اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نجوم

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با توجه به حضور خوشحال کننده عزیزان در این بحث لازم دیدم یک توضیح بسیار ساده در رابطه اهدافم در این تاپیک بدم:

در این تاپیک نظر شخصی بنده (که می تواند کاملاً اشتباه باشد) ارائه ساده ترین روش برای استفاده نجوم در بازار هست بطوری که هر کس به راحتی و فارق از هر سطح توانمندی بتواند

از حداقلهای نجوم در بازار استفاده کند.

یکی از این حداقلها از دید بنده استفاده از Aspect هاست که به نظر بنده و با توجه به تحقیقات خودم و آقای زمانی که اگر ایشون علاقه داشتند می توانند بیشتر توضیح دهند

بسیار قابل استناد هست. حال اگر عزیزان اطلاعات جدیدی دارند امیدوارم بنده را به شاگردی بپذیرند

نظر

• یکی از دوستان در خصوصی سوالی پرسیده بود که اینجا جواب میدهم با توجه به اینکه تاپیکهای بسیار خوبی در این سایت هست تصورم بر این بود که دوستان

آنها رو به عنوان پیش نیاز خوانده اند

http://forum.broker-fa.com/f73/%DA%A...85%DB%8C-2477/

http://forum.broker-fa.com/f73/%D8%A...phemeris-1720/

دوست عزیز می توانید از این دو تاپیک شروع کنید

نظر

• رفقا من بسیار علاقه مند به این موضوع هستم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم و یاد بگیرم.میشه بگین استارت کارو از کجا باید بزنم؟
        دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahid Suleimani نمایش پست ها
          سلام

از اینکه میبینم دوستان جدیدی در این باب فعالیت کرده و اطلاعات مفیدی دارند بسیار خوشحالم و امیدوارم که شما بنده را از اطلاعاتتون بهره مند کنید.

با نظر شما کاملاً موافقم ولی اجرای آن را مستلزم پیش نیازهای بسیاری میدونم اگر اشتباه میکنم شما بفرمائید؟

ارادتمند وحید سلیمانی
          نوشته اصلی توسط Vahid Suleimani نمایش پست ها
          با توجه به حضور خوشحال کننده عزیزان در این بحث لازم دیدم یک توضیح بسیار ساده در رابطه اهدافم در این تاپیک بدم:

در این تاپیک نظر شخصی بنده (که می تواند کاملاً اشتباه باشد) ارائه ساده ترین روش برای استفاده نجوم در بازار هست بطوری که هر کس به راحتی و فارق از هر سطح توانمندی بتواند

از حداقلهای نجوم در بازار استفاده کند.

یکی از این حداقلها از دید بنده استفاده از Aspect هاست که به نظر بنده و با توجه به تحقیقات خودم و آقای زمانی که اگر ایشون علاقه داشتند می توانند بیشتر توضیح دهند

بسیار قابل استناد هست. حال اگر عزیزان اطلاعات جدیدی دارند امیدوارم بنده را به شاگردی بپذیرند
          من عذر خواهی میکنم اگر باعث شدم بحث منحرف بشه

درست میفرمایید
          ویرایش توسط khokhioo : https://www.traderha.com/member/10283-khokhioo در ساعت 05-15-2014, 10:10 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
            رفقا من بسیار علاقه مند به این موضوع هستم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم و یاد بگیرم.میشه بگین استارت کارو از کجا باید بزنم؟
            سلام

شما برای شروع پست بالای پست خودتان را مطالعه بفرمائید و از همانجا شروع کنید.

با تشکر

نظر

سلام

شما برای شروع پست بالای پست خودتان را مطالعه بفرمائید و از همانجا شروع کنید.

با تشکر
              ممنون وحید جان اقا این ها رو مه رو خوندم ولی متاسفانه با کار با نرم افار مشکل داریم اون رو باید چیکار کنیم؟
              دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

ممنون وحید جان اقا این ها رو مه رو خوندم ولی متاسفانه با کار با نرم افار مشکل داریم اون رو باید چیکار کنیم؟
                کدوم نرم افزار رو باهاش مشکل دارید؟

نظر

• سلام من با Gannzilla مشکل دارم.حالا اگه نرم افزار بهتر و قویتری هست که چه بهتر.

((زیگموند فروید))

نظر

سلام من با Gannzilla مشکل دارم.حالا اگه نرم افزار بهتر و قویتری هست که چه بهتر.
                    حقیقت بنده گن زیلا رو هنوز نصب نکردم.

نصب میکنم ببینم چجوریه بعد اگر بلد بودم توضیح میدم نبودم که میریم سراغ قدیمی ها janus یا solarfire , ...

نظر

• ممنون از لطفت اگه نشد که قدیمی ها بریم تا بتونم منم راه بیفتم

((زیگموند فروید))

نظر

• خوب بنده این نرم افزار گن زیلا را نصب کردم. یعنی در واقع دانلود و اجرا کردم. خوب این نرم افزار بر اساس مارپیچ گن کار میکنه

که خوب جناب سعید یوسفی در این باب استاد تر هست.البته اقا نیما هم دستی بر آتش داشت

ولی در این نرم افزار موقعیتهای نجومی را هم با دقت مناسبی ارائه میکند. ولی بنده از نرم افزار Solar fire استفاده میکنم که

نرم افزار ساده و دقیقی هست اگر خواستید نصب کنید می تونم راهنمائی کنم.

ولی گن زیلا هم موقعیت های مهم را نشان میدهد با orb 5 درجه که تنظیماتش در قسمت زودیاک Cosmogram

بخشaspect زوایا و قسمت پلنت سیاره ها را مشخص کنید. و دیتای اون رو روی چارت ببینید

نظر

خوب بنده این نرم افزار گن زیلا را نصب کردم. یعنی در واقع دانلود و اجرا کردم. خوب این نرم افزار بر اساس مارپیچ گن کار میکنه

که خوب جناب سعید یوسفی در این باب استاد تر هست.البته اقا نیما هم دستی بر آتش داشت

ولی در این نرم افزار موقعیتهای نجومی را هم با دقت مناسبی ارائه میکند. ولی بنده از نرم افزار Solar fire استفاده میکنم که

نرم افزار ساده و دقیقی هست اگر خواستید نصب کنید می تونم راهنمائی کنم.

ولی گن زیلا هم موقعیت های مهم را نشان میدهد با orb 5 درجه که تنظیماتش در قسمت زودیاک Cosmogram

بخشaspect زوایا و قسمت پلنت سیاره ها را مشخص کنید. و دیتای اون رو روی چارت ببینید

ممنون وحید جان منم سعی میکنم با Solar fire کار منم.اگه مقدوره میشه لینک دانلود نرم افزار رو بدید و همچنین اگه فایل اموزشی راجبش

((زیگموند فروید))

نظر

ممنون وحید جان منم سعی میکنم با Solar fire کار منم.اگه مقدوره میشه لینک دانلود نرم افزار رو بدید و همچنین اگه فایل اموزشی راجبش
                            اینم نرم افزار Solarfire

http://www.4shared.com/rar/1lL16pO2c...Fire_6021.html

نکته اینکه این نرم افزار یک نرم افزار نجومی است که هیچ کاری جز نشان دادن موقعیتها انجام نمی دهد.

پس دوستان در آن دنبال نمودار و غیره نگردند.

نرم افزار معاملاتی که بنده خودم تست کردم و برای نشان دادن نمودار و غیره مناسب می باشد timing solution

هست که در قسمت نرم افزارها قبلاً قرار داده شده است

نظر

• سپاسگزارم ازتون

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                                البته خود جناب زمانی هم از اساتید به نام هستند امیدواریم افتخار بدند و از فرمایشاتشان بهره مند بشیم.....
                                با سلام خدمت آقا نیما
                                امیدوارم همیشه و در همه مراحل زندگیتون موفق باشید
                                از لطف شما سپاسگزارم
                                والا ما چیز زیادی بلد نیستیم
                                امیدوارم بزودی فرصتی فراهم بشه تا خدمت دوستان شاگردی کنیم و درس پس بدیم
                                با تشکر

نظر

پردازش ...
                                X