اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید اتوماتیک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

جناب PCMSystem
    یک سؤال دیگه هم دارم

چطور میتونم همزمان دو چارت رو،یکی دمو و یکی ریل از pcm روی سسیستمم باز کنم؟
    برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
    باهوش باشی
    تقلب کنی

نظر

نوشته اصلی توسط ahmad5772 نمایش پست ها
      جناب PCMSystem
      یک سؤال دیگه هم دارم

چطور میتونم همزمان دو چارت رو،یکی دمو و یکی ریل از pcm روی سسیستمم باز کنم؟
      تنها راهش اینه که دوتا متاتریدر نصب کنید. یکی برای ریل و یکی برای دمو.
      چون متاتریدر قادر هست در یک زمان واحد فقط به یک سرور متصل شود. پس برای هر سرور ( ریل - دمو ) باید یک متاتریدر جداگانه باز کنید.
      لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

نوشته اصلی توسط beautymind نمایش پست ها
        سلام

اول از همه بگم که من نه ادعایی دارم که تریدر خوبیم و نه در حدی هستم که بخوام اظهار نظر کارشناسانه بکنم که این خوبه یا بده.
        خیلی از تریدرها را میبینم که به دنبال اکسپرت هستند.چیزی که مسلم هست اینه که اگه کسی بتونه خوب تحلیل کنه و به تحلیلهای خودش اعتماد کنه و با یکم مدیریت سرمایه میتونه موفق بشه و دیگه نیازی نیست که دربه در از این سایت به اون سایت و از این فروم به اون فروم دنبال اکسپرت یاشه.
        سایتهای خارجی زیادی دیدم که ادعا میکنند اکسپرتی در اختیار دارند که ماهی 100% سود میده و عکس چندتا statement هم گذاشتند ((که البته تابلوئه که کاره فتوشاپه)) و اطمینان میدند که این کاره اکسپرتی که در اختیار دارند و فقط مثلا قیمتش 100 دلار ناقابله بشتابید که داره تموم میشه و .......
        اولا باید بگم اگه کسی یه همچین اکسپرتی داشته باشه خودش میره از بانک وام میگیره و در عرض یکسال پولش 200 هزار برابر میکنه و دیگه نیازی نداره این همه التماس کنه.
        دوما اکسپرت اصلا انعطاف و شعور معاملاتی نداره که بخوایم بهش اعتماد کنیم.شاید در چند معامله پشت سر هم سود کنه و ما خوشحال بشیم ولی در یک معامله هم یک ضرر سنگین میکنه که تلافی تموم سودها را در میاره.
        نکن این کارو داداشه من
        وقتت و پولت را هدر نده
        کدوم تریدر موفقی را دیدید که از اکسپرت موفق شده باشه.
        فکرشو بکن مثلا وارن بافت بیاد با اکسپرت معامله بکنه
        من یک نمونه کاری واقعی از یک اکسپرت که یکی از دوستانم بهش خیلی معتقده و میگه چند سال روش کار کرده و بهینه شده را این پایین میذارم.این یک حساب واقعیه و دمو هم نیست.
        این دیگه یک نمونه ی خیلی خوبشه.قضاوت با خودتون. سودهای کوچیک را ببینید و ضررهای سنگین هم ببینید.
        و در آخر نمودار سود و ضرر هم که یک خط صافه ببینید.

ایده معاملاتی ضرر ده اکسپرتش ضرر ده میشه

و ایده معاملاتی سودده اکسپرتش سود ده میشه ربطی به اکسپرت و جند خط کد نداره
        گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

دوستان خسته نباشید مشکلی در رابطه با پلتفرم متاتریدر دارم,درخواست راهنمایی دارم مشکل اینجاست که هرچه سعی میکنم تعدادی اندیکاتور به متا اضافه کنم نمیشه.یعنی اونها رو توی هر شاخه ای که اضافه میکنم و بعد متا رو run میکنم,اندیکاتورهای اضافه شده در هیچ جای navigator نیست. از نسخه 745 استفاده میکنم و روی چند پلتفرم از بروکرهای مختلف چک کردم,اما مشکل حل نشد. ممنون میشم کمک کنید

نفر اول باشی
          باهوش باشی
          تقلب کنی

نظر

نوشته اصلی توسط ahmad5772 نمایش پست ها
            دوستان خسته نباشید مشکلی در رابطه با پلتفرم متاتریدر دارم,درخواست راهنمایی دارم مشکل اینجاست که هرچه سعی میکنم تعدادی اندیکاتور به متا اضافه کنم نمیشه.یعنی اونها رو توی هر شاخه ای که اضافه میکنم و بعد متا رو run میکنم,اندیکاتورهای اضافه شده در هیچ جای navigator نیست. از نسخه 745 استفاده میکنم و روی چند پلتفرم از بروکرهای مختلف چک کردم,اما مشکل حل نشد. ممنون میشم کمک کنید
            سلام دوست بزرگوار

شما میتوانید از خود متاتریدر وارد پوشه ها بشید و اندیکاتورها رو کپی کنید که به این صورت میباشد:

1- از منو File زبانه Open Data Folder انتخاب کنید

2- وارد پوشه MQL4 شوید

3- در پوشه Indicators ، اندیکاتورها را کپی کنید

موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
              سلام دوست بزرگوار

شما میتوانید از خود متاتریدر وارد پوشه ها بشید و اندیکاتورها رو کپی کنید که به این صورت میباشد:

1- از منو File زبانه Open Data Folder انتخاب کنید

2- وارد پوشه MQL4 شوید

3- در پوشه Indicators ، اندیکاتورها را کپی کنید

موفق باشید
              متشکرم جناب

مشکل حل شد

نفر اول باشی
              باهوش باشی
              تقلب کنی

نظر

یه استراتژی تستر که دارای دتای چند ساله باشه

سلام به همه دوستان.
                یه استراتژی تستر میخوام یا ( یه راه حل ) که بشه باهاش یه ea رو مثلاً از سال 2010 تا 2015 بشه تست کرد یعنی 5 سال.
                با خود متاتریدر نمیتونم بیشتر از 1 سال رو باهاش تست کنم.
                اگه راه حلی داره ممنون میشم از دوستان که راهنمائی بفرمایند.

نظر

نوشته اصلی توسط ghobar نمایش پست ها
                  سلام به همه دوستان.
                  یه استراتژی تستر میخوام یا ( یه راه حل ) که بشه باهاش یه ea رو مثلاً از سال 2010 تا 2015 بشه تست کرد یعنی 5 سال.
                  با خود متاتریدر نمیتونم بیشتر از 1 سال رو باهاش تست کنم.
                  اگه راه حلی داره ممنون میشم از دوستان که راهنمائی بفرمایند.
                  برای دریافت دیتاهای گذشته میتوان برنامه Tickstory Lite را دانلود نموده و بعد به کمک همین برنامه به فرمت Fxt تبدیل کنید ( تنظیمات را هم به درستی انجام دهید ، مثل لوریج ، اسپرد ، ساعت )
                  تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                  در این سایت و در تلگرام
                  SmartSignalFX@

نظر

نوشته اصلی توسط devoshca نمایش پست ها
                    برای دریافت دیتاهای گذشته میتوان برنامه tickstory lite را دانلود نموده و بعد به کمک همین برنامه به فرمت fxt تبدیل کنید ( تنظیمات را هم به درستی انجام دهید ، مثل لوریج ، اسپرد ، ساعت )
                    سلام دوست عزیز این برنامه اموزش هم دارد من سطحی دیدم فقط مال mt4 هست برای mt5 برنامه مشابه این وجود داره لطفا معرفی کنید مخصوصا اگر در فرمت های دیگه بشه ذخیره کرد
                    ممنون

نظر

دوستان منبع فارسی برای برنامه نویسی mql5معرفی کنید با تشکر

منبع فارسی برای برنامه نویسی mqlمعرفی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط mojtabauu نمایش پست ها
                        منبع فارسی برای برنامه نویسی mqlمعرفی کنید
                        سلام
                        دوست عزیز اگر دنبال برنامه نویسی هستی انگلیسی تقویت کن فارسی یا اصلا نیست یا در حد جزیی
                        برنامه نویسی متا تریدر ساخت اندیکاتور و اکسپرت درخواستی شما

نظر

اکسپرت

نوشته اصلی توسط vahid_kh نمایش پست ها
                          با سلام خدمت مدير بخش تكنيكال
                          در حال تكميل اكسپرت با استراتژي خاص هستم اگر خدا بخواهد
                          بنده در خدمت شما هستم

سلام شما اکسپرتی که نوشتین جواب داده ؟

نظر

ممنون از مطلب مفیدتون

نظر

پردازش ...
                            X