اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Abonacci Trading System، آبوناچی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام

اعدا hlc را که شما فرمودیدی را در ماشین حساب قرار دادم اما نتیجه چیزی متفاوت با شما به دست آمد و هیچکدام از اعدادی را که شما ذکر کرده اید به دست نیامد.

چطور ممکنه ماشین حساب در محاسبه اعداد تفاوت داشته باشه ؟ و اگر اینچنین باشد چگونه میشه به اعداد به دست آمده اعتماد داشت ؟ در حالی که هر دو از یک ابزار استفاده میکنیم .

راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

موفق باشید
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

کار بر روی سیستم ابوناچی

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
      سلام

ممنون از اطلاعاتی که قرار میدهید . سوال : آیا 1-برای استفاده از ماشین حساب وارد کردن ارقام سال و ماه اجباری است ؟ 2- اگر بله ارقام سال جاری باید وارد شود یا سال قبل و ماه جاری یا ماه قبل ؟

ارادتمند
      پلتفورمی که برای تحلیل Abonacci بایستی استفاده شود.

پلتفورمی که برای تحلیل Abonacci بایستی استفاده شود و بنده تاکید میکنم که حتما از آن استفاده کنید ، FXPRO است . بنده به هیچ عنوان برای ترید آنجا را پیشنهاد نمیکنم . چرا که یکبار با بخش پشتیبانیشون مشکل خوردم. نه تایید میکنم و نه رد. اما بهترین Quote و همچنین دقیقترین Close را ارائه میکند. هیچ پلاتفورمی اینقدر دقیق نیست . یک حساب دمو در آن باز کرده و در آن تحلیل کنید و در پلاتفورم خود ترید کنید . کاری که من انجام میدهم.

نظر

گفته هایی از ابوناچی

نرم افزار Abonacci_T4_Calculator

با احترام
        همچنان که قول داده بودم ، نرم افزار محاسبات Template 4 برای هر ماه آماده دانلود میباشد . این نرم افزار بدون محدودیت قابل اجرا بوده و تنها مخصوص Eur-USD میباشد . فکر میکنم اگر روی این نرم افزار کار کنید ، نتایج خوب و بسیار دقیقی بدست آورید . حتی ممکن است برای تایم فریمهای بیشتر یا کمتر مثل 15 روز که خودم هنوز چک نکرده ام استفاده کرده و نتایج خوبی بگیرید . فقط شرط فراموش نشود و اینکه اگر توانستید نتیجه مطلوب و جدیدی بگیرید ، و یافته های خود را با همه به اشتراک بگذارید .
        http://www.ab4xstrategy.com/download...Calculator.zip

نظر

گفته هایی از ابوناچی

نحوه ترسیم

سلام
          لطفا فعلا برای درک اصلی نرم افزار فقط روی ماه های قبل و یا حتی ماه جاری کار کنید.
          مثلا برای ماه جاری جولای ، اعداد High,Low,Close ماه قبل که ماه June است را داده و خط پایه و 100% را بدست بیاورید . High,Low,Close ماه قبل اینست
          آنوقت از 0 تا 100 فیبوناچی را رسم کنید . آنوقت است که اولین فاز را ترسیم نموده اید .فازهای بعدی را از خط 100% فیبوناچی ، دوباره به طول 220 پیپ یک فیبوناچی جدید ترسیم کنید و این میشود فاز 2 و برای فازهای بعدی ، آنرا تکرار کنید.
          برای فاز پایین خط پایه هم ، از خط پایه بطول 220 پیپ ، فیبوناچی رسم نموده و مراحل بعدی هم همانند قبل ادامه دهید .
          برای اینکه کامل درک کنید ، به تمپلیتهای ماه جاری و ماه های قبل مراجعه کنید و با یافته های خودتان مقایسه کنید.

نظر

سلام

اعدا hlc را که شما فرمودیدی را در ماشین حساب قرار دادم اما نتیجه چیزی متفاوت با شما به دست آمد و هیچکدام از اعدادی را که شما ذکر کرده اید به دست نیامد.

چطور ممکنه ماشین حساب در محاسبه اعداد تفاوت داشته باشه ؟ و اگر اینچنین باشد چگونه میشه به اعداد به دست آمده اعتماد داشت ؟ در حالی که هر دو از یک ابزار استفاده میکنیم .

موفق باشید
            سلام
            به احتمال زیاد نرم افزارهایی که استفاده میکنید تنظیمات 6 ماه اول است اگر در پستهای قبلی مطالعه فرمودید در ثانیه اول 6 ماه دوم تمام ساپورتها و ریزیستنسهای جدید ایجاد میشود در پستهای بعدی بیشتر توضیح خواهم داد

نظر

کار بر روی سیستم ابوناچی

سلام

موفق باشید
              برای به دست اوردن رنج سال قبل مثلا وارد 6ماه دوم 2012 شده ایم برای تعیین ان از 6 ماه اول 2012 و 6 ماه دوم 2011 استفاده میکنیم

نظر

گفته هایی از ابوناچی

دانشمندان جدیدا متوجه شده اند که هیچ چیز در جهان اتفاقی نیست . درست است که ما سکه را بالا می اندازیم اما اتفاقاتی متفاوت ، که از شعوری و آگاهی کمتری در آن دخیل هستند ، باعث میشود تا در لحظه X شیر یا خط بیاید . این شعور و آگاهی که به همراه زمان در سرنوشت سکه دخیل هستند میتوانند جاذبه ، قد فردی که آنرا پرت میکند ، حس و اشتیاق او که ایجاد سرعت در گردش سکه میکند ، باد و .... باشند . اما مهمترین چیزی که در آن دخیل است و دانشمندان در حال بررسی اثر آن میباشند فکر ، شخصیت و جایگاه فرد پرتاب کننده در طبیعت میباشد . اگر شما برای پرتاب آن از روشی غیر از روش پرتاب توسط انسان داشته باشید ، مثلا آن را رها کنید تا در موج آب برای خود بچرخد و بطور کل روشی که یک نیروی ناشی از اختیار در آن دخیل نباشد ، دیگر چنین چارتی که شما داشته اید ، نخواهیم داشت .
                در حال حاضر خیلی از دانشمندان بر روی این کار میکنند که انقلابها در کشورها در چه تاریخی و یا در چه شرایطی ممکن است رخ دهد و برای آن فقط و فقط از ریاضی محض استفاده میکنند.
                خود بنده بیش از شش ماه بر روی این کار کردم که چطور رفتار انسانی را به ریاضی تبدیل کنم تا بتوانم بر روی چارت بیاورم و همین امر مرا کمک کند تا بتوانم مراحل سقوط مادی و معنوی افراد ، شکست و یا پیروزی آنان را بدست بیاورم . و از آنجایی که به جبر و اجبار برای رویدادها بسیار اعتقاد دارم ، در صورتی که بتوانم به چارت در بیاورم ، سرنوشت افراد قابل پیش بینی خواهد بود.
                حتی ایچینگ چینی ، همان روشی که هزاران سال قبل در چین ابداع شده و برای تصمیم گیری وقایع آینده از آن استفاده میکنند نیز با پرتاب سکه کار میکند!!
                مثالی میاورم برای اینکه درک کنید چه میگویم.
                اگر بتوانیم کارهای مثبت افراد را عدد بدهیم و در بازه زمانی در صورتی که آن کارها مثبت انجام میشوند نمره دهیم و با انجام کارهای منفی ، نمره کمتر بدهیم و از نمره مثبت آنان کم کنیم و برای اینکه همچون یک کندل دارای Open,High,Low,Closeباشد میتوانیم اولین کار مثبت او را در روز ایکس ثبت کنیم ، بیشترین نمره مثبت او را در همان بازه زمانی ثبت و کمترین آن را که منفی شده بوده را هم ثبت کنیم ، منتظر میمانیم تا آخرین عمل او اتفاق بیافتد تا آخرین امتیاز را نیز به او بدهیم . بدینگونه اولین نمره (Open) بالاترین امتیاز (High) کمترین امتیاز (Low) و آخرین امتیاز (Close) را بدست آورده ایم . این عمل میتواند در بازه یک روز ، یک هفته ، یک ماه یا هر پریودی ثبت شود . آنگاه خواهید دید که دارای چه نظمی خواهد بود و شما قادر خواهید بود که برک اوتها و حتی فیوناچی آنرا رسم کنید و بدانید که آینده فرد چگونه خواهد بود .اگر نمرات معنوی او را ثبت کنید وضعیت معنوی سال بعد او ظاهر میشود . اگر مادی باشد ، آینده مادی او نمایان میشود. فرض کنید میزان تعهدات کاری و یا تولیدات یک کارگر را اینگونه بررسی کنید ، خواهید دید که بدون دیدن آن کارگر میشود فهمید آینده کاری او برای کارخانه چگونه خواهد بود.
                یک مثالی دیگر می آورم که شاید برایتان عجیب باشد و یا حتی اگر از روحانیون دینی خود بپرسید بدینگونه که بنده توضیح میدهم ، آنان بیان نکنند تا برای ما شفاف شود که چرا شب قدر ، مقدرات سال آینده ما معین میشود!!!
                فرض کنید امروز سال جدیدی شروع میشود ، شما هم قبلا معیارهای امتیاز دهی مادی و معنوی خود را مشخص نموده اید (البته به عدد) هر روز ، اولین امتیاز (Open) بیشترین امتیاز (High) کمترین امتیاز (Low) و آخرین امتیاز (Close) را ثبت میکنند . این عمل در طول سال با توجه به کارهای خوب و بد ما بالا و پایین میشود و در نهایت شب قدر آخرین شبی است که مارکت بسته خواهد شد و از روی آن کندل امتیازات معنوی و عملکرد ما مشخص میشود . در آن شب اگر امتیازمان کم باشد ، بایستی آنقدر دعا کنیم که همان دعا اگر مورد قبول قرار گیرد ، ناگهان با یک کندل روزانه شتاب امتیازی بسوی بالا خواهیم داشت (حتی ممکن است Gap زده شود) . بنابراین آن آخرین نمره کاری ما در آن شب Close سال خواهد بود . حالا اگر چارت آنرا رسم کنیم و بتوانیم Template آینده و فیبوی آن را رسم کنیم خواهید دید که قضا و قدر سال آینده ما برنامه ریزی شده و اجبارا بایستی اتفاق بیافتد !!!
                بنابراین اگر عاملی که دارای هوش است در واقعه ای دخیل باشد ، هیچ چیز اتفاقی نخواهد بود .

حرکت قیمتی بازار تحت تاثیر احساسات انسانها میباشد که این تاثیرات بر اثر تصمیم گیری حاصله از ترس ، حرص و آز ، آرزو ... جمعی به وجود می آید . حال سوال اینست : آیا ما قادر هستیم که "واحدی" برای اندازه گیری این "احساسات" قائل شویم ؟! از لحاظ ریاضی چطور ؟ مثلا چه مقدار "ترس " ؟ یک متر، یک پیپ ؟ یک ....؟

نظر

نوشته اصلی توسط mojaver نمایش پست ها
                  پلتفورمی که برای تحلیل abonacci بایستی استفاده شود.

پلتفورمی که برای تحلیل abonacci بایستی استفاده شود و بنده تاکید میکنم که حتما از آن استفاده کنید ، fxpro است . بنده به هیچ عنوان برای ترید آنجا را پیشنهاد نمیکنم . چرا که یکبار با بخش پشتیبانیشون مشکل خوردم. نه تایید میکنم و نه رد. اما بهترین quote و همچنین دقیقترین close را ارائه میکند. هیچ پلاتفورمی اینقدر دقیق نیست . یک حساب دمو در آن باز کرده و در آن تحلیل کنید و در پلاتفورم خود ترید کنید . کاری که من انجام میدهم.
                  سلام

ممنون از پاسخ شما منهم از fxpro دیتا گرفتم اما گذشته از اینها من دقیقا" اعدادی را که شما فرموده بودید در ماشین حساب قرار دادم اما باز هم اعدادی را که شما عنوان فرمودین را نتونستم ازش بگیرم اگر ممکنه یک تصویر از محسبات ماشین حساب خود قرار دهید ممنون میشم

ارادتمند
                  آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

سیگنال یورو به دلار

تحلیل 26 جولای 2012 برابر با ششم مردادماه 1391

سلامواقعا تئوری کلوز که ابوناچی مطرح کرد ، چقدر کاربردی هستش . انگار تریدرهایی که بازار رو جابجا میکنن ناخواسته آخرین خرید ها رو با دلیل انجام میدن!
                    ورودی برنامه :
                    high=1.2170,low=1.2052,close=1.2156
                    -
                    به زیبایی تمام میبینیم که market heading indicator=1.2155 قرار گرفته . یعنی زیر کلوز و قیمت 1 پیپ بیاد پایین ، بایستی تا 1.2137 برسه . پس نزولی
                    - Pivot_U&D=1.2145 هستش که به دلیل اینکه هر دوی آنها زیر کلوز هستند ، نشان از نزول داره.
                    -upward temporary direction=1.2114 که خیلی از کلوز فاصله داره و زیر کلوز هستش.پس نزولی
                    - trend identifier sentiment=1.2139 فاصلش از کلوز زیاده و زیر کلوز هست. پس نزولی
                    - دیروز نقطه ریزشی ماهانه که 1.2060 هست شکسته شده ولی به 1.1996 نرسیده ، پس با توجه به اینکه آخرهای ماه جولای هستیم ، این نقطه بایستی در این هفته و یا نهایتا اول هفته آینده دیده بشه و پیش بینی من برای رسیدن به زیر 1.2000 تحقق پیدا میکنه.
                    -اصلی ترین ساپورت 1.2217 هست که شکستنش قیمت رو میبره زیر
                    - نقطه تمایلی قیمت =1.2133 و زیر کلوز هست. پس نزولی
                    - bearish trigger=1.2085 که دیروز شکسته و بایستی به 1.1982 یعنی signal to get very bearish برسه .
                    ----------------- نتیجه
                    مهمترین نقطه الان 1.2187 هستش . میتونید روی 1.2161 و یا اصلا همین الان سل بزنید و استاپ لاس کم رو میتونید بالای 1.2187 قرار بدین و الا بالای 1.2203 جای خوبی هستشچون بشکنه میره تا 1.2316 و بعد از این میره تا 1.2461 که
                    غیر ممکن هستش . و تیپی 1=1.2066 و تیپی دوم 1.1983 خواهد بود.
                    زمانی که قیمت رفت زیر 1.2134 یک پوزیشن جدید اضافه کنید و تیپی این پوزیشن رو هم بگذارین رو 1.2083
                    به هر حال من رسیدن قیمت به 1.1849 رو حتمی میدانم

سلام

جناب مجاور بر اساس این تحلیل که فعلا" تمام استاپ لاس ها درو شد میشه بفرمایید که تکلیف این نقطه های جا مانده چی میشه باید صبر کرد تا مجددا" روند نزولی شروع بشه
                    تا به این نقاط برسه اگر چنین باشه که این همان رنج یکساله نمودار است که بالاخره تمامی این سطوح در طی سال دیده خواهد شد چه در صعود و چه در نزول در اینجور مواقع چه
                    تحلیلی سیستم ابوناچی ارائه میدهد راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

موفق باشید
                    ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 07-26-2012, 05:35 PM

نظر

جناب مجاور با سلام
                      مگر شما در تحلیل ماه جاری به مقادیر رنج ماه زوئیه استناد نمی کنید؟پس چرا مقادیر (های)ولو وکلوز در تحلیل های 16 جولای با 17 و22و25وهمینطور 26 جولای با هم تفاوت دارند؟
                      مرنج ومرنجان

نظر

کار بر روی سیستم ابوناچی

[QUOTE=asbehzad;23659]جناب مجاور با سلام
                        مگر شما در تحلیل ماه جاری به مقادیر رنج ماه زوئیه استناد نمی کنید؟پس چرا مقادیر (های)ولو وکلوز در تحلیل های 16 جولای با 17 و22و25وهمینطور 26 جولای با هم تفاوت دارند؟[در

غیر ممکن همیشه غیرممکنه

قصد توجیه ندارم اشتباه از من بوده که بطور قطعی بیان کردم ولی سیستم ابوناچی ان را در نظر گرفته بود
                        اما یادمان نرود بازارف ا ر ک س ققط سیستم نیست بلکه روانشناسی بازار < مدیریت سرمایه و . . . اگر اینطور بود در این سیستم استاپلاس معنی نداشت
                        در مورد H و L و ها روزانه داده میشود مربوط به روز قبل . و کلوز قبل .برای همین تحلیلهای روزهای متفاوت . H و L و کلوزهای متفاوت داده میشود

ویرایش توسط mojaver : https://www.traderha.com/member/6101-mojaver در ساعت 07-27-2012, 06:48 PM

نظر

کار بر روی سیستم ابوناچی

sell جدید روی 1.2311

استاپ لاس روی 2203 خورده شد و همچنانکه گفته بودم بای خورد و تا تی پی که گفتم رسید . بای بسته شد و سل زدم و اتاپلاس 1.2331+14 پیپ گذاشتم و تیپی باز است

ا27 جولای 2012 6 مرداد ماه

شکست 1.2272

شکست 1.2272 باعث میشه که قیمت به 1.2219 برسد . و 100% خواهد رسید . چرا که 1.2307 ریزش سالیانه شکسته شده و میخواد به 1.2255 برسه . پس بالاجبار به اون نقطه هم میرسه و بعد از اون میره تا 1.2192 پس بعد از شکست 1.2272 یک سل جدید اضافه میکنمپس تیپی سل را بر روی 1.2219+7 میگذاریم
                          در صورتی که 1.2160 نشکند ، قیمت تا 1.2405 بالا خواهد رفت.
                          پس ریسک خود را کنترل نمایید
                          ویرایش توسط mojaver : https://www.traderha.com/member/6101-mojaver در ساعت 07-27-2012, 06:39 PM

نظر

کار بر روی سیستم ابوناچی

1
                            ویرایش توسط mojaver : https://www.traderha.com/member/6101-mojaver در ساعت 07-27-2012, 06:46 PM

نظر

sell جدید روی 1.2311

استاپ لاس روی 2203 خورده شد و همچنانکه گفته بودم بای خورد و تا تی پی که گفتم رسید . بای بسته شد و سل زدم و اتاپلاس 1.2331+14 پیپ گذاشتم و تیپی باز است

ا27 جولای 2012 6 مرداد ماه

شکست 1.2272

شکست 1.2272 باعث میشه که قیمت به 1.2219 برسد . و 100% خواهد رسید . چرا که 1.2307 ریزش سالیانه شکسته شده و میخواد به 1.2255 برسه . پس بالاجبار به اون نقطه هم میرسه و بعد از اون میره تا 1.2192 پس بعد از شکست 1.2272 یک سل جدید اضافه میکنمپس تیپی سل را بر روی 1.2219+7 میگذاریم
                              در صورتی که 1.2160 نشکند ، قیمت تا 1.2405 بالا خواهد رفت.
                              پس ریسک خود را کنترل نمایید
                              سلام

جناب مجاور یا سواد من نم کشیده و علم ناقص من قادر به فهم ودرک مطالب نیست یا نویسندگان عزیز دوست دارند همیشه با جملات ناقص و سر بسته مخاطبان خود را در شش و پنج قرار دهند

تا جایی که من پستهای شما را دنبال کردم شما صحبتی از بای نداشتید و همش به دنبال سل بودید حال آنکه در جمله با لا میفرمایید (همچنانکه گفته بودم بای خورد و تا تی پی که گفتم رسید . بای بسته شد و سل زدم و اتاپلاس 1.2331+14 پیپ گذاشتم و تیپی باز است) .

میشه عنایتی کرده و این بای و تی پی را بفرمایید که در کدام پست فرموده بودید تا من هم متوجه بشیم . در ضمن طی بررسی چارت 2307 در مسیر صعود شکسته شده نه در مسیر نزول پس چگونه وقتی در مسیر صعود هست شما در مخالف جهت ارزیابی میکنید تا جایی که در کلیپ های ابوناجی هم ایشان خودشان ابتدا مسیر های صغود را در تحلیل میبینند و بعد نزول را بررسی میکنند حال آنکه شما در جهت خلاف ایشان تفسیر میفرمایید .

ممکنه یک راهنمایی کلی بیان کنید تا بیسوادهایی همانند من هم متوجه منطور شوند اگر بحث شما آموزش همگان است . ببخشید این گونه سوال کردم

موفق باشید

نظر

سلام

جناب مجاور یا سواد من نم کشیده و علم ناقص من قادر به فهم ودرک مطالب نیست یا نویسندگان عزیز دوست دارند همیشه با جملات ناقص و سر بسته مخاطبان خود را در شش و پنج قرار دهند

تا جایی که من پستهای شما را دنبال کردم شما صحبتی از بای نداشتید و همش به دنبال سل بودید حال آنکه در جمله با لا میفرمایید (همچنانکه گفته بودم بای خورد و تا تی پی که گفتم رسید . بای بسته شد و سل زدم و اتاپلاس 1.2331+14 پیپ گذاشتم و تیپی باز است) .

میشه عنایتی کرده و این بای و تی پی را بفرمایید که در کدام پست فرموده بودید تا من هم متوجه بشیم . در ضمن طی بررسی چارت 2307 در مسیر صعود شکسته شده نه در مسیر نزول پس چگونه وقتی در مسیر صعود هست شما در مخالف جهت ارزیابی میکنید تا جایی که در کلیپ های ابوناجی هم ایشان خودشان ابتدا مسیر های صغود را در تحلیل میبینند و بعد نزول را بررسی میکنند حال آنکه شما در جهت خلاف ایشان تفسیر میفرمایید .

ممکنه یک راهنمایی کلی بیان کنید تا بیسوادهایی همانند من هم متوجه منطور شوند اگر بحث شما آموزش همگان است . ببخشید این گونه سوال کردم

موفق باشید
                                با عرض سلام و ادب خدمت شما دوست عزیز مواردی که گفتید کاملا درست است و من هم احتمالا ...که نه. حتما اشتباه خواهم کرد اینجا میخواهیم به یکدیگر کمک کنیم و من یک تازه کار بیش نیستم نیاز به کمک و تجربیت با ارزش و ارزنده شما در هر زمینه ای هستم با تشکر

نظر

پردازش ...
                                X