اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

.: کارگاه روش معاملاتی آپادانا (ویرایش دوم):.

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام

سال نو ميلادي را تبريك ميگم به همه دوستان به خصوص عزيزان مسيحي ، اميدوارم سال 2013 سال پر رونقي براي همه عزيزان باشد.

اخرين موقعيتهاي معاملاتي اپادانايي سال 2012 رو كه روي پوند دلار و دلار كانادا بود رو ميذارم.

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-07-2013, 09:17 PM

نظر

موقعیت usdcad آپادانایی نیست دوست من

ممنونم
      صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

موقعیت کانادا نباید فروخته می شد.

نظر

[QUOTE=poyesh;45632]سلام

سال نو ميلادي را تبريك ميگم به همه دوستان به خصوص عزيزان مسيحي ، اميدوارم سال 2013 سال پر رونقي براي همه عزيزان باشد.

اخرين موقعيتهاي معاملاتي اپادانايي سال 2012 رو كه روي پوند دلار و دلار كانادا بود رو ميذارم.

سلام دوستان
          usdcad اصلا موقعيت نداشت ، من فكر كردم موقعيت فروش داشته ، حواسم به ولتي ابي رنگ به اون كلفتي نبود چون موقع عكس گرفتن داشتم تمام ارزها رو بررسي ميكردم قاطي كردم ، خب مثل اينكه اولين سوتي سال 2013 رو من دادم ، مباركم باشه ايشالا
          ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-07-2013, 09:19 PM

نظر

نظر

سلام
              با توجه به دقیق نبودن پیووت ها در هفته جاری شاید بهتر باشه این هفته با این سیستم پزیشنی گرفته نشه. در عوض میشه از لبه آشوب سود خوبی گرفت.
              موفق باشید.

نظر

موقعیت کلاسیک آپادانایی:

نظر

نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
                  موقعیت کلاسیک آپادانایی:

عزیز جان
                  کدوم بروکری که پیوت اینجاست؟
                  همین پی سی ام
                  سیگنال طلای قبلی هم تمام بروکرهایی که داشتم گپ بودند جایی که شما وارد کرده بودی

نظر

سلام

پوند به ين توي چارت من اينجوريه ، و موقعيت فروش هم نداشته ، يعني تنظيماتم اشتباست؟ ربوفاركس

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-07-2013, 09:19 PM

نظر

علی جان،

بروکر من همین پرسپولیس هست. تنظیمات اندیکاتور هم برای سشن لندن ست شده. ( هر دو تا 0 )

چطور اختلاف دارند پیوت های ما با هم؟!

همین که قیمت به خوبی به پیوت در چارت من واکنش نشان داده و ریخته نشانگر تایید احتمال پیوت نیست؟

در این سایت طبق سشن لندن پیوت برای این جفت ارز می شود 141.81

Forex Pivot points

نظر

نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
                        علی جان،

بروکر من همین پرسپولیس هست. تنظیمات اندیکاتور هم برای سشن لندن ست شده. ( هر دو تا 0 )

چطور اختلاف دارند پیوت های ما با هم؟!

همین که قیمت به خوبی به پیوت در چارت من واکنش نشان داده و ریخته نشانگر تایید احتمال پیوت نیست؟

در این سایت طبق سشن لندن پیوت برای این جفت ارز می شود 141.81

Forex Pivot points
                        هر چه هست ناشی از گپ های سال نو می باشد
                        ویرایش توسط alizali : https://www.traderha.com/member/2907-alizali در ساعت 01-04-2013, 02:24 AM

نظر

متوجه نشدم

نظر

نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                            فعلا در ادامه
                            تریل شده روی +130

نظر

علی جان تبریک.

من الان چک کردم دیدم دقیقاً پیوت من با شما یکی هست. نمی دونم چرا تو اون پوزیشن ها فرق داشت.

شاد باشید

نظر

نظر

پردازش ...
                                X