اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اموزش کامارلیا (camarilla)موقعیت های مناسب سیستم

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• مرسی اقای یزدی. یه دنیا تشکر
    دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• با سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان عزیز
      موقعیت امروز یورو
      اولین پوزیشن بعد از تشکیل شدن فرکتال در زیر پیوت که در نزدیکی H3 هم بود وارد شدم.
      دومین پوزیشن بعد از بالا رفتن قیمت و تشکیل مجدد فرکتال و دانای اول بعد از H3 و وقوع واگرایی دوباره وارد شدم.
      هر دو پوزیشن را دستی بستم ولی کمی اگر صبر میکردم احتمالا تی پی میخورد.

دست بوس همه دوستان حمید
      ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 09-24-2013, 04:15 PM
      تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• متاسفانه طلا را ندیدم و موقعیت مشابهی بعد از تشکیل دانای اول و فرکتال موقعیت فروش خوبی بود.

Repeat

نظر

• به به آقا حمید گل پارسال دوست امسال هیچی؟؟؟ حاج حمید این دانای اول رو یه توضیح بدید استاد یزدی فرمودند من دوزاری کجم نیوفتاد بعد روم نشد بیشتر بهشون زحمت بدم. خواهشا یه توضیح پدرمادر دار بده. توی کتاب استیو نیسون نیست؟ من که همچین چیزی نمی بینم هرچی میگردم.

ممنون

ارادتمند--------امیر
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
            به به آقا حمید گل پارسال دوست امسال هیچی؟؟؟ حاج حمید این دانای اول رو یه توضیح بدید استاد یزدی فرمودند من دوزاری کجم نیوفتاد بعد روم نشد بیشتر بهشون زحمت بدم. خواهشا یه توضیح پدرمادر دار بده. توی کتاب استیو نیسون نیست؟ من که همچین چیزی نمی بینم هرچی میگردم.

ممنون

ارادتمند--------امیر
            سلام و درود

درود بر حمید آقای عزیز انشااله که همیشه پر سود باشی . و درود بر امیر خان عزیز قربان شما امر بفرمایید ما همیشه سر تا پا آماده به خدمت هستیم با قامت خمیده . این هم تعریف دانای اول و روش ترید بر اساس آن

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...8002439151.zip

امیدوارم که همیشه پر تلاش و پر سود باشید
            آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
            گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
            آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
            پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
            پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
            پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
              به به آقا حمید گل پارسال دوست امسال هیچی؟؟؟ حاج حمید این دانای اول رو یه توضیح بدید استاد یزدی فرمودند من دوزاری کجم نیوفتاد بعد روم نشد بیشتر بهشون زحمت بدم. خواهشا یه توضیح پدرمادر دار بده. توی کتاب استیو نیسون نیست؟ من که همچین چیزی نمی بینم هرچی میگردم.

ممنون

ارادتمند--------امیر
              نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
              سلام و درود

درود بر حمید آقای عزیز انشااله که همیشه پر سود باشی . و درود بر امیر خان عزیز قربان شما امر بفرمایید ما همیشه سر تا پا آماده به خدمت هستیم با قامت خمیده . این هم تعریف دانای اول و روش ترید بر اساس آن

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...8002439151.zip

امیدوارم که همیشه پر تلاش و پر سود باشید
              دستتون رو میبوسم جناب یزدی ممنون از توجهتون شما سرور ما هستید ادب و متانت شما باعث افتخار منه.(البته همه بزرگان این انجمن این چنین اخلاقهای پسندیده ای رو دارا هستند )

امیرجان من که تا ولم کنن تو فروم چرخ میزنم ولی فقط در حال آزمایش عملی این خطوط هستم و فرصتی که دارم رو ان شا الله در خدمت دوستان خواهم بود.با این شغلی که دارم گل بازار رو از دست میدم و فقط مواقع رنج شدن بازار و حظورم پای چارت موقعیتهایی رو میبینم.

بر اساس تعاریف wise man ( مرد دانا ) که جناب بیل ویلیامز اونها رو تبیین کردند , اندیکاتوری پیدا کردم که دانای اول را رسم میکند و فرکتال نیز که در مجموعه اندیکاتورهای دیفالت متا در قسمت Bill williams وجود دارد.
              البته در مقاله جناب امیری نوع استفاده از این ها رو کامل توضیح دادن که مطالعه بفرمایید.
              اندیکاتور دانای اول

از Water (اسم شریفتون رو نمی دونم ) عزیز هم تشکر میکنم که این مباحث مورد توجهشون قرار داره و همراهی شما باعث قوت دل من خواهد بود.

ارادتمند دوستان حمید

Repeat

نظر

• با عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان عزیزم
                پوزیشنی که سه روز باز بود...
                ورود بر اساس قوانین بروز دانای اول و فرکتال در نزدیکی خط H3 و انتظار حرکت تا نزدیکی L3 ولی این اتفاق رخ نداد و با اینکه بنده حد سود را در نزدیکی آخرین دره ست کرده بودم با قریب به 6 پیپ قیمت برگشت و دو روز دیگر پوزیشن باز بود تا ساعت 11 امروز که با ست کردن حد سود در روز قبل به لول بالاتر یعنی آخرین دره قبل که ملاحضه می فرمایید تی پی گرفته شد.
                که البته ست نکردن حد ضرر هم برای خودش استرسهایی را دارد ....

امان از این شغل بیوقت ما که بسیاری از موقعیتهای ناب را از کفمان در می آورد.

ارادتمند همه دوستان حمید

Repeat

نظر

• سلام بر همه دوستان عزیز

گر رسد دستم بر فلک گردون گرد
                  کشم به زیر تمام پوزیشنهای کاماریلایی را

Repeat

نظر

• درود بر همه ی شما دوستان عزیز
                    من عضو جدید انجمن هستم متاسفانه با توضیح شفاف و کامل شما باز هم ابحاماتی برای من وجود داره
                    خواهشمندم در صورت امکان ایدی یاهو من رو ادد کنید تا اگر ممکن هست سوالاتی که دارم رو از شما بپرسم
                    خیلی ممنون
                    id : e_slh97@yahoo.com

نظر

• دوستان كسي هست كه از اين روش اين روزها سود كرده باشد ؟

نظر

پردازش ...
                      X