اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ مفاهیم کاربردی نجوم برای بازارهای مالی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با سلام

میخواستم کار ترجمه ی کتاب Michael Jenkins - Secret Angle Method 2009 رو شروع کنم.

خواستم ببینم کسی از دوستان قبلا این کار رو انجام نداده؟
    A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

نوشته اصلی توسط Arash72 نمایش پست ها
      با سلام

میخواستم کار ترجمه ی کتاب Michael Jenkins - Secret Angle Method 2009 رو شروع کنم.

درود
      فکر نکنم کسی ترجمه کرده باشه. البته مطالب کتاب به صورت مفهومی و کاربردی تو انجمن سایت همسایه بیان کردم اما ترجمهای ارائه نشده.
      خوشحال میشم در یک تاپیک مجزا این کار انجام بدید.

نظر

نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
        با سلام

1) از ستاره شناسی گن در تایم های پایین مثلا 15 دقیقه یا 30 دقیقه یا 1 ساعت میشه استفاده کرد ؟

2) در ستاره شناسی اقتصادی گن نقاط مهم را پیدا میکنیم این در حالی هست که با ترسیمات گن هم همین کار را انجام میدیم ؟
        هر دو یک کار میکنند ؟ همدیگر را تایید میکنند ؟ لطفا یکم توضیح بدید؟

ممنون
        درود البته از با توجه به حرکت سریع ماه فکر کنم هر 28 روز یک دور زودیاک را دور بزنه و با توجه به زوایایی که با سایر سایرات تشکیل میده و . . . . بشه توی 5 دقیقه تاثیراتش را مشاهده و بالطبع معامله کرد.
        برای برسسی زمان وقوع رخدادهای هر روز از لینک زیر استفاده کنید:
        http://www.khaldea.com/calendar/cjul2012gmt.shtml
        http://www.khaldea.com/calcenter.shtml

نظر

سلام
          از دست اند کاران و مسئولان تقاضا دارم این تقویم نجومی که از سال 2010 تا 2020 را شامل میشه تهیه کنن که فکر کنم برای ادامه پروژه لازم باشه: قیمت 12 دلار. هر چی کشتم پیدا نکردم کسی شیر کرده باشه!
          http://www.khaldea.com/

نظر

یک اندیکاتور برای گن :

http://gann.biz/
            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

با سلام

با سلام خدمت دوستان.در حال ترجمه ی کتاب بودم که به جاهایی رسیدم که پر از ارقام خسته کننده بود.
              یه فایل پی دی اف قرار میدم.این فایل رو من قبلا خوندم و تقریبا همین مطالبی هسته که در کتاب آقای jenkins گفته شده.

از این فایل میشه یه جورایی به عنوان ترجمه کتاب استفاده کرد!

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...nnStrategy.pdf

نظر

با سلام

قسمتی از مطالب کتاب jenkins رو که ترجمه کردم به توصیه هایی از خود نویسنده برخورد کردم که اینجا قرار میدم:

1-نویسنده دلیل 99 درصد عدم موفقیت ها در ترید رو وقت کافی صرف نکردن برای تحلیل میدونه و معتقده که انسان ذاتا تمایل به کسب سود زیاد در زمان کوتاه داره و علاوه بر این شوق و اشتیاقی که نسبت به معامله داره باعث میشه تا وقت کافی صرف تحلیل نکنه و شکست بخوره.

2-نویسنده اکیدا توصیه میکنه که روشهای دیگر معامله رو کنار نگذاریم و از این روش در کنار روش های دیگه استفاده کنیم.نویسنده میگه پس از تحلیل با روشهای دیگه میتونیم از این سیستم خطوط و زوایا برای تایید تحلیل های خود استفاده کنیم.

3-نویسنده معتقده که دانستن عواملی مانند شمارش موج ها و شناسایی الگوهای مختلف در نمودارها میتونه کمک زیادی در تحلیل به روش خطوط و زوایا به شما بکنه.

4-نویسنده معتقده این روش 90 درصد خطاهایی رو که شما با عجله کردن در تحلیل مرتکب میشید رو برطرف میکنه.تحلیل های اشتباهی که ممکنه ضررهای سنگینی رو به دنبال داشته باشه.

امیدوارم این مطالب برای دوستان مفید بوده باشه.
                با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                  یک اندیکاتور برای گن :

Gann lines analyzer
                  درود
                  مصطفی جان چطور این رو باید استفاده کنیم (راه بندازیم ). یه راهنمایی میفرمایید؟

نظر

عجب ایندیکاتوری!! ای جان

نظر

نوشته اصلی توسط Saeed_Yousefi نمایش پست ها
                      درود
                      مصطفی جان چطور این رو باید استفاده کنیم (راه بندازیم ). یه راهنمایی میفرمایید؟
                      سلام
                      کرک رو ندارید دوست عزیز

نظر

با سلام خدمت دوستان.در حال ترجمه ی کتاب بودم که به جاهایی رسیدم که پر از ارقام خسته کننده بود.
                        یه فایل پی دی اف قرار میدم.این فایل رو من قبلا خوندم و تقریبا همین مطالبی هسته که در کتاب آقای jenkins گفته شده.

از این فایل میشه یه جورایی به عنوان ترجمه کتاب استفاده کرد!

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...nnStrategy.pdf

سلام
                        من کتاب اصلی آن را خوندم اما فایل فوق شاباهتی با روش M.jenkins نداره. دوست عزیز آگه دوست دارید می تونم با شما همکاری کنم

نظر

نوشته اصلی توسط shm نمایش پست ها
                          سلام
                          کرک رو ندارید دوست عزیز
                          درود
                          متاسفانه ندارم

نظر

نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                            سلام واحترام جناب من قبلا ( قبل از ورود به فارکس ) مطالعاتی روی نجوم داشتم با دیدن مطالب شما پرسشی برام پیش اومد و سوالم این هست که آیا زمانی که قمر در عقرب هست آیا تاثیری روی ترید دارد ، همان طور که بعلم قدیم انجام بعضی کارها در زمان قمر در عقرب صورت نمیگرفت ، واگر جواب مثبت هست آیا در حالات بد نجومی دیگر مانند وارد شدن زهره به ماه باز هم اثر منفی در ترید داره ؟ ( البته من نجوم را از دید علم قدیم مطالعه کردم ) خوشحال میشم اگه جواب بدید با تشکر
                            يه سوالي برام پيش اومد
                            حالات بد نجومي؟
                            اين بد به چه معني است؟
                            چرا بهش ميگن بد؟ چه شرايي چه اتفاقاتي تو اين بد ميافته؟
                            قطعا در مقابل بد بايد يه خوبي باشه ، اين خوب کجاست؟ چه شرايطي چه ويژگي هايي دارد.
                            يکم بيشتر توضيح ميدين؟
                            لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

با سلام
                              همانطور که میدانید هریک از سیارات با توجه به مدار گردشی که دارند مدت زمانی طول میکشد تا از هریک از برج های زودیاک عبور کنند
                              زمانی که ماه از برج عقرب یا اسکورپیون عبور میکند را قمر در عقرب میگویند که 2 تا 3 روز طول میکشد که ماه از این برج عبور کند . که قدوما این مدت دو تا سه روزه زمان عبور ماه از برج
                              عقرب را مصادف با وقایع ناگوار میدانستند ولی آیا این مورد که بربازار هم میتواند تاثیر منفی داشته باشد ؟ مفهوم قمر درعقرب یک اصطلاح تقریبا خاص است چون این اصطلاح در غرب رواج ندارد و تقریبا تمام
                              مطالعات استرولوژی در بازار توسط غربی ها انجام شده است تا بحال در جایی ندیده ام که با این مفهوم تحقیق یا تفسیر برای بازار انجام شده باشد ولی بطور کلی :
                              و همانطور که در قوانیم استرولوژی داریم در زمان حضور هریک از سیارات در یک برج خاص می تواند تاثیرهای بد یا خوب را بر بازارها نشان دهد که ماه هم از این قاعده متثنی نیست و زمان حضورش در تمام برج ها مانند سایر سیارات بررسی می شود .
                              و اصولا چون ماه در فاصله نزدیک با زمین است و دارای تاثیرات سریع ولی کوتاه می باشد بررسی تاثیرات ماه برای تایم فریم های کوچک مناسب است
                              و در خصوص تاثیرات بد و خوب سیارات در استرولوژی بازار بطور کلی و جزئی این مفهوم وجود دارد مثلا ژوپیتر کلا به عنوان یک سیاره مثبت است و با توجه به حضور آن در هر یک از برج می تواند تاثیرات
                              خوبی بر بازارهای مختلف داشته باشد .
                              و سیاره ساترن اصولا یک سیاره منفی است و می تواند در زمان حضورش در بعضی از برج ها تاثیر منفی بر روند بازار داشته باشد .
                              زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

نوشته اصلی توسط aligh نمایش پست ها
                                با سلام
                                همانطور که میدانید هریک از سیارات با توجه به مدار گردشی که دارند مدت زمانی طول میکشد تا از هریک از برج های زودیاک عبور کنند
                                زمانی که ماه از برج عقرب یا اسکورپیون عبور میکند را قمر در عقرب میگویند که 2 تا 3 روز طول میکشد که ماه از این برج عبور کند . که قدوما این مدت دو تا سه روزه زمان عبور ماه از برج
                                عقرب را مصادف با وقایع ناگوار میدانستند ولی آیا این مورد که بربازار هم میتواند تاثیر منفی داشته باشد ؟ مفهوم قمر درعقرب یک اصطلاح تقریبا خاص است چون این اصطلاح در غرب رواج ندارد و تقریبا تمام
                                مطالعات استرولوژی در بازار توسط غربی ها انجام شده است تا بحال در جایی ندیده ام که با این مفهوم تحقیق یا تفسیر برای بازار انجام شده باشد ولی بطور کلی :
                                و همانطور که در قوانیم استرولوژی داریم در زمان حضور هریک از سیارات در یک برج خاص می تواند تاثیرهای بد یا خوب را بر بازارها نشان دهد که ماه هم از این قاعده متثنی نیست و زمان حضورش در تمام برج ها مانند سایر سیارات بررسی می شود .
                                و اصولا چون ماه در فاصله نزدیک با زمین است و دارای تاثیرات سریع ولی کوتاه می باشد بررسی تاثیرات ماه برای تایم فریم های کوچک مناسب است
                                و در خصوص تاثیرات بد و خوب سیارات در استرولوژی بازار بطور کلی و جزئی این مفهوم وجود دارد مثلا ژوپیتر کلا به عنوان یک سیاره مثبت است و با توجه به حضور آن در هر یک از برج می تواند تاثیرات
                                خوبی بر بازارهای مختلف داشته باشد .
                                و سیاره ساترن اصولا یک سیاره منفی است و می تواند در زمان حضورش در بعضی از برج ها تاثیر منفی بر روند بازار داشته باشد .
                                تاثيرات مثبت ايا به اين معني که ادامه روند يا به اين معني که جهت روند عکس مي شود يا بدين معني که بازار به نوسان مي افته و .... تاثيرات مثبت به چه معني؟
                                و متعاقبا تاثير منفي از نظر استروتومي به چه معني؟
                                لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

پردازش ...
                                X