اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دنیای مووینگ اوریج ها

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط lucifer_quest نمایش پست ها
    یعنی چی ؟؟؟ پست من چرا حذف شد ؟
    کلا تریپ سلیقه ای هست دیگه ؟ هر پستی رو که باهاش حال نکنید حذف می کنید ؟؟؟؟
    ناظر محترم لطفا توضیح بدید .

من هرچی. نگاه میکنم اینجا ( پی. دی آف.. ) نمی.بینم ؟؟؟ با تشکر

مرسی. از راهنمأیت ....

این ۲تا پست من رو دیگه چرا حذف کردی آقا ناظم، ببخشید ناظر محترم ؟؟؟ این که دیگه نام بروکر نبود که عزیز دلم ... نکنه این ۲ تا پست هم خلاف قوانین شرکت بود ؟؟؟؟ یا

خلاف سلیقهٔ شما ؟؟؟؟ اگه خلاف مقررات شرکت هست میشه دقیقا بگید دلیلشو ؟؟ اگرم خلاف سلیقهٔ شما بوده که من شرمندم نمیدونستم ! اگه می.شه یه (پی. دی آف..)

چیزی از سلایقتون درست کنید بذرید تو فروم تا مابیشتر آشنا بشیم !
    خوشحال میشم که در همین.جا و نه. بصورت پیام خصوصی ، دلیل حذف این ۲تا پوست من رو بگید .... لطفا

پست.های گذشته و اون حرفا یه تکرار که بصورت پیام خصوصی باهم زده بودیم رو قاطی این ۲تا پست نکنید و بقول عادل مغلطه نکنید لطفا !!

نظر

سلام دوستان
      لطفا به این بحث خاتمه بدید . یک پست اشتباه اون عزیز ارسال کرده بود . قرار نیست که شما تا آخر این تاپیک این مساله رو ادامه بدید .

پست ها رو هم من به ناظر محترم گفتم پاک کنه چون واقعا جلوه زیبایی نداشت . از شما عزیزان با این همه دانش و سابقه انتظار دیگه ای هست .

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

سلام دوست گرامي انديكاتور موينيگي كه اعلام كردم داريد لطف كنيد اينجا بگذاريد

نظر

نوشته اصلی توسط پرويز نمایش پست ها
          سلام دوست گرامي انديكاتور موينيگي كه اعلام كردم داريد لطف كنيد اينجا بگذاريد
          سلام
          نه متاسفانه ندارم . اگر مورد مشابه یا سودمندی پیدا کردم براتون قرار می دم
          موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط mojtaba66 نمایش پست ها
            ممنون و متشکرم

لطف میکنید بگید تنظیمات این مووینگ اوریج تو داینامیک تریدر به چه صورتی است؟ مثل بقیه اندیکاتورها باید چندین عدد را در تنظیمات آن وارد کنیم برای این مووینگ 100 چه طور؟
            خدمت شما

ویرایش توسط burix : https://www.traderha.com/member/3105-burix در ساعت 11-25-2013, 11:04 PM

نظر

باند مووینگ اوریج

بعضی از تحلیل گران از مووینگ ها به عنوان باید حمایتی و مقاومتی اسفاده می کنند روش کار به این صورت هست که دو مووینگ (ترجیحا ساده با دوره یکسان ) یکی با استفاده از قیمت high و دیگری با قیمت low رسم می کنیم این 2 مووینگ مثل یک باند قیمت رو در بر گرفته و تغییرات روند را به ما نشان می دهند
              در این روش از یک مووینگ با دوره کمتر و اعمال به قیمت close جهت صدور سیگنال استفاده می شود . سیگنال زمانی صادر می شود که مووینگ با دوره کمتر یکی از باندهای بالایی یا پایینی را قطع کند . دقت داشته باشید که در این روش هم مثل بقیه روش ها بر پایه مووینگ در بازارهای رنج سیگنال خطا زیاد خواهد بود و باید قبل از پوزیشن گیری با روش های گفته شده از قدرت روند اطمینان حاصل کنید . در کل وقتی که قیمت و مووینگ با دوره کمتر بین باندها قرار دارند بازار رنج و بدون روند است و باید صبر کنیم تا از باندها خارج شوند .

به عنوان مثال در شکل زیر از مووینگ ساده با دوره 20 برای باند و مووینگ ساده با دوره 5 برای سیگنال استفاده کردیم

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...5406494441.png

نظر

تراکم مووینگ اوریج ( moving average compression )

در چارت مناطقی هست که در اون مناطق بازار از حالت عادی خودش خارج میشه و به حالت رکود و رنج فرو می رود وبعد از طی کردن این مناطق روند های بسیار قدرتمند در چارت ظاهر می شوند . این مناطق مناطقی هست که چندین مووینگ با دوره کوتاه تا میان مدت با هم ادغام می شوند و به اصطلاح با هم یکی می شوند و تراکم مووینگ ها به وجود می آید . دوره های مختلفی می توان برای این مووینگ ها در نظر گرفت . اما معروفترین دوره که من دیدم 6 عدد مووینگ ساده با دوره های 5- 10 - 15- 20 -30 -40 هستند که در تصویر زیر یک نمونه رو نشون دادم که البته برای همه تایم فریم ها هم قابل استفاده هست ولی در روزانه جواب بهتری میده . خیلی نیاز به توضیح اضافه نداره فقط خود دوستان باید روی چارت های مختلف این قضیه رو تست کنن و چارت مناسب رو در هر دوره شناسایی کنن .

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...5408933621.png

نظر

باسلام ودرود
                  اینهم یه پی دی اف
                  http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...5446782451.pdf
                  بهترین مردم سودمندترین انان به حال دیگران هستند محمد (ص)

نظر

اینم یکی دیگه
                    https://www.dropbox.com/s/7ns6kehaw9h5vrc/MAC.pdf

نظر

با عرض سلام خدمت دوستان مي خواستم بدونم بهترين مورينگ اوريج ها براي استفاده در بورس ايران كدام ها هستند؟

نظر

نوشته اصلی توسط omid2020 نمایش پست ها
                        با عرض سلام خدمت دوستان مي خواستم بدونم بهترين مورينگ اوريج ها براي استفاده در بورس ايران كدام ها هستند؟
                        سلام
                        لطفا این پست را مطالعه کنید
                        http://forum.broker-fa.com/f56/%D8%A...tml#post106079

نظر

سلام دوستان
                          این تمپلتی هست که من برای شناسایی روند توی چارت استفاده می کنم از اینجا دانلود کنید http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...5666855351.rar

تایم d1-h4- h1
                          توی این تایمها تراکم مووینگ ها با دوره 5-10-15-20-30-40 بررسی میشه و از 2 مووینگ 100 و 200 برای شناسایی روند میان مدت و بلند مدت در همون تایم فریم استفاده می کنم

تایم 15
                          توی این تایم مووینگ های ساعتی با دوره 12- 24- 48- 72- 96- 120 رو با کمک اندیکاتور می تونیم ببینیم که هرکدوم نماینده مووینگ 1-2-3-4-5 روزانه در این تایم می باشند به جز 12 همچنین این مووینگ ها نشاندهنده روزهای هفته نیز می باشند

نظر

یک نمونه لایو

الان توی طلا 4 ساعته تراکم خفنی داریم کل مووینگ ها افتادن رو هم باید منتظر خروج از این تراکم باشیم

نظر

باسلام وشب بخیر
                              دوست خوبم باید دانست که نمی توان از موینگ ها به تنهایی استفاده کرد بلکه برای ورود و خروج باید از تکنیک های دیگه هم سود برد تقریبا حدود 2 ساله با موینگ ها سروکله زدم اما به نظر این حقیر بایداز راهکارهای دیگه هم سود برد تا روش کاملی بدست بیاد

نظر

نوشته اصلی توسط sarababa نمایش پست ها
                                باسلام وشب بخیر
                                دوست خوبم باید دانست که نمی توان از موینگ ها به تنهایی استفاده کرد بلکه برای ورود و خروج باید از تکنیک های دیگه هم سود برد تقریبا حدود 2 ساله با موینگ ها سروکله زدم اما به نظر این حقیر بایداز راهکارهای دیگه هم سود برد تا روش کاملی بدست بیاد

با سلام خدمت شما
                                فکر نمی کنم در هیچ پستی از این تاپیک ادعایی مبنی بر ورود و خروج بر اساس مووینگ مطرح شده باشه
                                در مبحث مووینگ بیشتر با بحث روند شناسی روبرو هستیم تا ورود و خروج
                                در این تاپیک نه در مورد تریگر صحبت شد و نه در مورد تارگت تنها در مورد نشانه های روند نزولی و صعودی و رنج صحبت کردیم
                                مسلما هر کس می تونه بنا به سلیقه شخصی مووینگ ها رو با سیستم ترید و تحلیل خودش آداپته کنه
                                موفق باشید

نظر

پردازش ...
                                X