اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Fibo-Extension

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

doostan lotfan mano rahnemaii konid

man darse dishab ostad nima dar morede fibonachi expansion ro kamelan motevajjeh shodam , faghat moshkele man rasme in fibonachi dar meta trader hastesh , toye meta trader vaghti roye fibonachi expansion clik mikoni , ye chize kamelan motefavet ro rasm mikone .... doostan age lotf konan ino too metatrader emtehan konan va mano rahnemaii konan mamnoon misham

نظر

لطفا تایم فریم هارا هم مشخص کنید

با تشکر

نوشته اصلی توسط bears hunter نمایش پست ها
      [IMG][/IMG]
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

سلام خدمت همه دوستان وتشکر از جناب ازادی
        دوستان لطف کنند ببینند من این فیبوها را درست رسم کردم.چارت مربوط به یورو دلار تایم فریم 15 دقیقه و امروز هست.یعنی ابتدا سقف که در شکل مشخص کردم شکسته شد و روند نزولی مختل گشت.سپس یک حرکت صعودی از A تا B داشتیم. ابزار ریتریس را جهت تعیین محل برگشت کشیدم که حدود 50 درصد شد.سپس با ابزار پروجگشن از نقطه سقف به A تا B کشیدم که 100 درصد ان با 50 درصد ریتریس یکی شد.وبعد اکستنشن اصلاحی یا BC را کشیدم که چون از 50 برگشت خورده بود باید 200 درصد را نگه بداریم.همینطور بعد از ان اکسپنشن حرکتَ از A تا B تا C کشیدم که 100 درصد ان با 200 یکی شد.اما قیمت به درصد 127 اکستنشن حرکت A تا B و درصد 161.8 اکسنتشن حرکت B تا C عکس العمل نشان داده. ایا رسمهای من درست بوده؟و اینکه باید در ترسیم ها اکستنشن هم حرکت و هم اصلاح را کشید؟
        خیلی ممنون از جوابگویی و زحمات شما
        http://

نظر

کلاس جلسه ی 19

با سلام خدمت استاد عزیز جناب آقای آزادی

متاسفانه بنده جلسه نوزدهم را حضور نداشتم لذا خواهشمندم اگر ممکن است بدلیل اهمیت بسیار زیاد موضوع بحث . این جلسه را مجدد بفرمایید در ضمن من فایل این جلسه را دانلود نمودم ولی متاسفانه فایل مشکل داره و وسط فرمایشات شما تصویر ثابت میماند زمانیکه از بازار تهران میخواهید مثال بزنید.

بااحترام متشکرم

نظر

فیبوناچیGBPUSD.jpg

نظر

eur usd

سلام

با توجه به اینکه سطح رتریس 38% با ناحیه مقاومت و حمایت منطبق شده است احتمال شکست روند و سقوط تا سطح 261% وجود دارد که این ناحیه نیز با 100% پروجکشن همپوشانی خوبی دارد

eur usd 1.jpg
              http://www.forexfactory.com/bahramfx

نظر

فیبو ریتریس و اکسپنشن طلا

قیمت به 100 اکسپنشن رسید

نظر

نوشته اصلی توسط Ali2011 نمایش پست ها
                  سلام خدمت همه دوستان وتشکر از جناب ازادی
                  دوستان لطف کنند ببینند من این فیبوها را درست رسم کردم.چارت مربوط به یورو دلار تایم فریم 15 دقیقه و امروز هست.یعنی ابتدا سقف که در شکل مشخص کردم شکسته شد و روند نزولی مختل گشت.سپس یک حرکت صعودی از A تا B داشتیم. ابزار ریتریس را جهت تعیین محل برگشت کشیدم که حدود 50 درصد شد.سپس با ابزار پروجگشن از نقطه سقف به A تا B کشیدم که 100 درصد ان با 50 درصد ریتریس یکی شد.وبعد اکستنشن اصلاحی یا BC را کشیدم که چون از 50 برگشت خورده بود باید 200 درصد را نگه بداریم.همینطور بعد از ان اکسپنشن حرکتَ از A تا B تا C کشیدم که 100 درصد ان با 200 یکی شد.اما قیمت به درصد 127 اکستنشن حرکت A تا B و درصد 161.8 اکسنتشن حرکت B تا C عکس العمل نشان داده. ایا رسمهای من درست بوده؟و اینکه باید در ترسیم ها اکستنشن هم حرکت و هم اصلاح را کشید؟
                  خیلی ممنون از جوابگویی و زحمات شما
                  http://
                  خوب این رو از زبان استاد میگم که
                  چرا روند تا 200 بالا نرفت علت اینکه عدد 200 جزو اعداد فیبو که از اهمیت بالای چون مثل 1.618 و1.272 باشد نیست و بهتر است که اگر در اصلاحی شاهد برگشت روند از 50% فیبو بودیم برای اینکه نگران TP خوردن خود نباشیم tp رو روی 1.618 قرار دهیم .

نظر

با سلام خدمت جناب ازادی و همه دوستان : لطفا منو راهنمایی کنید

من مبحث فیبوناچی اکسپنشن رو کاملا متوجه شدم . فقط مشکل من رسم این فیبوناچی در متا تریدر هستش . توی متا تریدر وقتی روی فیبوناچی اکسپنشن کلیک میکنی یک چیز کاملا متفاوت رو رسم میکنه . اگه جناب ازادی و یا بقیه دوستان لطف کنن طریقه رسم صحیح اکسپنشن در متا تریدر رو یکم توضیح بدن واقعا ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط arash123 نمایش پست ها
                      لطفا تایم فریم هارا هم مشخص کنید

با تشکر
                      سلام
                      تایم یک ساعته میباشد.صرفا جهت تمرین و یادگیری درس هاست.دوستان برای گرفتن پوزیشن فقط نظر اساتید سایت مانند آقای آزادی و مصطفی .
                      این بخش تمرین و یادگیری دروس میباشد.
                      ارادتمند
                      اولین و کارآمد ترین و موثر ترین روش جهت ورود به بازار ، ورود در بالای خطوط حمایت و در زیر خطوط مقاومت می باشد. این اولین ، مهمترین و پر کاربرد ترین درسی است که یک تریدر باید بیاموزد.

نظر

usd.jpy

[IMG][/IMG]
                        اولین و کارآمد ترین و موثر ترین روش جهت ورود به بازار ، ورود در بالای خطوط حمایت و در زیر خطوط مقاومت می باشد. این اولین ، مهمترین و پر کاربرد ترین درسی است که یک تریدر باید بیاموزد.

نظر

رسم فیبو اکسپنشن در متاتریدر

نوشته اصلی توسط amirpatrick نمایش پست ها
                          من مبحث فیبوناچی اکسپنشن رو کاملا متوجه شدم . فقط مشکل من رسم این فیبوناچی در متا تریدر هستش . توی متا تریدر وقتی روی فیبوناچی اکسپنشن کلیک میکنی یک چیز کاملا متفاوت رو رسم میکنه . اگه جناب ازادی و یا بقیه دوستان لطف کنن طریقه رسم صحیح اکسپنشن در متا تریدر رو یکم توضیح بدن واقعا ممنون میشم
                          سلام دوست عزیز
                          پس از انتخاب گزینه فیبو اکسپنشن از نقطه ی شروع موج تا نقطه ی انتهای موج دراگ کنید. (دقت کنید که نباید موس رو در فاصله ی بین دو نقطه رها کنید.) بعد از این کار روی نمودار بطور خودکار نقطه ی سوم در سطح 50% انتخاب میشه که با نقطه ی انتهای اصلاح فرق داره. پس باید روی خط چین اکسپنشن دابل کلیک کنید و نقطه ی سوم رو به انتهای موج اصلاحی منتقل کنید.

به عنوان مثال در نمودار زیر به فیبو اکسپنشن رسم شده در چارت audusd دقت کنید.

فایل های پیوست شده
                          ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

Gbp.jpy

[IMG][/IMG]

نظر

aud nzd

سلام به همه دوستان
                              دلار استرالیا در حال صعود است و چون از 61 % فیبو اصلاح نموده انتظار داریم تا 161 % بالا برود که با 100 % پروجکشن همپوشانی دارد و با شکسته شدن خط روند میتوان وارد ترید گردید.
                              لطفا نظر بدهید. بسیار ممنونم

audnzd 1.jpg

نظر

eur usd

یورو نزولیست چون اصلاح تا نسبت 38 % فیبو انجام شده انتظار داریم تا 261 % پایین بره که این ناحیه با 100 % پروجکشن موج همپوشانی خوبی داره.
                                ممنون از توجه و اظهار نظرتون

eur usd 1.jpg

نظر

پردازش ...
                                X