اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تمرین الگو های هارمونیک (Gartly,Bat,Butterfly,Crab)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• درود
    با توجه به واگرایی کوتاه و بلند مدت دراین جفت ارز و شکل گیری الگوی BAT ریسک فروش زیاد شده است و می توان براساس شکست مینور وارد معامله خرید شد.

برای موفقیت در بازار باید منطق بازار را همانطور که هست و پیش می رود درک کرد

نظر

• سلام
      دوستان آیا این الگو درسته
      الگوBearish5-0 pattern
      فایل های پیوست شده
      تمام سیگنالهای خرید یا فروشی که قرار میدم فقط جنبه تمرین داره

نظر

• سلام دوستان
        من تازه یه چند روزی میشه دارم الگوهای هارمونیک رو کار می کنم ایا این سه تا الگویی که بیدا کردم مشکلی ندارن

فایل های پیوست شده
        ویرایش توسط enrico 21 : https://www.traderha.com/member/14218-enrico-21 در ساعت 09-22-2014, 04:32 PM

نظر

• سلام بر دوستان و اساتید
          دو تا پرسش دارم
          اول چگونه ذهنیت ما از الگوی ab=cd و ab=cd معکوس میره به سمت چهار الگوی دیگه ی هارمونیک؟
          دوم کجای نمودار باید دنبال الگوی هارمونیگ باشیم ته اصلاح ؟اول حرکت؟ یا هرجای نمودار ممکنه اتفاق بیفته؟
          با تشکر از راهنماییتون

نظر

• با سلام
            الگوی
            ab=cd در تایم هفتگی usdcad زمان احتمالی وحداقلی اتمام الگو 35 روز کاری

نظر

• نوشته اصلی توسط enrico 21 نمایش پست ها
              سلام دوستان من تازه یه چند روزی میشه دارم الگوهای هارمونیک رو کار می کنم ایا این سه تا الگویی که بیدا کردم مشکلی ندارن
              سلامسه الگو ترسیم شده هیچ مشکلی نداره موفق باشید
              نوشته اصلی توسط 13692 نمایش پست ها
              سلام بر دوستان و اساتیددو تا پرسش دارم اول چگونه ذهنیت ما از الگوی ab=cd و ab=cd معکوس میره به سمت چهار الگوی دیگه ی هارمونیک؟دوم کجای نمودار باید دنبال الگوی هارمونیگ باشیم ته اصلاح ؟اول حرکت؟ یا هرجای نمودار ممکنه اتفاق بیفته؟با تشکر از راهنماییتون
              1- این الگو پایه چهار الگو دیگر هست . به تبحر و کارکد شما بر میگرد. شما میتوانید با پیاده سازی الیوت ویو به راحتی الگو ها را در نقاط مختلف شناسایی کنید البته این یک مثال از دیدگاه بود2-شما دو حالت برای معاملات دارید یکی ادامه روند دوم شکار اصلاحی ها ، برای ادامه روند از دو الگو هارمونیک بت و گارتلی میتوانید بهره ببرید البته در انتهای اصلاحی ها و دومی در موج های ترند همانند موج سه و پنج که باعث میشود یک اصلاح را شکار کنید . در واقع در همه جای چارت ممکن است ایجاد شوند مهم استراتژی معاملات شما هست که مشخص کننده این امر میباشد

نظر

• شکل گیری دو الگوی بت و کرب در تایم فریم روزانه اونس

فایل های پیوست شده
                ویرایش توسط enrico 21 : https://www.traderha.com/member/14218-enrico-21 در ساعت 09-28-2014, 06:22 PM

نظر

• الگوی AB=CD در تایم فریم روزانه بوند به دلار

فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط enrico 21 نمایش پست ها
                    الگوی AB=CD در تایم فریم روزانه بوند به دلار

دوستان مثل اینکه بست رو تو جای مناسب خودش ارسال نکردم شرمنده

نظر

• NZDCAD
                      H4
                      Gartley

جای خوبی هم تشکیل شده در تایم روزانه...

برای تارگت می توان از خط EPA ولفی که در شکل دیده می شود استفاده کرد.... در نهایت اگه بخت یار باشه فکر کنم ریزش خوبی رو داشته باشیم....

ناگفته نمونه که یک گارتلی هم در GBPNZD در تایم روزانه با هارمونی خوب قابل مشاهده هست. فقط من نتونستم دلیل الیوتی خوبی براش پیدا کنم....
                      ویرایش توسط Emad Sh : https://www.traderha.com/member/6443-emad-sh در ساعت 11-18-2014, 04:49 PM

نظر

پردازش ...
                      X