اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Abonacci Trading System، آبوناچی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط forecastfx نمایش پست ها
    با درود .

آقا ایشون یه چیزایی واسه خودشون ساختن یه بازاری درست کردن خدا به اونایی که به این مطالب استناد میکنن رحم کنه روی سهام نمیشه به این شکل از رو تمپلیتهای ابوناچی کپی برداری کرد و تحت عنوان ابوناچی هم تو بورس داخل به کسی انتقال داد هر اسمی شاید بشه روش گذاشت اما هر چی باشه اون سیستم ابوناچی نیست و هرگز هم نخواهد بود!

واقعا" عجب ملتی هستیم ما ایرانیا عجب ملتی هستیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

موفق باشید.
    واقعا عجب ملتی هستیم

چیزی رو که ندیدیم و نمی دونیم و یا قدرت درک اش رو نداریم یا با دانسته های عقلی ما جور در نمیاد رو به راحتی بهش برچسب می زنیم که دروغ است و چرت است و ال است و بل

مثل این است که علوم ماوراالطبیعه رو بخواهیم زیر سوال ببریم یا مثلا وجود موجودات خارق العاده و فرازمینی

نظر

• نوشته اصلی توسط بابای نمایش پست ها
      با سلام و تشکر از کجا میشه دانلود کرد سپاس
      سلام
      دریکی از سایتهای همسایه قرار دادند.
      براتون بصورت خصوصی فرستادم.
      موفق باشید.
      ویرایش توسط babakk : https://www.traderha.com/member/5208-babakk در ساعت 02-15-2014, 02:29 PM
      پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;
      آنها كساني هستند كه خدا هدايتشان كرده،وآنها خردمندانند.(سوره الزمر:آيات17و18)

نظر

• سلام
        كسي از تهپلت ها جديد خبري دارد
        البته اعداد ماه جديد
        ممنون ميشوم

نظر

• نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
          واقعا عجب ملتی هستیم

چیزی رو که ندیدیم و نمی دونیم و یا قدرت درک اش رو نداریم یا با دانسته های عقلی ما جور در نمیاد رو به راحتی بهش برچسب می زنیم که دروغ است و چرت است و ال است و بل

مثل این است که علوم ماوراالطبیعه رو بخواهیم زیر سوال ببریم یا مثلا وجود موجودات خارق العاده و فرازمینی

درود.

منظورتون از مطالب فوق چی هست؟

چند نمونه از دانسته هاتونو راجع به موضوع مربوطه ذکر کنید تا جوابتونو بدم !..........

نظر

• نوشته اصلی توسط forecastfx نمایش پست ها
            درود.

منظورتون از مطالب فوق چی هست؟

چند نمونه از دانسته هاتونو راجع به موضوع مربوطه ذکر کنید تا جوابتونو بدم !..........
            من حرفم این است که چرا چیزی را که نمی تونیم قبول کنیم به همین راحتی رد میکنیم
            هر جوابی دارید برای ویدیوهای جدید که در خصوص بورس ایران هست رو پذیرا هستم

نظر

• نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
              من حرفم این است که چرا چیزی را که نمی تونیم قبول کنیم به همین راحتی رد میکنیم
              هر جوابی دارید برای ویدیوهای جدید که در خصوص بورس ایران هست رو پذیرا هستم
              درود.

بسیار خب شما نظرتونو گفتین و حالا من پاسخ شما رو میدم.

من چیزی رو زیر سوال بردم که محصول یک رفتار نا منظم و ناآگاهانه بوده و در زمانیکه پست های مربوطه رو زدم و سایت مورد نظرو بررسی کردم نه آموزش مدونی دیدم و نه پاسخگویی مناسبی به مخاطبان ! انتظار داشتید چیو قبول کنم ؟ وقتی با سیستم ابوناچی آشنا هستم با طرز تفکر ابوناچی آشنا هستم و میدونم نحوهء ارائهء مطالبش چگونه هست وقتی یکی پیدا میشه و صرفا" به استناد اینکه از ابوناچی کمک گرفته به اسم سیستم ابوناچی هر چی میخاد میگه باید تشویقش میکردم؟ مسلمه که به راحتی زیر سوال میبرمش و به سادگی ازش نمیگذرم انهم با تجربه های تلخی که در ارتباط با دیگران نسبت به سیستم ابوناچی از ابتدا شاهدش بودم هنوز که هنوزه باز هم انتقاد میکنم و مواردی ازین دست رو زیر سوال میبرم چون پیامدهاشو دیدم و زمانیکه گفتم عجب ملتی هستیم اشاره به تمام اون مسائل گذشته و رفتارهای نادرست بوده و هست!

بعد از این ماجرا پیگیر شدم تا اینکه در سایت ایران ایگلد تایپیکی راجع به ابوناچی و بورس ایران دیدم و فقط در اونجا دیدم استارتی خورده شده و پیش از اون جایی ندیده بودم البته به دلایلی اون تایپیک متوقف شد و سایت هم که هم اکنون بسته هست شخصا" از ابوناچی جریان رو جویا شدم و گفتن که یکی از دوستانشون در سایت مربوطه اقدام به توضیح سیستم راجع به بورس ایران کردن و خودشونم نظارت داشتن ! چیزی که بنده قبول میکنم موردیست که بشه مستقیم شناساییش کرد و از ابتدا و انتهای جریانش با خبر بود که معتبر باشه ناظری باشه که پیگیری کنه خود خالق سیستم حداقل از شروع کار با خبر باشه که بموقع بتونه پاسخ نیازها رو بررسی کنه ! نه چیز دیگه!؟

نتیجه اینکه لطف کنید پیش از هر اظهار نظری نسبت به درک و دانسته های طرف مقابل تحقیق کنید ببینید دلیل عنوان مطالبش چی بوده یا حداقل طرفتونو بشناسید

و در مورد ویدئو های مورد اشارتون باید بگم چون از ماهیتشون بی اطلاع هستم نظری نمیدم یعنی هر چی که مربوط به ذات بورس داخل هست وارد مباحثش نمیشم چون در حیطهء کار من نیست و شاید در آینده از روی کنجکاوی و تحقیق بخام روی اونها متمرکز بشم و الا دلیل دیگری نخواهد داشت !

نکتهء پایانی اینکه در مورد استفاده از تمپلیت ها در بازار سهام بیاد داشته باشید که ازونجایی که سیستم ابوناچی راجع به سطح صحبت میکنه و بورس داخل ماهیتش با فارکس برای ترید متفاوت هست بمراتب امکان سود گرفتن مشکل تر هست بیشتر بخاطر موضوع زمان هست و چون میدونم با تمپلیتهایی با فازهای ثابت هر چند متنوع درگیر هستید و ریتم گامها در بسیاری موارد سانسور میشن کمبود فضا زمانی خواهید داشت و جای جبرانی نداره مگر اینکه استخراج داده ها رو تغییر بدیم و شناورشون کنیم تا بتونیم ضعف و قوت ها رو تفکیک کنیم و الا بطور مستمر تک بعدی روی سطوح کارو ادامه خواهید داد!

دیگه نیازی به ادامهء بحث نمیبینم .

بدرود همگی.............

نظر

• من حدود چند ماه شبانه روزی روی این سیستم مطالع کردم و فقط می توانم این را عرض کنم که اگر رموز ان سیستم آشکار شود مطمئن باشد تمامی تجارت های بر اساس بورس مختل میشود چون میتوان با استفاده از این سیستم و یک سیستم نرم افزاری پیشرفت آینده را پیش بینی کرد آینده همه چیز را حتی آب و هوا- زلزله-جنگ ها - اتفاقات مهم و ........
                من تا حدودی توانستم مبانی ریاضی این سیستم رادرک کنم و در حال توسعه این میانی هستم و می توان گفتم تاکنون توانستم سبدم را چند صد برابر کنم خلاصه تحقیق روی امواج بسیار زیباست چون رشته من زلزله بود و در زلزله معمولا با استفاده ار فوربه

نظر

• طه جان سلام من برای شما در سهامیاب پیغام خصوصی گذاشتم . اینجا نمی شه پیغام خصوصی فرستاد چون حداقل 30 پست باید زده باشی . لطف بفرمایید چک کنید

نظر

• سلام :
                    جناب forecastfx اگر اشتباه نکنم شما کسی هستید که از ابتدا در جریان ارائه مطالب ابوناچی در ایران ایگل بوده اید در مورد یورو/دلار
                    یادتان هست که چند ماه همه درگیر این سیستم بودند و ماجرای باز کردن نرم افزار و ....
                    الان در مورد بورس ایران هم همین موضوع شروع شده است .نمیدانم شما اولی را قبول دارید(ایران ایگلد) و بورس را قبول ندارید ولی من مطمئن هستم که مرجع هر دو یکی است .حتی اگر ویدئو را نگاه کنید همان شخصی است که در ریدکال در مورد ابوناچی باهاش صحبت میکردیم .
                    میپذیرم که برای بازار ارز شاید بتوان این سیستم را پذیرفت ولی برای بورس با این همه دستکاری و بستن و باز کردن و توقفهای زیاد چگونه میشود از قبل همه چیز تعیین شده باشد نمیدانم .
                    با اینحال چون در همان ویدئو ها سطوحی معرفی شده که قیمت بدانها پاسخ داده ،بنابراین میطلبد با دید بازتری سیستم را دنبال کرد .
                    سپاس
                    زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• سلام:
                      دوست عزیز جناب طاها
                      بر اساس همان دیدگاهی که تا زمانیکه به مطلبی کامل اشراف نداشته باشیم نباید انرا رد کنیم بنده هم مطلب شما را رد نمیکنم ولی حتما خودتان هم میدانید رد نکردن با قبول کردن فاصله زیادی دارد
                      ممنون
                      زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
                        سلام :
                        جناب forecastfx اگر اشتباه نکنم شما کسی هستید که از ابتدا در جریان ارائه مطالب ابوناچی در ایران ایگل بوده اید در مورد یورو/دلار
                        یادتان هست که چند ماه همه درگیر این سیستم بودند و ماجرای باز کردن نرم افزار و ....
                        الان در مورد بورس ایران هم همین موضوع شروع شده است .نمیدانم شما اولی را قبول دارید(ایران ایگلد) و بورس را قبول ندارید ولی من مطمئن هستم که مرجع هر دو یکی است .حتی اگر ویدئو را نگاه کنید همان شخصی است که در ریدکال در مورد ابوناچی باهاش صحبت میکردیم .
                        میپذیرم که برای بازار ارز شاید بتوان این سیستم را پذیرفت ولی برای بورس با این همه دستکاری و بستن و باز کردن و توقفهای زیاد چگونه میشود از قبل همه چیز تعیین شده باشد نمیدانم .
                        با اینحال چون در همان ویدئو ها سطوحی معرفی شده که قیمت بدانها پاسخ داده ،بنابراین میطلبد با دید بازتری سیستم را دنبال کرد .
                        سپاس

با درود.

بله دوست گرامی بنده از ابتدا شاهد جریانات مربوط به سیستم ابوناچی در سایت مربوطه بودم و حتم دارم شما و بسیاری دیگر هم ازین مطالب و داستان های بوجود آمده با خبر هستید. آنچه در مورد تفاوت بازارهای جهانی بخصوص بازار ارز و بورس داخل مدنظرم بود فقط و فقط در نحوهء استفاده از ابزار و داده های استخراج شده بوده که باید بدان توجه کرد و صرفا" محدود بودن به سطوح کمکی به بازدهی بلند مدت به کسانی که از سیستم ابوناچی استفاده میکنند نخواهد کرد در رابطه با دستکاری ها و نحوهء باز و بسته شدن در بورس که صحبت بسیار هست و چیزی که ما تحلیلگران تریدرها میتوانیم روی اون متمرکز بشیم مکانیزم بازاری هست یعنی جایی که قیمت میتواند خود را به معامله گران نشان دهد و بر همین مبنا قابل بررسی و ارزیابی هست همین برای شروع کار کافیست با داشتن فرکانس ذاتی آنها باقی راه هموار میشود مهم اینست که درست از داده های ریاضی و گامها استفاده کنیم حال در هر مارکتی باشد فرقی نمیکند مطالب شما رو متوجه شدم و دلیل ورود منم به این ماجرا اشاره به تکیه به تواناییهای خودمون بوده و اینکه به منابع معتبرتر دسترسی داشته باشیم یعنی چیزی که قبول دارم و الا فلسفهء ابوناچی همانست که بوده و نهایتا" پیامدهای بکارگیری آن به کاربران آن ایده و روش باز خواهد گشت ! درست است که مرجع یکی هست ولی نحوهء استفاده از ابزار متفاوت هست اینو شخصا" وقتی با گامهای حرکتی داو جونز کار میکردم متوجه شدم و برای همین در اینجا گفتم که کسب سود در این گونه بازارها که سهام در اون هست کار مشکلتری هست امیدوارم که منظورمو گرفته باشید چراکه دوستان زیادی هستند که در بورس داخل فعال هستند و دوست داشتم بدونند که باید با این ابزار با دقت فراوان کار کنند که مجبور نباشند تاوان سنگینی رو بدن اونهم بخاطر ابزار و سیستمی که با اونها کار میکنند ! شناوری بازار ارز و مومنتوم های موجود در اون در صرف زمان نسبت به بازار سهام متفاوت هست و اتکا به سطح بدون شناسایی گامهای منحصر به هر سهم و کشف ضعف و قدرت عوامل درگیر از شاخص ها گرفته تا ارز ملی و دلار !............ و از طرفی تمرکز بیش از حد به عوامل بیرونی مثل خبر و دلبستگی به روشهای تکنیکال ساده و سطحی در دراز مدت سهامداران رو از پا در خواهد آورد حال چه برسد که به ماهیت چنین بازاری که حتی نتوانید به درستی داده های آن هم اطمینان کنید و دستکاریها و عواملی ازین دست هم بیافزاید که باید گفت چه شود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! ...........

در پایان اینو میگم به دوستان مخصوصا" اونهایی که تازه با سیستم ابوناچی آشنا شدن به سادگی ازین روش نگذرید پتانسیل های بینظیری برای شناسایی آینده در اون هست فهمیدنش زحمت میخواد تست و آزمون های متفاوتی رو میطلبه شما میتونید بر اساس تجربه و سبک کاریتون ازش بهره های فراوانی ببرید و تاکید اینجانب به مطالب فوق از روی حسن نیت برای بهتر شدن درک دوستانی بوده که تازه با این مباحث آشنا شدن و قصد دیگه ای در کار نبوده با آرزوی موفقیت برای همهء شما...............

بدرود.
                        ویرایش توسط forecastfx : https://www.traderha.com/member/10332-forecastfx در ساعت 02-26-2014, 09:59 PM

نظر

• آقای forecastfx سلاممی شه بیشتر راهنمایی کنید . آیا چیزی بیشتر از بیس لاین ها یا تم\ ها نیاز هست یا به نوعی تم\ ها برای تمام سهام ها همین هستند یا برای هر سهمی تم\ ها عوض می شه یا باید خودمون این بیس ها و تم\ هارو کشف کنیم نظر شما چیه بیشتر باید روی چه ضمینه ای کار کرد ایا واقعا اینها با پیوت ها کار می کنند یا خیر ؟ متاسفانه مساول خیلی گنگ هست تو این ضمینه

نظر

• سلام:
                            تشکر میکنم از جناب forecast fx

حقیقت امر موضوعهایی اینچنین اگر ذهن را درگیر کند دیگر رهایی از ان سخت میشود .اینکه بتوان بطریقی راه سود اور مطمئن پیدا کرد همیشه وسوسه انگیز است .
                            من شاید 8 ماه را تماما به ابوناچی و نرم افزار و تمپلیتها اختصوص دادم و در اخر هم نتیجه ای نداشت .و کنارش کذاشتم .حالا دوباره موضوع شروع شده است و پیش خودم میگویم شاید از ابتدا راه را غلط رفتم .
                            بهر صورت یادم هست که چند نفر از دوستان سخت بروی سیستم کار کردند و شاید هم نتیجه گرفتند چون دیگر خبری از انها نشد .
                            از وقتیکه بابک حسینی موضوع سهام را پیش کشید .به این نتیجه رسیدم که دوباره کار را شروع کنم .
                            سپاس

نظر

• سلام
                              اشتباه محض است
                              ابوناچي دقيق و تميز نقاط را ميگويد
                              به تاپيك بررسي ارز ها مراچعه كنيد
                              نقاط انجا اعلام كرد
                              كه من انرانهادم
                              هيجكس جرات ندارد انرا نفع كند
                              كه كتابي است بهمين نام
                              هيجكس جرات ندارد انرا توطيه بنماد

نظر

• من تا حالا توی سالیان زیادی که فرومها رو از سایتهای مختلف خوندم(مخصوصا اون موقع که هنوز بازارجهانی آزاد بود!)،همچین تاپیکی ندیدم!!!
                                اینجا پستهای زیادی له یا علیه ابوناچی گفته شده و بعد هم طرفدارهای هر طرف از ابوناچی عبور کردند و بهم دیگه میپرندو سواد بازارجهانییشون رو به رخ هم میکشند! اصلا سیستم فراموش شده.........اصولا این تاپیک برای چی باز شده؟؟!!!!
                                بابا اول اصل سیستم و جزییاتش رو شرح بدید و بعد با هم بحثش کنیم تا بتونیم هم تو یورو/دلار بهینش کنیم و هم برای ارزهای دیگه یا بورس ایران مدیفایش کنیم.
                                اگه ممکنه مدیر تاپیک بحث رو به این سمت هدایت کنند و موارد غیر از این رو از تاپیک حذف کنند.
                                ویرایش توسط pejman1 : https://www.traderha.com/member/2810-pejman1 در ساعت 03-01-2014, 01:26 AM

نظر

پردازش ...
                                X