اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

قیمت ، گویا تر از هر ابزار

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

Jabalameli سلام امید وارم خوب باشی

1: این الگوهایی که قرار دادین ایا در ارزهایی مانند eur:usd. gbp:usd eur.jpy میشه استفاده کرد منظورم این هست که شکل الگوها که عکس گذاشتین ثابت هست و ما در هر چارتی دیدیمش میتونیم روش حساب کنیم ؟

2: اینکه فقط باید در h1 اتفاق بیافته یا اینکه نه ما با دیدین الگو حتی m5 میتونیم روش حساب کنیم ؟

امید وارم منظورم را رسانده باشم

نظر

نوشته اصلی توسط pip نمایش پست ها
      Jabalameli سلام امید وارم خوب باشی

1: این الگوهایی که قرار دادین ایا در ارزهایی مانند eur:usd. gbp:usd eur.jpy میشه استفاده کرد منظورم این هست که شکل الگوها که عکس گذاشتین ثابت هست و ما در هر چارتی دیدیمش میتونیم روش حساب کنیم ؟

2: اینکه فقط باید در h1 اتفاق بیافته یا اینکه نه ما با دیدین الگو حتی m5 میتونیم روش حساب کنیم ؟

امید وارم منظورم را رسانده باشم
      سلام . خیلی ممنون

1 - نه اصلا الگو ها ، الگوهای خاصی نیستند و فقط برای درک بهتر حرکات رسم شدن . در هر جفت ارزی میتونید به دنبال ترجمه زبان قیمت بگردید ولی بنده چون تسلط بیشتری روی حرکات استرالیا دارم فقط روی استرالیا کار میکنم . همین قدر سود برام بسه . تعداد معاملات اصلا مهم نیست ، نتیجشون مهمه .

2 - بنده یک ساعته را پیشنهاد میدم

ورود به معامله با منطق انسانی
      خروج
      از معامله با احساس ماشینی
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
        این هم یه موقعیت لایو . اگر قیمت زیر خط بسته بشه با چک کردن دوباره موقعیت ، میشه وارد شد .

ادامه موقعیت دیشب ، الان طبق تصویری که مشاهده می فرمایید چه زیبا و به چه سادگی فریاد فروش زده . الان که دارم این پست را میزنم پوزیشن فعال شد .

خروج
        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

ادامه موقعیت دیشب ، الان طبق تصویری که مشاهده می فرمایید چه زیبا و به چه سادگی فریاد فروش زده . الان که دارم این پست را میزنم پوزیشن فعال شد .

در ادامه با توجه به رفتار قیمت و شکل گیری یک بادی کندل بدون سایه پایینی به این تیجه میرسیم که فروشندگان طبق انتظار ما بر خریداران غلبه کردند ، پس با بسته شدن این کندل پوزیشن را ریسک فری میکنیم تا در معرض ههیجانات نباشیم .

خروج
          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

در ادامه با توجه به رفتار قیمت و شکل گیری یک بادی کندل بدون سایه پایینی به این تیجه میرسیم که فروشندگان طبق انتظار ما بر خریداران غلبه کردند ، پس با بسته شدن این کندل پوزیشن را ریسک فری میکنیم تا در معرض ههیجانات نباشیم .

این هم نتیجه در کمتر از یک ساعت .
            دوستان درسته که میشد با سود بیشتر خارج شد ولی خروج بستگی به سبک مدیریت سرمایه داره و من همین قدر برام کافیه .

خروج
            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

چون فقط یک جفت ارز را دارم کار میکنم شرایط خوبی هست که تمام حرکات بازار را کندل به کندل دنبال کنیم و تمام رخ دادهای اون را به صورت لایو به چالش بکشیم .
              خروج
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

درود استاد
                بازم مثل همیشه نوآوری و سخاوت
                با تشکر از شما یه سوال دارم این روش منبع خاصی برای مطالعه داره؟
                در این روش چه دانسته هائی پیشنیاز هست؟

*با سپاس آتبین*
                نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

این هم موقعیت دوم امروز که به حد سود فرضی رسید و ما خواب بودیم . اینم از مضرات تو خونه کار کردن ، نمیشه بعد از ناهار نخوابید

دلیل ورود این که با توجه به تصویر ، قیمت به حمایت قبلی احترام
                  گذاشته و به بالا صعود کرده ولی در کندل نزولی بعدی با پوشاندن کل بدنه صعودی قبلی پافشاری خودش به نزول را نشون داده ، پس با بسته شدنش ما هم فروشنده میشیم .

این ششمین موقعیت این هفته بود ، که 5 تاش با سود و یکی سر به سر بسته شد . فقط همین جفت ارز .

خروج
                  لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط ATBIN نمایش پست ها
                    درود استاد
                    بازم مثل همیشه نوآوری و سخاوت
                    با تشکر از شما یه سوال دارم این روش منبع خاصی برای مطالعه داره؟
                    در این روش چه دانسته هائی پیشنیاز هست؟

*با سپاس آتبین*

سلام و ارادت

از لطف شما سپاسگذارم ولی اگه بنده را به اسم خطاب کنید ممنون میشم . بنده لایق نیستم .

خیر .

هیچ چیز . فقط کافیه با مشاهده کندل ها رفتار پیش روش را تشخیص بدیم .

پ .ن : امشب به مدت چند روز دارم میرم سفر و مشخص نیست که چه مدت طول بکشه ، از تمامی دنبال کنندگان محترم تاپیک بابت این عدم حضور عذر میخوام .

با احترام

خروج
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

با سلام خدمت آقای جبل عاملی و دیگر دوستان
                      دیروز این موقعیت برای 3 جفت ارز که من برسی کردم پیش آمد
                      که هر کدام بر اساس خصوصیات خودشان سودهای متفاوت دادند
                      audchf gbpjpy audusd
                      کهه پوند ین ژاپن از این موقعیت تا حالا 200 پیپ نزول کرده است و دوم دلار استرالیا به فرانک بود و سومی استرالیا به امریکا
                      تصاویر

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

حتما باید با شکست سطوح وارد شد ، یا در برگشت از سطوح هم میشه وارد شد؟
                        نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

سلام اقای عاملی
                          ممنون از تاپیک فوق العاده شما
                          من مدتی هست که با فارکس اشنا شدم
                          استراتژی های زیادی رو امتحان کردم . ولی اصلا نمیتونم با اندیکاتور ها ارتباط برقرار کنم
                          تو این فروم با تاپیک های اقای فیاض اشنا شدم که بر اساس قیمت ترید میکردن
                          کم و بیش با روش ایشون که روش بسیار عالی هستش کار کردم. ولی تو تایم یک ساعته کمی با مشکل مواجه شدم که اقای فیاض گویا مشکل رو حل کردن و قراره به زودی روش بهینه شدش رو ارایه کنن به امید خدا
                          این تاپیک شما رو رو هم دیدم و تو این هفته چند ترید فقط بر اساس قیمت و فقط با توجه به ترند و خطوط ترند و کندل استیک ها گرفتم که تو یک روز با یک حساب دمو 200 دلاری تو نستم 30 دلار بگیرم. مدیریت سرمایه رو هم لحاظ کرده بودم. ازتون خواهشی که دارم اینه که این تاپیک رو ادامه بدید و اجازه بدید که تریدر های نو پایی مثل من بتونن از تجربیات اساتید مجربی مثل شما بهره مند بشن
                          به شدت منتظر ادامه تاپیک توسط شما و ارایه راه کارهای ترید بر اساس قیمت هستم
                          با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط ATBIN نمایش پست ها
                            حتما باید با شکست سطوح وارد شد ، یا در برگشت از سطوح هم میشه وارد شد؟

با ید با شکست وارد شد
                            خروج
                            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

این موقعیت دیشب هست که از دست رفت .

موقعیت های بعدی را دوباره لایو دنبال میکنیم .

خروج
                              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

اقای عاملی نظرتون در مورد این موقعیت چیه؟

نظر

پردازش ...
                                X