اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

-ُSonicRمعرفی سیستم

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اینم یک مثال و پزیشن زیبا از این سیستم.عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی یییییی

نظر

• سلام
      فقط روزانه توی سونیک هست.....مابقی که هفتگی و ماهیانه tzpivot----ضمنا توی متای جدید پرسپولیس بزیبایی پیووتهای دیلی سونیک را داریم...والبته توی بسشتر پلتفرم های شرکت های معتبر....اگر مایلید تا تمپلت بزارم؟
      موفق باشید
      نوشته اصلی توسط bahman7 نمایش پست ها
      درورد این پیووت ها همونای هستند که در خود سیستم سونیک است.این رو پرسیدم چون این پیووت ها اصلا رو هیچ کدام از متاهایی(mt4) که در سیستم دارم اجرانمیشه و باعث قفل شدن سیستم میشه.
      ویرایش توسط bears hunter : https://www.traderha.com/member/2993-bears-hunter در ساعت 05-30-2012, 12:17 PM
      اولین و کارآمد ترین و موثر ترین روش جهت ورود به بازار ، ورود در بالای خطوط حمایت و در زیر خطوط مقاومت می باشد. این اولین ، مهمترین و پر کاربرد ترین درسی است که یک تریدر باید بیاموزد.

نظر

• نوشته اصلی توسط bahman7 نمایش پست ها
        اینم یک مثال و پزیشن زیبا از این سیستم.عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی یییییی

اینم آخرشه
        مرسی هانتر جان

نظر

• نوشته اصلی توسط bears hunter نمایش پست ها
          سلام
          فقط روزانه توی سونیک هست.....مابقی که هفتگی و ماهیانه tzpivot----ضمنا توی متای جدید پرسپولیس بزیبایی پیووتهای دیلی سونیک را داریم...والبته توی بسشتر پلتفرم های شرکت های معتبر....اگر مایلید تا تمپلت بزارم؟
          موفق باشید
          بدمون که نمیاد اگر زحمتی نیست ....ممنون

نظر

• یک اعتراف.
            اندیکاتور TMA Slope بودا یادش بخیر .
            گزشته بازار رو تو یک هفته اخیر بک تست زدم فوق العاده بود واقعا فوق العاده بود ولی متصفانه موقع گرفتن پزیشن علاوه بر اینکه میله اندیکاتور بلکه 10 تا 15 میله قبل در حال تکان خوردنه و اصلا ثابت نیست و هر لحظه به خودشون یک حالتی رو میگیرن که این اصلا جالب نیست و قابل احتماد نیست.

نظر

• سلام

من فقط توی تایم بالاتر از 4ساعت ازش استفاده میکنم....نه برای پوزیشن گیری ....برای بهتر دیدن روند جاری....هر چند مک دی را من بیشتر میپسندم...رک و روراست و صمیمی تر است یا شاید من اینطور میبینم.

موفق باشید

نوشته اصلی توسط bahman7 نمایش پست ها
              یک اعتراف.
              اندیکاتور TMA Slope بودا یادش بخیر .
              گزشته بازار رو تو یک هفته اخیر بک تست زدم فوق العاده بود واقعا فوق العاده بود ولی متصفانه موقع گرفتن پزیشن علاوه بر اینکه میله اندیکاتور بلکه 10 تا 15 میله قبل در حال تکان خوردنه و اصلا ثابت نیست و هر لحظه به خودشون یک حالتی رو میگیرن که این اصلا جالب نیست و قابل احتماد نیست.
              اولین و کارآمد ترین و موثر ترین روش جهت ورود به بازار ، ورود در بالای خطوط حمایت و در زیر خطوط مقاومت می باشد. این اولین ، مهمترین و پر کاربرد ترین درسی است که یک تریدر باید بیاموزد.

نظر

• با تشکر از همه دوستانی که تلاش میکنند سطح ترید کسایی مثل ما بالاتر بره . اگه جناب شکارچی از تجربیات خودشون یه pdf تهیه میکردن و برا دانلود قرار میدادن واقعاٌ عالی میشد .
                با تشکر
                عقل ، نیرویی است كه دنیا را اداره می كند.
                رالف والدو امرسون

نظر

• ...
                  ویرایش توسط mfr1986 : https://www.traderha.com/member/5769-mfr1986 در ساعت 07-17-2012, 05:38 PM

نظر

• تشکر شاید کلمه ای نباشد جبران زحمات عزیزان را بکند متاسفانه کلمه ای بالاتر از این در زبان ما نیست تا اعلام کنم.........تشکر از همه عزیزان
                    اشگهایی که هنگام شکست میریزیم همان عرقهایی هست که در راه کسب پیروزی نریختیم./

نظر

• این سیستم تو فارکس فکتوری پربیننده ترین و فعال ترین تاپیکه.دوستان کسی هست هنوز با این سیستم کار کنه و نتیجه گرفته باشه ؟

نظر

• سلام
                        تنظیمات فیبو فن چگونه باید باشد؟
                        منظور شما از 1*2 و 2*1 چی هست؟
                        من هر کاری کردم به نتیجه نرسیدم. شکل زیر تنظیمات من هست.a.jpg

نظر

پردازش ...
                        X