اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Gannalyst Pro 5

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط alibors نمایش پست ها
    سلام دوستان ، دقیقا من هم مشکل آقای امیر رو دارم، تنظیمات رو انجام میدم اما چارتی برایم درست نمیشه ، انگار کاری صورت ندادم ، مشکل از کجا هست؟؟؟
    من تونستم مشکل رو برطرف کنم ، مشکل رو به این صورت برطرف کردم بعد از اینکه تمام تنظیمات رو انجام دادم و دکمه سو رو زدم باید اون پوشه که مد نظر هست که در پنجره دیتا فایل هست رو یکبار دیگر خارج و وارد آن بشویم تا فایل های مورد نظر رو نمایش بده و بتونیم ازشون استفاده کنیم. اما دوستات اگر بشه یک آموزش برای روش گن با استفاده از این نرم افزار رو بگزاریم خیلی خوب میشه

نظر

سلام
      من این مشکل را سال ۲۰۱۳ طرح کردم و فرصت شد العان راه حلش را امشب شانسی فهمیدم (۱۲ فوریه ۲۰۱۶ ) چند روز این اینترنت را گشتیم سایت ایرانی پیدا نشد که درست راهنمایی کنه
      مشکل گن انالیز توی همین تاریخ ورودی هست که متاتریدر ۵ که فایل cvs میسازه یا ما ان را معمولی ذخیره با فرمت cvs میکنیم همین نقطه وسط تاریخ مشکل ساز هست پس باید فایل اکسل را برای تاریخ فرمتش را تغییر بدهید به یکی از فرمتهای تاریخی که اخر برنامه از شما برای تنظیمات میخواهد مثلا ٰٰ YYYY/MM/DD
      تنها راه حل این هست که فایل درست همون سنبل مثلا یوردلار را از اینترنت بگیریم البته باید بدانید که از متاتریدر ۵ معمولی اگر ذخیره cvs کنید اصلا فایل بدرد نمیخوره چون همه داده ها توی یک سلول هستند

اما مشکل اساسی با گن انالیز این هست که دست اخر که Save format را میزنیم هیچ اتفاقی نمی افتد حالا هرچقدر باز از اول تنظیمات را برای configure CVS file انجام دهید باز به گزینه اخر برسید
      Save format
      باز هیچ اتفاقی نمیافتد حالا شما دنبال فایل ساخته شده بگردی هیچ چیزی توی فلدر که بهش مسیر را دادیم ذخیره کنه نیست (مسیر ان را در قسمت منوی file -------> preferences
      Directories/folders
      )
      اما راه حل :
      فایل اولیه CVS را که تاریخ درست شده داره را در فلدری که شما به مسیر گن انالیز برای ذخیره ساخت داده اید قرار دهید و از انجا عملیات تبدیل فایل را انجام دهید (این کار را نکنید مثلا فایل اکسل یوردلار را بزارید روی دیستاپ کامپوتر و بعد مسیر ذخیره را توی درایور سی بدید مثلا با نام فلدر gann بعد بخواهید که نرم افزار گن انالیز از روی دستاپ فایل را تبدیل کنه )

پس فایل را در فلدر که برای ذخیره عملیات برای نرم افزار تعریف کردیم قرار میدهیم و از انجا برای تبدیل بارگزاری میکنیم و save format اخر را میزنیم پس از ان ۲ راه وجود داره برای اینکه فایل ساخته شده را توی چارت نشان بده
      ۱. از برنامه گن خارج بشید و بعد در قسمت Data files همون پنجره ای که برای تبدیل CVS استفاده میکردید برید و به همون پوشه فایلی (فلدر ) که برای برنامه تعریف کردید و روی ان کلیک کنید در قسمت پاین پنجره

CSV DATA فایل ساخته شده را میبینید کلیک کنید تا چارت روی برنامه گن ظاهر بشه

۲. در قسمت Data files همون پنجره ای که برای تبدیل CVS استفاده میکردید و مسیر ذخیره سازی مشخص شده و پیش فرض قرارگرفته باید یکبار مثلا مسیر را با ماس برید به یکی از درایور کامپوتر و دباره برگردید به همون مسیر پیش فرض با این کار یکبار دیگه پوشه ذخیره سازی به قول خودمان ریفرش یا اپدیت میشه و برنامه میتونه فایل ذخیره شده را نشان بدهید.

شب همگی خوش

نظر

سلام . از اساتید محترم تقاضا میکنم بفرمایند price step رو چگونه تعیین و محاسبه کنیم تا زوایا صحیح رسم شود

نظر

پردازش ...
        X