اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روند قیمتی سیارات

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط Saeed_Yousefi نمایش پست ها
    خط آبی:
    چون 2 عدد 64.21 و 53.58 اعداد کمی هستند و با چارت ما همخوانی ندارند.
    و برای اینکه جایگاه این زوایا در زودیاک حفظ بشه , به این اعداد یک دور کامل زودیاک 360 درجه اضافه میکنیم و اینقدر اینکار را میکنیم تا اعداد در رنج قیمتی ما قرار بگیرند:
    630+360+64.21 = 784.21
    53.58 +360 +360 = 773.58
    درود....

مطلب شما صحیح است. اما نه به این صورت که با بدست آوردن دو عدد و تطبیق آن با نمودار یک خط مستقیم رسم کنیم. این خطوط بصورت منحنی در نمودار ترسیم میشود.

عکسها طلا را پیدا کردم. قرار میدم . این عکسها مربوط به سقف طلا میباشد...

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 04-19-2013, 11:29 PM
    من هیچ عجله ای برای پولدار شدن ندارم...

نظر

سلام

چطوری صمد جان؟
      این نرم افزار Market Analyst اختصاصی مربوط به آسترولوژی هست؟ رایگانه نرم افزارش؟
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
        سلام

چطوری صمد جان؟
        این نرم افزار Market Analyst اختصاصی مربوط به آسترولوژی هست؟ رایگانه نرم افزارش؟

درود...

تشکر شما خوب هستید. بازارتون باید خیلی داغ باشه....

این نرم افزار خیلی نرم افزار کاملی هست. و بیشترش مربوط به تحلیلهای به سبک گن میباشد. در واقع من خیلی دنبال داستان براش بودم. ولی کسی کاری نکرده بود. اون زمان به الممیز هم میل زدم که جواب نداد.
        و در اخر مجبور به خرید شدیم. حدود 3500دلار ناقابل. که قابل شما را هم نداره....
        البته الان هم با تعویض ویندوز به مشکل خوردم که باید میل بزنم پشتیبانی و چون در حال حاضر ریل نمیزنم زیاد پیگیر نیستم. منتظر ویندوز 8 بیاد یه تبلت بگیرم آپ کنم به نسخه 7 رابط کابریش را لمسی کرده خیلی باحال شده نرم افزارش...

ببینیم هم ووووووووووووووووو

نظر

درود...

نسبت به علاقه شما به این سبک تحلیلی. نرم افزاری را خدمت عزیزان معرفی کردم. که این ابزار و ابزار دیگر خوبی را دارد.

نرم افزار تایمینگ سولیشن را میتوانید از اینجا دریافت کنید.

امیدوارم کمکی باشد.
          تشکر...

نظر

سلام صمد جان
            از زحماتت خيلي متشكرم. لطفا توضيحاتي در مورد خود نرم افزار و كاربردهايش همراه با چند تا مثال بدهيد
            اميد وارم اين تاپيك با مطالب جالب شما و ديگر دوستان ديد خوبي به همه ما در خصوص نجوم در ماركت بده
            منتظر بقيه مطالب هستيم
            http://www.forexfactory.com/bahramfx

نظر

نوشته اصلی توسط SAMADALDIN نمایش پست ها
              درود....

مطلب شما صحیح است. اما نه به این صورت که با بدست آوردن دو عدد و تطبیق آن با نمودار یک خط مستقیم رسم کنیم. این خطوط بصورت منحنی در نمودار ترسیم میشود.

عکسها طلا را پیدا کردم. قرار میدم . این عکسها مربوط به سقف طلا میباشد...
              درود صمد جان.
              خطوط نمودار طلا مربوط به کدام سیاره هست؟
              انحنای خطود باید بخاطر حالت وجود حالت برگشتی باشه که در حالت زمین مرکزی Geo Centric شاهد آن هستیم. ;که 2 نرم افزار مارکت آنالایز و تایمینگ سولوشن بخوبی رسم میکنن.
              در حالی که در حالت خورشید مرکزی هیچ روند برگشتی نداریم. و طبعا باید خطوط بصورت مستقیم رسم بشن.
              ------------------------------
              نرم افزار تایمینگ سولوشن را دوستان سایت قیمتها کرکش را پیدا کرده بودند که هر کاری کردم رو سیستم من کار نکرد!!!!!
              ویرایش توسط Saeed_Yousefi : https://www.traderha.com/member/4332-saeed_yousefi در ساعت 10-20-2012, 12:01 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Saeed_Yousefi نمایش پست ها
                درود صمد جان.
                خطوط نمودار طلا مربوط به کدام سیاره هست؟
                انحنای خطود باید بخاطر حالت وجود حالت برگشتی باشه که در حالت زمین مرکزی Geo Centric شاهد آن هستیم. ;که 2 نرم افزار مارکت آنالایز و تایمینگ سولوشن بخوبی رسم میکنن.
                در حالی که در حالت خورشید مرکزی هیچ روند برگشتی نداریم. و طبعا باید خطوط بصورت مستقیم رسم بشن.
                ------------------------------
                نرم افزار تایمینگ سولوشن را دوستان سایت قیمتها کرکش را پیدا کرده بودند که هر کاری کردم رو سیستم من کار نکرد!!!!!

درود...

موضوع انحنا فقط مربوط به حالت برگشتی نیست. چون چرخش بصورت دایره نیست. بصورت بیضی است و در طول باز انحنایی دارد که در حالت خورشید مرکزی خیلی کم است ولی وجود دارد.

راجب ترم افزار هم من یک داستان جدا براش در همون پست قرار میدم دریافت کنید. و آزمایش کنید. تقریبا همه دوستان من در حال استفاده هستند.

تشکر...

نظر

نوشته اصلی توسط SAMADALDIN نمایش پست ها
                  درود...

موضوع انحنا فقط مربوط به حالت برگشتی نیست. چون چرخش بصورت دایره نیست. بصورت بیضی است و در طول باز انحنایی دارد که در حالت خورشید مرکزی خیلی کم است ولی وجود دارد.

راجب ترم افزار هم من یک داستان جدا براش در همون پست قرار میدم دریافت کنید. و آزمایش کنید. تقریبا همه دوستان من در حال استفاده هستند.

تشکر...
                  ==================
                  با سلام و تقدیم احترام
                  کاشکی نرم افزار market analysis دوستی می تونست کرک کنه سایتش که فوق العاده است. منتظر داستان جدا برای نرم افزار timinig solution هستیم. ممنون

نظر

[QUOTE=Saeed_Yousefi;33472]درودخطوط روند زیر مربوط به سیاره ژوپیتر هست:
                    کسی میتونه حدس بزنه چطور این خطوط را رسم کردیم؟!

يه سوال ؟
                    من داشتم به شکل شما دقت ميکردم ياد چنگال ادروو افتادم.
                    خط ابي شما مشابه حمايت و مقاومتي که اندرو مي کشيد و خط زرد نير همانند خط اندرو وقتي از چنگال مي اومد بيرون ميکشيد (اسمش يادم رفت.)

چشمي که نگاه ميکردم جايي که خط زرد نمودار قطع کرده همان نقطه فشنگ (اگه اسمشا درست بگم) اندرو است

سوال اينه که ايا اندرو هم از اين قوانين استفاده ميکرده؟
                    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 04-19-2013, 11:27 PM
                    لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

درود
                      نوید جان ان خطوط همون طول جغرافیایی سیارات هست که جناب قهرمانی توی تاپیک سیستم سیاره ای به تفصیل توضیح دادند...

نظر

پردازش ...
                      X