اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث های پیرامون دوره آموزش مالتی مدیا بنیادی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

ممنون بابت ویدویی های ارزشمندتون

یک تاپیک اریا داشتین به اسم پپ های مفتی که سایت های تحلیل بنیادی که قوی عمل می کردند معرفی می کردید اگر دوباره راه بندازین عالی میشه
    گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

نوشته اصلی توسط mojir نمایش پست ها
      ممنون بابت ویدویی های ارزشمندتون

یک تاپیک اریا داشتین به اسم پپ های مفتی که سایت های تحلیل بنیادی که قوی عمل می کردند معرفی می کردید اگر دوباره راه بندازین عالی میشه
      برادر شما لطف دارید

زمان اجازه دهد حتما اینکار را خواهم کرد .

منمون از نظرات سازنده شما

ارادت

نظر

شما کلاس بنیادی و دیگر سبک ها که در ابتدای تاپیک آموزش بنیادی مطرح نمودید برگزار میکنید؟

اگر جواب سوال بالا بله هست به چه صورت میباشد ؟ حضوری یا غیر حضوری؟ چون افراد خارج از تهرآن و در شهرستان ها شرکت در کلاس های حضوری بسیار سخت و تا حدودی غیر مقدور هست.

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط علی خفار نمایش پست ها
          شما کلاس بنیادی و دیگر سبک ها که در ابتدای تاپیک آموزش بنیادی مطرح نمودید برگزار میکنید؟

اگر جواب سوال بالا بله هست به چه صورت میباشد ؟ حضوری یا غیر حضوری؟ چون افراد خارج از تهرآن و در شهرستان ها شرکت در کلاس های حضوری بسیار سخت و تا حدودی غیر مقدور هست.

ممنون
          سلام دوست عزیز

نه متاسفانه هیچ برنامه خاصی ندارم. فعلا زمانم خیلی محدود هست و این امر میسر نیست.

موفق باشید

نظر

دوستان زیادی سوال میپرسند که این مجموعه کی به اتمام و تکمیل میشود

دوستان عزیز این مجموعه و کلاً اقتصاد چیزی به عنوان تمامی ندارد ، چرا که شاخ و برگ های زیادی داراست و هر روز هم یک مبحث جدید ...

من وقتی میخوام یک زمان طولانی را برای یک چیز توصیف کنم میگم ، سال سگ تمام هست . دو چیز سال سگ تمام میشه یکی خدمت سربازی ام ، یکی هم آموزش هام ...

موفق باشید

نظر

عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد ارجمند جناب عبدالرحمان من تازه با این تاپیک اشنا شدم اما لینک ویدیو ها از قسمت 37 به قبل قابل دسترسی نیست ممنون می شم اگه بتونید راهنمایی کنید
              با تشکر فراوان

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad.r نمایش پست ها
                عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد ارجمند جناب عبدالرحمان من تازه با این تاپیک اشنا شدم اما لینک ویدیو ها از قسمت 37 به قبل قابل دسترسی نیست ممنون می شم اگه بتونید راهنمایی کنید
                با تشکر فراوان
                سلام دوست عزیز

برای درست شدن لینک ها به ناظرسایت پیام خصوصی بدهید چرا که این امر نیازمند دسترسی به آپلودسنتر هست و برلی ما مقدور نیست.

موفق باشید
                آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

درود بر شما

به روی چشم حتما عرض می کنم خدمت ایشان. بسیار ممنونم از وقتی که گزاشتین و زحمتی که بابت ویدیو ها کشیدین

پیروز باشید

نظر

سلام
                    تشکر میکنم از محبتی که بدون چشم داشت ارایه میدهید
                    زحمت بکشید لینک اندیکاتورهای جلسات 24 و25و26 را کنترل بفرمایید
                    متاسفانه موفق به دانلود اندیکاتورها نشدم

نظر

نوشته اصلی توسط alishm نمایش پست ها
                      سلام
                      تشکر میکنم از محبتی که بدون چشم داشت ارایه میدهید
                      زحمت بکشید لینک اندیکاتورهای جلسات 24 و25و26 را کنترل بفرمایید
                      متاسفانه موفق به دانلود اندیکاتورها نشدم
                      سلام عزیز

شما لطف دارید به بنده و امیدوارم که این مفید واقع شده باشد.

لینک دانلود اندیکاتور خدمت شما : http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...pcmbazdehi.rar

توضیحات تکمیلی

انشالله که موفق باشید

نظر

سلام و ممنونم از پی گیری سریع و پاسختون
                        آیا این اندیکاتور ورژن جدیدی دارد ؟و آیا با متاتریدر آپدیت شده پرسپولیس سازگار است؟
                        روی چارت فقط یورو و ین و پوند رو اونم به صورت سطری در سطر اول نمایش میده
                        لطفا راهنمایی بفرمایید

نظر

سلام و ممنونم از پی گیری سریع و پاسختون
                          آیا این اندیکاتور ورژن جدیدی دارد ؟و آیا با متاتریدر آپدیت شده پرسپولیس سازگار است؟
                          روی چارت فقط یورو و ین و پوند رو اونم به صورت سطری در سطر اول نمایش میده
                          لطفا راهنمایی بفرمایید
                          این مختص پلتفرم متاتریدر ورژن 4 هست . ممکنه به دلیل اولین بار لود شده اعداد درست نمایش ندهد و اینکه طول بکشد شما میبایست تمام ارزهای که در جدول هست را نمودار ردزانه اش لود کنید تا اینکه آپدیت شود. اصل موضوع در اندیکاتور هست حال شما میتوانید ستینگ های مختلف با توجه به سلیقه اتون اضافه نمایید. بلفرض اندیکاتوری بنویسید که بازدهی تک ارز را بالاز چارت نشان دهد. یا اینکه اندیکاتوری طراحی کنید که با دادن نام نمادها بازدهی آنها را در چارت به نمایش بگذارد...

نظر

قربونت دوست من اندیکاتور نویسی متاسفانه بلد نیستملود شدن این اندیکاتور باتوجه به توضیحات شما روی آن برام اهمیت بیشتری داره قسمت 26 جلسات شما رو 5 بار دانلود کردم ولی هر دفعه موقع خارج شدن از حالت فشرده ارور میده تشکر میکنم از پیکیری و جوابهاتونمتاسفانه مدتیه (حدود شش ماه بلکه هم بیشتر) اساتید در فروم پاسخ های سوالات را نمیدن و عنایاتشان کم شده ولی توجه شما قابل قدر دانیه بازهم متشکرم

نظر

قربونت دوست من اندیکاتور نویسی متاسفانه بلد نیستملود شدن این اندیکاتور باتوجه به توضیحات شما روی آن برام اهمیت بیشتری داره قسمت 26 جلسات شما رو 5 بار دانلود کردم ولی هر دفعه موقع خارج شدن از حالت فشرده ارور میده تشکر میکنم از پیکیری و جوابهاتونمتاسفانه مدتیه (حدود شش ماه بلکه هم بیشتر) اساتید در فروم پاسخ های سوالات را نمیدن و عنایاتشان کم شده ولی توجه شما قابل قدر دانیه بازهم متشکرم
                              بنده در حال تلاش برای متصل شدن به آپلود سنتر شرکت هستم اما متاسفانه وصل نمیشود . در حال پیگیری هستم بعد از اتصال لینک ها را مورد ارزیابی قرار خواهم داد.

تشکر از توجه شما

نظر

شما که لطف کردید و دل به دل ما دادید لطفا فایل جلسات 26-33-34-35-37-41-42-43-44-45-48-49-50-51-52-58 رو هم کنترل بفرمایید دانلود میشن ولی موقع خارج شدن از حالت فشرده ارور میدندرضمن اندیکاتور به همون صورتی که توضیح دادم(روی چارت فقط یورو و ین و پوند رو اونم به صورت سطری در سطر اول نمایش میده) کار میکنه و انگاری نمیخواد باما راه بیادممنونم

نظر

پردازش ...
                                X