اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تقلب و سفته بازی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط aligh نمایش پست ها
    دوستان تا بحال کسی تست کرده ببینه نتیجه چی میشه ؟ البته به غیر از این ها مثل اینکه مورد دیگری برای پیگیری وجود ندارد

والا گزارش خلاف که نکردم ولی انتقاد و پیشنهاد تا دلتون بخواد...
    فک کنم همش میره تو سطل زباله اون خانومه که پشت میز میشینه تو سازمان یا شایدم سطل زباله های دارای مراتب اداری بالاتر

نظر

درود دوستان
      یه سوال....
      یعنی قضیه امروز خودمو مینوسیم اینجا اگه کسی از دوستان راه حلی داشت ممنون میشم بگید

من چند روز پیش زنگ زدم کارگزاری گفتم سهم کسرا رو برام بفروش در این قیمت....بعد فرداش زنگ زدم گفتم فروش رفت؟...گفت بله اقا رضا همش فروش رفته(کل مبلغ میشد 43 میل)...گفتم خب همشو غالبر بخر از صف فروش تو 520.9 .....امروز زنگ زدم گفتم غالبر دیروز خرید شد؟؟ گفت اره 56000 تا برات خریدم...گفتم یعنی چی؟؟اینکه میشه 29 میلیون فقط ...گفت نمیدونم دیگه ته حسابتم 400 هزار بیشتر نمونده....زنگ زدم تریدرش بهش گفتم..چقد غالبر خریدی؟گفت 56000 تا
      گفتم کسرا همش فروش رفته؟...گفت بله من اینو به کارگزار خودتم گفتم...کسرا همش فروش رفته....گفتم پس چرا غالبر انقد کم دارم من؟ گفت من نمیدونم به من ربطی نداره
      بعد این کارگزار ما زنگ زد دفتر مرکرزی تهران ...امار و که پرسید ..دید ما هنوز 1810 تا دیگه کسرا تو حسابمون مونده ....که تریدر(فرامرزی-سمنان-کارگزاری آراد) امار غلط داده بود به کارگزاری شاهرود
      این یعنی چی؟یعنی ایشون با امار غلطش برا من معامله 2 سر باخت درست کرده....هم کسرا 8000 تومنی شده 7500...هم غالبر 520 تومنی شده 560
      یعنی الکی الکی سر یه حرف غلط بنده متحمل ضرری شدم که به من هیچ ربطی نداشته

کسی از دوستان که تو کارگزاری هست یا اطلاعی داره درباره این موضوع میدونه چجوری میتونم پیگیری کنم این قضیه رو؟
      before you start anything..learn how to finish it

نظر

رضا جان خیلی دل داری اردرها رو تلفنی میدی.فکر میکنم تنها مدرکی که به کارت بیاد اینه که صدای ضبط شده مکالماتت رو داشته باشی،داری؟

نظر

نه بابا اقا صادق...دختره پر رو خودشم میگه من امار اشتباه دادم ولی میگه به من ربطی نداره .... اگه میگفت اون روز ک دستور فروش دادی 1810 تاش مونده...8000 تومن میتونستم بفروشم کسرا
          اره اردر ک اشتباه کردم تلفنی دادم...ولی وظیفشه....باید کار انجام بده....ضرر من شاید پول نشه ولی نمیزارم به اونم خوش بگذره
          ایشله فردا هم میرم دنبال تغییر کارگزاری
          before you start anything..learn how to finish it

نظر

پردازش ...
          X