اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تاپیک اختصاصی پیوت زمانی جناب آقای آزاد ی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

اقا یه موقعیتم الان پیدا کردم

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

با عرض سلام خدمت همگی دوستان

جدول زیر، پیوتهای زمانی، حمایتها و مقاومتهای مهم ترین جفت ارزها برای هفته پیش روست.

محاسبات دستی است.

رقمهای قرمز شده، زمانهای خارج از هفته آینده است که طبیعتا مورد استفاده نخواهد بود.

پیروز باشید

با عرض معذرت، متوجه شدم که در جفت ارز USD/JPY ، حمایت دوم و سوم بترتیب 130 و 165 است که زمانهای خارج از هفته آینده می باشند که قرمز نشده اند.
      ویرایش توسط farzan20 : https://www.traderha.com/member/3860-farzan20 در ساعت 11-24-2013, 09:19 PM

نظر

ممنون از سایت خیلی خوبتون

نظر

سلام از همین اندیکاتور پیوت که تو سایت گذاشتید باید استفاده کنیم؟

نظر

با سلام
            دوستان تنظیمات اندیکاتور واضح نیست
            من دو عکس را دانلود کرده ام...
            کدام گزینه ها باید فعال باشد و کدام غیر فعال؟
            در چارت من خطوط ساپورت در روز قبل و رزیستنس در روز بعد می افتد.
            ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط seyed نمایش پست ها
              با سلامدوستان تنظیمات اندیکاتور واضح نیست من دو عکس را دانلود کرده ام...کدام گزینه ها باید فعال باشد و کدام غیر فعال؟ در چارت من خطوط ساپورت در روز قبل و رزیستنس در روز بعد می افتد.ممنون میشم راهنمایی کنید.
              سلام دوست عزیز اگر مبحث پیوتهای زمانی رو مطالعه بفرمائید و همچنین مطالبی در مورد پیوتهای قیمتی بدونید میتونید تنطیمات رو اعمال بفرمادید.
              بزرگترین لذت در زندگی ، انجام دادن کاری ست که دیگران می گویند :
              تو نمی توانی ... !
              ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

با عرض سلام خدمت عزیزان

مقایسه کوچکی در جفت ارز GBP/USD در تایم یکساعته در مورد شناسایی پیوتهای زمانی هفتگی داشته باشیم.

محاسبه دستی

اندی مهدی عزیز

اندی امین گرامی

با اینکه فرمولها یکی است و روی چارت PCM است ولی تفاوتهایی در زمان بوقوع پیوستن کندل پیوت زمانی دیده میشود. چرا؟؟؟؟ نمیدانم

با تشکر از مهدی و امین و علی، فکر کنم اکسل محاسبه دستی کار علی بود.

نظر

سلام

فرزان جان

چون متا شما کندل یکشنبه دارد این مشکل به وجود اومده

شما از متاتریدی استفاده کنید که کندل یکشنبه را نداشته باشد

موفق باشید

نظر

جناب فرزان عزیز این مشکل از 2 چیز میتونه ناشی باشه

یک - اینکه کندل یکشنبه داشته باشید .... که در این مورد من کندلهای یکشنبه رو چه در پیوتهای زمانی و چه در پیوتهای قیمتی حذف کرده ام ولی چون خودم متایی نداشتم که یکشنبه داشته باشه دیگه تست نکردم که در این مورد باگی داشته باشه ، و احتمالش هم کم هست که باگ داشته باشه

دو - اینکه دیتای متا بعد از ران کردن اندیکاتور گرفته بشه .... اندیکاتور فقط 2 بار دیتا رو چک خواهد کرد یک بار هنگام ران کردنش و بار دیگر زمانی که روز عوض بشه توصیه میکنم و قتی اندیکاتور رو ران کردید و از لود شدن چارت مطمئن شدید یکبار پراپرتیز اندیکاتور رو باز کنید و بدون اینکه تنظیماتی رو عوض کنید "ok" بزنید با این کار دوباره محاسبات انجام خواهد شد.

اگر باز محاسبات اکسل و بنده یکی نبود مطرح کنید تا باهم روش کار کنیم و اگر اشکالی داشت رفع کنیم.
                    ویرایش توسط mda7 : https://www.traderha.com/member/3339-mda7 در ساعت 11-26-2013, 07:54 AM
                    بزرگترین لذت در زندگی ، انجام دادن کاری ست که دیگران می گویند :
                    تو نمی توانی ... !
                    ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

نوشته اصلی توسط Amin.Fx نمایش پست ها
                      سلام

فرزان جان

چون متا شما کندل یکشنبه دارد این مشکل به وجود اومده

شما از متاتریدی استفاده کنید که کندل یکشنبه را نداشته باشد

موفق باشید
                      با عرض سلام خدمت امین عزیز

روی جفت AUD/USD H1 برای پیوتهای زمانی هفتگی امتحان کردم با چارتی بدون کندل یکشنبه.

نتیجه را ملاحظه بفرمایید. دارای اختلافاتی است.

نظر

نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها
                        با عرض سلام خدمت امین عزیز

روی جفت AUD/USD H1 برای پیوتهای زمانی هفتگی امتحان کردم با چارتی بدون کندل یکشنبه.

نتیجه را ملاحظه بفرمایید. دارای اختلافاتی است.

سلام فرزان جان

شما خط هفته قبل را اشتباه در نظر گرفتید

نظر

نوشته اصلی توسط Amin.Fx نمایش پست ها
                          سلام فرزان جان

شما خط هفته قبل را اشتباه در نظر گرفتید

امین جان

حق با شماست

از این اشتباه عذرخواهی می کنم

نظر

سلام من تازه واردم میخواستم اگه امکان داره لینک دانلود اندیکاتور پیوت رو بمن بدید mofidtraider استفاده میکنم mql5

نظر

سلام ايا اخرين ورزن اين است؟ MDA7-Time&Price Pivots V4.ex4

نظر

نوشته اصلی توسط پرويز نمایش پست ها
                                سلام ايا اخرين ورزن اين است؟ MDA7-Time&Price Pivots V4.ex4

بله ورزن 4 آخرین ویرایش این اندیکاتور توسط آقا مهدی هست
                                موفق باشید

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

پردازش ...
                                X