اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

correlation و hedge

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
    راستی یکی از دوستان بازارجهانی کاره قدیمی گفت اگر کسی رو پیدا کردی بیشتر از ۴ درصد تونسته بود از بازارجهانی بگیره ما رو خبر کن و بگو بی زحمت پسورد ویزیتور حساب ریل یکسال کارکرده رو بده خودم بهش سرمایه میدم
    البته اشاره کرد من پوست کلفت این بازارم ولی کم پیدا میشه کسی که تو این بازار سود کنه

بسم الله

اولا صبح بخیر ... این حرفو من خیلی وقته نوشتم .

چند تا لوگین و اینوستور میخوای بهت بدم ؟؟؟ هر چند من یه مدت این کارو کردم و حسابمو به نمایش گذاشتم ... گفتم که حاظرم با هر کسی که دوستداره رقابت کنه باهاش مسابقه ی شش ماهه یا یک ساله یا سه ماهه بدم .

سرمایه ی طرف هم واسه خودش ... خدا رو شکر اونقدر در میاد که نیاز به مدیریت حساب دیگرون نداشته باشیم .

ظاهرا خیلی از بازار فارکس و سود کردن توی اون نا امید شدی که این حرفها رو میزنی .... کسی که از خودش و کارکرد خودش اطمینان داشته باشه نیاز به تایید اینو اون نداره .
    به این نتیجه رسیدم که بیشتر مباحث تکنیکال فقط واسه نقاشی کردن و سرگرمی خوبه

دنیای ترید خیلی فرق داره

تو بازارهای مالی متخصص و حراف زیاده ولی عملگرا کم

خودم باشم و به ندای درونم گوش بدم .. سماجت به خرج بدم تا نتیجه بگیرم

توی بازار های مالی همه ی ما رو به بازی میگیرن فقط زرنگ باش کدوم وزنه سنگین تره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

در آخر اینکه تریدر باش نه تحلیلگر و استاد

نظر

نوشته اصلی توسط بابک چابک نمایش پست ها

اولا صبح بخیر ... این حرفو من خیلی وقته نوشتم .

چند تا لوگین و اینوستور میخوای بهت بدم ؟؟؟ هر چند من یه مدت این کارو کردم و حسابمو به نمایش گذاشتم ... گفتم که حاظرم با هر کسی که دوستداره رقابت کنه باهاش مسابقه ی شش ماهه یا یک ساله یا سه ماهه بدم .

سرمایه ی طرف هم واسه خودش ... خدا رو شکر اونقدر در میاد که نیاز به مدیریت حساب دیگرون نداشته باشیم .

ظاهرا خیلی از بازار فارکس و سود کردن توی اون نا امید شدی که این حرفها رو میزنی .... کسی که از خودش و کارکرد خودش اطمینان داشته باشه نیاز به تایید اینو اون نداره .
      من ندیدم تو بلاگ یا سایتی کسی جرات کنه پسورد اینوست بزاره
      حالا شما محض تعجب ما یک حساب ریل یکسال کار کرده بزار ما روشن شیم تو دمو که همه موفقند ماشالله
      بنده زیاد کاری با برابری ارز ندارم و ازش بقول شما سه ساله ناامید شدم و بیشتر با سهام لاکپشتی کار میکنم
      گاهی از هچ هم که لاکپشتی کار میکنه استفاده میکنم
      ولی مدعیان فارکس رو دوست دارم
      بسم الله بزن حالشو ببریم بهر حال هنوز حساب موفق ندیدم
      البته بعضی وقتها یک پوزیشن شانسی ادم به تورش میفته
      من خودم روی انس یک بار ۱۶۰۰۰ هزار دلار سود کردم ولی یکی بود و یکبار شد
      ولی استند شده و نو لمیت من ندیدم
      من فهمیدم این بازار چطوری طراحی شده کم از فرار آلکاتراز نداره

send from os meta
      ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 03-21-2014, 07:01 PM

نظر

من ندیدم تو بلاگ یا سایتی کسی جرات کنه پسورد اینوست بزاره
        حالا شما محض تعجب ما یک حساب ریل یکسال کار کرده بزار ما روشن شیم تو دمو که همه موفقند ماشالله
        بنده زیاد کاری با برابری ارز ندارم و ازش بقول شما سه ساله ناامید شدم و بیشتر با سهام لاکپشتی کار میکنم
        گاهی از هچ هم که لاکپشتی کار میکنه استفاده میکنم
        ولی مدعیان بازارجهانی رو دوست دارم
        بسم الله بزن حالشو ببریم بهر حال هنوز حساب موفق ندیدم
        البته بعضی وقتها یک پوزیشن شانسی ادم به تورش میفته
        من خودم روی انس یک بار ۱۶۰۰۰ هزار دلار سود کردم ولی یکی بود و یکبار شد
        ولی استند شده و نو لمیت من ندیدم
        من فهمیدم این بازار چطوری طراحی شده کم از فرار آلکاتراز نداره

send from os meta
        سلام
        خوب بحث داره بین شما جالب میشه ..بازار ایران که رانت و لاکپشتیه و هیچ چیز توش جواب نمیده (خودم ده ماهه کار میکنم گرچه خیلی کمه ولی هنوز پشیزی سود نکردم)بازار جهانی هم که از چنتا اساتید شنیدم فقط 5درصد سود میکنن پس ما اینجا چیکار میکنیم وقت هدر میدیم یا اومدیم گیم نت نمیدونم این همه تحلیل و گزارش و بحث و نرم افزار و..واسه چیه!!!
        کاش کسایی که تو بازار جهانی کار میکنند وتو این فروم کمم نیستند و هرروز خالصانه صدها نکات آموزشی میزارند یکم در این موارد هم توضیح میدادند تا ما را از سر در گمی نجات بدن هنوز نمیدونم میتونم از این بازار سود کسب کنم یا نه؟؟؟؟
        برام مهمه چون بعد از تکمیل اطلاعاتم میخوام وارد این بازار بشم...
        لطفا مثل حافظ خسیس نباشید که میگه:
        با مدعی مگویید اسرار عشق بازی *****تا بیخبر بمیرد از درد خود پرستی

نظر

نوشته اصلی توسط mastersh نمایش پست ها
          سلام
          خوب بحث داره بین شما جالب میشه ..بازار ایران که رانت و لاکپشتیه و هیچ چیز توش جواب نمیده (خودم ده ماهه کار میکنم گرچه خیلی کمه ولی هنوز پشیزی سود نکردم)بازار جهانی هم که از چنتا اساتید شنیدم فقط 5درصد سود میکنن پس ما اینجا چیکار میکنیم وقت هدر میدیم یا اومدیم گیم نت نمیدونم این همه تحلیل و گزارش و بحث و نرم افزار و..واسه چیه!!!
          کاش کسایی که تو بازار جهانی کار میکنند وتو این فروم کمم نیستند و هرروز خالصانه صدها نکات آموزشی میزارند یکم در این موارد هم توضیح میدادند تا ما را از سر در گمی نجات بدن هنوز نمیدونم میتونم از این بازار سود کسب کنم یا نه؟؟؟؟

ببین دوست عزیز ... منم یه زمانی به این حس و حال رسیدم ... منتهی بر اون غلبه کردم و گفتم مرگ یه بار شیون یک بار .

چرا که نشه .. خواستن توانستن است .. هیچ نشدی و غیر ممکنی وجود نداره و تنهی غیر ممکن است که غیر ممکن است .

من نه تصیلات عالیه دارم ... نه سرمایه ی کلان .. نه پشتوانه .

هنر تریدر اونه که از کم زیاد بسازه نه اینکه یه پول قلمبه بدن دستش حالا بگن ترید کن .

شما فقط کافیه از دوستانی که در اصفهان با من رفت و آمد دارن بپرسین که چابک درآمدش از کجاست ... من نه پدر پولداری دارم که پشتوانم باشه ... نه شغل دیگه ای مثل حقوق بگیری و همه ی مخارجمو از این بازار در میارم ... نیاز و اجبار با آدم کاری میکنه که هر طور شده راه کار اونو پیدا کنه ... عجیب تر از اون اینه که من سرمایه ی چند صد یا چند ده هزار دلاری هم ندارم توی این بازار .

تا اونجایی هم که دیگرون با من در ارتباط بودن سعی کردم مثل خودم اونها رو بار بیارم .... که در این بین فقط دو نفر از اونها با گوش کردن و تکرار کردن تونستن موفق بشن و اونها هم مثل من چنین شدن .

ادعایی ندارم و نخواهم داشت .... همیشه به این فکر کردم که ترید کردن شغل و مهارت منه و من باید روی اون تمرکز کنم .

ما هر آنچه میشویم که به آن فکر میکنیم ..... نا امید نباش ولی سعی کن تجربه کسب کنی ... تلاش کنی ... مقاوم باشی ... بهش دید یک شغل رو داشته باش ... امیدوار باشی .... بازار رو درون خودت پیدا کن ... برنامه داشته باش ... پلن معاملاتی داشته باش ... مدیریت سرمایه داشته باش .. از اشتباه کردن نترس .

برات آرزوی موفقیت میکنم .... گاهی موفقیت اونجایی هست که تو در چند قدمی اون جا میزنی .... زیاد هم به این چنین حرف هایی گوش فرا نده ... همین که احساس کنی تونستی از پسش بر بیایی کافیه .

دنیای ترید خیلی فرق داره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

نظر

نوشته اصلی توسط mastersh نمایش پست ها
            سلام
            بازار ایران تحلیل بنیادی خوب جواب میده
            و بنیادی کار معمولا نوسانگیر نیست
            یعنی ندیدم تا حالا
            چون وقتی بنیاد چیزی تحلیل میشود به نوسان چکارش
            ولی تکنیکال برای نوسانگیری است
            با اسپرد بالا کارگزار و محدودیت صف و بسته شدن سهم برای مدت نامعلوم چطور میخاین از تکنیکال استفاده بفرمایید
            مگر تایم هفتگی که اگر کندل های درست درمونی یافتید انگاه پوزیشنهای شما حداقل ۶ ماه بازند
            حالصانه بگم ادعا ترید در فارکس تا زمانیکه اکانت ریل یکسال کار نبینم رجز خونی بیش نیست
            اگر ادمشو پیدا کردین با اکانت ده درصدی ما رو خبر کنین بریم شاگردی
            در ثانی هر با تجربه ای میتونه تسخیص بده معلومات طرف مقابلش چقدره
            من چارت جلو تریدر رو ببینم بهتون میگم چقدر حالیشه
            در ثانی با چند تا حساب کتاب ساده و کمی تجربه متوجه میشوید
            که ترید کردن در انس کاملا اشتباه است و جایگزین های بسیار خوبی براش در ارزها هست پس کسی که ادعا حرفه ای بودن کن بعد بره انس هم ترید کنه وا مصیبتا
            یادمه یکبار بکجا نوشتم انس ۱۳۰۰ خریدم واسه ۱۳۰۲
            بعد یکعده مثلا حرفه ای اومدن زدن دمت گرم دو دلاری پیش بینی میکنی خسته نباشی
            بعد واسشون حساب کردم دو دلار در انسی که هر لاتش برابر ۱۰۰ انس است چه معنی میده نسبت به ترید روی یک جفت ارز
            چون خیلی ها هنوز عمق این مسله رو متوجه نشدند
            در انتها ۵ درصد استند شده بسیار راندمان خوبی است و فکر نکنم مشاغل معمول با درستکاری گین بیش از سه درصد بدهد
            ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 03-22-2014, 01:47 AM

نظر

10% !! کی گفته تو این بازار کسی سود نمیکنه؟؟؟

اینجا انقدر اسیتیمنت هست 1 ساله 4 ساله هرچی بخوای ترید لایو درصد سود و...

اینم یه نمونش...

http://www.mql5.com/en/signals/30745
              ویرایش توسط amirreza6790 : https://www.traderha.com/member/5546-amirreza6790 در ساعت 03-22-2014, 10:07 AM
              بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
                10% !! کی گفته تو این بازار کسی سود نمیکنه؟؟؟

اینجا انقدر اسیتیمنت هست 1 ساله 4 ساله هرچی بخوای ترید لایو درصد سود و...

اینم یه نمونش...

http://www.mql5.com/en/signals/30745
                اینا رو ولش کنید مسابقه هم که شرکت میکنید با راندمان ماهی ده درصد نفر ۱۰۰ میشی
                مثل کشتی کج میمونه که از دماغ هیچکی خون نمیاد
                ما این روشها رو کهنه کردیم طرف دو تا حساب باز میکنه با دوتا پوزیشن مخالف میزاره یکی از اینها اول میشه یکی اخر مثل اون اقای رامینه فلان
                حساب ریل بزارین
                بگین اقا این حساب مال منه اینم پسورد وزیتور
                البته ریل با یکسال کارکرد
                هر کسی که شانسی هم ترید کنه بالاخره یکروز یک ماهی تو تورش میفته
                ما دنبال استند شده هستیم
                بعد هم نگفتیم سود نمیکنند ولی اگر استاد اینکار باشی نهایت ۵ درصد ماهیانه که خیلی هم از نظر من جذابه
                من منظورم اینه که از تو ابرها و اسمونها بیان بیرون
                send from os meta
                ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 03-22-2014, 12:45 PM

نظر

با اسپرد بالا کارگزار و محدودیت صف و بسته شدن سهم برای مدت نامعلوم چطور میخاین از تکنیکال استفاده بفرمایید
                  مگر تایم هفتگی که اگر کندل های درست درمونی یافتید انگاه پوزیشنهای شما حداقل ۶ ماه بازند
                  حالصانه بگم ادعا ترید در بازارجهانی تا زمانیکه اکانت ریل یکسال کار نبینم رجز خونی بیش نیست
                  اگر ادمشو پیدا کردین با اکانت ده درصدی ما رو خبر کنین بریم شاگردی
                  در ثانی هر با تجربه ای میتونه تسخیص بده معلومات طرف مقابلش چقدره
                  من چارت جلو تریدر رو ببینم بهتون میگم چقدر حالیشه
                  در ثانی با چند تا حساب کتاب ساده و کمی تجربه متوجه میشوید
                  که ترید کردن در انس کاملا اشتباه است و جایگزین های بسیار خوبی براش در ارزها هست پس کسی که ادعا حرفه ای بودن کن بعد بره انس هم ترید کنه وا مصیبتا
                  یادمه یکبار بکجا نوشتم انس ۱۳۰۰ خریدم واسه ۱۳۰۲
                  بعد یکعده مثلا حرفه ای اومدن زدن دمت گرم دو دلاری پیش بینی میکنی خسته نباشی
                  بعد واسشون حساب کردم دو دلار در انسی که هر لاتش برابر ۱۰۰ انس است چه معنی میده نسبت به ترید روی یک جفت ارز

چون خیلی ها هنوز عمق این مسله رو متوجه نشدند
                  در انتها ۵ درصد استند شده بسیار راندمان خوبی است و فکر نکنم مشاغل معمول با درستکاری گین بیش از سه درصد بدهد

شاگرد پر مدعايي مثل شما رو قبول كنه كه چي بشه؟؟
                  شما كه ديگه فهميدي هر لات 100 انس هست بسته ديگه
                  ميخواي بري از چارت طرف ايراد بگيري
                  خوش باشي عزيزم

ویرایش توسط آماتور++ : https://www.traderha.com/member/5490-آماتور در ساعت 03-22-2014, 06:13 PM

نظر

نوشته اصلی توسط آماتور++ نمایش پست ها

شاگرد پر مدعايي مثل شما رو قبول كنه كه چي بشه؟؟
                    شما كه ديگه فهميدي هر لات 100 انس هست بسته ديگه
                    ميخواي بري از چارت طرف ايراد بگيري
                    خوش باشي عزيزم

یکنفر نداشتیم پسورد حساب بده
                    ببین کجایم !!!!

نظر

ببین کجایم !!!!
                      چرا داریم ولی بزار برات یه داستان بگم بعدشم یه انتقاد ازت بکنم امیدوارم خودت تا آخرش بری :

در جنگل شیری در حال استراحت بود که یک کفتار به سراغ او آمده و او را به مبارز و قدرت نمایی میطلبد .... شیر به رفتار های کفتار اهمیت نمیداد ..... کفتار بعد از کلی رجز خوانی به شیر گفت : به پیش کفتارها می روم و برایشان از ترس شیر میگویم ... شیر با لبخندی پاسخ داد : پیش کفتارها کوچک شوم بهتر از زشتی هست که شیران به من گویند که تو با کفتار زور آزمایی کردی ... آبروی شیر پیش شیران حفظ شود بهتر از این است که کفتار ها او را مسخره کنند .

لوگین و پسورد رو به اهلش میدم .. شما از نظر من شخص ارجعی نیستین .

و اما انتقاد :

در پروفایل شما چیز جالبی دیدم اینکه شما حتی یک تشکر هم تا حالا از کسی نکرده اید ... درست است به خود شما مربوطه اما فکر نمیکنی این یک غرور است ... غروری که تنها حرف های خودتون رو قبول دارید و فکر میکنید کسی بیشتر و بهتر از شما نمیدونه ؟؟؟

و اما یک نکته ی جالب :

اسم شما روی توی نت سرچ کردم و شما مشغول به فروش سیستم های معاملاتی هستید که مدعی هستید آنها سوده و مناسب هستند ... نوش جانتون و من کاری به این کار ندارم ... اما این حرف های شما بر خلاف اون چیزی هست که دارین براش تبلیغ میکنید .... اگر بازار همش ضرر هست پس چرا دارید یک عده رو ترغیب به انجام معامله اونم بر اساس سیستم شخصی خودتون میکنید ؟؟

من به دنبال کل کل کردن با کسی نیستم منتهی وقتی چنین چیزهایی میبینم نمیتونم ساکت باشم .

دنیای ترید خیلی فرق داره

نظر

چرا داریم ولی بزار برات یه داستان بگم بعدشم یه انتقاد ازت بکنم امیدوارم خودت تا آخرش بری :

در جنگل شیری در حال استراحت بود که یک کفتار به سراغ او آمده و او را به مبارز و قدرت نمایی میطلبد .... شیر به رفتار های کفتار اهمیت نمیداد ..... کفتار بعد از کلی رجز خوانی به شیر گفت : به پیش کفتارها می روم و برایشان از ترس شیر میگویم ... شیر با لبخندی پاسخ داد : پیش کفتارها کوچک شوم بهتر از زشتی هست که شیران به من گویند که تو با کفتار زور آزمایی کردی ... آبروی شیر پیش شیران حفظ شود بهتر از این است که کفتار ها او را مسخره کنند .

لوگین و پسورد رو به اهلش میدم .. شما از نظر من شخص ارجعی نیستین .

و اما انتقاد :

در پروفایل شما چیز جالبی دیدم اینکه شما حتی یک تشکر هم تا حالا از کسی نکرده اید ... درست است به خود شما مربوطه اما فکر نمیکنی این یک غرور است ... غروری که تنها حرف های خودتون رو قبول دارید و فکر میکنید کسی بیشتر و بهتر از شما نمیدونه ؟؟؟

و اما یک نکته ی جالب :

اسم شما روی توی نت سرچ کردم و شما مشغول به فروش سیستم های معاملاتی هستید که مدعی هستید آنها سوده و مناسب هستند ... نوش جانتون و من کاری به این کار ندارم ... اما این حرف های شما بر خلاف اون چیزی هست که دارین براش تبلیغ میکنید .... اگر بازار همش ضرر هست پس چرا دارید یک عده رو ترغیب به انجام معامله اونم بر اساس سیستم شخصی خودتون میکنید ؟؟

من به دنبال کل کل کردن با کسی نیستم منتهی وقتی چنین چیزهایی میبینم نمیتونم ساکت باشم .
                        خیلی ساده است سیستم بیشتر مخصوص ترید در سهام و شاخص است ولی تو ارز هم با مسولیت خودتان میتوانید تست نمایید
                        در ثانی مگه من گفتم فارکس سود به کسی نمیده
                        میگم سود میده ولی در حد معقول
                        این دکمه تشکر تو تب تالک کجاست
                        اهل و نا اهل یعنی چی
                        بهانه جدیده
                        مگه با پسوردت ویزیتور میخاد چکار کنه نا اهل
                        مردم رو گرفتی
                        هر چقدر شورش میدی پوی گندش بیشتر در میاد
                        من تا بحال کسی رو ندیدم یک وبلاگ بزن بعد توش دسورد ویزیتور بزنه
                        به ملت نشون بده چه پولی از فارکس در میاره
                        گشتم نبود نگرد نیست

send from os meta
                        ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 03-22-2014, 07:45 PM

نظر

خیلی ساده است سیستم بیشتر مخصوص ترید در سهام و شاخص است ولی تو ارز هم با مسولیت خودتان میتوانید تست نمایید
                          در ثانی مگه من گفتم بازارجهانی سود به کسی نمیده
                          میگم سود میده ولی در حد معقول
                          این دکمه تشکر تو تب تالک کجاست
                          اهل و نا اهل یعنی چی
                          بهانه جدیده
                          مگه با پسوردت ویزیتور میخاد چکار کنه نا اهل
                          مردم رو گرفتی
                          هر چقدر شورش میدی پوی گندش بیشتر در میاد
                          من تا بحال کسی رو ندیدم یک وبلاگ بزن بعد توش دسورد ویزیتور بزنه
                          به ملت نشون بده چه پولی از بازارجهانی در میاره
                          گشتم نبود نگرد نیست

send from os meta

لوگین و اینوستور رو کسی باید نشون بده که مدعی هست سیستم داره یا اینکه متد فروشی میکنه یا اینکه از طریق آموزش کسب درآمد میکنه یا میخواد مدیریت حساب بکنه ....

طلا که پاکه چه منتش به خاکه .... مثل این میمنونه که از مردم بخوای حساب بانکیتو نشون بده تا من قبولت بکنم در آمد داری یا نه .

من که به شما پیشنهاد دادم میتونیم با هم توی حساب ریل رقابت بدیم . روی همون شاخص و سهامی که مد نظر شماست .

من نه وبلاگی دارم نه وبسایتی .

اسم خودمو هم استاد نزاشتم که برم همه جا داد بزنم استاد استاد استاد .

این کارو اونایی باید بکنن که اعداشون گوش فلک رو پر کرده ....

در ثانی شما که میری سرمایتون توی انس واسه دو دلار نوسان به خطر میندازی معلومه چیزی از ترید و مدیریت سرمایه نفهمیدی .

اون انسی که شما این همه ازش میترسی من دارم از نوساناتش استفاده میکنم و توی بازار طلای دبی با یک عمده فروش کار میکنم خدا رو شکر هم تا حالا خوب بوده ....

یا بازار مظنه ( طلا آبشده ) ایران که ریسکش فوق العاده بالاست در ایران کار میکنم ... اما هیچ جا هم نیومدم داد بزنم من فلانم من چنانم .

هر چه سود میکنم و هر چه ضرر میکنم و هر چه معامله میکنم نتیجش مهمه که به خودم بر میگرده ... منو چه سودی هست از ادعا کردن توی این کار آخه ؟؟؟

رابطه ی ادعا با توان یک رابطه ی معکوس است ... هر چه ادعا بالا بره توان پایین میاد و هر چه ادعا پایین بیاد توان بالا میره .

اونایی که سود میکنن و یک تریدر هستن چه نیازی دارن که بیان اینجا به امثال شما نشون بدن یا ندن .... شما کلا اون داستان منو درک نکردی ... نیازی هم نمیبینم که بخوام به امثال تو نشون بدم یا ندم اونایی که با من آشنا هستن خودشون دیدن و درک کردن حالا بخوام به تو ثابت بکنم که چی بشه ؟؟؟

دنیای ترید خیلی فرق داره

نظر

ببین دوست عزیز ... منم یه زمانی به این حس و حال رسیدم ... منتهی بر اون غلبه کردم و گفتم مرگ یه بار شیون یک بار .

چرا که نشه .. خواستن توانستن است .. هیچ نشدی و غیر ممکنی وجود نداره و تنهی غیر ممکن است که غیر ممکن است .

من نه تصیلات عالیه دارم ... نه سرمایه ی کلان .. نه پشتوانه .

هنر تریدر اونه که از کم زیاد بسازه نه اینکه یه پول قلمبه بدن دستش حالا بگن ترید کن .

شما فقط کافیه از دوستانی که در اصفهان با من رفت و آمد دارن بپرسین که چابک درآمدش از کجاست ... من نه پدر پولداری دارم که پشتوانم باشه ... نه شغل دیگه ای مثل حقوق بگیری و همه ی مخارجمو از این بازار در میارم ... نیاز و اجبار با آدم کاری میکنه که هر طور شده راه کار اونو پیدا کنه ... عجیب تر از اون اینه که من سرمایه ی چند صد یا چند ده هزار دلاری هم ندارم توی این بازار .

تا اونجایی هم که دیگرون با من در ارتباط بودن سعی کردم مثل خودم اونها رو بار بیارم .... که در این بین فقط دو نفر از اونها با گوش کردن و تکرار کردن تونستن موفق بشن و اونها هم مثل من چنین شدن .

ادعایی ندارم و نخواهم داشت .... همیشه به این فکر کردم که ترید کردن شغل و مهارت منه و من باید روی اون تمرکز کنم .

ما هر آنچه میشویم که به آن فکر میکنیم ..... نا امید نباش ولی سعی کن تجربه کسب کنی ... تلاش کنی ... مقاوم باشی ... بهش دید یک شغل رو داشته باش ... امیدوار باشی .... بازار رو درون خودت پیدا کن ... برنامه داشته باش ... پلن معاملاتی داشته باش ... مدیریت سرمایه داشته باش .. از اشتباه کردن نترس .

برات آرزوی موفقیت میکنم .... گاهی موفقیت اونجایی هست که تو در چند قدمی اون جا میزنی .... زیاد هم به این چنین حرف هایی گوش فرا نده ... همین که احساس کنی تونستی از پسش بر بیایی کافیه .
                            سلام بر بابک عزیز
                            ممنون از شما که وقت گذاشتید و جواب مرا دادید ،نوشته ی شما را چندین بار خوندم و لذت بردم شما مثل یه مربی دلسوز به آدم امید می دهید ..من آدم راحت طلبی نبوده و نیستم و انتظار هم ندارم یکی بیاد و لقمه اماده بده دستم ...حتما گفته های شما را به گوش جان میسپارم و میدونم با تلاش میتونم به همه ی اونا جامه عمل بپوشونم...قطعا کمک شما میتونه در این راه مرا به هدف زودتر برسونه پس ایراداتم را بهم گوشزد کنید مرسی..

ویرایش توسط Mehrdad : https://www.traderha.com/ در ساعت 03-22-2014, 10:08 PM

نظر

ببین کجایم !!!!
                              عزيزم شما فيش حقوقت رو مياي به هر كي خواست نشون بدي ؟
                              يا اينهمه آدم مايه دار تو بازار هست ميان موجودي بانكيشون رو داد بزنن ؟؟

يه بنده خدارو ميشناختم هي ادعا ميكرد فاندامنتال اهميت نداره و هميشه ادعاي تكنيكال ميكرد هر چي بقيه ميخواستن بهش بگن بابا فاند هم اهميت داره قبول نميكرد .
                              آخر سر من به اين نتيجه رسيدم اين آقا عقده مطرح شدن داره و شخصيت كله شق داره و ميخواد كل كل كنه بگذريم كه توهم نظريه سازي هم داشت

حالا تيپ آدم هايي هم كه ميان ميگن اقا امكان نداره بيش از 10 درصد ماهي به صورت مستمر بگيري و .... رو هم بايد اومد از نظر شخصيتي آناليز كرد
                              اون چه مسلمه تو اين بازار به خاطر ابزار خطرناك اهرم و شخصيت طمع كار و هزار توي آدم ها كه در گذر زمان دچار نوسانات زياد ميشه، بيشتر افراد ضرر ميكنن و بيخيال اين بازار ميشن

ولي چي ميشه يكي مياد كل ميندازه كه آقا يه استيتمنت رو كنيد كه من شاگرديتون رو بكنم
                              رو بايد از منظري ديگر بررسي كرد

نظر

بازم دم اون چندتا مرد گرم که اومدن تو رقابت تریدرها شرکت کردن
                                بجای هارت و پورت
                                بیا اقا اومده زده سرمایه ات رو تو خطر انداختی واسه دو دلار
                                معنای دو دلار در انس هنوز نمیدونه چیه
                                دو دلار در انس یعنی ۲۰۰ پیپ
                                ۲۰۰ پبپ توجه کنید
                                یعنی حتی تو متا تریدر فاصله دو نقطه رو نمیتونه با اسکرول حساب کنه
                                استمنت با فیش حقوقی بسیار متفاوته
                                شما میتونی با هزار دلار در فارکس کار کنی و بگی بنده ماهی ۱۰۰ دلار در اوردم
                                مثل کسی میمونه که ادعا قهرمانی اتومبیل رانی کنه
                                بعد بهش بگن بیا تو پیست
                                بگه ریا میشه و من احتیاجی ندارم همه میدونن من قهرمانم
                                آخه از کجا با چهارتا چارت گذاشتن قهرمانی
                                در ثانی اگر فارکس کار باشید مطمنا چند تا حساب برای ترید دارید
                                شاید هنوز دلیل داشتن چند تا حساب رو نمیدونید ؟ که فکر میگنید فارکس کار یک حساب داره که فیش حقوقیش حساب میشه
                                ناظر محترم لطفا تاپیک ما رو قفل بفرمایید و این پرحرفی ها رو به تاپیکی بنام مباحث فارکسی منتقل نمایید
                                با تشکر

send from os meta
                                ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 03-22-2014, 11:28 PM

نظر

پردازش ...
                                X