اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تازه می خوام شروع کنم البته زیاد مبتدی نیستم

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام

نوشته اصلی توسط ahmad... نمایش پست ها
    با سلام...دوستان من یه چند وقتی هست با متا تریدر آشنا شدم و کار هم کردن باهاش...آموزش های زیادی هم خوندم...الان میخوام یه کم پول واقعی بزارم تو کار ولی کم..که ببینم میتونم باهاش واقعی کار کنم یا نه..
    ...یک سوال داشتم ولی نمیدونم جای درستی مطرحش میکنم یا نه...
    سوالم اینه...ببینین من اصلان نفهمیدم به فرض مثال در یک معامله ای وقتی من سود میکنم این سود در حساب اون بروکر یا کارگذار که من تو اون اکانت باز کردم میمونه ؟؟ و من باید از اون اکانتم به حساب بانکیم انتقال بدم؟ یا کلا وقتی من سود کردم مستقیما به حساب بانکیم میریزه؟؟ این حساب بانکی بین المللی باید باشه دیگه؟؟ چه نوع حسابی باید باشه و ار کجا باید بازش کرد؟؟ چه شرکت هایی این حساب رو باز میکنن؟ با این حساب میتونم حر کاری بکنم مثلا خرید اینترنتی یا انتفال حواله و اینجور چیزا؟؟
    دوست عزیز سعی کن حداقل 6 ماه تا یکسال رو حساب دمو کار کنی تا همه چیز بهتر اشنا بشی محیط متا تریدر روند بازار کم کم بیاد تو دسته تا یه سیستم کامل مطمئن خوب پیدا کنی از همه جانب خیالت راحت باشه بدون شک و تردید یه حساب ریل باز میکنی و شروع به تردید کردن میکنی. والان بیشتر باید سعی کنی تجربه کسب کنی تا به نتیجه خوبه برسی وگرنه حساب ریل باز کردن یکساعت بیشتر نمیشه مهم تردید کردن که تو بتونی از این بازار پول در بیاری.بدرود

نظر

خواهشن حرمت اساتید و بزرگانی مثل بهزادی و آزادی و پشوتن و ... رو نگه دارین که جامعه تحلیل گری و تریدی ایران مدیون این اساتید هستن . اگه این عزیزان نبودن ما تو ایران اصلن رفرنسی نداشتیم. من خودم تو کلاس های استاد آزادی شرکت کردم و میدونم که این دوستان چیا کشیدن در این چن سال اخیر( در شرایط خفقانی که برای جامعه فارکس ایران درست شده بود و هنوز هست ).
      مدیریت سرمایه - روانشناسی - پلن معاملاتی ( قیمت- الگو- زمان- واگرایی)

نظر

نوشته اصلی توسط Abolfazl Amini نمایش پست ها
        خواهشن حرمت اساتید و بزرگانی مثل بهزادی و آزادی و پشوتن و ... رو نگه دارین که جامعه تحلیل گری و تریدی ایران مدیون این اساتید هستن . اگه این عزیزان نبودن ما تو ایران اصلن رفرنسی نداشتیم. من خودم تو کلاس های استاد آزادی شرکت کردم و میدونم که این دوستان چیا کشیدن در این چن سال اخیر( در شرایط خفقانی که برای جامعه بازار تبادلات ارزی ایران درست شده بود و هنوز هست ).
        سلام
        من هم از بی احترامی به اساتید ناراحتم منتها انگار دکتر بهزادی معتقد هستند که جز خودشون بقیه پشمک هم نیستند(برداشت از نوشته های خودشون)
        من هنوز هم ازشون درخواست عذرخواهی دارم به خاطر بی احترامیشون به اساتید...
        موفق باشید

نظر

استدعا دارم مباحث غیر تخصصی را خارج از فروم و در فضای دیگر دنبال کنید . هیچکس بر کسی برتری ندارد جز در علم و ایمان !

پیشاپیش از بذل توجه عزیزان سپاسگذارم

نظر

سلام دوستان
            من یه چند ماهی هست که با فارکس آشنا شدم
            با سیستمها و روشهای معاملاتی هم یه کمی آشنا شدم
            اما در مورد بروکر ها اطلاعات زیادی ندارم
            ميخواستم بدونم که :
            1- بروکری هست که سواپ شبانه نگیره
            2 - سایت هایی که بروکرها رو معرفی میکنند برا بعضی از بروکر ها نوشتند حساب اسلامی ، یعنی منظورشون همان حساب بدون سواپ شبانست....؟

یه سوال دیگه ام داشتم
            آیا روشی هست که بشه قیمت یک جفت ارز
            به طور مثال یورو دلار رو با تایم فریم یک ساعته برای یک سال گذشته بصورت جدولی به جهت استفاده در اکسل در آورد
            البته به غیر از روش دستی....

نظر

نوشته اصلی توسط rezas01 نمایش پست ها
              سلام دوستان
              من یه چند ماهی هست که با بازار تبادلات ارزی آشنا شدم
              با سیستمها و روشهای معاملاتی هم یه کمی آشنا شدم
              اما در مورد بروکر ها اطلاعات زیادی ندارم
              ميخواستم بدونم که :
              1- بروکری هست که سواپ شبانه نگیره
              2 - سایت هایی که بروکرها رو معرفی میکنند برا بعضی از بروکر ها نوشتند حساب اسلامی ، یعنی منظورشون همان حساب بدون سواپ شبانست....؟

یه سوال دیگه ام داشتم
              آیا روشی هست که بشه قیمت یک جفت ارز
              به طور مثال یورو دلار رو با تایم فریم یک ساعته برای یک سال گذشته بصورت جدولی به جهت استفاده در اکسل در آورد
              البته به غیر از روش دستی....
              سلام

بروکر پی سی ام نه تنها سوآپ ( بهره شبانه ) از مشتریان خود دریافت نمیکند بلکه تمام نقل و انتقالات با این بروکر بدون هیچ کمسیون و کارمزد و با بهترین قیمت دلار به نفع مشتری محاسبه میشود.

در مورد سوال دوم هم میتوانید وارد هیستوری سنتر متاترید شوید و با انتخاب سیمبل و تایم فریم مورد نظر دیتا را اکسپورت کنید.
              لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

سلام.
                آقا من یه راه دیگه ای واسه فعالیت در بازار تبادلات ارزی که هم خیلی راحت تره بیدا کردم.
                امیدوارم این دیگه تبدیل به رویا نشه.
                کار کردن با سایت https://iqoption.com/en/ .
                باینری هست.
                با 10 دلار هم میشه ترید کنیم.
                توی یک دقیقه 84% میشه سود کرد روی eurusd یا هر جفت ارز دیگه ای ولی eurusd بیشترین سود رو داره.
                میزان سود ثابت هست یعنی شما اگه در یک پیپ سود هم معامله رو ببندی همون 84% رو سود میکنید.
                مدت زمان تمام شدن معمامله از 30 ثانیه هست به بالا.
                یعنی شما توی 30 ثانیه هم میتونی 84% سود کنی.
                ولی اگه معامله توی ضرر بسته بشه کل مبلغ رو میبازی.
                یعنی با بسته شدن معامله توی یک پیپ سود شما 84 سود میکنید و با بسته شدن معامله توی یک پیپ ضرر کل مبلغ از بین میره.
                این آدرس سایت:https://iqoption.com/en/
                به نظرتون این روش بهتر نیست؟
                کسی تا حالا کار نکرده؟
                در ضمن حساب دمو هم داره واسه تمرین.
                با تشکر.
                ویرایش توسط boorsi : https://www.traderha.com/member/10139-boorsi در ساعت 01-29-2016, 12:10 PM

نظر

نوشته اصلی توسط boorsi نمایش پست ها
                  سلام.
                  آقا من یه راه دیگه ای واسه فعالیت در بازار تبادلات ارزی که هم خیلی راحت تره بیدا کردم.
                  باینری هست.
                  توی یک دقیقه 84% میشه سود کرد روی eurusd یا هر جفت ارز دیگه ای ولی eurusd بیشترین سود رو داره.
                  میزان سود ثابت هست یعنی شما اگه در یک پیپ سود هم معامله رو ببندی همون 84% رو سود میکنید.
                  یعنی با بسته شدن معامله توی یک پیپ سود شما 84 سود میکنید و با بسته شدن معامله توی یک پیپ ضرر کل مبلغ از بین میره.
                  کسی تا حالا کار نکرده؟
                  با تشکر.

واقعا این تنها id شماست ؟؟!!

با وجود اینهمه جواب کاربران ، برای گرم کردن فروم پست میزنید یا واقعا اینها سوالات شماست ؟!
                  مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

نوشته اصلی توسط AmiR.PCM نمایش پست ها

واقعا این تنها id شماست ؟؟!!

با وجود اینهمه جواب کاربران ، برای گرم کردن فروم پست میزنید یا واقعا اینها سوالات شماست ؟!
                    بله این تنها ای دی من هست.
                    این سوال رو که قبلا نپرسیده بودم.
                    حالا به نظرتون چطوره این سایت؟

نظر

بله این تنها ای دی من هست.
                      این سوال رو که قبلا نپرسیده بودم.
                      حالا به نظرتون چطوره این سایت؟
                      سلام

عزیزم این روش آپشن هست که در برخی بروکر ها هم این نوع ترید وجود داره اتفاقا یکی از سالم ترین و کم زیان ترین نوع ترید هست و به درد کسانی میخوره که مقداری تحلیل نیز بدانند ولی نه در زیر ده دقیقه

چون شما مرفوم فرمودید یک دقیقه ای معامله را میبندید که این تشخیصش مشگل میشه ،، بهترین زمان برای اپشن همون ده دقیقه هست

ضمنا امیر جان دوست خوبم گرمی هر چیزی باید از درون باشه وگرنه گرمای بیرونی زود رو به سردی می گراید

ایام بکام
                      ویرایش توسط 2332 : https://www.traderha.com/member/20839-2332 در ساعت 01-29-2016, 02:22 PM
                      التماس تفکر

نظر

سلام.
                        باینری هست.
                        کسی تا حالا کار نکرده؟
                        با تشکر.
                        اینو من قمار میبینم ! گرچه از طریق تحلیل ... قابل انجام هست منتهی این یک شرط بندی هست . شخصا باهاش موافق نیستم و از دیدگاهم این نوع معاملات جایز نیست . این دیدگاه شخصی هست و میتونه اشتباه باشد.

نظر

نوشته اصلی توسط FundTrader نمایش پست ها
                          اینو من قمار میبینم ! گرچه از طریق تحلیل ... قابل انجام هست منتهی این یک شرط بندی هست . شخصا باهاش موافق نیستم و از دیدگاهم این نوع معاملات جایز نیست . این دیدگاه شخصی هست و میتونه اشتباه باشد.
                          ببخشید چرا قماره؟
                          خوب توی مدت زمان بالاتری ترید رو می بندیم که با تحلیل جور در بیاد.

نظر

ببخشید چرا قماره؟

در زمان به این کوتاهی صد در صد قماره ، چون حرکت موج را در زمان به این کوتاهی که نمیشه با تحلیل تشخیص داد ، چه بسا موج های صعودی که در یک دقیقه های مکرر ، نزولی میشوند ، این طرف هم بهمین علت زمان یک دقیقه را انتخاب کرده ، ولی در زمان بیشتر ، در ضد سودش بسیار بالاتر و استرسش کمتر از تزید معمولی هست ، البته با تحلیل یا حتی با همون اندیکاتور مثلا موینگ

ضمنا جناب بورسی بنده جون نونهالم و تازه واردم نتونستم پاسخ پیام شما را بدهم چون تعداد پست هایم برای بلوغ کافی نیست ، منظورم به استاد امیر محترم بود
                            ویرایش توسط 2332 : https://www.traderha.com/member/20839-2332 در ساعت 01-29-2016, 03:08 PM
                            التماس تفکر

نظر

ببخشید چرا قماره؟

قمار در برگیرنده به خطر انداختن یک چیز با ارزش (معمولاً پول) در فعالیت با رویدادی است که عاقبت آن معلوم نیست. این ریسک با این امید قبول می شود که بلافاصله با پاداشی همراه است. مهارت می توان در آن دخیل باشد. که در این صورت این عدم اطمینان را ممکن است کاهش دهد اما از بین نمی برد.
                              امروزه انواع رایج قمار شامل بازیهای کازینو، ماشین های اسلات و ویدیوپوکر، قمار از طریق اینترنت، لاتاری، مسابقات اسب دوانی و شرط بندی روی تیم های ورزشی از قبیل فوتبال آمریکایی یا بیس بال است. انواع دیگر قمار شامل شرط بندی روی مهارت های فردی، پیش بینی های مربوط به امللاک...

ما تو بازار میایم دلار با یورو معاوضه میکنیم یا سهام برای افزایش نرخ آن با ریال معاوضه میکنیم ، اما در باینری آپشن عملا شرط بندی میکنیم و این حرام و شبهه دارد . اومدیم نون حلال در بیاریم نه ... استغفرالله .

نظر

سلام
                                دوستان راهی هست که بشه با اون جفت ارز دلخواه ساخت
                                مثلا طلا به نقره
                                البته میدونم میشه با دو جفت ارز بر خلاف هم این کار رو کرد ولی میزان اسپرد زیاد میشه
                                طلا به دلار بای + نقره به دلار شل = طلا به نقره
                                راهی هست.......؟

نظر

پردازش ...
                                X