اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

قیمت ، گویا تر از هر ابزار

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
    به دلیل این که در طی دوکندل پس از ورود ، قیمت در محدوده سود پیشرفت نکرد ، سر به سر خارج شدم .منتظر شکار موقعیت بعد .

اگر در این پوزیشن با حرکات جدید قیمت منعطف و سازگار نشده بودم و قوانین کنترل پوزیشن را رعایت نمیکردم ، الان به جای یک معامله سر به سر ، یک استاپ را متحمل میشدم .

ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

اگر در این پوزیشن با حرکات جدید قیمت منعطف و سازگار نشده بودم و قوانین کنترل پوزیشن را رعایت نمیکردم ، الان به جای یک معامله سر به سر ، یک استاپ را متحمل میشدم .

درود وسلام

یک سوال خدمدت شما داشتم اگر جسارت نباشد می خواستم بدون شما در ترید فقط از کانال وخط رونذ استفاده می کنید یا ازهمه روش های تکنیکال بهره می گیرید موفق باشید

نظر

عجب جای بدی کلوز کندل صورت گرفت ، هیچ چیز را نمیشه محتمل تر قرار داد .

خروج
        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
          درود وسلام

یک سوال خدمدت شما داشتم اگر جسارت نباشد می خواستم بدون شما در ترید فقط از کانال وخط رونذ استفاده می کنید یا ازهمه روش های تکنیکال بهره می گیرید موفق باشید
          درود و ارادت فراوان

بله فقط از کانال و خط روند . ساده و قدرتمند . باید چیزی را دید که اکثرا میبینند ، نه آنچه را که اکثرا انتظار دارند . آنچه را که میبینیم واقعیت است و آنچه را که انتظار داریم امید است . حالا کدومشون تو این بازار سود به تریدر میدن ؟؟
          همانطور که شاهد هستید از ابتدای تاپیک تا الان به صورت لایو و زنجیر وار موقعیت ها و نتایج را قرار میدم و اصلا احساس نیازی به مابقی تکنیکال درش نیست ( حداقل برای خودم ) .
          به موقع موقعیتهای مناسب معاملاتی شناخته میشن ، به موقع پوزیشن کنترل میشه و میبینیم که تنها چیزی که در راندمان این حرفه موثر است همان چیزی است که در امضاء خودم همیشه به خودم یاد آوری میکنم . نه انتظارات و امید ها

به خاطر پر حرفیم عذر میخوام
          خروج
          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

درود و ارادت فراوان

بله فقط از کانال و خط روند . ساده و قدرتمند . باید چیزی را دید که اکثرا میبینند ، نه آنچه را که اکثرا انتظار دارند . آنچه را که میبینیم واقعیت است و آنچه را که انتظار داریم امید است . حالا کدومشون تو این بازار سود به تریدر میدن ؟؟
            همانطور که شاهد هستید از ابتدای تاپیک تا الان به صورت لایو و زنجیر وار موقعیت ها و نتایج را قرار میدم و اصلا احساس نیازی به مابقی تکنیکال درش نیست ( حداقل برای خودم ) .
            به موقع موقعیتهای مناسب معاملاتی شناخته میشن ، به موقع پوزیشن کنترل میشه و میبینیم که تنها چیزی که در راندمان این حرفه موثر است همان چیزی است که در امضاء خودم همیشه به خودم یاد آوری میکنم . نه انتظارات و امید ها

به خاطر پر حرفیم عذر میخوام
            خواهش می کنم این چه حرفی است اتفاقا خیلی استفاده بردیم فقط یک سوال دیگر خدمدتان داشتم ایا روی طلا هم کار می کنید اگر کار می کنید می شه ما را از تحلیل های بسیار زیبا بهرمند کنید امیدوارم در همه مراحل زندگی موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
              خواهش می کنم این چه حرفی است اتفاقا خیلی استفاده بردیم فقط یک سوال دیگر خدمدتان داشتم ایا روی طلا هم کار می کنید اگر کار می کنید می شه ما را از تحلیل های بسیار زیبا بهرمند کنید امیدوارم در همه مراحل زندگی موفق باشید

خیر تا الان اصلا طلا کار نکردم و نمیتوانم . چون رفتار و حرکات مخصوص به خودش را داره و اصلا از نظر نوع رفتار حرکتی با استرالیا و کلا جفت ارزها خیلی فاصله داره .
              خروج
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

با چنین حرکتی این جفت ارز دیگه برای این هفته به درد ترید نمیخوره . باید کمی به حال خودش رهاش کرد تا دوباره آروم بشه .

خروج
                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

خروج
                  لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

سلام
                    دوستان توجه داشته باشند که در این تاپیک فقط aud usd در تایم های فقط 30 دقیقه و 1 ساعته دنبال میشه . که الان دوره 30 دقیقه هست .

خروج
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• سلام
                      اولین شبیه سازی با اختلاف کمتر از 10 پیپ درست بود . هرچند که این اصلا دلیلی بر موفقیت بلند مدت و حتمی نخواهد بود ولی حداقل امید وار کننده هست چون گام های حرکتی تنها 15 درصد اختلاف داشتند . انشاالله که در بلند مدت واقعا کارامد باشه و یک بار دیگر باعث افتخار ایرانی بشه .
                      خروج
                      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• جناب جبل عاملی با سلام

این روش چطوریه؟

من موضوع را نگرفتم اگه میشه روش کار را دقیق بفرمایین .

ممنون

نظر

• سلام ببخشید اقای جبل عاملی تو تاپیک شما پست زدم اگه روا نبود اجازه دارید خذف کنید
                          پیرو حرف شما برای استفاده از خط روند و کانال من خودم در بورس تهران از این روش بسیار بهره بردم اگه کسی چند روز سهمها رو با این دوتا مبحث
                          تحلیل کنه و واکنش روند رو به این دو مبحث پیگری کنه خیلی کارمد میباشد
                          من چند روز پیش شخصی تو صف خرید ا س پ بود و من با کشیدن یک خط روند از بالا به اون شخص گفتم که سهم با برخورد به ان خط روندمی ریزه و ریخت و روزهای اخر سال رو منفی بود علی رغم روزهای قبل صفش و اخبار خوب پشتش
                          این فقط یک متال بود باقیش و با تکرار میتونید در سهام بورس تهران ببینید در بیشتر مواقع
                          دوستان من اون خط رو از بالا و دومین قله نزولی و اخرین قله قبل از ریزش سه روز اخر و قبل از رنج شدن قیمت کشیده بودم و با برخورد به اون ریخت و سه روز را منفی بود ببخشید نمیتونم عکس بذارم

نظر

• سلام
                            نرم افزاری هست به نام متلب ، که فوق العاده قدرتمند و کارا هست و در بیشتر زنینه های علمی و حتی فنی و پزشکی ازش استفاده میشه . در حوزه بازار های مالی با استفاده از هوش مصنوعی این نرم افزار ، آیتم ها و فاکتور هایی که براش تعریف شدند را با بررسی حرکات گذشته بازار تطابق داده و بر اساس حرکات گذشته بازار ، حرکات و حتی گام های آن را پیشبینی و شبیه سازی میکنه . البته فقط محدوده کوتاهی را میتونه از اینده شبیه سازی کنه مثلا برای تایم یک ساعت حدود 15 ساعت آینده .
                            خروج
                            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• سلام اقای عاملی
                              شما خودتون این روشتون رو با نرم افزار متلب تست کردید ؟
                              منظورم اینه که روش کار با متلب و اینکه چجور باهاش کار کنیم و روش شما رو روش پیاده کنیم رو میشه یاد ما بدید تا ازش استفاده کنیم...
                              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid shahab نمایش پست ها
                                سلام اقای عاملی
                                شما خودتون این روشتون رو با نرم افزار متلب تست کردید ؟
                                منظورم اینه که روش کار با متلب و اینکه چجور باهاش کار کنیم و روش شما رو روش پیاده کنیم رو میشه یاد ما بدید تا ازش استفاده کنیم...
                                ممنون
                                سلام
                                همان طور که در چند پست اخیر عرض کردم در این پروژه اصلا هیچ سیستم معاملاتی لحاظ نشده و فقط بر مبنای مولفه 6ای اصلی و ذاتی بازار هست که در چرخه تاریخ تکرار پذیر هستند .
                                این پروژه منحصرا توسط یک گروه طرح ریزی مدیریت و تامین مالی شده و بنده در حد زیر 10 درصد مشارکت داشتم و تنها به همین اندازه حق بهره گیدی دارم . از نظر برنامه نویسی هم نیاز به یک گروه برنامه نویس مسلط به متلب هست که این امر هرینه بر میباشد .
                                خروج
                                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

پردازش ...
                                X