اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

.: کارگاه روش رهایی از قید و بند پیش بینی(سه واحد برگشتی*3lb*) :.

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• .: کارگاه روش رهایی از قید و بند پیش بینی(سه واحد برگشتی*3lb*) :.

به نام خداوند حی و توانا
    از مدیریت محترم بابت ایجاد این موقعیت برای تست کردن این روش معاملاتی بسیار تشکر میکنم
    و ضمنا از اینکه در کنار کارگاه آپادانا و همجواری استاد و دوست عزیزم آقا پیام هستم بسیار مسرورم و دوباره جسارت بنده را میبخشند که با این بزاعت کم اقدام به ایجاد این تاپیک نمودم (من کجا و استاد عزیزم کجا)...
    و شایان ذکر است به علت وجود اندیکاتور پیوت پوینت و تجربه های کسب شده در این مورد کار کردن در این زمینه بسیار راهتر خواهد بود به امید حق.

از دوستان که با این روش آشنا هستند خواهش میکنم در پیشبرد این امر یاری کنند و اگر در مورد این روش سوالاتی دارند در پست مربوط به آموزش این روش به آدرس زیر مراجعه کنند.
    سیستم رهایی از قید و بند پیش بینی

و با قرار دادن موقعیتهای دیده شده در بازار با ذکر
    تراز ورودی به معامله
    محل خروج
    محل استاپ لاست
    میزان ریسک به ریوارد
    در جهت دیده شدن کارایی و دید بهتر نسبت به سوده بودن این سیستم کمکی کرده باشیم.

شادی سراسر وجودتان
    ویرایش توسط SystemTrader : https://www.traderha.com/member/6541-systemtrader در ساعت 08-08-2012, 07:39 PM
    تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

اوه اوه اوه چقدر تار انکبوت
    دوستان برن بیرون تا من برم جارو بلند و دستمال بیارم خاکروبی که کردم صداتون میکنم.

Repeat

نظر

یا قاضِیَ الحاجاتِ

با سلام خدمت دوستان گلم

اگر خدا کمکم کنه می خواهیم موقعیت های پیش اومده با این سیستم رو از امروز قرار بدیم.

الان یه موقعیت داریم روی جفت ارز gbp/usd تایم فریم 15 قیمت بالای پیوت هفتگی قرار داره و اولین بلوک ما سه بلوک قبلی خودش رو در جهت عکس روند پوشانده و روی دومی بلوک پوزیشن بای خودمون رو میگیریم
      موقعیت اندیکاتورها rsi بالای لول 50 قرار گرفته و ستون مک دی در حال کوتاه شدنه.

فعلا تا موقعیت بعد

شادی رو برایتون آرزو میکنم
      ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 10-08-2012, 12:01 PM

Repeat

نظر

دوستان عزیز دوباره سلام
        خوب !!!!!
        اول بسم الله یه ضرر 17 پیپی نوش جان شد .
        تصویر رو ملاحضه کنید

دوستان امروز رو بیخیال میشیم تا درموردش بیشتر بررسی کنیم
        لطفا دوستان اگر نظری دارن لطف کنن پسپ بزارن تا همه استفاده کنیم.

Repeat

نظر

درود حمید عزیز

به نظرم تایمفریم بالاتر کار کنید ، نتایج بهتر خواهد بود.

و از یک اندیکاتور برای تعیین جهت بازار استفاده کنید. به طور مثال مووینگ اوریج 21 نمایی یا 13 نمایی .موقعیتهای خلاف جهت مووینگ را ..... کنید و صبر کنید که هر دو اندیکاتور هم جهت شوند.

تارگت ست نکنید و تا زمانیکه سیگنال معکوس دریافت کردید در بازار بمانید.

ابزاری که دارید استفاده میکنید جهت بازار را برای شما تعیین نمیکند.

ارادتمند

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
          2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
          3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
          4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
          5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
          6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
          7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

درود پیام جان

با اجازه تایم رو می برم رو 1 ساعته با پیوتهای هفتگی و موینگ اورجهای 13 و 21 نمایی
            منتظر پیش آمد موقت می مانیم.
            لطفا تصویر زیر را ملاحضه کنید

دوباره از پیام عزیز تشکر میکنم

Repeat

نظر

پیشنهاد من استفاده از سه ابزار هست. معاملات بدون تارگت با تریلینگ استاپ هست.

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

یا اَرحَمَ الرّاحِمینَ

با سلام خدمت دوستان گلم خصوصا اساتید محترمی که نظر خاصی به همه مسایل مطرح شده دارند و دوباره ارادت خودم رو به جناب آقا مصطفی و پیام جان و جناب آزادی عزیز ابراز میکنم.

پیام جان می توانم خواهش کنم بیشتر در مورد اندیکاتور تریگر توضیح بدی البته ظاهرش اشناست ولی اسمش چیه نمیدونم؟
                البته شایان ذکر است که ما در روش گسسته همین استراتژی دو مووینگ اورج 30 و 62 نیز داریم که با کلوز شدن بلوکها در بالا یا پایین اونها وارد میشیم که پیام جان دیروز جهت تشخیص صحیح روند یاداوری کردند.

ولی دوستان همونجور که اطلاع دارند در عنوان استراتژی جالب و دوست داشتنی آپادانا بحث جدیدی توسط پیام جان مطرح شده که در مورد تشخیص سریع تر تغیر فاز قیمت بسیار کمک میکنه و همینجا دوباره از پیام جان تشکر میکنم و خواهشمندم اون مطلب رو بیشتر برامون بازش کنن تا اگر اجازه میدن در این روش هم ازش استفاده کنیم.
                ضمنا دوستان دیگر هم لطف کنن نظراتشون رو بگن و بنده رو بیشتر کمک کنند.
                البته با وجود سیستمهای قدرتمندی که در این انجمن مطرح شده واقعا جای کار برای این سیستم نمی مونهولی با پیشنهادات دوستان عزیزم سیستم داره قدرت و جون میگیره.

شادی رو براتون آرزو دارم

Repeat

نظر

درود حمید جان

اندیکاتور 3lbهست که با حذف میله های قیمت شکل و شمایلش بهتر شده.
                  اتفاقا دیدن چارت بر اساس قانون 3lb بسیار دید قدرتمندی است و باعث میشه هر نوسانی برای شما معنای تغییر روند رو نداشته باشه.
                  بحث جدید هم که در جریان است و باز شد دیگه!

اگر میخواهید ابزار ها را با هم ترکیب کنید دقت کنید که ابزارها موازی کار نکنند!!!

ارادتمند

نظر

با سلام خدمت دوستان گلم

عزیزان محترم لطف کنن نظر بدند
                    آیا می تونه این یه تغییر روند باشه؟
                    تغییرات اعمال شده بروی سیستم با دستورات پیام جان...

منتظر نظراتتان هستم.

Repeat

نظر

سلام ذوست عزیز بخاطر شکست خط روند نزولی و همچنین پول بک بک با خط روند و برگشت ذوباره و rsi در خط صفر احتمالا شروع یک روند صعودی میباشد
                      از مکدی و دو تا مووینگ اوریج استفاذه کنید فکر کنم قدرت بازار و بهتر نشون بده

نظر

سلام دوستان
                        به نظر بنده روش سه واحد برگشتی یکی از بهترین و مطمین ترین روشهاست.تو همه تایم فریمها هم جواب میده.به همراه مووینگ 30 ،62 و 5 ومک دی و ار اس ای.
                        لطفا دوستانی که تجربه بیشتری در این روش دارن بیان و این اتاق رو زنده نگه دارن.
                        مرسی

نظر

اگر می خواهید با این روش جواب بگیرید بهتره که اندیکاتور rang bar رو استفاده کنید تا کندل های واقعی داشته باشین و رو اونها کار کنید.

نظر

پردازش ...
                          X