اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ریاضیات مالی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با سلام
    راستش فعلا که کار نرم افزاری چندانی نداریم و بقیه را هم در حد تیاز وارد میشویم مهم اینست که بتوان الگوریتم را درست کرد بعد شاید با یک اکسل هم بشود ان را
    پیاده کرد. متلب خوب یک نرم افزار کاربردی فوق العاده خوب است ولی جئوجبرا یک نرم افزار آموزشی فوق العاده خوب است .بطور مثال فکر نمیکنم در نرم افزاری دیگری به راحتی جئو جبرا بشود الگوهای حرکنی سیارات را
    بصورت درست و منحرک دید . به هر حال هر کدام را باید برای موضوع تخصصی خود استفاده کرد .
    در ضمن با آرش هم موافق هستم که نباید شلوغ اش کرد چون تمرکز به هم میخورد .
    این بحث ها را فعلا در حد آشنایی با حواشی موضوع انجام دهیم و بس . انشالله در صورت نیاز با همفکری هم سعی میکنیم مناسبت ترین را انتخاب کنیم .
    زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

اینجاست که میگن آهااااااااااااااااااااان
      داریم به اصولی بودن نزدیک میشیم
      (خودمو عرض کردم والا سایرین همه اینکارن)
      خدایا ببیـــــــــــــــــــــن !!! سیگنال به کیا میدی !!!

بالاخره منم یه روز از این بازار ارز پول در میارم !!!

نظر

درود...

حالا که دارید روی برنامه نویسی کار میکنید منم یه نرم افزار برایتون آپلود میکنم و در قسمت نرم افزار ها قرار میدم.

نرم افزار نورا شل یکی از قویترین نرم افزارهایی هست که تا به حال در زمینه دنیای تحلیلهای خودکار دیدم. اما کار باهاش خیلی سخته....

دارم آپلودش میکنم روی سرور سایت. تا 1ساعت دیگه قرار میدم برای بار گیری.....
        ویرایش توسط SAMADALDIN : https://www.traderha.com/member/4114-samadaldin در ساعت 07-20-2013, 10:17 PM دلیل: اشتباه جای تحلیلها نوشته بودم معاملات
        من هیچ عجله ای برای پولدار شدن ندارم...

نظر

نوشته اصلی توسط SAMADALDIN نمایش پست ها
          درود...

حالا که دارید روی برنامه نویسی کار میکنید منم یه نرم افزار برایتون آپلود میکنم و در قسمت نرم افزار ها قرار میدم.

نرم افزار نورا شل یکی از قویترین نرم افزارهایی هست که تا به حال در زمینه دنیای تحلیلهای خودکار دیدم. اما کار باهاش خیلی سخته....

نرم افزار فوق را میتوانید از این پست دانلود کنید.

نظر

از همه دوستان سپاسگذارم

مدت هاست از ریاضی دور بودم با توجه به اینکه رشته تحصیلیم در دبیرستان ریاضی و فیزیک بوده است

برنامه نویسی هر زبانی که باشد به شخصه با مطالعه دو هفته ای پایه ان را براحتی فرامیگیرم "رشته تحصیلی دانشگاهیم مهندسی آی تی هست" فقط زبان مورد نظر مشخص کنید به چشم.

از دوستان خواهش که دارم در یک پست نرم افزارهای که دوستان معرفی کردند لینک دانلود و همراه کاربرد ان قرار دهند که منسجم باشد

خیلی خوشحالم که دوستان استارت یک پروژه حرفه ای زدند. تا جای که سواد ما بکشه در خدمتیم "با وجود اینکه شاخه کاری من روی اقتصاد ، الیوت , بین بازاری و انتظارات هست و سر از این مباحث در نمیارم"

ارادت
            آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

درود...

آقاي صمدالدين درود بي پايان بر شما

سپاس بيكران بابت باشتراك گذاري نرم افزار، آيا مانند دايناميك تريدر داده هاي قيمتي را از متاتريدر به اين نرم افزار هم بايد Export كنيم؟

شادي برقرار
              Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                آقاي صمدالدين درود بي پايان بر شما

سپاس بيكران بابت باشتراك گذاري نرم افزار، آيا مانند دايناميك تريدر داده هاي قيمتي را از متاتريدر به اين نرم افزار هم بايد Export كنيم؟

شادي برقرار
                درود....

دیتا دادن به این نرم افزار داستان داره...

یک pdf در فایل هست که توضیح داده چطور باید به نرم افزار دیتا داد. تقریبا متا میشه پروایدر نوراشل....

اگه از روی راهنما نتونستید اجرا کنید بفرمایید توضیح میدم....

درضمن این آی دی (صمدالدین) نیست. درستش (صمدآلدین) هست....

تشکر...

نظر

درود....

دیتا دادن به این نرم افزار داستان داره...

یک pdf در فایل هست که توضیح داده چطور باید به نرم افزار دیتا داد. تقریبا متا میشه پروایدر نوراشل....

اگه از روی راهنما نتونستید اجرا کنید بفرمایید توضیح میدم....

درضمن این آی دی (صمدالدین) نیست. درستش (صمدآلدین) هست....

تشکر...
                  با سلام خدمت شما

من فایل پی دی اف رو پیدا نمیکنم.البته یه فایل هست که exe هست و به نظرم همون باشه منتهی نوشته هاش قاطی هست.

اگر فرصت کردید یه توضیحی در مورد انتقال دیتا بدید ممنون میشم.

موفق باشید
                  A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

با سلام
                    فکر میکنم که جناب SAMADALDIN منظورشان این بوده که در آینده از این نرم افزار استفاده کنیم چون نرم افزاریست که با استفاده از هوش مصنوعی Artificial Intelligence کار
                    میکند و بعد از اینکه اطلاعات را وارد آن کردیم دوباره برگردانید به متا تریدر و از آن بک تست بگیرید که خوداش یک دوره آموزشی کامل میخواهد. فکر میکنم انشالله در اینده نه چندان دور با همکاری شما دوستان و
                    جناب SAMADALDIN بطور کامل وارد بحث Artificial Intelligence بشویم .
                    با تشکر
                    زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

درود...

یک فایل pdf فارسی توش هست کامل توزیح داده..

بگردید باید باشه اگه نیست بگید دوباره آپ کنم....

نظر

نوشته اصلی توسط aligh نمایش پست ها
                        با سلام
                        آرش جان اگر دوستان هم علاقه به مبحث استفاده از متلب باشند. و با آن آشنا باشند با روش های گن باید بتوانیم الگوریتم های مناسبی برای ساخت یک decision trees بصورت binomial درست کتیم
                        و کم کم ان را بصوری یک سیستم ارتقا داد .
                        یک نکته دیگر حالا که نرم افزارهای ریاضی را دارید نصب میکنید نرم افزار Geogebra را از قلم ندازید که احتمالا یک جاهای شاید برای تجسم بعضی موارد بخصوص در استرولوژی بد نباشد و بتواند کمک کند .
                        سلام دوستان اگر مشکلی یا کمکی در مورد نرم افزار متلب داشتید من در خدمتم. در امضام هم تاپیکم هست که بیشتر بر همون نرم افزار متلب استواره.

نرم افزار Geogebra هم که نیازی به کمک نداره خودش مثل paint می مونه و کار کردن باهاش راحته.

به نظر من هم وقتشه که خیلی از کارها رو هوش مصنوعی واسمون انجام بده. شاهکارهایی من ازش دیدم که تا دو روز تو کما بودم البته گند هم زده که ایراد این قسمتش به من برمیگرده.

امیدوارم بتونم کمک کوچکی بکنم. فقط یه مقدار مشکل زمانی دارم که اونم خدای متعال کمک کنه حل میشه.

ارادتمند------------امیر
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

پردازش ...
                        X