اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نکاتی برای ورود به بازارهای مالی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط mo.shakibaee نمایش پست ها
    باسلام , برای استفاده از سایت.tradingviwe.com باید وارد قسمت join for free کنار گزینه sign in شده و در قسمت پایین صفحه گزینه
    start trial free را زده و بعد گزینه start trail را کلیک کرده و یک email وارد کنید . به این ترتیب شما می توانید از 30 روز به صورت رایگان از آن ا
    ستفاده کنید و شما می توانید تا 5 نمودار را ذخیره کنیدو بعد از 30 روز هم اگر خواستید از کلیه امکانات سایت مانند سه خط شکست یا رنکو استفاده کنید می توانید همین کار بالا را با یک ایمیل جدید انجام دهید
    -------------
    سلام عزیزم
    مرسی از جوابتون ولی من نتونستم با هاش کار کنم اصلا مال من join نداره یه صفحه مشکی میاد فقط .مرسی اگه ممکن هست یه سایت خارجی که تحلیل های خارجی ها میزارن واسه معرفی کنید مرسی لطف کردین

نظر

این سایت هم نسبتا خوبه http://stocktwits.com/

نظر

خانم محترم، شما برای اینکه یک تریدر موفقی ویا نسبتا موفقی باشید، بایستی با صبر و حوصله و قدم به قدم تمامی مراحل ترید را یاد بگیرید. اگر برایتان سخت است که یک کتاب 500 صفحه ای را بخوانید حداقل سعی کنید با ارزها، جفت ارزها، شاخصها، ... اشنا شویید. شما در همین ابتدا به دنبال خرید و فروش طلا میرویید. آیا میدانید طلا دارای چه خصوصیاتی است؟ برای بدست آوردن خوشبختی بایستی چشمانمان را بر روی واقعیت ها بازکنیم نه اینکه مثل شترمرغ سرمان را در زیر خاک کنیم و انوقت انتظار داشته باشیم دیگران دستمان را بگیرند و مارا به خوشبختی برسانند. هرتلاشی که در جهت یادگیری انجام میدهید قابل ستایش هست ولی به شما هشدار میدهم تا تسلط کافی در انجام ترید پیدا نکردید و به یک برنامه معاملاتی (استراتژی) موفق برای خودتان نرسیده ایید هرگز به فکر معامله به صورت واقعی نیافتید. به شما توصییه میکنم از اهل خبره که در این فروم هستند حتما مشاوره بگیرید. من 52 سال سن دارم. 4سال است با این بازار اشنا شده ام. اما تا کنون حساب واقعی برای خود باز نکردم. چرا؟ چون من در حسابهای دمو حساب 10000تایی خودم را تا 500000تا رساندم اما نتوانستم ان را برای 6ماه حفظ کنم. و همه ان را ازدست دادم. باز کردن حساب دمو یا مجازی این حسن را دارد تا شخص، خود را محک بزند. اولین کاری هم که در اول ورودم به این بازار انجام دادم خواندن توصیه های بزرگان بازاربود. به شما توصیه میکنم شما نیر این توصیه ها را بخوانید و انهارا جدی بگیریید و شخصیت خود را بر اساس انها شکل دهید. حرف به درازا کشید. برایتان ارزوی موفقیت و سربلندی دارم.

نظر

این سایت تحلیل های بلند مدتی خوبی داره
          http://traderplaza.nl/
          این سایت هم تحلیل های روزانه ارائه می ده
          ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 06-08-2015, 10:51 AM

نظر

نوشته اصلی توسط mohsennasirian نمایش پست ها
            http://www.roboforex.com/
            دوست عزیز قوانین اولیه را مطالعه نکردید؟ قرار دادن لینک شرکت های دیگر ممنوع است. موفق باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط mohsennasirian نمایش پست ها
              http://www.roboforex.com/

از مدیریت فروم خواهشمندم که لینک بروکر ملعون ربو فــــارکس را از این پست حذف نماید.

با تشکر
              یک دلواپس

نظر

نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها
                از مدیریت فروم خواهشمندم که لینک بروکر ملعون ربو فــــارکس را از این پست حذف نماید.

با تشکر
                یک دلواپس
                دوست عزیز ما به همه احترام میگذاریم ،در برابر بدخواهان و دشمنان از کلمات توهین امیز نبایست بهره برد ، چرا که چنین باشد ما فرقی با آنها نخواهیم داشت .

در سایت ها و فروم های دیگر اگر به مدیری بگوید بالای چشم اش ابروست شما را بن خواهند کرد . بدون استثنا این قاعده وجود دارد . همه میدانند در همه فروم ها یوزر دارم و گاهی اوقات تحلیل هام به صورت عمومی در همه جا به اشتراک میگذارم ، اما در این فروم در حد فحاشی مستقیم به شخص خودم شد و توهین های علنی صورت پذیرفت ، اما نه آنها را بن کردم و نه اینکه جلوی حرف زدن انها گرفتم ، گذاشتم تا درون خود را به همه معرفی کند . حتی یوزر خود شما ... نه ترس از کسی دارم و نه کسی در امری جلودارم هست ، اما خویشتن داری میکنم ، چرا که اعتفاد دارم نوشتار باعث سوء تعبیر میشه و افراد روزی به اشتباهات خود پی خواهند برد. آن زمان من شرمنده نیستم.

دموکراسی تمام عیار را اینجا میبینید، پس ما طبق قوانین اولیه از آوردن نام شرکت های دیگر و لینک سایت های آنها خودداری میکنیم اما حق توهین و کلمات اینچنینی نداریم.

موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                  دوست عزیز ما به همه احترام میگذاریم ،در برابر بدخواهان و دشمنان از کلمات توهین امیز نبایست بهره برد ، چرا که چنین باشد ما فرقی با آنها نخواهیم داشت .

در سایت ها و فروم های دیگر اگر به مدیری بگوید بالای چشم اش ابروست شما را بن خواهند کرد . بدون استثنا این قاعده وجود دارد . همه میدانند در همه فروم ها یوزر دارم و گاهی اوقات تحلیل هام به صورت عمومی در همه جا به اشتراک میگذارم ، اما در این فروم در حد فحاشی مستقیم به شخص خودم شد و توهین های علنی صورت پذیرفت ، اما نه آنها را بن کردم و نه اینکه جلوی حرف زدن انها گرفتم ، گذاشتم تا درون خود را به همه معرفی کند . حتی یوزر خود شما ... نه ترس از کسی دارم و نه کسی در امری جلودارم هست ، اما خویشتن داری میکنم ، چرا که اعتفاد دارم نوشتار باعث سوء تعبیر میشه و افراد روزی به اشتباهات خود پی خواهند برد. آن زمان من شرمنده نیستم.

دموکراسی تمام عیار را اینجا میبینید، پس ما طبق قوانین اولیه از آوردن نام شرکت های دیگر و لینک سایت های آنها خودداری میکنیم اما حق توهین و کلمات اینچنینی نداریم.

موفق باشید
                  من که نفهمیدم آخرش تو طرف کی هستی !

نظر

نوشته اصلی توسط anahita نمایش پست ها
                    من که نفهمیدم آخرش تو طرف کی هستی !
                    کلاً بی طرفم اما مدافع حق هستم ، توی زندگی شخصی ام باز همین روال هست ، نه عضو گروهی ام نه باندی نه ... فقط احترام به عقاید همه میگذارم ، ولو که توهین کند چرا که طرز تفکر شخص میباشد و ما مسئول تفکر و دیدگاه افراد نیستیم که چطور در موردمان فکر کنند ، اگز مثبت اندیش و خوب باشد بدون شک این گونه پالس های دریافت خواهد کرد ، اگر بدبین و خرده شیشه دارا باشد ما را در این زمره نگاه میکند.

الان درسته این کمپانی که معرفی شد در مرحله اول رقیب شرکت pcm میباشد و در مرحله دوم ممکن است خطاهای مرتکب شده باشد ، اما به ما دخلی ندارد ، ما فقط طبق قوانین اولیه که گفته شده نبایست نام هیچ شرکت مالی و سایت آن را بیان کنیم ، احترام به قوانین میگذاریم ، و اینکه به شخصی قرار به توجیح و یادآوری باشد این وظیفه مدیران فروم میباشد چرا که ممکنه سوء تعبیری برای شخص ثالث به وجود بیاید که قابل پسند نباشد.

از بذل توجه شما سپاسگذارم

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها

موفق باشید

سلام دوست عزیز میشه بفرمایید چرا زیر ایدی متا نوشته شده بن ایا بن شدن چرا ؟ با تشکر فراوان

نظر

نوشته اصلی توسط asgharm نمایش پست ها
                        سلام دوست عزیز میشه بفرمایید چرا زیر ایدی متا نوشته شده بن ایا بن شدن چرا ؟ با تشکر فراوان
                        سلام بزرگوار

بنده دستور بن رو ندادم و نبودم که بدانم جریان از چه قرار بوده که چنین تصمیمی در قبال ایشون گرفته شده است ، این اخرین عمل هست و مطمئناً حرکتی پیاده نمودند که قابل بحث نیست.هیچ پستی اینجا پاک نمیشه و بایگانی میرود ، میتوانید جستجو مطالب ایشون بزنید و پیگیری کنید چه اتفاقی رخ داده است.

نظر

پردازش ...
                        X