اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تاپیک اختصاصی پیوت زمانی جناب آقای آزاد ی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
    رفقا این حالت در 2 روز اخر ازی دلار اتفاق افتاد.میخوام یه بحث چالشی بکنم.احساس میکنم یک حلقه گمشده در ارایش این پیوت های زمانی وجود داره.خودم هم هرچی فکر میکنم نمیتونم به مسئله مشخصی برسم.باید یه نکته کوچک ولی بسیار مهم رو در پیوت ها زمانی رو جا انداخته باشیم.نظر شما چی هستش دوستان؟ایا فرمول رو باید تغییر داد یا اینکه از ابزارهای زمانی دیگه مانند ستاره شناسی استفاده کنیم.

اگر جو حاکم بر فروم ها بسته نبود میشد بازتر حرف زد اما تمام اون مباحثی که در چه فیلم ها و چه در نوشته های بنده در این سایت بود تنها 10% از بحث زمان هست........

تحقیق کنید و ذهن ها را باز کنید....
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
      اگر جو حاکم بر فروم ها بسته نبود میشد بازتر حرف زد اما تمام اون مباحثی که در چه فیلم ها و چه در نوشته های بنده در این سایت بود تنها 10% از بحث زمان هست........

سلام جناب آ ز ا د ی عزیز خیلی وقته در خصوص تحلیل زمانی مطالب آموزشی نمی زنید اگه امکان داره با زمان محدود شما آموزش در این زمینه رو ادامه بدید یا حداقل جلد سوم کتابتون منتشر کنید قبلا" قول داده بودید سالی یک کتاب از مجموعه ده جلدی رو منتشر می کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط طلایاب نمایش پست ها
        سلام جناب آ ز ا د ی عزیز خیلی وقته در خصوص تحلیل زمانی مطالب آموزشی نمی زنید اگه امکان داره با زمان محدود شما آموزش در این زمینه رو ادامه بدید یا حداقل جلد سوم کتابتون منتشر کنید قبلا" قول داده بودید سالی یک کتاب از مجموعه ده جلدی رو منتشر می کنید
        سلام دوست من

جلد سوم در حال اماده سازی است 2 هفته دیگر اماده میشه برای 4 نفر از دوستان می فرستم تا یک بازبینی بکنند بعدش می فرستیم برای چاپ. موضوعش هم بمونه ایشالله وقتی در اومد امیدوارم اواسط تیر ایشالله در بیاد.....

پیروز باشید/
        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
        https://telegram.me/Cyclicalwaves
        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها

درود نیمای عزیز بله حرفتون کاملا به جا وصحیح هستش خودمون باید تحقیق و بررسی کنیم هیچوقت نباید مصرف کننده بود.اگر ایشالا وقتتون کمی ازاد شد پیشنهاد میکنم یک تاپیک حصوصی برای این مبحث با تعدادی شاگرد با گلچین خودتون راه بیوفته.منتظر کتاب سوم شما هستیم حتما.
          دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط mda7 نمایش پست ها
            ببخشید که این پست اینقدر طولانی شد

در جواب دوستان باید چند سطر بنویسم و سرتون رو درد بیارم

و از همین ابتدا از رک بودن پستم و جساراتی که خواهم کرد از همگی عذر میخوام.

تنها حسی که من از بیشتر فرومها و اکثریت پستهای زده شده و تمامی پیگیریهای انجام شده دارم , حس تک خوری و گرفتن ایده و بعدش حتی سر نزدن به بقیه ماجرا و ..... هست.

متاسفانه احساس میکنم هر کسی (بیشتر افراد) فقط در پی منافع شخصی خودشون هستند که البته استثا های کمی هم هست من فقط در مورد بیتر افراد و اعضا دارم صحبت میکنم.

هر کسی که حس یافتم یافتم میکنه یا دنبال به رخ کشیدن علمش هست یا جذف افراد که بعدش هم تاپیک با درگیری و بصورت ناقص خاتمه پیدا میکنه.

از لحظه اولی که اندیکاتور شروع به نوشتن شد کسی حاضر نبود ایراتش رو چک کنه و بیشتر جوابهای سر بالا گرفتم تا اینکه آقایان یزدی و جبل عاملی در مورد ایراد یابی کمک کردند و ایندیکاتور به اینجا رسید.

وقتی استادم در تموم کردن اندیکاتور دستم رو نگرفت چه انتظاری از بقیه دوستانم میشد داشته باشم؟!

چون از قبل چنین حسی داشتم که که وقتی فایل آماده شد و همه دانلود کردند دیگه کسی نه احوالمون رو خواهد پرسید و نه در تاپیک و ارتقای دانش بقیه مسارکتی خواهد داشت.

و قبل از تموم شدن فایل با مشورت با دوستان و با اجازه گرفتن از چند نفر از مدیران به 2 دلیل تصمیم گرفته شد که تاریخ گذاشته بشه.

اول اینکه یه آماری از استفاده از اندیکاتور و کارکرد افراد داشته باشیم و دوم اینکه اگر اعضا در به اشتراک گذاشتن اطلاعاتشون عینا مثل همینی که اتفاق افتاد عمل میکردند حداقل مجبور به پرداخت زکات دانششون میشدند.

دوستان و اساتید گرامی فقط دارم حرف دلم رو میزنم.

اگر قرار هست که موفقیتی باشه تنها راه رسیدن بهش همکاری دسته جمعی هست و بس و نه تکروی و احساس یافتم یافتم های کاذب!

از قدیم گفتند که یک دست صدا نداره.

در انتهای همین پست ورژ بدون محدودیت زمانی رو قرار خواهم داد, که این کار رو خیلی وقت پیش و در اوایل اکسپایر شدن اندیکاتور انجام داده بودم و اون رو در اختیار مدیر محترم بخش قرار داده بودم و به ایشون هم عرض کرده بودم که هر زمان صلاح دونستند میتونند در تاپیک قرار بدند.

از قرار معلوم ایشون هم این کار رو نکردند یا بخاطر اینکه ایشون هم از مشارکت رضایت نداشتند یا اینکه میخواستند به دست بنده انجام بگیره.

به هر حال با این مشارکت نه این اندیکاتور بلکه هیچ تلاشی به نتیجه نخواهد رسید.

در اننتها باز هم امیدوارم که گستاخی بنده رو عفو کنید چون تنها دلیل زدن چنین پستی با نیت خیر هست و نه چیز دیگه ای.

این هم از لینک دانلود اندیکاتور.

بقیش دیگه با خودتون.

برای همگی آرزوی سلامتی و موفقیت دارم
            جناب مهدی عزیز با تشکر از لطف شما در تهیه این اندیکاتور دو سوال دارم که پاسخ فرمائید
            1- چرا خطوط پیوت زمانی مثلا ماهانه در h4 در یک تاریخ است و در m30 در یک تاریخ دیگر مگر نباید در تمام تایم ها پیوت ماهانه یا سالانه محاسبه شده در یک نقطه باشد
            2- اگر بتوانید پیوت های فصلی زمانی و قیمتی را به اندیکاتور اضافه کنید بسیار کاربردی تر می شود
            باز هم تشکر از زحمات شما

نظر

• نوشته اصلی توسط طلایاب نمایش پست ها
              جناب مهدی عزیز با تشکر از لطف شما در تهیه این اندیکاتور دو سوال دارم که پاسخ فرمائید
              1- چرا خطوط پیوت زمانی مثلا ماهانه در h4 در یک تاریخ است و در m30 در یک تاریخ دیگر مگر نباید در تمام تایم ها پیوت ماهانه یا سالانه محاسبه شده در یک نقطه باشد
              2- اگر بتوانید پیوت های فصلی زمانی و قیمتی را به اندیکاتور اضافه کنید بسیار کاربردی تر می شود
              باز هم تشکر از زحمات شما
              دوست گرامی اگر به نحوه محاسبه پیووتها مراجعه کنید میبینید زمانها بر اساس تایم فریم 1 ساعته به دست میاد,از آنجایی که در تایم 4 ساعته هر کندل معرف زمان 4 ساعت هست پس در اون تایم فریم شما نمیتوید رمان رو دقیقتر براتون محاسبه کنه.

از تایم فریم 1 ساعته و پایینتر از آن استفاده کنید

پیروز باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط مهرداد نمایش پست ها
                دوست گرامی اگر به نحوه محاسبه پیووتها مراجعه کنید میبینید زمانها بر اساس تایم فریم 1 ساعته به دست میاد,از آنجایی که در تایم 4 ساعته هر کندل معرف زمان 4 ساعت هست پس در اون تایم فریم شما نمیتوید رمان رو دقیقتر براتون محاسبه کنه.

از تایم فریم 1 ساعته و پایینتر از آن استفاده کنید

پیروز باشید
                دوست عزیز تشکر از پاسخ شما
                آیا مبنای محاسبه در تایم های سالانه هم کندل های یک ساعته است؟ با توجه به اینکه روش ترید من بلند مدتی است بنظر می رسد تحلیل پیوت هاتی ماهانه باید حداقل تا تایم روزانه صحیح محاسبه شود حالا ببینیم جناب مهدی عزیز زحمت اضافه کردن تایم فصلی را می کشند که در تحلیل و ترید بلندمدت ارزشمند است

نظر

• با سلام و عرض ادب وضمن تشکراز تمامی اساتید بزرگوار بخاطر زحمات
                  میخواستم بدونم یک پی دی افی پاور پوینتی چیزی در مورد استفاده از این اندیکاتور نیست که ما آماتورها هم ازش استفتده کنیم ؟
                  من از اول تا آخر تاپیک رو خوندم ولی چیزی پیدا نکردم فقط یک آدرس نحوه محاسبات پیوت زمانی بود که ما رو اونجا هم راه ندادند.
                  ممنون از راهنماییتون

نظر

• نوشته اصلی توسط ffkknik نمایش پست ها
                    با سلام و عرض ادب وضمن تشکراز تمامی اساتید بزرگوار بخاطر زحمات
                    میخواستم بدونم یک پی دی افی پاور پوینتی چیزی در مورد استفاده از این اندیکاتور نیست که ما آماتورها هم ازش استفتده کنیم ؟
                    من از اول تا آخر تاپیک رو خوندم ولی چیزی پیدا نکردم فقط یک آدرس نحوه محاسبات پیوت زمانی بود که ما رو اونجا هم راه ندادند.
                    ممنون از راهنماییتون

ما کماکان منتظریم!

نظر

• با سلام به دوستان و دوست عزیزmda7عزیز بابت زحمت ایندیکتور که لطف کردند کد نویسی و در اختیار قرار دادن واقعا ممنونم
                      اما متاسفانه روی بعضی از چارتها یا هنگام شیفت روی تایمهای مختلف برای اپدیت شدن متاتریدر هنگ میکنه میشه لطفا بررسی کنید و نسخه اپدیت شده را لطف کنیدآپلود کنید ..در ضمن متای من آپدیت شده هست نمیدونم چرا اینطور میشه
                      پیشاپیش از لطفتون ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamgeorgio نمایش پست ها
                        با سلام به دوستان و دوست عزیزmda7عزیز بابت زحمت ایندیکتور که لطف کردند کد نویسی و در اختیار قرار دادن واقعا ممنونم
                        اما متاسفانه روی بعضی از چارتها یا هنگام شیفت روی تایمهای مختلف برای اپدیت شدن متاتریدر هنگ میکنه میشه لطفا بررسی کنید و نسخه اپدیت شده را لطف کنیدآپلود کنید ..در ضمن متای من آپدیت شده هست نمیدونم چرا اینطور میشه
                        پیشاپیش از لطفتون ممنونم

قبل از ران کردن اندیکاتور همه تایم فریمهای چارت مربوطه رو لود کنید و تا اونجا که میتونید دیتای قبل رو بگیره بعد اندیکاتور ران بشه

احتمالا مشکل شما و باقی دوستانی که مشکل مشابه دارند ، نبود کندلهای کافی برای محاسبات در تایم فریم مربوطه هست
                        بزرگترین لذت در زندگی ، انجام دادن کاری ست که دیگران می گویند :
                        تو نمی توانی ... !
                        ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• از mda7 گرامی تشکر کامل دارم.
                          ممنون از ایشون که اطلاعات با ارزششون رو بدون هیچ چشم داشتی در اختیار دیگران قرار میدهند.
                          از این تایم به بعد من هم هر چی که به ذهنم برسه و در حیطه ی علمیم بگنجه و در حد توانم باشه برای بهتر شدن اندیکاتور ، دیگران و خودم انجام خواهم داد.

نظر

• Mda بسیار بسیار بخاطر قرار دادن فایل دانلود اندیکاتور ازتون ممنونم ببخشید من خیلی وقته که بخاطر مشغله کاری به انجمن سر نزدم سعیمو میکنم که تا اونجایی که میتونم تو بحث ها شرکت کنم ولی من خیلی آماتورم اگه صحبتی نداشتم به این خاطره

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2
                            ویرایش توسط tinask : https://www.traderha.com/member/15365-tinask در ساعت 05-29-2014, 06:46 PM

نظر

• واکنش طلا به پیوت ها.

قیمت به زیبایی جذب منطقه تراکم 2 پیوتی شد و سر زمانی مناسب پیوتی خودش رو به زیبایی به طرف پایین شلیک کرد

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
                                واکنش طلا به پیوت ها.

قیمت به زیبایی جذب منطقه تراکم 2 پیوتی شد و سر زمانی مناسب پیوتی خودش رو به زیبایی به طرف پایین شلیک کرد

میتونیم نتیجه بگیریم هنگامی قیمت و زمان دقیقا در یک نقطه به هم میرسند آن زمان ،زمان برگشت نمودار هست...

در زمان dts3 قیمت خودشو به دو ساپورت قوی ms3 و ws3 رسوند یعنی زمان و قیمت از یک جنس

آیا این هم جنسی باعث برگشت نمودار شد؟...نیاز به بررسی بیشتر دارد

نظر

پردازش ...
                                X