اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تمرین الگو های هارمونیک (Gartly,Bat,Butterfly,Crab)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

Gbpusd_h4

تشکیل الگوی باتر فلای در GBPUSD_H4

نظر

.اینم از الگوی باترفلای ما با تی پی و اس ال مشخص
      فایل های پیوست شده

نظر

گارتلي

http://
        " باران باش و ببار، نپرس كاسه هاي خالي از آن كيست" كوروش بزرگ

نظر

پروانه

http://
          " باران باش و ببار، نپرس كاسه هاي خالي از آن كيست" كوروش بزرگ

نظر

الگوی بت

با سلام وتشکر .
            ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

نظر

الگوی پروانه

ویرایش توسط paniz : https://www.traderha.com/member/2937-paniz در ساعت 11-08-2011, 12:48 PM دلیل: عکس

نظر

سلام باترفلای بعدی برای صعود طلا
                فایل های پیوست شده

نظر

نوشته اصلی توسط gerami-sea نمایش پست ها
                  با سلام وتشکر .
                  ممنون گرامی جان.
                  یه سوال دارم . از دوستان اگه کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه. مواقعی که توی الگوهای هارمونیک مثل شکل بالا نقطه ی C از نقطه A رد میشه, آیا الگو همچنان معتبره و یا باعث Fail شدن الگو میشه؟ اگه در حد شادو باشه چی؟
                  ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

نوشته اصلی توسط mojtabafx نمایش پست ها
                    .اینم از الگوی باترفلای ما با تی پی و اس ال مشخص

سلام مجتبی جان
                    برای آپلود عکسها ت در سایت از لینک زیر استفاده کن که آقا مصطفی به طور کامل توضیح دادن .

http://www.persepoliscapital.asia/fo...?وی-فروم

یه نکته اضافه کنم که ذخیره کردن عکسها با پسوند png از لحاظ حجم و کیفیت مناسبه.

نظر

نوشته اصلی توسط shahab_p نمایش پست ها
                      سلام مجتبی جان
                      برای آپلود عکسها ت در سایت از لینک زیر استفاده کن که آقا مصطفی به طور کامل توضیح دادن .

http://www.persepoliscapital.asia/forum/showthread.php/271-اموزش-آپلود-عکس-روی-فروم

یه نکته اضافه کنم که ذخیره کردن عکسها با پسوند png از لحاظ حجم و کیفیت مناسبه.
                      ممنونم ازت شهاب جان

نظر

الگوی باترفلای و ab=cd

دو الگوی باترفلای که با آبی نشون داده شده و یک الگوی AB=CD که با قرمز مشحص شده.

در زمان تکمیل هر دو تا الگوی باترفلای , اندیکاتور RSI واگرایی داده.

نظر

با سلام وتشکر .
                          با سلام نتیجه تا حال

نظر

نوشته اصلی توسط shahab_p نمایش پست ها
                            ممنون گرامی جان.یه سوال دارم . از دوستان اگه کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه. مواقعی که توی الگوهای هارمونیک مثل شکل بالا نقطه ی C از نقطه A رد میشه, آیا الگو همچنان معتبره و یا باعث Fail شدن الگو میشه؟ اگه در حد شادو باشه چی؟
                            با سلام دوست عزیز شادو مهم نیست اگر رد بشه باید دید بدنه ی کندل پایین تر نباشه .و یک تجربه ی دیگه هم این که چنانچه بدنه ی یک کندل هم پایین تر بود اگر کلوز کندل بعدی بالاتر از نقطه ی بی بسته شد باز هم میتونیم از ان نقطه به عنوان نقطه ی سی یاد کنیم. به توضیحات موجود در شکل ذیل توجه فرمایید.

نظر

یک سوال داشتم

امروز صبح بازار من رو به چالش کشوند ......چرا ؟
                              در تصویر همان طور که میبینید من از نقطه XA یک ریتریس کشیدم و بازگشت آن 78% رو به من نشان داد همان نقطه B
                              خوب اولین فکری که کردم این بود که داره الگوی باترفلای در حال شکل گیری است تا اینکه کمی گزشت و دیدم که روند هم قدرت نزولش بیشتره تاصعود باز به این فکر فرو رفتم که بله داره الگوی باترفلای تشکیل میشه و خودم رو برای اون آماده کردم
                              و باز هم گذشت تااینکه یادم افتاد به اون گفتیه آقای آزادی که گفتن باترفلای آخر روند رو نشون میده بیشتر موارد
                              ولی خوب آیا امکان داره این آخر این روند خنثی یک هفته ای باشه و بخواد بازار حرکت خودشو ببره رو به بالا از تایم کم بخواد شروع کنه .
                              و باز هم گذشت و دیدم که نه این فقط یک ای بی=سی دی معمولی است و بازار حتی کف قبلی خودش رو هم نشکونده (X)
                              امروز بازار منو گزاشته سر کار

ویرایش توسط bahman7 : https://www.traderha.com/member/3045-bahman7 در ساعت 11-08-2011, 07:28 PM

نظر

با سلام نتیجه تا حال
                                با سلام وتقدیر وتشکر از جناب ازادی عزیز .نتیجه ی ترید های امروز

نظر

پردازش ...
                                X