اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چنگال اندرو

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط A B B A S نمایش پست ها
    سلاماقا داوود شما دنبال چه چیزی بودید تا حالا؟خطوط چنگال اگر بدرستی رسم شوند هر کدام از لاین هاش حمایت و مقاومتی قوی رو تشکیل میدهند.
    شما به نکته درستی اشاره داشتی اگه (بدرستی رسم شوند) من بارها توی چارتم به این مسئله برخورد داشتم که میتونن نقش حمایتی و مقاومتی داشته باشند اما خب جاهایی هم بود که این شکلی عمل نمی کردند و همین من را به شک انداخته بود.ممنون از راهنماییتون

نظر

با سلام خدمت دوستان عزیز
      انصافا حیف نیست این تاپیک که در مورد ابزار واقعا ارزشمند چنگال اندرو هست مدت ها پستی توش قرار داده نشه!!
      جزوه هایی که دوستان قرار دادن واقعا عالی بود و میشه سودهای خوبی با استفاده از چنگال اندور و خطوط فیبوناچی به دست اورد.

یه سوال داشتم:
      در عکس اول که قرار دادم،قیمت نتونسته تو مدت زمان مشخص شده به خط میانی چنگال برسه که نشانه ی اینه که احتمالا شروع به صعود میکنه و استوکاستیک هم واگرایی داده.مک دی هم واگرایی داده ولی هنوز مومنتوم صفر رو رو به بالا نشکونده.

نمودار سهم فاذر هست.ولی این چنگالی که زده شده قیمت تونسته دوبار به خط بالایی چنگال نفوذ کنه.میخواستم بدونم این نفوذها درستی چنگال رو دچار مشکل نمیکنه؟؟

اگر این اتفاق بیافته باید از همین چنگال استفاده کنیم باید چنگال جدید بزنیم مثل تصویر دومی که قرار دادم؟؟
      با تشکر از شما

تصویر اول

تصویر دوم:
      ویرایش توسط Arash72 : https://www.traderha.com/member/6048-arash72 در ساعت 07-30-2012, 12:39 PM
      A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

نوشته اصلی توسط Arash72 نمایش پست ها
        با سلام خدمت دوستان عزیز
        انصافا حیف نیست این تاپیک که در مورد ابزار واقعا ارزشمند چنگال اندرو هست مدت ها پستی توش قرار داده نشه!!
        جزوه هایی که دوستان قرار دادن واقعا عالی بود و میشه سودهای خوبی با استفاده از چنگال اندور و خطوط فیبوناچی به دست اورد.

یه سوال داشتم:
        در عکس اول که قرار دادم،قیمت نتونسته تو مدت زمان مشخص شده به خط میانی چنگال برسه که نشانه ی اینه که احتمالا شروع به صعود میکنه و استوکاستیک هم واگرایی داده.مک دی هم واگرایی داده ولی هنوز مومنتوم صفر رو رو به بالا نشکونده.

نمودار سهم فاذر هست.ولی این چنگالی که زده شده قیمت تونسته دوبار به خط بالایی چنگال نفوذ کنه.میخواستم بدونم این نفوذها درستی چنگال رو دچار مشکل نمیکنه؟؟

اگر این اتفاق بیافته باید از همین چنگال استفاده کنیم باید چنگال جدید بزنیم مثل تصویر دومی که قرار دادم؟؟
        با تشکر از شما

تصویر اول

تصویر دوم:
        با سلام خدمت دوست عزیزم.
        و با عرض پوزش خدمت اساتید اگه اشتباه میکنم.
        اول روشن کنید که آیا شما بین مازور ها چنگال را رسم کرده اید یا بین مینور ها و با اختلاطی از هر 2.توصیه شخصی من ترسیم چنگال فقط بین مازور هاست.
        سپس مشخص کنید که کدام یکی از آن 2 قله ماژور است.
        و چنگال را رسم کنید.
        در مورد نفوذ ها هم باید گفت که در چنگال ایده آل نفوذی رخ نمیدهد اما اگر در چنگالی نفوذ رخ داد به معنی بی اعتباری کامل آن چنگال نیست.
        چنگالی که مابین ماژور ها رسم میشود با درصد بالایی صحیح رفتار میکند.

نظر

با تشکر از پاسخ شما

حالا با این تفاسیر کدوم تصویر از نظر شما درست تره؟
          برای این میپرسم که اگر تصویر اول درست باشه مهلت زمانی سهم برای رسیدن به میدلاین چنگال تموم شده و احتمال صعود سهم زیاد خواهد بود ولی اگر تصویر دوم درست باشه که هنوز سهم برای رسیدن به کف میدلاین زمان داره و ممکنه برسه.

نظر

متاسفانه به علت اینکه در چارت شما نمودار مک دی نیست و اینکه من دستزسی به صفحه های قبلی چارت شما برای شناسایی روند ها را ندارم نمیتونم کمکی بهتونم کنم.اما در صورتی که در تشخیص مازور ها دچار مشکل هستید تاپیک تشخیص مازور را مطالعه کنید خیلی کمکتون میکنه.اط نظر من و با توجه به چیزهایی که میبینم در چارت این سهم افزایش خواهد داشت.

نظر

با سلام خدمت شما

با توجه به توضیحات شما من فکر میکنم همون چنگال اندروز اول درست باشه.شکل زیر رو با جزئیات بیشتر و همچنین اندیکاتور مک دی قرار میدم.با توجه به قرار داشتن سطح بسط فیبوناچی در قیمت 173 تومان که با خط مشکی مشخص شده است و همچنین واگرایی احتمالی در مک دی انتظار رشد سهم رو داریم.البته نرسیدن قیمت در مدت زمان 73 کندلی به میدلاین چنگال هم سیگنالی مبنی بر احتمال شکسته شدن خط بالایی چنگال و همچنین خط روند میباشد.
              با تشکر
              نمودار سهم

نظر

با توجه به نمودار جدید من فکر میکنم که همان چنگال اولی درست باشد.و با توجه به مواردی که خود شما ذکر کردید احتمال افزایش سهم بسیار زیاد است.

نظر

شاخص دلار H1

نظر

سلام
                    به نظر دوستان در یک جمع بندی کلی کدام یک از چنگالها برای ترید اعتبار بیشتری دارن:
                    1-چنگالهایی که نقطه c بین a و b هست.
                    2-چنگالهایی که نقطه a بین c و b هست.

نظر

نوشته اصلی توسط sadeghfx نمایش پست ها
                      سلام
                      به نظر دوستان در یک جمع بندی کلی کدام یک از چنگالها برای ترید اعتبار بیشتری دارن:
                      1-چنگالهایی که نقطه c بین a و b هست.
                      2-چنگالهایی که نقطه a بین c و b هست.
                      با سلام
                      در صورتی که من درست متوجه سوالتون شده باشم باید بگم که:در صورتی که شما هر 3 نقطه را بروی ماژور ها قرار دهید
                      تقریبا هر دو مورد قابل قبول هستند اما من به شخصه با اطلاعات ناقصم و با دانش ناقصم هنگامی که نقطه 1 در وسط قرار بگیرد را ترجیح میدهم.
                      البته حالت اینکه نقطه 3 در وسط قرار بگیرد در نمودارهایی پیش می آید که صعود یا نزول خیلی به سرعت و هیجانی بوده اتفاق می افتد که از نظر من خیلی قابل اعتماد نبوده مخصوصا در مورد واکنش قیمت به کانال های چنگال

نظر

دوستان سلام
                        مي دونيد كه يكي از كساني كه توي اين ابزار ماهره آقاي درزي هست كه انصافا كارش خوبه. اين جزوات هم اكثرا ايشان نوشتن
                        ميشه از ايشان هم كمك گرفت
                        http://tadavomteam.com/

Market
                        Is Not About Prediction. It Is About Reaction

نظر

سلام میشه یکی زحمت بکشه و بگه تو متا تریدر چجوری و با چه ابزاری میشه چنگال اندروز را کشید یا همون پیچفورک را ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط احسان343158 نمایش پست ها
                            سلام میشه یکی زحمت بکشه و بگه تو متا تریدر چجوری و با چه ابزاری میشه چنگال اندروز را کشید یا همون پیچفورک را ممنون میشم راهنمایی کنید
                            سلام

طبق شکل زیر :

با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

اقا مصطفی مرسی که راهنماییم کردی

نظر

با درود
                                اگر واقعا هدف خط میانه باشد خکار از عجایب سال 92 خواهد بود!!!!

نظر

پردازش ...
                                X