اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مک دی !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

دوستان این میتونه سر و شانه د مک دی باشه؟

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

علاوه بر سر و شانه معكوس در مك دي، واگرائي هم مشاهده مي شود كه اگر خط روند رو بشكنه سيگنال خريد مي باشد

نظر

با عرض پزش از دوستان گرامی استفاده از لفظ مکدی غلط است و درست آن ام ای سی دی macd میباشد.

نظر

نوشته اصلی توسط fpga777 نمایش پست ها
          با عرض پزش از دوستان گرامی استفاده از لفظ مکدی غلط است و درست آن ام ای سی دی macd میباشد.
          کلاً غربی ها هر اصطلاحی راحت تر ادا شود به همان صورت ادا میکنند. در بسیاری از کورس های معروف اصطلاح را "مک دی" عنوان می کنند. بنابراین مطلبی که شما فرمودید موضوعیت ندارد.
          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
          https://telegram.me/Cyclicalwaves
          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط fpga777 نمایش پست ها
            برای اولین پست پست خوبی انتخاب نکردی دوست من

نظر

سلام.
              دوستان من به مطلبی که بر اساس تجربه بهش رسیدم رو میگم که تقریبا همون موردی هست که اقا نیما بهش اشاره کردن,که اگر بهش برسید نتایج عالی داره.(البته بیانش سخته)
              ما در تایمهای بالا به دنبال حالتی میگردیم که مکدی قله اول رو زده و در حال تشکیل قله دوم برای تبدیل شدن به یک واگرایی است(دوستانی که رو واگرایی ها کار کردند به راحتی میتونن تشخیص بدن)در این حالت حرکت مکدی بسیار کندتر از قیمت است هنگامی که مکدی از خط صفر خود کم کم اوج مگیرد,ولی قیمت هیجانی رفتار میکند.
              در این حالت ما در تایم های پایین به دنبال تارگت ورود میگردیم(در جهت روند) که بهترین ان همان همگرایی است البته با کمک گرفتن از از فیبو.

ولی در کل این رو به دوستان بگم که شما با استفاده از ترکیب همگرایی و واگرایی ها و نگاه مولتی تایم میتوانید بهترین نتایج رو بدست بیارید.

Macd رو دریابید.
              .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

توی فروم همسایه جناب سعید خاکستر پستی زده بودند تقریبا مفصل و با دلیل کافی که واگرایی فقط اچ دی معنا داره. من بیان خوب ایشون رو ندارم که توضیح بدم ولی دوستان حتما مراجعه کنند. من که صحبتهاشون به دلم نشست.

ارادتمند------------امیر
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

از دوستان و اساتيدي كه در اين سايت و مخصوصا در اين بحث macd فعاليت مي كنن مي خواستم نظر تونو بدونم در مورد موج شماري امواج. اينكه آيا اعتقاد دارين به اين تئوري يا نه و اينكه آيا با استفاده از macd امكان موج شماري وجود دارد يا نه. من تا حالا خودم چندين بار موفق به شمارش امواج با استفاده از macd شدم و به نظر من هر كسي موفق به شماره امواج بشه واقعا مي تونه بفهمه الان كجاي بازار هست. به نظر من در بيشتر وقتها حتي با استفاده از اليوت مي شه وقوع يك اتفاق سياسي يا اقتصادي را پيش بيني نمود. البته اينو بگم كه كلا در بازار هيچ قطعيتي وجود ندارد و هيچ نظريه اي را نمي شه صد در صد بهش تكيه كرد. دوستان نظرات و يا تجربيات زيباتونو لطفا مطرح كنين

نظر

اگر امکانش هست لینکش رو بزارید مطالعه کنم,ممنون.
                    نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                    توی فروم همسایه جناب سعید خاکستر پستی زده بودند تقریبا مفصل و با دلیل کافی که واگرایی فقط اچ دی معنا داره. من بیان خوب ایشون رو ندارم که توضیح بدم ولی دوستان حتما مراجعه کنند. من که صحبتهاشون به دلم نشست.

ارادتمند------------امیر

نظر

سلام.
                      نظر دوستان چیه؟؟؟
                      سقف خودش رو نتونست بشکنه!!!ادامه روند؟؟
                      [IMG][/IMG]

نظر

نوشته اصلی توسط hessamfx نمایش پست ها
                        سلام.
                        نظر دوستان چیه؟؟؟
                        سقف خودش رو نتونست بشکنه!!!ادامه روند؟؟
                        [IMG][/IMG]
                        ممکن است بعد از شکست خط روند پولبک داشته باشد و دوباره شروع به رشد کند.
                        هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

EUR/USD
                          همراه با RD,در حال ریزش....
                          [IMG][/IMG]

نظر

سلام.
                            نظر دوستان در باره ی استفاده از بولینگر در کنار مکدی چیه؟؟؟؟
                            [IMG][/IMG]

نظر

واگرایی معمولا در تایم های مختلف و به اشکال گوناگون (HD وRD ) رخ می دهد نکته مهم برای اطمینان از عملکرد آن گرفتن تاییدیه است یکی از ابزار جهت تایید همان اندیکاتور osma می باشد ، ابزار دیگر ،عبور مکدی از خط صفر در تایم های پایین است ،دوستان عزیز اگر با ابزارهای دیگر آشنایی دارند لطفا ارایه فرمایند . با تشکر فراوان

نظر

نوشته اصلی توسط SA26 نمایش پست ها
                                واگرایی معمولا در تایم های مختلف و به اشکال گوناگون (HD وRD ) رخ می دهد نکته مهم برای اطمینان از عملکرد آن گرفتن تاییدیه است یکی از ابزار جهت تایید همان اندیکاتور osma می باشد ، ابزار دیگر ،عبور مکدی از خط صفر در تایم های پایین است ،دوستان عزیز اگر با ابزارهای دیگر آشنایی دارند لطفا ارایه فرمایند . با تشکر فراوان
                                سلام,استفاده از ار اس ای-بولینگر-مووینگها-فراکتالها-پیوتها-فیبو........
                                و از همه مهمتر خود مکدی!!!!

نظر

پردازش ...
                                X