اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزارها مربوط به گن

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط shm نمایش پست ها
    سلام
    ببینید این به درد می خورد یا نه:
    ytg_Zodiac_V0.mq4 - 4shared.com - online file sharing and storage - download - shm blue

البته زبان SIGN ها روسی است
    درود
    ممون از معرفی اندیکاتور.
    این اندیکاتور فقط موقیت خورشید را در برجها مشخص میکنه .
    الان مهر ماه و در برج لیبرا هستیم و آبان ماه به برج اسکورپیو یا عقرب میریم . البته در زمان دقیق تغیر برج خورشید میتوان انتظار تشکیل سوینگ در جهت عکس ( ریورس ) را داشت اما این اندیکاتور این قابلیت را نداره.

نظر

درود....

نرم افزار تایمینگ سولیشن را خدمت عزیزان قرار میدهم. که تخصوصی به تحلیل با استفاده از نجوم و زمان پرداخته...

از این نرم افزار میتوان برای تحلیل داده های آماری استفاده کرد.

Timing Solution Advanced

krak2

حجم 20 مگابایت

ویرایش توسط SAMADALDIN : https://www.traderha.com/member/4114-samadaldin در ساعت 10-20-2012, 10:41 PM
      من هیچ عجله ای برای پولدار شدن ندارم...

نظر

نوشته اصلی توسط shm نمایش پست ها
        ========
        سلام
        ZET 9 Lite را نمی شود دانلود کرد می شه source آن را بذارید. ممنون

درود...

سایت سازنده

لینک دانلود مستقیم

پست اصلی هم اصلاح شد. تشکر از شما...

نظر

درود....

نرم افزار نوراشل Neuroshell Trader 3.8 که برای تحلیلهای خودکار میباشد. شما به کمک این برنامه و مقادیر موئلفه هایی که برایش تعریف میکنید. بازار را برای شما تحلیل میکند و نقاط خرید و فروش را طبق قوانین تعریف شده مشخص میکند.
          شما در این نرم افزار برای هر موئلفه و قانون میتوانید بینهایت قانون و موئلفه تعریف کنید.

یکی از قویترین نرم افزارهایی میباشد که تا بحال در ضمینه برنامه سازی برای تحلیل میباشد

لینک دانلود Neuroshell Trader 3.8

حجم 38 مگابایت

تشکر....

نظر

این برنامه ها همشون خوبن دست همه درد نکنه
            کسی هست راع به کار کردن با برنامه zet lite یا یه مرجع برا کار کردن باهاش معرفی کنه خیلی واجبه به خدا کمک کنید

نظر

با سلام
              دوست عزیز سایت خود نرم افزار فایل راهنما دارد
              ولی خوب برای کار کردن با ان ابتدا باید استرولوژی و روش های کاری آن را در بازار بلد باشید
              خوب این نرم افزار بر مبنای استرولوژی است
              موفق باشید
              زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

ممنون از پاسختون
                فایل راهنما رو دیدم ولی نمیدونم چرا وقتی تنظیمات زمان و مکان رو ست میکنم در یک زمان و مکان برنامه زت لایت و گنزیلا دو موقعیت متفاوت از وضعیت ستارگان نشان میدهند میخواستم ببینم تنظیمات اولیه مربوط به زمان ومکان حالت زمین مرکزی و زوایا به چه شکلی هست ؟ در کل اشتباهم کجاست.
                ممنون میشم

نظر

یه برنامه ایرانی هم هست نمیدونم اجازه اسم بردن دارم یا نه ؟ایا باهاش کار کردید ؟ در کل میشه ازش استفاده کرد برای بازار یا کسی اطلاعاتی داره؟

نظر

چرا اجازه اسم بردن را ندارید بفرمایید نام ببرید
                    اگر منظورتان نرم افزار تشتر است . مثل اینکه قرار بود شرکت سازنده در اخرین نسخه خود تغییراتی در این خصوص بدهد که فکر نکنم تغییر جدی داده باشد
                    اما من خودام استفاده از جانوس را پیشنهاد میکنم
                    اما موردی را هم که گفتید در خصوص اختلاف بین برنامه زت و گنزیلا تا یکی دو روز آینده وقت کنم کنترل میکنم و به شما اطلاع میدهم

نظر

بله منظورم تشتر بود شما استفاده از اون رو چطور میدونید؟ این جانوس رو چطور بالاخره هرچی باشه تولید ملیه! کدومشون در حد همین زت لایت میتونه باشه بازم ممنون.

نظر

میشه سایت این برنامه جانوس رو معرفی کنید؟ممنون میشم.
                        سرچ کردم جانوس رو در رابطه با استرو لوژی پیدا نکردم
                        ویرایش توسط hmirjany : https://www.traderha.com/member/10875-hmirjany در ساعت 09-23-2013, 11:49 AM

نظر

راستش نرم افزار تشتر در اصل برای استفاده در بازار طراحی نشده است و البته من چندان وارد بررسی جزئیات ان نشده ام . ولی مثل اینکه شرکت تولید کننده برنامه هایی برای
                          اینکار داشت و فکر میکنم که اگر شرکت مذکور این برنامه را داشته باشه در چند سال آینده بتواند برنامه خوبی بشود
                          اما در مورد زت لایت و جانوس خوب هر دو نیاز های یک تریدر را براورده میکنند ولی فکر میکنم که جانوس یوزر فرندلی تر باشد ( یا شاید چون من بیشتر با ان کار کرده ام )
                          ولی خوب امروزه نرم افزارهایی مانند تایم سولوشن که یک نرم افزارطراحی شده فقط برای کار کردن در بازار است با امکانات استرولوژی مناسب و یا نرم افزارهای مشابه فکر میکنم خیلی بهتر باشد
                          به هر حال زیاد فرقی نمی کند هر کدام که بتواند نوع تنظیمات شما را بخوبی بپذیرد و اطلاعات مورد نیاز را بدهد برای کار مناسب است .
                          البته یک فایل PDF هم در یکی از تاپیک های خودمان هست که تا سال 2020 را بطور کامل دارد و می توانید استفاده کنید
                          آدرس سایت جانوس
                          Janus Astrology Software Program | Janus 4, Home

نظر

با سلام :
                            یکی از دوستان درخواست داده بوداند برای نرم افزار gann wheel : از لینک زیر دانلود کنید :

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6078245851.rar

نظر

ممنون میشم از دوستان اگه کسی نرم افزار Sirius رو چه کرک شده و یا دمو داره اینجا قرار بده.

نظر

نوشته اصلی توسط SAMADALDIN نمایش پست ها
                                درود....

نرم افزار تایمینگ سولیشن را خدمت عزیزان قرار میدهم. که تخصوصی به تحلیل با استفاده از نجوم و زمان پرداخته...

از این نرم افزار میتوان برای تحلیل داده های آماری استفاده کرد.

Timing Solution Advanced

krak2

حجم 20 مگابایت

نظر

پردازش ...
                                X