اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی ساده ولی قوی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط mardom نمایش پست ها
    همه اندی های مولتی تایم فریم . حتی موئنگ های مولتی تایم فریم . بعبارت دیگر سیگنال های اولیه انها اصلاحی یا repaint هست .

بهمین خاطر از 5 موقعیت 4 تای ان سود ده هست .

دوست عزیز شما ظاهرا هدف از سیستم با نوع کارکرد اندیکاتور و متوجه نشدید.تو پست بالا توضیح دادم که از کدام نقطه سیگنال ثابت هستش.وحتی نوع اردر گیری به چه شکل که توسط خان مرادی توضیح داده شد.اندیکاتور شناسی خودش به مبحث جدایی هست که نیاز به تجربه داره تا اندیکاتور رو نشناسین نباید قضاوت کنین.
    دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
      خانم مرادی از بابت سیستمی که به اشتراک گذاشتین سپاسگزارم.راستیتش این سیستم رو من چند وقت پیش به کار گرفتم ولی خوب با کمی تفاوت که عکسش رو میبینید.در واقع اومد از 2 مووینگ پله ای برای این کار استفاده کردم.تا حدودی میزان نویز مووینگ معمولیو از این طریق گرفتم و یک هفته روش دارم کار میکنم نتایج بدی نداد از 5 معامله 4 تاش رو رو سود بست ولی نیاز به زمان تست زیادی داره اینگونه سیستم ها.امیدوارم با یه همکاری به نتایج خوبی برسیم. دوستان راجب اندیکاتور روندمون بگم که میبینید تقسیم بندی شده در پایین تصویر در واقع اگه دقت کنین میاد یه تایم فریم بالاتر رو در نظر میگره.مثلا اگر طبق شکل 1 ساعته هستش میاد 4 کندل 4 ساعته رو حساب میکنه و جدا میکنه در واقع ما باید از قسمت 5 به بعد در نظر بگیریم تغییر فاز اندیکاتور رو.

سیستمی که از پنج سیگنالش یکیش فیلد بشه خیلی خوبه میشه با افزایش حجم یا مارتینگل یک مرحله ای ضرر ایجاد شده رو از بین برد.
      امیدواریم با خانوم مرادی بتونید به یک سیستم خوب دست پیدا کنید تو این اشفته باز فارکس!!!
      تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
      http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

نوشته اصلی توسط Hamed Behboodi نمایش پست ها
        ممنون از انتشار روشتون

در عکس برای شما یک خط روند رسم شده از پایی نبه بالا اما وقتی بنده تمپلیت رو انداختم به این شکل بود که در عکس گذاشتم و دو خط رسم شده .

و اینجا ما ورود داریم یا خیر ؟
        این خطوط که همراه تمپلیت هستند خطوطی میباشند که روی چارتم رسم کرده بودم و تمپلیت را ذخیره کردم. لطفا این خطوط را دلت و یک بار دیگر تمپلیت را ذخیره کنید.
        خیر ورودی نداریم چون همزمان هم مد مووینگ ها صعودی میباشند و هم اندیکاتور ها به رنگ آبی پس مجاز به سل نیستیم

نظر

نوشته اصلی توسط r-kamyab نمایش پست ها
          سلام
          ممنون از اینکه روش شخصی را برای بچه ها به اشتراک گذاشتین خدا خیرتون بدهد.

درباره رنگها اندیکاتور سوالی داشتم : ایا رنگ قرمز الزاما نشان از نزولی و ابی نشانده ی صعودی بودن است یا همرنگ بودن ملاک است برای ورود
          سلام

خواهش میکنم

رنگها هم نشان از روند قالب هستند و هم باید به رنگ آنها بسته به روندی که اعلام میکنند در معاملات توجه داشت و در راستای آنها وارد معامله شد.

نظر

نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
            با تشکر از سرکار خانم مرادی

چند نکته در مورد اندیکاتورهای مورد استفاده:
            1- اندیکاتور a همان اندیکاتور b در تایم h1 است و همزمان با آن تغییر رنگ می دهد
            2- فلش های روی نمودار نیز دقیقا همزمان با اندیکاتور b تایم M15 تغییر علامت می دهند.

بنابراین میشه برای خلوت تر شدن نمودار اندیکاتور b و فلش های روی نمودار رو پاک کرد.

پیروز باشید...
            خواهش میکنم
            بله قطعا همین طور هست. چون در تمپلیت خود این اندیکاتور ها چنین تنظیماتی ست شده بودند من هم دستی در آن نبردم چون خودمم هم با قالبش راحت بودم. در ابتدای تاپیک هم عرض کردم متاسفانه هنوز نتوانستم به چارت بدون اندیکاتور عادت و اعتماد کنم و از طرفی هم این تکرر باعث کم شدن خطای دید و انسانیم در تصمیماتم میشه.

شما 100% میتوانید به جهت خلوت تر شدن چارت خود اندیکاتورهای مشابه را دلت کنید و اتفاقا این به نظر و دیدگاه خود آقای جبل عاملی هم نزدیک تر هست

خدا راشکر با مشارکت و استقبالی که از تاپیک شده بنده هم این اندیکاتور های تکراری را حذف میکنم چون مطمئنم با مشارکت و دقتی که از دوستان وجود دارد بنده هم اصلاح خواهم شد و موردی را با تذکرات و مشارکت دوستان در موقعیت های لایو معاملاتی از دست نخواهم نداد

نظر

با تشکر از خانوم مرادی . بخاطر اینکه اندیکاتورهای زیر چارت شما مولتی تایم فریم هستند . سیگنال های انها در ساب تایم اعتبار ندارد . برای مثال سیگنال تایم 1 ساعته بعد از کلوز کندل 1 ساعته تایید می شود . و ممکن هست رنگ h1 تا بسته شدن کندل مربوطه بارها تغییر نماید . H4 هم بهمین صورت

با تشکر
              خواهش میکنم . نیاز به تشکر نیست لطفا بنده را شرمنده نکنید بنده تنها سهمی کوچک از وظیفه را به عهده دارم . و خود در کنار شما سود های خود را گسترش خواهم داد

ببینید ما به این اندیکاتور ها اصلا به چشم سیگنال دهنده نگاه نمیکنیم و انتظار ما از آنها در چارت فقط این هست که زمین گیر شکستهای نا معتبر نشویم ویا وارد روند های کم قدرت نشیم. مثلا با شکستی وارد نشویم و بعد قیمت برگردد. در چنین حالتی پس فقط یک خانه برای ما حکمی ندارد و روند شکل گرفته و تثبیت شده چند خانه را برای ما حکم میکند . در ضمن ما از مووینگ هم داریم کمک میگیریم برای درک روند دینامیک

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
                خانم مرادی از بابت سیستمی که به اشتراک گذاشتین سپاسگزارم.راستیتش این سیستم رو من چند وقت پیش به کار گرفتم ولی خوب با کمی تفاوت که عکسش رو میبینید.در واقع اومد از 2 مووینگ پله ای برای این کار استفاده کردم.تا حدودی میزان نویز مووینگ معمولیو از این طریق گرفتم و یک هفته روش دارم کار میکنم نتایج بدی نداد از 5 معامله 4 تاش رو رو سود بست ولی نیاز به زمان تست زیادی داره اینگونه سیستم ها.امیدوارم با یه همکاری به نتایج خوبی برسیم. دوستان راجب اندیکاتور روندمون بگم که میبینید تقسیم بندی شده در پایین تصویر در واقع اگه دقت کنین میاد یه تایم فریم بالاتر رو در نظر میگره.مثلا اگر طبق شکل 1 ساعته هستش میاد 4 کندل 4 ساعته رو حساب میکنه و جدا میکنه در واقع ما باید از قسمت 5 به بعد در نظر بگیریم تغییر فاز اندیکاتور رو.

بله اتفاقا بنده هم یکی از اهدافم برای باز کردن این تاپیک انجام کار گروهی و در نتیجه اون کسب سود بیشتر و مطمئن تر از بازار هست . چندی پیش در فروم خواندم که شخصی نوشته بود که برای ورود به بازار اینقدر باید دلایل محکمی داشته باشیم که پس از تی پی خوردن خوشحال باشیم از این که بهترین تصمیم را گرفته ایم نه مردد باشیم که آیا ترید بعدی هم سود خواهد داد ؟

لطفا اگه امکانش هست اندیکاتور مووینگ پله را برای بنده هم ارسال کنید

نظر

همه اندی های مولتی تایم فریم . حتی موئنگ های مولتی تایم فریم . بعبارت دیگر سیگنال های اولیه انها اصلاحی یا repaint هست .

بهمین خاطر از 5 موقعیت 4 تای ان سود ده هست .

دنبال اندیکاتورهایی باشید که اصلاحی نباشند و بتوانند بهترین سیگنال ها را در تایم اصلی شان بدهند . در ساب تایم که هنر نیست

قبلا هم عرض کردم ما از این اندیکاتور اصلا به عنوان سیگنال دهنده استفاده نمیکنیم و فقط به عنوان کمکی برای شناخت روند که آن هم دیگر از اصلاحی بودنش گذشته

نظر

نوشته اصلی توسط سحر مرادی نمایش پست ها
                    بله اتفاقا بنده هم یکی از اهدافم برای باز کردن این تاپیک انجام کار گروهی و در نتیجه اون کسب سود بیشتر و مطمئن تر از بازار هست . چندی پیش در فروم خواندم که شخصی نوشته بود که برای ورود به بازار اینقدر باید دلایل محکمی داشته باشیم که پس از تی پی خوردن خوشحال باشیم از این که بهترین تصمیم را گرفته ایم نه مردد باشیم که آیا ترید بعدی هم سود خواهد داد ؟

لطفا اگه امکانش هست اندیکاتور مووینگ پله را برای بنده هم ارسال کنید
                    سلام و تشکر از تاپیک شما
                    اندیکانور را آقای mojir در لینک زیر ارائه کرده اند
                    http://forum.broker-fa.org/f50/%D8%A...89/#post146621
                    موفق باشید.

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

نوشته اصلی توسط r-kamyab نمایش پست ها
                      سیستمی که از پنج سیگنالش یکیش فیلد بشه خیلی خوبه میشه با افزایش حجم یا مارتینگل یک مرحله ای ضرر ایجاد شده رو از بین برد.
                      امیدواریم با خانوم مرادی بتونید به یک سیستم خوب دست پیدا کنید تو این اشفته باز بازار تبادلات ارزی!!!
                      بله واقعا هم همینطوره و باعث میشه که فقط در روند های واقعی وارد به بازار شد و کمتر زمین گیر معاملات فرسایشی و شکستهای نامعتبر شد

در ادامه روش شما برای جبران ضرر بنده این پیشنهاد را هم دارم که از یک مدیریت سرمایه تهاجمی ایمن استفاده کرد. دقیقا کاری که خود آقای جبل عاملی انجام میدهند

نظر

جناب محسن اندیکاتور را آقای guest قراردادند لطفا تنظیمات خود را بیان کنید

ممنون

نظر

خانوم مرادی ما توی این منطقه نباید ترید کنیم . چون کندل 4 ساعته قبلی با رنگ قرمز در اندیکاتور زیر چارت مشخص هست . و منتظر می مانیم تا کندل 4 ساعته بسته شود تا قانون همرنگی با 4 ساعته جور گردد . درسته

امام علی (ع) : مردم خواب هستند؛ پس هنگامی که می میرند، هشیار می شوند.

نظر

خانوم مرادی ما توی این منطقه نباید ترید کنیم . چون کندل 4 ساعته قبلی با رنگ قرمز در اندیکاتور زیر چارت مشخص هست . و منتظر می مانیم تا کندل 4 ساعته بسته شود تا قانون همرنگی با 4 ساعته جور گردد . درسته
                            خیر ببینید اصلا کاری به کندل مابقی تایم فریم ها نداشته باشید. منظور در اینجا این است که بین هر دو خط نقطه چین اندیکاتور 4 مربع به نشانه 4 کندل وجود دارد پس فقط رنک مربع های بین دوخط نقطه چین آخر برای ما مهم هستند

اتفاقا موقعیت مناسبی که از امروز از دست رفت و پای چارت نبودم

طبق تصویر مشخص هست که رنگ هر سه سطح آبی بوده اند و موینگ هم با مد صعودی و کندل در حالی یک بادی کندل در مرز بالایی سطح مقاومتی بسته شده و همچنین رفتاری که قیمت با خط روند ما داشته. یک معامله که بدون استرس در زمانی کوتاه به حد سود رسیده
                            البته هیچ وقت در حسرت از دست دادن موقعیت های از دست داده نباشیم چون به قول آقای جبل عاملی حسرت خوردن موقعیت های از دست رفته مثل کاسب سر محلی میماند که در مغازه خود بایستد و با حسرت به رهگذران نگاه کند و بگوید آخ که این باید الان میومد خرید میکرد و من سود میکردم ویا اگه این الان تومغازه من بود چه سودی میکردم حیف که رد شد رفت
                            پس باید به این طرف قضیه نگاه کرد که خود این موقعیت تجاربی و آموزه هایی برای ما داشته و باعث بالارفتن سطح مهارت ما شده.

نظر

نوشته اصلی توسط سحر مرادی نمایش پست ها
                              خیر ببینید اصلا کاری به کندل مابقی تایم فریم ها نداشته باشید. منظور در اینجا این است که بین هر دو خط نقطه چین اندیکاتور 4 مربع به نشانه 4 کندل وجود دارد پس فقط رنک مربع های بین دوخط نقطه چین آخر برای ما مهم هستند

اتفاقا موقعیت مناسبی که از امروز از دست رفت و پای چارت نبودم

طبق تصویر مشخص هست که رنگ هر سه سطح آبی بوده اند و موینگ هم با مد صعودی و کندل در حالی یک بادی کندل در مرز بالایی سطح مقاومتی بسته شده و همچنین رفتاری که قیمت با خط روند ما داشته. یک معامله که بدون استرس در زمانی کوتاه به حد سود رسیده
                              البته هیچ وقت در حسرت از دست دادن موقعیت های از دست داده نباشیم چون به قول آقای جبل عاملی حسرت خوردن موقعیت های از دست رفته مثل کاسب سر محلی میماند که در مغازه خود بایستد و با حسرت به رهگذران نگاه کند و بگوید آخ که این باید الان میومد خرید میکرد و من سود میکردم ویا اگه این الان تومغازه من بود چه سودی میکردم حیف که رد شد رفت
                              پس باید به این طرف قضیه نگاه کرد که خود این موقعیت تجاربی و آموزه هایی برای ما داشته و باعث بالارفتن سطح مهارت ما شده.

منظور از تایم 4 ساعته همون h4 هست که در اندیکاتور زیرین نوشته شده . 4 مربع در سطر h4 هنگام شکست قرمز بودند و بعد از کلوز بار در تایم 0 برنگ ابی در امدند. قبلا هم گفتم مادامی که کندل 4 ساعته نبندد رنگ مربع های اچ 4 در حال تغییر هستند ( اصلاحی )

من با اینجور اندیکاتورها خیلی تست گرفتم . تنها راه اینه که برای اطمینان از رنگ مربع های تایم های بالاتر منتظر بستن کندل های مربوطه شوید

برای اینکه به حرف من برسید می توانید به تایم 1 دقیقه بروید و اندیکاتور را برای 1دقیقه-5دقیقه-15 دقیقه تنظیم نمایید . ان زمان خواهید دید که چطور 5 دقیقه و 15 دقیقه با تغییر کندل های 1 دقیقه رنگ عوض می کنند.
                              ویرایش توسط مهدی 64 : https://www.traderha.com/member/16986-مهدی-64 در ساعت 10-14-2014, 03:16 AM
                              امام علی (ع) : مردم خواب هستند؛ پس هنگامی که می میرند، هشیار می شوند.

نظر

منظور از تایم 4 ساعته همون h4 هست که در اندیکاتور زیرین نوشته شده . 4 مربع در سطر h4 هنگام شکست قرمز بودند و بعد از کلوز بار در تایم 0 برنگ ابی در امدند. قبلا هم گفتم مادامی که کندل 4 ساعته نبندد رنگ مربع های اچ 4 در حال تغییر هستند ( اصلاحی )

من با اینجور اندیکاتورها خیلی تست گرفتم . تنها راه اینه که برای اطمینان از رنگ مربع های تایم های بالاتر منتظر بستن کندل های مربوطه شوید

برای اینکه به حرف من برسید می توانید به تایم 1 دقیقه بروید و اندیکاتور را برای 1دقیقه-5دقیقه-15 دقیقه تنظیم نمایید . ان زمان خواهید دید که چطور 5 دقیقه و 15 دقیقه با تغییر کندل های 1 دقیقه رنگ عوض می کنند.
                                یک سوال از شما

آیا دقت هم کرده اید که بر روی تمپلیت اندیکاتور bar close alarm وجود دارد و طوری تنظیم شده است که دقیقا در دقیقه پایانی هر کندل ( نزدیک ترین زمان ممکن به بسته شدن کندل ) هم به صورت صوتی و هم با باز کردن یک پنجره آلارم میدهد.
                                نقش این اندیکاتور این نیست که هر 15 دقیقه یک بار در پایان کندل یه صدایی بدهد و یک پنجرا باز کند و ما هم با بی اعتنایی آن را ببندیم و بگیم خب میدونستم که الان کندل بسته میشه و باز نگاه به رنگ اندیکاتور ها بکنم
                                نقش این اندیکاتور این است که از آنجا که تنها 1 دقیقه برای بررسی و تشخیص و رسم خطوط روند و سطوح کافیست فرصتی برای بررسی موقعیت قیمت و بعد از آن همان طور که بارهاو بارها گفتم هدف اصلا سیگنال گیری از رنگ آنها نیست که حال با یک اصلاح که خیلی هم طبیعی هست پلن بهم بریزد، با کلوز کندل یعنی همان فرمایش شما وارد معامله میشویم

لطفا یک بار دیگر پستها را مرور کنید و به بررسی کلی پلن و تمام ابزار های مورد استفاده بپردازید. البته این سوالات شما باعث راهنمایی و روشن شدن خیلی دیگر از کاربران میشود، ولی اگر کمی عمیق تر به پلن معامله و ابزار ها نگاه کنید با توجه به نقشی که هر یک دارند و مهم تر انتظاراتی که ما از آنها داریم پی میبرید که طبق پستهای قبلیم که نوشتم، اینقدر دلیل منطقی برای ورود به بازار داریم که بعد از سود کردن، در مورد کسب سود بعدی مردد نباشیم ( معامله شانسی و دلایل ضعیف )

نظر

پردازش ...
                                X