• از دوستاني كه كتاب گلن نيلي را مطالعه كرده اند و آن را پيشنهاد ميدهند مي خواستم سوال كنم آيا در معاملات واقعي هم توانسته اند آموزشهاي اين كتاب را بكار گيرند؟
                                ویرایش توسط mohsennasirian : https://www.traderha.com/member/9397-mohsennasirian در ساعت 03-30-2014, 03:11 PM

نظر

پردازش ...
                                X