اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استرو تریدینگ - گن

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط داود$ نمایش پست ها
    سلام علی آقا ممکنه درمورد مباحث گن آموزش بدین؟ متشکرم
    بخصوص اگر اموزش تصویری باشه چه بهتر

نظر

با سلام
      دوست عزیز جناب rokhsat زوایای فن را من بصورت دستی رسم میکنم و اگر مربع گن را درست رسم کنیم مسلما زوایا هم درست میشود و من همیشه از این زوایا استفاده میکنم
      و تقریبا از نتایج آن هم راضی هستم .
      ولی سایر دوستان که در باره آموزش مبحث گن درخواست داشتند . با توجه به سابقه موضوع آموزش یک طرفه و بصورت مجازی کمی مشکل بوده و ظاهرا نتیجه چندان مناسبی ندارد و تمرین زیادی نیاز دارد
      الان چند ماهی است که سعی کردام این مبحث را از ابتدا شروع کنم تقریبا قسمت اول آن هم به پایان رسیده و امیدوارم که این قسمت را تا یکی دوماه دیگر بتوانیم بدست علاقه مندان آن برسانیم
      اموزش تصویری هم فعلا امکانش را بنده ندارم و امیدوارم که پس از شروع مقدماتی موضوع بتوانیم مطلب را با همکاری دوستان بطور مناسب پیش ببیریم .
      زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

منتظریم علی جان ولی کاش این همه زحمت می کشی به صورت تصویری بود
        باز هر طور تمایل داری

نظر

نوشته اصلی توسط aligh نمایش پست ها
          با سلام
          دوست عزیز جناب rokhsat زوایای فن را من بصورت دستی رسم میکنم و اگر مربع گن را درست رسم کنیم مسلما زوایا هم درست میشود و من همیشه از این زوایا استفاده میکنم
          و تقریبا از نتایج آن هم راضی هستم .
          سلام علی جان منظورم این بود که کلآ زوایای گن فن متا تریدر اشتباه . یعنی اصلآ زوایای گن نیست

نظر

با استفاده از این اسکریپت می توانید گن فن درست را در متا تریدر داشته باشید . شاید بتونه کمکتون کنه

دانلود
            ویرایش توسط rokhsat : https://www.traderha.com/member/3282-rokhsat در ساعت 05-17-2013, 09:40 PM

نظر

سلام
              جناب rokhsat
              در صورت امکان شما هم موضوعی ایجاد کرده و شروع به اموزش گن کنید
              البته با اجازه اقا علی
              اگر بچه ها همکاری کنند می تونیم یک منبع اموزشی بی نظیر تو سایت برای گن داشته باشیم مرسی

نظر

با سلام
                جناب rokhsat
                همانطور که شما اشاره کرداید رسم زوایای گن نه تنها در متا تریدر بلکه در اکثر نرم افرار ها درست نیست و من زوایا را بصورت دستی بر روی کاغذ شطرنجی رسم میکنم
                و چون میخواستم تصویر را بر روی تاپیک قرار دهم آن را بر روی متا تریدر رسم کردام
                اگر به شکل دقت کنید زوایای رسم شده مطابق روش متا تریدر نیست
                در بالای موج صعودی قبلی اولین مربع گن رسم شده و در این مربع زاویه 45 درجه رسم شده و زوایا بر اساس آن ترسیم شده است یکی از قشنگی های این روش اینست که زمانیکه هنوز کف یا سقف جدید ندارید آن را رسم کنیم تا بتوانیم یک زمان را برای بوجود امدن کف یا سقف بعدی قیمت بدست اوریم
                به هر حال رسم زوایای گن بدون ترسیم درست مربع گن زیاد منطقی ینظر نمی رسد
                از اندیکاتوری هم که گذاشتید ممنونم ولی من اصولا در استفاده از تکنیک های گن استفاده از اندیکاتور را مناسب نمی دانم
                اصولا یکی از اشکالاتی که در زمان استفاده از هر اندیکاتوری پیش میاید اینست که بدون اینکه بر ان روش مسلط شویم شروع میکنیم به استفاده از اندیکاتورها
                و انتظار داریم که جواب های خوبی از اندیکاتور بگیریم و تریدهای موفقی داشته باشیم ولی تا به ان مبحث تسلط نداشته باشیم نمی توانیم از اندیکاتورها هم بدرستی استفاده کنیم
                و اگر به مبحث هم تسلط پیدا کردیم شاید دیگر نیاز به اندیکاتور نداشته باشیم .
                به هر حال فکر میکنم اگر دوستانی میخواهند با روش های گن بخوبی کار کنند باید عادت کنند حتی نمودار قیمت و کندل ها را هم دستی رسم کنند امروزه در اکثر کورس های اموزشی
                معتبر دنیا برای مباحث گن اصرار زیادی به رسم دستی نمودارها و کلیه تحلیل ها می باشد .

نظر

سلام علی جان
                  من منظورم بدست آوردن زاویه 45 نیست . از هر روشی هم زاویه 45 درجه را بدست بیاری باز زوایای دیگر گن فن اشتباه می باشد . برای داشتن گن فن درست از این اسکریپتی که چند پست بالاتر قرار دادم می تونید استفاده کنید . و باید در پوشه اسکریپت متا تریدر کپی کنید نه پوشه اندیکاتور ها . وسپس گن فن با زوایای درست را دارید.

نظر

علی جان مرسی بابت زحماتی که برای ما متقبل شدی

من همچنان منتظر کتاب شما و امی سعید در زمینه گن آنالیزور هستم. و روزی که کتاب شما وارد بازار بشه من با اولین حرکت در بندر نزد امی سعید کتاب را از دستان پر نلاشش خواهم گرفت.

ما بی صبرانه مشتاقیم
                    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

خلیل جان ممنونم
                      امیدوار هستیم که توانسته باشیم آن چیزی را که مد نظر دوستان می باشد را تهیه کرده باشیم
                      و دوستان بتوانند از آن بخوبی استفاده کنند .
                      البته قسمت اول چند روز پیش تمام شد و فرستادام برای تایپ و ویراستاری و بمحض آماده شدن انشاالله از طرف بروکر پرسپولیس برای چاپ ارسال شود .

نظر

سلام
                        دوستان کسی می تونه در مورد تصویری که قرار دادم توضیحی بده ؟

[IMG][/IMG]
                        پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;
                        آنها كساني هستند كه خدا هدايتشان كرده،وآنها خردمندانند.(سوره الزمر:آيات17و18)

نظر

[QUOTE=babakk;68466]سلام

دوست عزیز من این اندیکاتور قبلا دیده بودم و دانلودش کردم.اصلاحی است بهتره استفاده نکنی.بر اساس زیگزاگ کار میکنه.
                          ویرایش توسط mohsen_hps : https://www.traderha.com/member/3134-mohsen_hps در ساعت 05-18-2013, 10:38 PM
                          دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

نوشته اصلی توسط babakk نمایش پست ها
                            سلام

[IMG][/IMG]
                            تاپیک جدول اعداد مارپیچ را بخونید

http://forum.broker-fa.com/f73/%D8%A...are-nine-1367/
                            ... این اندیکاتور بر اون اساس تحلیل میکنه....
                            هر سوالی داشتید بپرسید.....
                            موفق باشید

نظر

با سلام
                              همانطور که دوستمان آقای یوسفی گفتند این اندیکاتور بر مبنای مربع گن مضارب 22.5 درجه زاویه 90 درجه را ترسیم میکند
                              ولی نکته اینجاست که این اندیکاتور این مضارب را حساب نمی کند بلکه یک عدد ثابت برای هر 22.5 درجه در نظر میگیرد که در اینجا 31 پیپیپ را بصورت پیش فرض قرار داده است
                              که شما خودتان می توانید این ضریب را عوض کنید
                              اعداد قرمز برای مربع های نزولی و آبی را هم برای مربع های صعودی انتخاب کرده است
                              که اگر بخواهید از این اندیکاتور استفاده کنید برای هر جفت ارز و هر تایم فریم این عدد را باید عوض کنید
                              نکته مهم در ارتباط با این نوع اندیکاتورها اینست که اول بفهمیم که این روش و این اعداد درست است یا خیر
                              در آخر هم پیشنهاد میکنم که کلا از اندیکاتورهای مربوط به گن استفاده نکنید مگر اینکه اعداد ان را کنترل کرده و اگر مطمئن شدید که درست است استفاده کنید

نظر

با سلام
                                یک تحلیل تمرینی برای سه روز آینده از eru/usd با استفاده از روش ورود سیاره ای و زاویه سیاره ای .( که مسلما با توجه به احتمالات با سایرابزارها باید هماهنگ باشد )
                                در تاریخ 21 /5 یعنی فردا مرکوری وارد 13 درجه جمینای میشود که برای این موقعیت در 9 سال گذشته 77.8% (7مورد صعودی و 2 مورد نزولی)صعود در eur/usd داشته ایم
                                و در 22/5 یعنی روز چهارشنبه ونوس وارد 16 درجه جمینای میشود که برای این موقعیت هم در 9 سال گذشته 88.9% (8 مورد صعودی و 1 مورد نزولی) صعود در eur/usd داشته ایم
                                در تاریخ 23/5 روز پنج شنبه با ورود مرکوری به 16 درجه جمینای احتمالا پس از اصلاح دو روزه برای ero/usd قیمت برگشت به نزول کند با احتمال 66.7% (6 مورد نزول 3 مورد صعود )
                                به عنوان یک تمرین ساعت بروز پدیده های مذکور را ننوشتم در صورتی که دوستان علاقه مند بوداند میتوانند ساعت بروز این پدیده ها را برای تمرین بیشترجستجو کنند
                                و به عنوان تمرین بعدی برای تاریخ های 25 و26 و27 و28 و 29 ماه 5 هم موقعیت ونوس بترتیب در 20 درجه و 21 و 22 و 23 درجه جمینای را با ساعت مقرربرای eur/usd را کنترل کنید
                                ( البته به استثنای روزهای تعطیل )
                                روز جمعه 24/5 یک زاویه سیاره ای مهم داریم که صفر درجه بین مرکوری و ونوس می باشد که این زاویه هم در 9 سال گذشته برای eur/usd
                                61.1% نزولی بوده است ( 11 مورد نزولی و 7 مورد صعودی ) (تعیین ساعت این پدیده هم به عهده خود دوستان ) .

نظر

پردازش ...
                                X