اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تاپیک اختصاصی پیوت زمانی جناب آقای آزاد ی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط sasanmn27 نمایش پست ها
    سلام من تازه واردم میخواستم اگه امکان داره لینک دانلود اندیکاتور پیوت رو بمن بدید mofidtraider استفاده میکنم mql5
    سلام دوست عزیز هر پلتفرمی معایب و محاسن خاص خودش رو داره و چون اکثریت قریب به اتفاق دوستان از متا4 استفاده میکنند اندیکاتور هم برای متا4 نوشته شده.شما میتونید در کنار متا5 یک حساب متا 4 داشته باشید تا بتونید زمانها رو ببینید.
    بزرگترین لذت در زندگی ، انجام دادن کاری ست که دیگران می گویند :
    تو نمی توانی ... !
    ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

نوشته اصلی توسط پرويز نمایش پست ها
      سلام ايا اخرين ورزن اين است؟ MDA7-Time&Price Pivots V4.ex4
      ممنون ذوست خوبم فقط لینک دانلودش اگه داری برام بفرست

نظر

سلام دوستان لطف كنند مقداري توضيح دهند ايا پوزيشن كه بر اساس ان تريد موفقيت اميزي در بر داشته البته يكي از دوستان تايم 1 دقيقه يورو دلار را با ادغام با انديكاتور در چند پست قبل عكس انرا گذاشتند كه خيلي عالي بوده ضمنا من در اخرين ورزن اين قسمت تنظيمات وچود ندارد چرا؟ http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...8408392083.png

نظر

سلام دوستان لطف كنند مقداري توضيح دهند ايا پوزيشن كه بر اساس ان تريد موفقيت اميزي در بر داشته البته يكي از دوستان تايم 1 دقيقه يورو دلار را با ادغام با انديكاتور در چند پست قبل عكس انرا گذاشتند كه خيلي عالي بوده ضمنا من در اخرين ورزن اين قسمت تنظيمات وچود ندارد چرا؟ http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...8408392083.png
          دوست عزیز منظورتون دقیقا کدوم تنظیمات هست؟اگر منظور تنظیمات میدپیوت ها هست کلا از محاسبات حذف شده اند
          تو نمی توانی ... !
          ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

mda7 سلام عدم وجود اين قسمت از انديكاتور كه در تصوير ارسالي فرستادم نيست تا بتوانيم تنظيمات را انجام دهم ممنون

نظر

mda7 سلام عدم وجود اين قسمت از انديكاتور كه در تصوير ارسالي فرستادم نيست تا بتوانيم تنظيمات را انجام دهم ممنون
              هر تنظیمی که حذف شده باشه دیگه نیازی بهش نیست
              تو نمی توانی ... !
              ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

با سلام خدمت عزیزان
                اگه یکی از دوستان لطف کنه توضیح بده که به طور کلی این پیوت ها بر چه مبنایی محاسبه میشن و چه ارتباطی با تارگت های زمانی بدست اومده از تحلیل سیکلی و فیبونوچی زمانی داره، خیلی ممنون میشم.
                Reality is your Perception

نظر

اقا این مبحث داره خاک میخوره بیایم دوباره راش بندازیم ببینیم به کجا میرسیم.

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
                    اقا این مبحث داره خاک میخوره بیایم دوباره راش بندازیم ببینیم به کجا میرسیم.

محسن جان سلام و تشکر بابت اینکه پیگیر قضیه هستی
                    علت خاک خوردن مبحث این هست که دوستان فکر میکنند وقتی یک اندیکاتور رو گرفتند دیگه قضیه حلله و تاپیک رو کلا فراموش میکنند و میرند دنبال پارو کردن پولهایی که ریخته و باید جمعشون کنند
                    غافل از اینکه موفقیت تنها در صورتی امکان پذیر خواهد بود که همه مشارکت کنند و اطلاعاتشون رو با دونسته های بقیه تکمیل کنند.

من از دوستانی که تاپیک رو دارند مطالعه میکنند و اندیکاتور رو دارند استفاده میکنند خواهش میکنم تا یافته هاشون رو همینجا شیر کنند و موقعیتهای معاملاتی که با این روش میگیرند رو با عکس توضیح بدند.
                    مطمعنا به نتایج و اطلاعات جالبی دست خواهیم یافت. ولی اگر همین طور بخواد پیش بره یه اندیکاتوری در حد همونهایی که به صورت دیفالت تو خود متا هست و دارند خاک میخورند این هم بلا استفاده خواهد بود.

پس دوستانی که پیگیر هستند شروع کنید به بحث و مقعیت یابی با توضیح و عکس
                    تو نمی توانی ... !
                    ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

سلام من روش جلسات آموزشي مربوط به روش pipo آقاي آزادي رو ديدم ولي اين مبحث پيوت زماني رو نديدم از كجا مي تونم اون رو ياد بگيرم .آيا به صورت فيلم هست؟

نظر

باز هم امدیم ودیدم اینجا خلوته.اندیکاتور خالی بدرد نمیخوره باید روش کار کردنشم بلد باشیم.متاسفانه دوستان اصلا پیگیر قضیه نیستن.

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

با سلام دوستان
                          تقاضای کمک
                          اندیکاتور v4 رو که ران میکنم صفحه ام قرمز رنگ میشه پیغام 'indicator has been expired" میده ...
                          مشکل چیه عزیزان؟

نظر

باسلام من هم ران کردم کار نمیکنه صفحه قرمز شد .

نظر

مشکل قرمز شدن صفحه و دادن پیغام اکسپایر شدن اندیکاتور

با سلام

دقیقا از روزی که دوستان اندیکاتور رو دریافت کردند دیگه نه سراغی از تاپیک گرفتند و نه اطلاعاتشون رو شیر کردن که با این اندیکاتور چطوری دارند کار میکنند

اندیکاتور از ابتدای سال میلادی از کار افتاده ولی دوستان تازه متوجه شدند!!!!!

بنده در همون ابتدای کار با 2 نفر از مدیران سایت صحبت کردم و اجازه چنین کاری رو گرفتم چون میدونستم که هر کی اندیکاتور رو بگیره دیگه خبری ازش نخواهد شد.

این کار رو به 2 دلیل انجام دادیم:

1- آماری از کسانی که دارند روی این قضیه کار میکنند داشته باشیم.

2- بعد از اکسپایر شدن کسانی که میخوان دوباره از اندیکاتور استفاده کنند حداقل بیان بگن که توی این مدت باهاش چیکار کردند و چطور استفاده کردند و در کل هر چی میدونند رو در تاپیک بنویسند.

متاسفانه به غیر از یکی از دوستان (mohsen_hps) خبری از هیچکدومتون نشد.

پس اگر اندیکاتور واقعا مفید هست بیایید تجربیاتتون رو شیر کنید تا دوباره قابل استفاده بشه ، اگر هم که نه بیخیال موضوع بشیم !!!

فقط در صورتی دانشتون افزایش پیدا خواهد کرد که علمتون رو شیر کنید و الا هممون همینطور که تا حالا در جا زدیم بعد این هم تفاوت چندانی نخواهیم کرد

همگی موفق و پیروز باشید.
                              تو نمی توانی ... !
                              ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

سلام اقا مهدی
                                برادر
                                منکه تازه واردم . تازه هم با این تاپیک اشنا شدم
                                اولین نفری هم که اعلام کرد بنده بودم
                                جایی هم ندارم برم
                                بعد از نصب متوجه شدم همون موقع هم اعلام کردم
                                خواهشا تجدید نظر بفرمایید
                                بخدا من هیچ تجربه ای ندارم وگرنه در طبق اخلاص
                                من هرچی دارم از شماهاست....

نوبت ماکه شد دریا خشک شد!
                                ویرایش توسط bayat.m : https://www.traderha.com/member/7102-bayat-m در ساعت 01-14-2014, 10:38 PM

نظر

پردازش ...
                                X