اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Fibo-Extension

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط poudat نمایش پست ها
    سلام :دوستان شگل یک قفل در نوار ابزار من دیده میشه مثل اینکه همین موضوع باعث میشه من تصاویر رو نبینم لطفا راهنمایی کنید چطوری مشگل رو حل کنم
    سلام

شما بايد تو سايت ثبت نام كنيد و بعد لوگين بشيد تا بتونيد تصاوير ببينيد .
    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• Nzd usd - h4

nzd usd - h4

nzdusd.jpg

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفي نمایش پست ها
        سلام

شما بايد تو سايت ثبت نام كنيد و بعد لوگين بشيد تا بتونيد تصاوير ببينيد .

سلام
        من لوگین میشم ولی هر بار که وارد سایت میشوم پیامی به شگل زیر دریافت میکنم و تا یکی از گزینه های بله یا نه رو نزنم وارد سایت نمیشه
        و وقتی وارد میشه تصاویر رو نشون نمیده و البته تصویر قفل رو هم در نوار آدرس میندازه ولی من مشگل رو نمیدونم
        این تصویر پیام

این هم تصویر قفل که اللبته نصاویر را هم نمیشه دید

لطفا دوستان راهنمایی کنند

نظر

• سلام

تحلیل من از یورو به دلار تایم فریم چهار ساعته-واگرایی منفی در کوتاه مدت-فرسایشی بودن فاز حرکت صعودی نسبت به حرکت ریزشی قبل
          http://
          -

نظر

• Practice of MACD Applications

مکدی و خط روند

اگر انسان*ها در طول عمر خویش فعالیت مغزشان به اندازه یک میلیونیوم معده*شان بود، اکنون کره زمین تعریف دیگری داشت.
            آلبرت انیشتین

نظر

مکدی و الگوهای کلاسیک

اگر انسان*ها در طول عمر خویش فعالیت مغزشان به اندازه یک میلیونیوم معده*شان بود، اکنون کره زمین تعریف دیگری داشت.
              آلبرت انیشتین

نظر

• gold h1

با سلام
                با توجه به واگرايي منفي وكانال مثلثي و صعود هاي كندوخطوط فيبو من احتمال سقوط تا اكتنشن 1.272 را دارم
                فایل های پیوست شده

نظر

آلبرت انیشتین

نظر

• با سلامي دوبارهhttp://

نظر

• سوال

جناب مصطفی سلام
                      بالاخره موفق شدم سوالم را آنطوری که میخواهم نمایش بدهم
                      ابتدا دو تصویر زیر مربوط به فیبوی اکستنشن بر روی موج اصلاحی و فیبوی پروجکشن میباشند که نیازی به توضیح ندارند

و نهایتا تصویر زیر سوال من میباشد که آیا ما علاوه بر دو فیبوی فوق میتوانیم برای پیدا کردن نقطه همپوشانی فیبو ها یک فیبوی اکستنشن بر اساس گسترش موج صعودی به این معنی که از ابتدای موج صعودی تا اندازه های 127.2 یا 161.8 ویا نسبتهای دیگر فیبو از ابتدای همان موج صعودی رسم کنیم ؟؟؟

والبته اگر چنین است من در تدریس جناب آزادی دوتا فیبوی اکستنشن با فاصله کمی از هم که به یک درصد بودند دیده ام ولی بخاطر تاخیر تصاویر در اینترنت من نمیدانم اکستنشن دوم همینی که من توضیح دادم بوده یا اکستنشن یک موج بزرگ قبل تر بوده

و اگر من درست متوجه شده باشم ابزار رسم این فیبو را نتوانستم پیدا کنم چون جناب آزادی در رسم هر دو فیبو از ابزار اکستنشن استفاده کرده بودو تنها ابزاری که من توانستم از آن کمک بگیرم دوتا ابزار فیبو که در سمت چپ قرار دارند بوده که در تصویر مشاهده میفرمایید

لطفا منو راهنمایی کنید
                      از زحماتتان سپاسگزارم
                      فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط Ali2011 نمایش پست ها
                        فکر میکردم تا پروجکشن 100 وریتسیمنت 50 میره و برمیگرده ولی تا پروجکشن 161 وفیبو ریتسمنت 78.6 رفت وبرگشت
                        http://
                        اگر اشتباه نکنم همون طور که استاد گفتند در این جا ما 2 گروه معامله گردا ریم که با نگاهی دراز مدت و کوتاه مدت وارد معامله شدند

نظر

• Audusd ABCD bullish patern

[IMG][/IMG]
                          اولین و کارآمد ترین و موثر ترین روش جهت ورود به بازار ، ورود در بالای خطوط حمایت و در زیر خطوط مقاومت می باشد. این اولین ، مهمترین و پر کاربرد ترین درسی است که یک تریدر باید بیاموزد.

نظر

• مكدي و الگوهاي كلاسيك

آلبرت انیشتین

نظر

• مكدي و الگوهاي كلاسيك
                              آلبرت انیشتین

نظر

• تعيين روند با استفاده ازمكدي :
                                همانطوريكه در شكل زير پيداست با تغيير روند در بازار مكدي هم تغيير فاز مي دهد .

آلبرت انیشتین

نظر

پردازش ...
                                X