اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Abonacci Trading System، آبوناچی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط ali_raz نمایش پست ها
    ...............................والا من که چیزی متوجه نشدم در کل خیلی چیزا دانلود شد وخیلی چیزا دستم اومد همه هم از توضیحات دوستانی مثل بابک عزیز بود که خیلی روشن مطلب رو عنوان کردن بقیه گیج کنندست ........ عددی که به نرم افزار داده میشه نتیجش ظاهراً تو هر نرم افزاری متفاوته.......... نمی دونم شاید خیلی جا داره تا به اصل مطلب برسیم...........در هر حال امید وارم مطلبی که توسط اعضای همین فروم استارت خورده تو همین فروم هم جمع بشه .................. از همه عزیزانی که زحمت کشیدن و تجربهاشونو به اشتراک گذاشتن تشکر می کنم
    خب تا اینجا متوجه شدم اشکال از کم دقتی خودم بوده نه اینکه نرم افزار اعداد متفاوتی رو نشون میده.......... خیلی هم اعداد یکسانی رو نشون میده
    .::بازار به ما می آموزد نـــظـم داشـــته باشــیم::.
    معاملات لایو یورو دلار طلا و سایر ماژورها
    Insta ID : freedomfromforex
    Skype ID : freedomofForex

نظر

• سلام به همه دوستان عزیزم
      من خودم زیاد علاقه ای به این سیستم ندارم و اگه پستیم میزنم برای تایید این حرف استاد نیما ازادی که فرمودن
      اگه چیزی که فکر میکنی از نظر خودت عادی و ..شاید بدرد یکی دیگه بخوره و برای اون فرد کارایی داشته باشه
      ولی در کل نظرم راجع به سیستم ابوناچی اینکه در خیلی از مواقع انسان رو بلا مکلیف میزاره و شما فقط باید یک
      اعتماد کور به سیستم داشته باشی و این برای انسان پر استرس میباشد ودیگر اینکه وقتی قیمت تقدیر شده به اصطلاج که وارد خونه بهدی بشه امکان دارد تا انتهای
      حونه قبلی برگرده در این مواقع انسان صد بار میمیرد و زنده میشه و اگر هم برگشت تو خونه قبل میگه روند عوض شده بر حلاف اسمش زیائ هم تقدیر گرا نیست
      من برام پر استرس است سیستمش شاید بدرد یکی بخوره ولی من خودم استفاده نمیکنم انشاالله بدرد یکی بخوره و شاید برای یکی دیگر راهگشا باشه برای ساخت یک سیستم مکانیکی چه معلوم دیگران کاشتن ما .....و در اون موقع از ما به مهربانی یاد کنه /

نظر

• من یه مدت خیلی دنبال سیستم ابوناچی میگشتم ولی مطلب آکوزشی بدرد بخوری پیدا نکردم ویدیوها ونرمافزارهای هم که برای دانلود گذاشته شده لینکاشون کار نمیکنه چیزی به اسم سایت ابوناچی هم وجود نداشت شایدم من نتونستم چیزی بفهمم ود آقای ابوناچی هم که معلوم نیست کجاست به نظر من ایشون اگه میخواست این روش رو فراگیر کنه باید یه کتابی دراین مورد مینوشت یا کلاسهای حضوری برگزار میکرد مثل جناب پشوتن مشهوری نژاد که سیستم پی تی ام رو بوجود آورده و کلاسهای هم برای آموزش دارن .توسایتشون هم میتونی مطالب آموزشی رو راحت بدست بیاری بهرحال ما که چیز زیادی ازین سیستم دستگیرمون نشد.

نظر

• از مدیریت و دوستان قدیم خواهشمندم اگه کسی نرم افزار مربوط به بورس رو داره لطفا در اینجا قرار بده واقعا لطف بزرگی میکنه , خسته شدیم بسکه گشتیم . ضمنا ایا این هم باید t3 و t4 داشته باشه و یا به گونه ای دیگر است و اگر لازمه خواهشمندم اونها رو هم قرار بدن . با تشکر
          ویرایش توسط vhd33 : https://www.traderha.com/member/9499-vhd33 در ساعت 04-06-2014, 09:04 PM

نظر

• سلام
            بنده یه اندیکاتور دانلود کردم که همه ی تمپلیت ها با همون ساخته میشه، فقط کافیه که تو قسمت length عدد تمپلیت را وارد کنید مثلا 103 و 113 و 220 و 286
            البته یه صفر هم باید جلوش بذارید تا به ریال تبدیل بشه. در واقع این میزان فاصله خطوط را تعیین می کنه
            یه عدد هم باید به بیس لاین بدبد که هنوز معلوم نیست این عدد باید از کجا بیاد.

لینک دانلود اندیکاتور
            http://uplod.ir/1fahtswqv5zu/Abonacc...l_v7.0.zip.htm
            ویرایش توسط arshia66 : https://www.traderha.com/member/10916-arshia66 در ساعت 04-14-2014, 01:57 AM
            تاپیک تحلیل های شخصی
            برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

• این موضوع را هم بگم که یه نفر گفته بود قیمت low آخرین موج نزولی 2 3 ماه پیش را به عنوان baseline وارد میکنه و ظاهرا جواب هم گرفته
              تاپیک تحلیل های شخصی
              برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز. این اولین پستیه که من در این سایت میدهم و چون دنبال مطالب جدید در مورد سیستم ابوناچی بودم سری هم به این تاپیک زدم. دوستان جهت دانلود فیلمهای آموزشی میتوانند از این وبلاگ استفاده کنند.
                http://abonacci.mihanblog.com/page/2
                همچنین اگر برای دانلود مشکلی داشتند باید دانلود با سرعت پائین را انتخاب کرده سپس بر روی ایجاد لینک و در نهایت دانلود کلیک کنند. همچنین نصب برنامه adobe shakewave ;کمک می کند. من با kmplayer تونستم فیلمها رو ببینم.
                جهت نصب اندیکاتور template 7 باید از سایت پارس رسا نسخه rasa نصب شده و اندیکاتور مورد نظر رادر دایرکتوری mql4 کپی نمایید.
                بیس لاین سهم توسط ماشین حسابی که در اختیار افراد خاصی است محاسبه میشود. جهت محاسبه نیز به قیمت h , l , c شش ماهه قبل و ماه قبل نیاز است.
                این بود کل تحقیقات من. امیدوارم کمک کنه.
                در کل استنباط کلی من اینه که شش عدد داده شده به ماشین حساب (hlc) نقش اثر انگشت رو داره برای ماشین حساب جهت شناسایی سهم. سپس توسط فرمولهایی نمودار سهم آنالیز شده و نقطه صفر فیبو که مهمترین نقطه هست به دست می آید. ( و شاید گاهی اوقات نقطه بیس لاین در یک یا چند فاز بالاتر یا پائینتر اعلام شود چرا که در تحلیل تاثیری ندارد _ فقط برای رد گم کنی- شاید)
                در کل این سیستم مکانیزه شده فیبوناچی + درک قوانین باید باشد.

نظر

• سلام به دوستان. در مورد تاپیک قبل که نوشته بودم ---- ( و شاید گاهی اوقات نقطه بیس لاین در یک یا چند فاز بالاتر یا پائینتر اعلام شود چرا که در تحلیل تاثیری ندارد _ فقط برای رد گم کنی- شاید)---- باید بگم درست نیست و باید همون بیس لاین وارد بشه چرا که با تغییر طول فازها (مثلا اگر فاز 1130 را به 11300 تغییر بدهیم برای پیش بینی بلند مدت) جور در نمیاد.

نظر

• سلام
                    واقعا بعضی ها ایولا دارن
                    من دیشب با این سیستم آشناشدم
                    سازنده تاکیدداشته در بازار جفت ارز وفقط فقط یورو دلار کاربرد داره اونم بیشتر فکر کنم به خاطر بازه های 220 پیپی بود که برای ارزهای مختلف متفاوته ،اونوقت دارن روی سهامهای بورس ایران باهاش کار میکنند
                    دوستان مراقب باشید
                    با اطلاع و آگاهی ازش استفاده کنید
                    میدونم سازنده این برنامه سورس بازی براش تعریف کرده که قابلیت تغییر برای سالهای آینده رو داره از یک فیلم آموزشی متوجه شدم ولی هنوز برنامه سالمی پیدانکردم که ران بشه همشون ارور میدن و کلی گشتم هیچ راهی که بتونه برنامه رو ران کنه توی ویندوز 8.1 نیافتم
                    درضمن نمیدونم برای تغییر نوع ارز هم سورس بازی تعریف شده یا خیر
                    با آرزوی بهترینها برای همه دوستان
                    اگر اطلاعاتی بدست آوردید ما را هم در جریان قرار بدهید
                    ویرایش توسط alishm : https://www.traderha.com/member/12323-alishm در ساعت 10-05-2014, 07:38 PM

نظر

• سلام
                      اگر کسی از بزرگواران نرم افزار ابوناچی رو داره ممنون میشم به ایمیلم ارسال کنه
                      ممنون
                      masysf@yahoo.com

نظر

• سلام دوست عزیز...
                        میشه یه لطف کنی و به من بگی نسخه جدید کجاست؟؟لینکش برام بفرستی؟؟
                        یا برام ایمیل کنی...
                        خیلی وقته دارم میگردم اما پیدا نمیکنم بیشتر از 1سال هست که دارم میخونم و تحقیق میکنم اما نرم افزار جدید را ندارم و کامل نیستم...آموزش های جدید را بمن هم اکر میشه بده من هنوز نتونستم چارتم را تقسیم بندی کنم و این روش و سیستم را زیاد بلد نیستم میشه کمکم کنید و برای من هم بفرستین هرچی که هست و لازم ..ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط babakk نمایش پست ها
                          سلام
                          جهت اطلاع دوستان
                          آقای ابوناچی نسخه بدون محدویت نرم افزار راجهت استفاده کاربران قرار دادن .
                          سلام دوست عزیز...
                          میشه یه لطف کنی و به من بگی نسخه جدید کجاست؟؟لینکش برام بفرستی؟؟
                          یا برام ایمیل کنی...
                          خیلی وقته دارم میگردم اما پیدا نمیکنم بیشتر از 1سال هست که دارم میخونم و تحقیق میکنم اما نرم افزار جدید را ندارم و کامل نیستم...آموزش های جدید را بمن هم اکر میشه بده من هنوز نتونستم چارتم را تقسیم بندی کنم و این روش و سیستم را زیاد بلد نیستم میشه کمکم کنید و برای من هم بفرستین هرچی که هست و لازم ..ممنون میشم

نظر

• سلام..
                            میشه بمن هم نرم افزار ابوناچی سیستم و آموزش آنرا بدین..هرچی میگرد پیدا نمیکنم..لطفا فیلم آموزشی نرم افزار و همچنین نحوه تقسیم بندی چارت و سیستم ان را بگین یا مطالب را برای من هم ایمیل کنید..واقعا ممنونم

نظر

• سلام..
                              میشه بمن هم نرم افزار ابوناچی سیستم و آموزش آنرا بدین..هرچی میگرد پیدا نمیکنم..لطفا فیلم آموزشی نرم افزار و همچنین نحوه تقسیم بندی چارت و سیستم ان را بگین یا مطالب را برای من هم ایمیل کنید..واقعا ممنونم

هرچی میگردم پیدا نمیکنم

نظر

• سلام..
                                میشه به من بگین کجا آموزش داده میشه؟؟خیلی گشتم اما نرم افزار جدید و آپدیت شده ایشان را پیدا نکردم هیچ فیلم آموزشی یا مطلبی که در آن آموزش نرم افزار یا تقسیم بندی چارت (220 پیپ) باشد هم پیدا نکردم...اگر میشه بمن هم کمک کنید که نرم افزار و فیلم های آموزشی را داشته باشم که بتونم توی این بازار وارد شم
                                با تشکر فراوان

نظر

پردازش ...
                                X