اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اموزش کامارلیا (camarilla)موقعیت های مناسب سیستم

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اگه ممکنه لطف کنید و این اندیکارتور کاماریلا رو یه تغییر جزئی برای من بدین

اولا به جای خطوط افقی که از این سر تا اون سر چارت ادامه داره، فقط خطوط افقی در طول همون روز مربوطه که کاماریلا برای اون روز محاسبه شده کشیده شود

دوما خطوط را بعد از اتمام روز پاک نکند ( چون فقط در محدوده روز گذشته ترسیم شده مشکلی ایجاد نمیکند )

سوما از ابتدای چارت خطوط رو رسم کنه نه فقط برای آخرین روز، مثل مویینگها که وقتی روی چارت میندازیم از همون ابتدای چارت فرمول رو اعمال میکنه

ممنون میشم

پ.ن. ظاهرا اینجا فقط کسی که چیزی برای آموزش به دیگران داشته باشه تحویل گرفته میشه ( کسی مثل پیام عزیز که هیستوری حساب وسوسه برانگیزش رو دیدیم)

بالاخره هرکسی به خودش میگه شاید یه چیزی هم به ما ماسید ( اما این اخلاق درستی نیست )

حالا اگه کسی کمکی برای این تغییرات کرد که دستش درد نکنه اگه نه هم که صبر میکنم تا وقتی حسابم رو به افزایش گذاشت بعد میام سوالاتمو میپرسم
    ویرایش توسط روند یاب : https://www.traderha.com/member/6520-روند-یاب در ساعت 09-07-2013, 11:12 PM

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
    معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
    هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

• سلام

از دوستان تقاضا دارم این اندیکاتور کامارلیا رو واسه من به gmt +2 تبدیلش کنن
      آخه رو چارت من جواب نمیده و اعدادش عوض شده!

تشکر ♥

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...8641293581.rar
      ویرایش توسط amin3nima : https://www.traderha.com/member/10511-amin3nima در ساعت 09-08-2013, 04:29 PM
      سادگی رمز موفقیت است ...

نظر

• [QUOTE=moslemb;88788]خطوط پیوت کاماریلا رو حتما نصب کنید و حتما استفاده کنید و هرگز رها نکنید

یک توصه دوستانه

لا تتركوا الكماريلا فهى فى غايه الاهميه

اللهم بلغت

اللهم فأشهد

دو توصیه شابه از طرف دو تریدر ایرانی و عرب در مورد کاماریلا !

به واکنش قمت به سطوح 3 خطوط روزانه و هتگی دقت کنید !

نوشته اصلی توسط روند یاب نمایش پست ها
        اگه ممکنه لطف کنید و این اندیکارتور کاماریلا رو یه تغییر جزئی برای من بدین

اولا به جای خطوط افقی که از این سر تا اون سر چارت ادامه داره، فقط خطوط افقی در طول همون روز مربوطه که کاماریلا برای اون روز محاسبه شده کشیده شود

دوما خطوط را بعد از اتمام روز پاک نکند ( چون فقط در محدوده روز گذشته ترسیم شده مشکلی ایجاد نمیکند )

سوما از ابتدای چارت خطوط رو رسم کنه نه فقط برای آخرین روز، مثل مویینگها که وقتی روی چارت میندازیم از همون ابتدای چارت فرمول رو اعمال میکنه

ممنون میشم

پ.ن. ظاهرا اینجا فقط کسی که چیزی برای آموزش به دیگران داشته باشه تحویل گرفته میشه ( کسی مثل پیام عزیز که هیستوری حساب وسوسه برانگیزش رو دیدیم)

بالاخره هرکسی به خودش میگه شاید یه چیزی هم به ما ماسید ( اما این اخلاق درستی نیست )

حالا اگه کسی کمکی برای این تغییرات کرد که دستش درد نکنه اگه نه هم که صبر میکنم تا وقتی حسابم رو به افزایش گذاشت بعد میام سوالاتمو میپرسم
        جناب روند یاب ، مسلم عزیز اندیکاتورش همانی هست که شما نیاز دارید . با تشکر از جناب مسلم
        ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 09-12-2013, 10:31 PM
        زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• نوشته اصلی توسط روند یاب نمایش پست ها
          اگه ممکنه لطف کنید و این اندیکارتور کاماریلا رو یه تغییر جزئی برای من بدین

ممنون میشم

شما گرافت مشکلی نداره
          ادبیات و انتظارات فورومی ات مشکل داره
          http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...7865563551.rar

نظر

• نوشته اصلی توسط aliloo نمایش پست ها
            جناب روند یاب ، مسلم عزیز اندیکاتورش همانی هست که شما نیاز دارید . با تشکر از جناب مسلم
            ممنون
            ویرایش توسط روند یاب : https://www.traderha.com/member/6520-روند-یاب در ساعت 09-08-2013, 09:29 PM

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
            «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
            هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

• اینها رو چطور باید ..... کرد به نظر

نظر

• لا اِله اِلا اللّهُ المَلِکُ الحقُ المُبینُ

با سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان عزیز
                با کسب اجازه از ایجاد کننده این تاپیک ارزشمند ( HST ) حسین آقا که دوستان من رو گرد هم آورده....
                علی عزیز و پیام جان با اجازه شما من هم در مورد این خطوط محترم پوزیشنهایی رو گرفتم که خدمتتون به نمایش میزارم.

استاپ شیک و مجلسی

تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                  اینها رو چطور باید ..... کرد به نظر

طبق صحبتی که داشتیم قرار نبود پشت قله ها و دره ها پناه بگیریم؟

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                  2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                  3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                  4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                  5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                  6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                  7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                    طبق صحبتی که داشتیم قرار نبود پشت قله ها و دره ها پناه بگیریم؟
                    پیام جان سلام
                    شما پیشنهاد بهتری برای محل استاپ سراغ داری بردار؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pip hunter نمایش پست ها
                      پیام جان سلام
                      شما پیشنهاد بهتری برای محل استاپ سراغ داری بردار؟

پیشنهاد اینه که دندون طمع را باس کشید کمی استاپ را بهتر انتخاب کرد و بردش پشت قله ها و دره هایی که چشم تشخصیشون میده
                      حالا ماژور باشه چه بهتر نبود یه مینور

نظر

• سلام و درود
                        واکنش قیمت به خطوط در بازار رنج به خوبی میتوان از این شیوه نوسان گیری نمود . به شرط اینکه وجود شادو ها منجر به گمراهی نشود .

ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 09-14-2013, 10:55 AM
                        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                        گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                        آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                        پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                        پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                        پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• سعید جان

خطوط روزانه است . تاچهای داخل باکس آبی معتبر بوده.

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                          2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                          3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                          4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                          5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                          6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                          7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• سوالی که من از عزیزان داشتم اینه که در حال حاضر منه مبتدی باید کدوم خطوط رو بیشتر مورد توجه قرار بدمم,classic?camarilla?fibonacci? بهتر نیست اساتید گرامی به یک اشتراک برسند با بررسی جوانب موجود که امثال بنده گمراه نشند و بتوانند راحت تر تصمیم بگیرن؟؟؟متوجه هستم که ممکنه هر کدام کارایی خاص خود رو داشته باشند ولی فکر مارو هم بکنید.....
                            از تمام زحماتی که عزیزان میکشن ممنونم
                            .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

• اخه این انصافه؟؟؟؟
                              [IMG][/IMG]
                              .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                                سلام و درود
                                واکنش قیمت به خطوط در بازار رنج به خوبی میتوان از این شیوه نوسان گیری نمود . به شرط اینکه وجود شادو ها منجر به گمراهی نشود .

برعکس نظر شما من فکر میکنم در بازار روند بهتر می شود تصمیم گرفت تا رنج

نظر

پردازش ...
                                X