اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Abonacci Trading System، آبوناچی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام

تصویر در سایت زیر آپلود کنید :

PCM File Upload

و گزنه آدرس انجمن کپی و در زیر پستهاتون قرار بدید تا تصویر بهتر دیده بشه .
    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط gmail.com نمایش پست ها
      شرح سیستم
      1-دوستان برای هماهنگی در کار رنگ کندلها رو مانند اقای ابوناچی سبز (بالارونده)و قرمز (پایین رونده) قرار دهید

انجام شد

2-بر روی open کندل یک خط قیمتی افقی رسم کنید

انجام شد

3-اگر کندل بعدی با رنگ مخالف خط قیمتی ما را بشکند(شکستن یعنی کلوز آن بعد از خط قیمتی اتفاق بیافتد کلوز بسیار مهمه )

کندل بعدی با رنگ مخالف خط قمتی را شکسته است.
      این خط قیمتی ،قیمتی را به شما نشان خواهد داد که بازار باید و حتما" باید باید باید باید باید باید برگردد و آن را ببیند مگه الکیه که همینجوری بره و این قیمت رو دوباره نبینه(تست کنید)

در مورد این خط بعدا سوالاتی دارم

4-این سیستم بر روی همه جفت ارزها و هر چه دم دستتون اومد تست کنید فرقی نمی کنه

فعلا جفت ارز دلار به فرانک در تایم فریم دیلی را انتخاب کردم.
      5-اگر کسی بتونه یک مورد و فقط یک مورد خلاف آن را پیدا کنه من 10 هزار دلار هدیه خواهم داد تا حالا دادم به یک هکر چینی نتونسته آخه ماشین حساب نداره که واگر شما به فرض محال بتونید موردی پیدا کنید جواب من واضحه این یک نقطه قیمتی جامانده هست که در آینده بازار اونو رو خواهد دید (عزیزان تست کنند الکی نظر ندهند)

ببخشید این نقطه جا مانده بعد از چه زمانی و چقدر حرکت قیمتی برگشت داره احتمال نمیدهید بعد از کال شدن این اتفاق بیفته
      6-اس ال نداره چون حتما" برمی گرده بازار محکومه به برگشتنه

حالا که استاپ نداره و محکوم به شکست هستش با چه مدیریت سرمایه ای باید وارد شویم که کال نشویم.
      7-ماشین حساب برای اپ ماهیانه نداره و فقط با یک open کار می کنه تا حالا هیچ کس نتونسته همچین نرم افزاری طراحی کنه اگر شما سراغ دارید بگید ما هم بریم پیدا کنیم
      8-از دوستان خواهش می کنم اگه تونستند براش اس الی تعریف کنند بیان کنند سایر دوستان هم استفاده ببرند
      9-اندیکاتوری نیست چون به شدت از اندیکاتورها متنفرم
      10-نیازی به تفسیر نقاط ستاره دار و پیوت و فیبوناچیه و الیوت و هزار رنگ و ارنگ دیگه هم نداره
      11-تست کن عزیز بازار محکومه که این قیمتهای open شکسته شده را ببینه

یک نمونه برای مثال خدمت شما ارائه میدم و ببینید بعدا بفرمایید که ده هزار دلار رو چطوری به دست من میرسونید.

[ATTACH=CONFIG]1202[/ATTACH]
      با سلام
      دوست عزیز من نه میگم آبوناچی درست میگه و نه غلط اما کلا" سیستم رو درست نخوندی و دوم اینکه سیستم فقط با close کار میکنه نه open این بارزترین نکته سیستم هست که از همون اولش اشتباه متوجه شدی سیستم رو
      ویرایش توسط senator : https://www.traderha.com/member/4108-senator در ساعت 03-07-2013, 03:30 PM
      " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

• نوشته اصلی توسط senator نمایش پست ها
        با سلام
        دوست عزیز من نه میگم آبوناچی درست میگه و نه غلط اما کلا" سیستم رو درست نخوندی و دوم اینکه سیستم فقط با close کار میکنه نه open این بارزترین نکته سیستم هست که از همون اولش اشتباه متوجه شدی سیستم رو
        سلام

ببخشید میشه یه نمونه با مثال تصویر ذکر کنید

چون من در فرمایشات شما فقط نقطه اپن رو دیدم که باید خط بکشیم و بسته شدن کندل که برای شکست بودش.

ممنون میشم با تصویر یه مثال بزنید تا بعدا من هزار تا نمونه برای شما بیارم که به این اقایی که می فرمایید عرض کنید که باید بدونند که بازار باید و باید وباید ندارد.

با تشکر و احترام

نظر

سلام

ببخشید میشه یه نمونه با مثال تصویر ذکر کنید

چون من در فرمایشات شما فقط نقطه اپن رو دیدم که باید خط بکشیم و بسته شدن کندل که برای شکست بودش.

ممنون میشم با تصویر یه مثال بزنید تا بعدا من هزار تا نمونه برای شما بیارم که به این اقایی که می فرمایید عرض کنید که باید بدونند که بازار باید و باید وباید ندارد.

با تشکر و احترام

من در اول هم گفتم نه دفاعی دارم می کنم و نه رد می کنم این قضیه و فرضیات ایشان تاپیک خاص خودش رو در فروم همسایه دارد و اونجا تمام بحث ها آموزش ها انتقادها و... انجام می شود این روش نه روش خود من است و نه دنبالش می کنم یه زمانی فقط یه مطالعه اولیه روی اون انجام دادم همین .
          ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-07-2013, 09:54 PM
          " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

• نوشته اصلی توسط forexshiraz نمایش پست ها
            سلام دوستان خوبم
            سیستم فقط با یک open
            بعضی اوقات انتقاد می تونه سازنده باشه پس خواهش می کنم به دقت بررسی کنید نتایج جالب خواهد بود البته ادبیاتی که به کار می برم از ادبیات دوست خوبمان اقای ابوناچیه و اصلا" قصد تمسخر ندارم که به شدت از آن متنفرم علی الخصوص منه نوپا در این بازار که هیچ حرفی برای گفتن نخواهم داشت
            شرح سیستم
            1-دوستان برای هماهنگی در کار رنگ کندلها رو مانند اقای ابوناچی سبز (بالارونده)و قرمز (پایین رونده) قرار دهید
            3-اگر کندل بعدی با رنگ مخالف خط قیمتی ما را بشکند(شکستن یعنی کلوز آن بعد از خط قیمتی اتفاق بیافتد کلوز بسیار مهمه )این خط قیمتی ،قیمتی را به شما نشان خواهد داد که بازار باید و حتما" باید باید باید باید باید باید برگردد و آن را ببیند مگه الکیه که همینجوری بره و این قیمت رو دوباره نبینه(تست کنید)
            5-اگر کسی بتونه یک مورد و فقط یک مورد خلاف آن را پیدا کنه من 10 هزار دلار هدیه خواهم داد تا حالا دادم به یک هکر چینی نتونسته آخه ماشین حساب نداره که واگر شما به فرض محال بتونید موردی پیدا کنید جواب من واضحه این یک نقطه قیمتی جامانده هست که در آینده بازار اونو رو خواهد دید (عزیزان تست کنند الکی نظر ندهند)
            7-ماشین حساب برای اپ ماهیانه نداره و فقط با یک open کار می کنه تا حالا هیچ کس نتونسته همچین نرم افزاری طراحی کنه اگر شما سراغ دارید بگید ما هم بریم پیدا کنیم
            8-از دوستان خواهش می کنم اگه تونستند براش اس الی تعریف کنند بیان کنند سایر دوستان هم استفاده ببرند
            10-نیازی به تفسیر نقاط ستاره دار و پیوت و فیبوناچیه و الیوت و هزار رنگ و ارنگ دیگه هم نداره
            سلام دوست عزیز
            میشه لطف کنید لینک این پست ابوناچی رو بدید
            من تا حالا همچین چیزی ندیدم
            تا جایی که من خوندم ابوناچی ترید بدون استاپ رو کاملا رد میکرد

نظر

• نوشته اصلی توسط senator نمایش پست ها
              من در اول هم گفتم نه دفاعی دارم می کنم و نه رد می کنم این قضیه و فرضیات ایشان تاپیک خاص خودش رو در فروم همسایه دارد و اونجا تمام بحث ها آموزش ها انتقادها و... انجام می شود این روش نه روش خود من است و نه دنبالش می کنم یه زمانی فقط یه مطالعه اولیه روی اون انجام دادم همین اگه خواستین بیشتر بدونید به آدرس iran-egold.com بروید
              باز هم ممنون و تشکر از وقتی که گذاشتید و پاسخ دادید.

به نظر من و انچه که در این بازار دیدم هر کسی که چنین ادعایی داشته باشه که جمله زیر رو در مورد بازار بگه حتی اگر پدر من هم باشه با تمام احترام باید بگم که توهم زده و حتی ارزش نگاه کردن و وقت گذاشتن رو هم نداره چه بررسه به این که برم و توی یک فروم دیگه ثبت نام کنم و مطالب ایشون رو نگاه کنم.

دوباره تشکر و سپاس

ین خط قیمتی ،قیمتی را به شما نشان خواهد داد که بازار باید و حتما" باید باید باید باید باید باید برگردد و آن را ببیند مگه الکیه که همینجوری بره و این قیمت رو دوباره نبینه(تست کنید)

نظر

شرح سیستم

انجام شد

انجام شد

3-اگر کندل بعدی با رنگ مخالف خط قیمتی ما را بشکند(شکستن یعنی کلوز آن بعد از خط قیمتی اتفاق بیافتد کلوز بسیار مهمه )

کندل بعدی با رنگ مخالف خط قمتی را شکسته است.
                این خط قیمتی ،قیمتی را به شما نشان خواهد داد که بازار باید و حتما" باید باید باید باید باید باید برگردد و آن را ببیند مگه الکیه که همینجوری بره و این قیمت رو دوباره نبینه(تست کنید)

در مورد این خط بعدا سوالاتی دارم

فعلا جفت ارز دلار به فرانک در تایم فریم دیلی را انتخاب کردم.

ببخشید این نقطه جا مانده بعد از چه زمانی و چقدر حرکت قیمتی برگشت داره احتمال نمیدهید بعد از کال شدن این اتفاق بیفته

حالا که استاپ نداره و محکوم به شکست هستش با چه مدیریت سرمایه ای باید وارد شویم که کال نشویم.

یک نمونه برای مثال خدمت شما ارائه میدم و ببینید بعدا بفرمایید که ده هزار دلار رو چطوری به دست من میرسونید.

[ATTACH=CONFIG]1202[/ATTACH]
                سلام دوست خوبم
                اگه از اول خوانده باشی این فقط نقدی بود بر سیستم ابوناچی
                ایشون معتقد به یک نقطه کلوز بود ما در نقد ایشون گفتیم اپن و بعدش هم من نوشتم سیستم اس ال نداره و برمیگرده پس در سیستم اقای ابوناچی که نقطه جامانده داره ما هم نقطه جامانده براش داریم که بازار باید اونو ببینه حالا کی ویا چه وقت ؟؟؟؟؟ اخه زمانش مهم نیست اینا فقط نقد سیستم ابوناچی هستش عزیزم
                در قدم بعدی این سیستم بسیار راحته و نیاز به تفاسیر زیادی نداره اینا همش نقد سیستم اقای ابوناچی عزیز بود که ایشون معتقد به محتوم بودن بازار ولی گاها" تا 7 پیپ یا 14 پیپ و یا بیشتر مونده تا اون قیمت را دیدن اون قیمت فرض می کنند دوست خوبم در مثالی که فرستادید با فرض و براساس سیستم ابوناچی اون قیمت را جامانده داریم بالاخره اونو خواهد دید حالا اینده خواهی دید

نظر

سلام دوست خوبم
                  ایشون معتقد به یک نقطه کلوز بود ما در نقد ایشون گفتیم اپن و بعدش هم من نوشتم سیستم اس ال نداره و برمیگرده پس در سیستم اقای ابوناچی که نقطه جامانده داره ما هم نقطه جامانده براش داریم که بازار باید اونو ببینه حالا کی ویا چه وقت ؟؟؟؟؟ اخه زمانش مهم نیست اینا فقط نقد سیستم ابوناچی هستش عزیزم
                  در قدم بعدی این سیستم بسیار راحته و نیاز به تفاسیر زیادی نداره اینا همش نقد سیستم اقای ابوناچی عزیز بود که ایشون معتقد به محتوم بودن بازار ولی گاها" تا 7 پیپ یا 14 پیپ و یا بیشتر مونده تا اون قیمت را دیدن اون قیمت فرض می کنند دوست خوبم در مثالی که فرستادید با فرض و براساس سیستم ابوناچی اون قیمت را جامانده داریم بالاخره اونو خواهد دید حالا اینده خواهی دید
                  سلام

راستش شاید ایراد از من باشه که پست ها رو از اول مطالعه نکرده وارد بحث شدم و یه کمی هم ایراد از پست شما بودش که در هیچ کجای ان اعلام نکرده بودید که پست انتقاد بر یک استراتژی هستش و من فکر کردم که خود نوشته یک استراتژی رو توضیح داده.

بنابر این و با توجه به گفته های شما پوزیشن هایی ک استاپ نداشته باشه و تازه معلوم نباشه که بازار کی و بعدا از چند پپ حرکت در ضرر برمیگرده به نظر من این استراتژی جمله خیلی با ادبانه اینکه بدرد لای جرز دیوار میخوره و این اقای ابوناجی هم هر سی هستش احترامش واجب ولی به نظر من باید فقط چند تا نقطه گذاشت و چیزی ننوشت .........................

با تشکر و بدرود
                  ویرایش توسط gmail.com : https://www.traderha.com/member/7523-gmail-com در ساعت 03-08-2013, 01:37 PM

نظر

سلام

راستش شاید ایراد از من باشه که پست ها رو از اول مطالعه نکرده وارد بحث شدم و یه کمی هم ایراد از پست شما بودش که در هیچ کجای ان اعلام نکرده بودید که پست انتقاد بر یک استراتژی هستش و من فکر کردم که خود نوشته یک استراتژی رو توضیح داده.

بنابر این و با توجه به گفته های شما پوزیشن هایی ک استاپ نداشته باشه و تازه معلوم نباشه که بازار کی و بعدا از چند پپ حرکت در ضرر برمیگرده به نظر من این استراتژی جمله خیلی با ادبانه اینکه بدرد لای جرز دیوار میخوره و این اقای ابوناجی هم هر سی هستش احترامش واجب ولی به نظر من باید فقط چند تا نقطه گذاشت و چیزی ننوشت .........................

با تشکر و بدرود
                    دوست خوبم
                    من همین سیستمی که معرفی کردم بسیار کاربردیه و من الان براش اس ال تعریف کردم روی همه ارزها و طلا ونقره ونفت و بالاخره هر چه دم دستتون اومد جواب میده عالی بعد از تست بر روی حساب ریل خودم اونو در اختیار سایر دوستان قرار خواهم داد
                    موفق باشید دوست خوبم یه کم وقت روش بزار کارایش شگفت انگیزهبالاخره گرفتمش

نظر

دوست خوبم
                      من همین سیستمی که معرفی کردم بسیار کاربردیه و من الان براش اس ال تعریف کردم روی همه ارزها و طلا ونقره ونفت و بالاخره هر چه دم دستتون اومد جواب میده عالی بعد از تست بر روی حساب ریل خودم اونو در اختیار سایر دوستان قرار خواهم داد
                      موفق باشید دوست خوبم یه کم وقت روش بزار کارایش شگفت انگیزهبالاخره گرفتمش

کدوم سیستمی که معرفی کردید؟؟؟؟؟؟
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                        سلام خوبم
                        توی پست 112 ذکر شده دیدی؟؟؟ البته اونایی که من نوشتم نه اونایی که دوستمان نوشته

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                          پست 104 هم اومده گلم ببینش

نظر

باز هم ممنون و تشکر از وقتی که گذاشتید و پاسخ دادید.

به نظر من و انچه که در این بازار دیدم هر کسی که چنین ادعایی داشته باشه که جمله زیر رو در مورد بازار بگه حتی اگر پدر من هم باشه با تمام احترام باید بگم که توهم زده و حتی ارزش نگاه کردن و وقت گذاشتن رو هم نداره چه بررسه به این که برم و توی یک فروم دیگه ثبت نام کنم و مطالب ایشون رو نگاه کنم.

دوباره تشکر و سپاس
                            نوشته اصلی توسط gmail.com نمایش پست ها
                            سلام

با تشکر و بدرود

با درود خدمت شما.

دوست عزیز یه لطفی بکن یه توضیحی راجع به ماهیت و فلسفهء سیستم ابوناچی بمن بده تا من تازه وارد ببینم چرا باید با همین سیستم ابوناجی بدون هیچ مشکلی سود کنم و خیالم از استاپ و تارگتم نه تنها راحت باشه تازه متوجهم بشم چرا بازار جبریه و قیمت باید به اهدافش در طول زمان برسه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بعد ازین طرفا رد بشم یهو ببینم چنین قضاوتهای عجیبی هم در این رابطه وجود داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

توجه داشته باشید که همهء اطلاعاتتون رو درین مورد میخوام بدونم ........... در آخر بفرمایید سبک و روش ترید شما چیه که بر اساس اون به این نتیجه رسیدید که نسبت به سیستم ابوناچی اینچنین نظر بدین!

با تشکر.
                            ویرایش توسط Money_MakerFX : https://www.traderha.com/member/6767-money_makerfx در ساعت 03-10-2013, 06:53 PM

نظر

سلام دوست خوبم

با سلام.

شما از کجا میدونی سیستم ابوناچی استاپ نداره ؟

بگید در سیستمی که نقاط جامانده وجود داره و مبتنی بر گامهای حرکتی منظم با تحلیل زمانی پیوسته و کاربردیست که الزاما" قیمت را در جهتی مشخص تعریف میکند آنهم از ابتدا با همان یک کلوز !

شما چطور به این نتیجه رسیدین کارایی سیستم شما ازین سیستم بالاتره ؟

چقدر راجع به فلسفه و عملکرد اون اطلاعات دارید ؟

لطفا" مزیت سیستم خودتونو نسبت به سیستم ابوناچی در عمل به بنده نشون بدین تا ادعاتونو ما هم ببینیم.

با تشکر.

نظر

• ا درود خدمت شما.

سلام

دوست عزیز یه لطفی بکن یه توضیحی راجع به ماهیت و فلسفهء سیستم ابوناچی بمن بده تا من تازه وارد ببینم چرا باید با همین سیستم ابوناجی بدون هیچ مشکلی سود کنم و خیالم از استاپ و تارگتم نه تنها راحت باشه تازه متوجهم بشم چرا بازار جبریه و قیمت باید به اهدافش در طول زمان برسه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شرمنده ظاهرا شما فقط پست های من رو اتچ کردید و اصلا مطالعه نفرمودید.
                                دوست گرامی من عرض کردم که اصلا نمیدونم این سیستمی که اسمش ابوناچی هستش از بیخ و بن چی هستش ان وقت شما از من خواستید در موردش توضیح بدم که باید بگم شرمند چون این امکان نداره ولی در مورد این جمله ای که فرمودید بازار جبریه و قیمت باید به اهدافش در طول زمان برسه از نظر منطق و فلسفه ای که فرمودید یه جورایی از نظر من سفسته هستش و اگر اینطوری بود که هر کسی می تونه تحلیل و ترید کنه. من هم با این تجربه چند ماه می تونم بگم که همین جاکه الان طلا هستش سل کنید و یه روزی بازار دوباره به اینجا برمیگرده و یا اینکه برعکس بای کنید و بازار یه روزی به اینجا برمیگرده خوب اگر به عمر ما قد نداد انشا الله نوه و نتیجه های ما ترید اگر اشتباه بود و در ضرر رفته بود روی نقطه صفر خواهند بست. البته یه گنج قارون هم پیدا می کنیم که برای کال نشدن مدام اقدام به شارژ حساب کنم که مارجین کم نیاریم

بعد ازین طرفا رد بشم یهو ببینم چنین قضاوتهای عجیبی هم در این رابطه وجود داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اتفاقا من هم داشتم از این ورها رد میشدم دیدم که استراتژی معرفی شده که استاپ لاس نداره و باعث شد که چند لحظه ای واستم و از پشت ویترین یه نگاهی به ان داشته باشم.

توجه داشته باشید که همهء اطلاعاتتون رو درین مورد میخوام بدونم ........... در آخر بفرمایید سبک و روش ترید شما چیه که بر اساس اون به این نتیجه رسیدید که نسبت به سیستم ابوناچی اینچنین نظر بدین!

و اما در اخر من در خصوص هیچ سیستمی نظر ندادم و با هیچ کسی هم کاری ندارم فقط در مورد استراتژی و سیستمی گفتم که معرفی شده بود و استاپ لاس نداشت حالا این سیستم میخواد هر اسمی داشته باشه دیگه فرقی نمی کنه. ضمنا من در حال مطالعه هستم و ضمن اینکه هیچ سبک و روشی ندارم در این مورد اطلاعاتی هم ندارم که به شما بدهم.

با تشکر.

موفق باشید

نظر

پردازش ...
                                X