اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تازه می خوام شروع کنم البته زیاد مبتدی نیستم

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

دوستان عزیزم سلام ، مطالبتون رو خوندم و استفاده کردم ، دوستان من تا به حال فقط در بازار بورس داخل کار کردم ، کلاس های تکنیکال و مدیریت سرمایه استاد آزادی رو هم رفتم ، و واقعا کلاس هاشون عالیه ، البته الیوت را هنوز نرفتم ، خیلی علاقه مندم که در بازار های تبادلات ارز ، اونس کار کنم ، من به غیر از دیتاهایی که از بورس داخل میگیرم و تو داینامیک تریدر میبرم و سایت های مربوط به بورس داخل و سایت کدال از این گونه سایت ها ، سایت های مربوط به تبادلات ارزی و اونس را نمیدونم ، و اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم چیکار کنم ، ممنون میشم راهنمایی بفرمایین که اصلا دیتاها رو کدوم سایت ببینم ، کجا معاملات مجازی انجام بدم و و و و و و الی آخر

نظر

نوشته اصلی توسط kavehh نمایش پست ها
      دوستان عزیزم سلام ، مطالبتون رو خوندم و استفاده کردم ، دوستان من تا به حال فقط در بازار بورس داخل کار کردم ، کلاس های تکنیکال و مدیریت سرمایه استاد آزادی رو هم رفتم ، و واقعا کلاس هاشون عالیه ، البته الیوت را هنوز نرفتم ، خیلی علاقه مندم که در بازار های تبادلات ارز ، اونس کار کنم ، من به غیر از دیتاهایی که از بورس داخل میگیرم و تو داینامیک تریدر میبرم و سایت های مربوط به بورس داخل و سایت کدال از این گونه سایت ها ، سایت های مربوط به تبادلات ارزی و اونس را نمیدونم ، و اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم چیکار کنم ، ممنون میشم راهنمایی بفرمایین که اصلا دیتاها رو کدوم سایت ببینم ، کجا معاملات مجازی انجام بدم و و و و و و الی آخر
      سلام دوست عزیز

شما می بایست در ابتدا پلتفرم معاملاتی را دریافت کنید : https://download.mql5.com/cdn/web/pc...ader4setup.exe

سپس از طریق اندیکاتور انتقال دیتا ، چارت را به نرم افزار داینامیک تریدر منتقل دهید که در فروم یه جستجو ساده بزنید مطالب زیادی را خواهید یافت ( نحوه انتقال دیتا به متاتریدر )

موفق باشید

نظر

سلام دوست عزیز

بهترین نکته ای که من میتونم به شما توصیه کنم اینه که این حوزه ی فارکس مملو از حرف غلط و نادرست است و تمییز این مساله برای نوآموزان بسیار زمانبر است. فارکس از معدود حوزه هایی است که مملو از حرف های بی اساس، توهم و خیال پردازی است یا به تعبیری بیش از 99 درصد مطالبی که در فروم های ایرانی و خارجی میخونید کاملا غلط و بی اساس است. این رو مد نظر داشته باشید

نظر

نوشته اصلی توسط extreme77 نمایش پست ها
          سلام دوست عزیز

بهترین نکته ای که من میتونم به شما توصیه کنم اینه که این حوزه ی بازار تبادلات ارزی مملو از حرف غلط و نادرست است و تمییز این مساله برای نوآموزان بسیار زمانبر است. بازار تبادلات ارزی از معدود حوزه هایی است که مملو از حرف های بی اساس، توهم و خیال پردازی است یا به تعبیری بیش از 99 درصد مطالبی که در فروم های ایرانی و خارجی میخونید کاملا غلط و بی اساس است. این رو مد نظر داشته باشید

دوست عزیز سلام و تشکر از راهنماییت ، من بورس داخل هم تکنیکال کار میکنم و خیلی سراغ بنیادی نمیرم ، با فرض رعایت موارد به مدیریت سرمایه و تکنیکال بخریم و بفروشیم ، راستش خیلی منظور شمارو متوجه نشدم

نظر

نوشته اصلی توسط kavehh نمایش پست ها
            دوست عزیز سلام و تشکر از راهنماییت ، من بورس داخل هم تکنیکال کار میکنم و خیلی سراغ بنیادی نمیرم ، با فرض رعایت موارد به مدیریت سرمایه و تکنیکال بخریم و بفروشیم ، راستش خیلی منظور شمارو متوجه نشدم
            یعنی اینکه خیلی از مطالب که تو فرومها گفته میشه و ازش به عنوان سیستم و تکنیکال یاد میشه کشکه و به درد نمیخوره
            این جور چیزا بیشتر به درد یه عده میخورن که آموزش بدن و پول بگیرن از یه عده ساده
            تکنیکال اگه به درد میخورد اون به اصطلاح اساتید سرشونو می انداختن پایین سودشونو میکردن به جای آموزش!
            بورس ایران هم بدتر از اینجا،رانت حرف اول رو میزنه نه تکنیکال و وضعیت شرکتها،بورس ایران کاملا سیاسی هست
            خیلی از حرفها هم که تو این فرومها گفته میشه که سودهای زیاد میکنن و عشق و حال میکنن دروغ هست
            این بازار اگه سود هم داشته باشه خیلی سخت به دست میاد و مقدار اون هم بسیار ناچیزه

نظر

خیلی تند میرید ، یه خورده آروم تا ما هم سوار بشیم ! هیچ چیز غلط و درست وجود ندارد ! افراد نا امید ساختار ذهنی کاملا متفاوتی با بقیه دارند ، حالا هرچه بیان کنید یه حرف درون چنته خارج میکنند. شما پسر پیامبر باش باز ایراد خواهند یافت .

مطالب روانشناسی که در کانال تلگرام تریدرها نشر یافت میبایست مطالعه کرد کتاب دکتر ون تراپ هم قویا توصیه به مطالعه می شود چون خارج از حوصله هست برای افرادی که ساختار ذهنی متمایل به منفی است عدله و حرف آورده شود، اونی که اعتقاد داره مطالب سایت ها و فروم ها همه دروغ هست و کشکه پس نبایست اینجا باشه ! آزادی بیان خوبه اما چنین حرفی توهین به زحمات افراد هست و اگر تکرار بشه شخصا که انسان مثبت اندیشی هستم از حق دیگران نخواهم گذشت و با عرض پوزش برخورد خواهم کرد . الان ساعت ۱۲:۲۰ وقت رست هست منتهی بایست پست زد که آقایون حرمت نگه دارند . مدافع حقوق ملت هستین ، اینم اتلاف زمان یکی مثل منه که الان پست میزنم.
              ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 01-28-2016, 01:24 AM

نظر

نوشته اصلی توسط FundTrader نمایش پست ها
                خیلی تند میرید ، یه خورده آروم تا ما هم سوار بشیم ! هیچ چیز غلط و درست وجود ندارد ! افراد نا امید ساختار ذهنی کاملا متفاوتی با بقیه دارند ، حالا هرچه بیان کنید یه حرف درون چنته خارج میکنند. شما پسر پیامبر باش باز ایراد خواهند یافت .

مطالب روانشناسی که در کانال تلگرام تریدرها نشر یافت میبایست مطالعه کرد کتاب دکتر ون تراپ هم قویا توصیه به مطالعه می شود چون خارج از حوصله هست برای افرادی که ساختار ذهنی متمایل به منفی است عدله و حرف آورده شود، اونی که اعتقاد داره مطالب سایت ها و فروم ها همه دروغ هست و کشکه پس نبایست اینجا باشه ! آزادی بیان خوبه اما چنین حرفی توهین به زحمات افراد هست و اگر تکرار بشه شخصا که انسان مثبت اندیشی هستم از حق دیگران نخواهم گذشت و با عرض پوزش برخورد خواهم کرد . الان ساعت ۱۲:۲۰ وقت رست هست منتهی بایست پست زد که آقایون حرمت نگه دارند . مدافع حقوق ملت هستین ، اینم اتلاف زمان یکی مثل منه که الان پست میزنم.
                شما به جای اینکه وقت بذارید و جواب بدید یه مقدار با دقت بخونید
                کی گفته همه مطالب؟
                اما باید قبول کرد بیشتر مطالب تو این بازار به درد نمیخوره
                این هم ربطی به آموزش دهنده ها که وقت میزارن و آموزش میدن نداره،بیشتر دوستان که تو فورومها بحثی رو شروع میکنند نیتشون خیره،اما بیشتر مطالب نتیجه ای نداره
                این همه سیستم و مطلب و همشون نیمه کاره رها میشن
                من منظورم اساتیدی هستند که از همین فرومها معروف میشن و مشتری جمع میکنن و بیرون درآمد زایی میکنن
                چند ماه پیش تو فروم همسایه یه مطلبی شروع شد که سریع کار رو به تلگرام کشوندن،رفتم یه مدت ببینم چه خبره
                دیدم دارن آموزش پولی رو مطرح میکنن و حتی جزوه میفروشن!
                اینجا سایته،خونه که نیست درشو بست و گفت کی بیاد و کی نیاد
                در ضمن تهدید و بن کردن راه حل کار نیست، من هم هیچ ترسی از بن شدن ندارم
                ویرایش توسط cold_fear : https://www.traderha.com/member/17451-cold_fear در ساعت 01-28-2016, 02:05 AM

نظر

سلام دوستان
                  من یه چند ماهی هست که با فارکس آشنا شدم
                  با سیستمها و روشهای معاملاتی هم یه کمی آشنا شدم
                  اما در مورد بروکر ها اطلاعات زیادی ندارم
                  ميخواستم بدونم که :
                  1- بروکری هست که سواپ شبانه نگیره
                  2 - سایت هایی که بروکرها رو معرفی میکنند برا بعضی از بروکر ها نوشتند حساب اسلامی ، یعنی منظورشون همان حساب بدون سواپ شبانست....؟

فرستاده شده از GT-I9300ِ من با Tapatalk

نظر

یه سوال دیگه ام داشتم
                    آیا روشی هست که بشه قیمت یک جفت ارز
                    به طور مثال یورو دلار رو با تایم فریم یک ساعته برای یک سال گذشته بصورت جدولی به جهت استفاده در اکسل در آورد
                    البته به غیر از روش دستی....

نظر

نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
                      سلام

من دیدم شما سه سال از عضویتتون در این سایت که محوریت اون مشخص هست میگذره... اگر بعد از سه سال به این نتیجه رسیدید که سرمایتون رو بدید به این آگهی که صد در صد نتیجه اش از دست رفتن سرمایتون هست بهتره همین الان برای همیشه از بازار خداحافظی کنید...

دوست عزیز... خیلی اوقات انسان وقتی مطلبی رو می خونه باید فکر کنه به خصوص که افرادی که در بازار هستند سرو کارشون با اعداد و منطق و ریاضی هست...

این آقای هندی که شما می فرمایید اگر روزی 10 درصد ( نه 15 درصد ) روی یک حساب 10 هزاردلاری سود کنه و اگر در ماه 8 روز هم تعطیل باشه سرمایه ایشان بعد از یک ماه ده برابر میشه یعنی 10 هزار دلار میشه 100 هزار دلار...
                      در صورتی که سود رو برداشت نکنند بعد از فقط 1 سال معادل این عدد هست: یک دونه یک با 16 عدد صفر جلوش یعنی 10000000000000000 به عبارتی ایشون می تونه بعد از یکسال کلی از کشورهای جهان رو بخره...

تو رو خدا این همه خودتون رو به حماقت در این بازارها نزنید... بیخود نیست تو بازارهایی که لوریج داره مثل بازار تبادلات ارزی از هر 100 نفر 99 درصد می بازند... دلیلش دانش تکنیکال و فاندامنتال و این صحبت های صد من یه غاز نیست... دلیل اصلی نوع نگرش به بازار و نوع نگرش به این فعالیته...

بزرگترین هج فاندر های جهان که تحلیل گرانی دارند که بهترین اساتید و کتاب نویس های ما پیش اونها پشمک حساب می شوند سالیانه بین 10 تا 15 درصد سود رو به عنوان تارگت در نظر می گیرند... واقعیت های بازار اینه نه جز این... کسی خیلی هنرمند باشه در این بازار در سال بتونه 40 یا 50 درصد سود کنه... اگه کسی مدعی سود بیشتر از این به صورت دایمی شد بدونید دروغگو هست...

بزرگترین دلیل باخت بازار تبادلات ارزیی همین لوریج هست وگرنه لوریج رو بردارند تا ببینیم کی می تونه سود کنه و البته استفاده از لوریج در نهایت سودش در جیب بروکرهاست... چرا در بورس این درصد بازنده رو نداریم و کسی از بازار اوت نمیشه چون اعتبار و لوریجی وجود نداره...

به هر حال اگر 100 دلار هم داشتید نباید به این آگهی هندی می دادید... این رو هم بگم که بنده سالهای زیادی در اروپا بوده ام و در کنار ایرانی ها که متاسفانه خیلی هاشون دروغگو و خالی بند هستند باید به هندی ها، پاکستانی ها و اعراب اشاره کرد که اونها هم خصلتهاشون مشابه هست...

اگر شما یک ماه بود وارد این بازار شده بودید و این پست رو زده بودید من تعجب نمی کردم اما بعد از سه سال عضویت اینکه به این آگهی توجه کرده اید با کمال احترام یعنی اینکه شما هنوز هیچ چیز این بازار رو نفهمیده اید...

امیدوارم از زبان صریح بنده ناراحت نشده باشید...

ارادتمند- بهزاد
                      احتمالا از جمله قرمز شده منظورتون مهندس ازادی که نیست!!
                      مثال بهتر میزدید ...از شخصیت شما انتظار بیشتری میرود

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                        احتمالا از جمله قرمز شده منظورتون مهندس ازادی که نیست!!
                        مثال بهتر میزدید ...از شخصیت شما انتظار بیشتری میرود
                        لطفا نام فردی را در نقل قول کسی به کار نبرید این حرکت به منزله آشوب و ایجاد تنش محسوب میگردد . هرکس دیدگاهی داراست و تا زمانی قادر به بازگو این دیدگاه میباشد که حرمت ها حفظ گردد و به کسی آسیب نرسد در غیر اینصورت اون دیدگاه میبایست پیش خود حفظ کند و بس...

نظر

نوشته اصلی توسط FundTrader نمایش پست ها
                          لطفا نام فردی را در نقل قول کسی به کار نبرید این حرکت به منزله آشوب و ایجاد تنش محسوب میگردد . هرکس دیدگاهی داراست و تا زمانی قادر به بازگو این دیدگاه میباشد که حرمت ها حفظ گردد و به کسی آسیب نرسد در غیر اینصورت اون دیدگاه میبایست پیش خود حفظ کند و بس...
                          سلام درست میفرمایید هر چند خود دکتر به راحتی نام افراد را هم به کار میبرند....
                          در هر حال چیزی از زشتی پست ایشون کم نمیکنه این موضوع و ایشان باید عذر خواهی کنند...
                          سود نکردنشون باعث عصبانیت شده ربطی به اساتید دیگه نداره و بهتره از خودشون مایه بذارند...
                          موفق باشید...

نظر

سلام

بنده فقط این پست رو زدم که بگم هیچ اسمی از کسی در پستم نبرده ام... در بازار بازار تبادلات ارزی ایران صدها جزوه وجود داره که نویسنده های اون نام استاد رو یدک می کشند... حال اینکه شما برداشتتون از پست بنده نام جناب آزادی هست برای من جالبه...

شما باید عذرخواهی کنید که بدون مدرک و بر اساس حدس و گمان به دیگران تهمت می زنید... حرف بنده کلی بود و هنوز هم میگم که 90 درصد افرادی که نام استاد رو یدک می کشند و جزوات و کتب تالیفی و ترجمه دارند در مقابل هج فاندرهای واقعی از پشمک هم کمتر هستند... استاد خوب بودن الزاما به معنای تریدر خوب بودن نیست...

سری بعد که خواستی حدس و گمان بزنی بیراهه نرو دوست عزیز... من اگر می خواستم از فرد خاصی نام ببرم می بردم اما منظورم کلی بود... پیشگویی تون در مورد سود و زیان بنده هم جالب بود فضول خان!
                            بدرود- بهزاد

نظر

نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
                              سلام

بنده فقط این پست رو زدم که بگم هیچ اسمی از کسی در پستم نبرده ام... در بازار بازار تبادلات ارزی ایران صدها جزوه وجود داره که نویسنده های اون نام استاد رو یدک می کشند... حال اینکه شما برداشتتون از پست بنده نام جناب آزادی هست برای من جالبه...

شما باید عذرخواهی کنید که بدون مدرک و بر اساس حدس و گمان به دیگران تهمت می زنید... حرف بنده کلی بود و هنوز هم میگم که 90 درصد افرادی که نام استاد رو یدک می کشند و جزوات و کتب تالیفی و ترجمه دارند در مقابل هج فاندرهای واقعی از پشمک هم کمتر هستند... استاد خوب بودن الزاما به معنای تریدر خوب بودن نیست...

سری بعد که خواستی حدس و گمان بزنی بیراهه نرو دوست عزیز... من اگر می خواستم از فرد خاصی نام ببرم می بردم اما منظورم کلی بود... پیشگویی تون در مورد سود و زیان بنده هم جالب بود فضول خان!
                              بدرود- بهزاد
                              وقتی با ادعای چند صد هزار دلاری ترید یک دهم لات میزنی برای چند ده پیپ معلومه سود نمیتونی بکنی...
                              متاسفام که لحنت اینجوریه...از کوزه همان برون تراود که در اوست....

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                                وقتی با ادعای چند صد هزار دلاری ترید یک دهم لات میزنی برای چند ده پیپ معلومه سود نمیتونی بکنی...
                                متاسفام که لحنت اینجوریه...از کوزه همان برون تراود که در اوست....
                                اونوقت شما کی حجم معاملات من رو دیدید؟ پلاتفرم ترید من تحت جاوا هست با بانکی که در اون ترید می کنم و حتی یک بار هم من در انجمنی عکسی از معاملات نگذاشته ام... تحلیل تا دلتون بخواهد ارایه شده در این سالها یا در متاتریدر یا داینامیک تریدر... جالبه که شما حجم معاملات من رو پیشگویی می کنید! اگر تصویری در تحلیل ها هست اونها برادر من فقط برای نشان دادن نقاط ورود و خروج به کار برده شده و حساب ریل من اصلا در متاتریدر نیست... یک حساب بانکی ترید بدون لویج هست...

من متاسفم که افرادی مانند شما که اصلا معلوم نیست کی هستند خیلی راحت سایرین رو قضاوت می کنند... اول که پستی می زنید که بنده به جناب آزادی تکه انداخته ام در صورتی که چنین نیست و من و ایشان با هم دوست و همکاریم... بعد هم در مورد معاملاتی صحبت می کنید که تا به امروز هیچ وقت بنده در جایی صحبتی از حجم تریدهایم نکرده ام...

در هر حال لزومی نداره بخواهم به شما توضیح بدهم... اصلا کی هستی؟ درست گفتید جمله آخر رو از کوزه همان تراود که در اوست... بریم ببینیم در این 10 پست شما چه چیز به درد بخوری برای سایرین پیدا می کنیم... بنده با نام واقعیم همه جا فعالم و شماره تماسم رو هم همه دارند و نیازی نمی بینم پشت آی دی پنهان بشم... صحبتی دارید شماره موبایلتون رو برای بنده ارسال کنید تا بیشتر از صحبت هاتون فیض ببریم... اگرهم صرفا برای خوشی اینجا هستی خوش باش برادر که افرادی مانند شما به وفور در فضاهای مجازی زیادند... جمع کثیری که بهترین نام برای آنها بیکاران الاف است...

روز خوش

نظر

پردازش ...
                                X