اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Early bird trading system

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با تشکر از استادم آقای حبل عاملی یک خواهش و یک سوال داشتم
    خواهشم اینه که موقعیت های ترید روزانه رو قرار بدید تا برای کسایی مثل من که تازه کار رو دارم در دمو شروع می*کنم جا بیوفته. به هر حال این تاپیک علاقه مندای خودشو داره و دوستایی که این روش رو دنبال می*کنن حتما استقبال می*کنن
    سوالم اینه که ممکنه حالتی اتفاق بیفته که بطور مثال پیوت مرکزی امروز پایینتر از پیوت مرکزی روز قبل هست ولی موینگها مسیر رو به بالا دارند و سطح قیمت هم بالای پیوت روزانه هست. در این حالت باز می*تونیم وارد معامله خريد بشيم (با توجه به اينكه پيون مركزي از روز قبل پايينتر قرار گرفته)
    ممنون

نظر

اينم عكسي از نمونه ي همين مسئله كه گفتم روي جفت ارز audusd

audusd.jpg

نظر

سلام
        در حال حاظر خودم نمیتونم موقعیت های لایو معاملاتی را قرار بدم ، چون هر روز از 6:30 صبح که از خونه میرم سر کار ، ساعت 19 برمیگردم و شب تا دیر وقت روی یاد گرفتن و تمرین اکسپرت نویسی کار میکنم ( چون میخوام اگه بتونم اکسپرت سیستم را بنویسم ) . بعدشم که بچه نمیزاره بخوابیم و جونی برای 3:30 بیدار شدن نمیمونه . البته اگه عزیزی موقعیت های لایو معاملاتی این سیستم را در تاپیک قرار بده ، حتما بعد از ظهر ها روی نکات و شرایط اون موقعیت ها بحث میکنیم و یا این که روز ها بین ساعت 19:30 تا 21 روی موقعیت های مناسب همون روز کار میکنیم . البته این شرایط تا زمانی ادامه داره که یا اکسپرت سیستم را بنویسم و خیالم ازش راحت بشه ویا از پسش بر نیام و ولش کنم .

در مورد این سوال هم ، در چنین شرایطی این جفت ارز در طول سشن لندن روند صعودی داره و ترندش آپ هست ، ولی طبق سیستم چون نمیشه براش استاپ لاس تعریف کرد ، وارد معامله نمیشیم .
        ولی میتونید در چنین شرایطی طبق سیستم های معاملاتی دیگه در این جفت ارز بدنبال موقعیت های خرید باشید . ( البته همین هم بستگی به قدرت روند تشکیل شده داره . که تشخیص قدرت روند شکل گرفته هم باز برمیگرده به روابط ریاضی بین سطوح پیووت . البته اگه چند وقت شرایط بازار را در این سیستم دنبال کنید خودتون قلقش میاد دستتون )

تمپلیت پیشنهادی :
        تمپلیت
        ویرایش توسط Jabalameli : https://www.traderha.com/member/5764-jabalameli در ساعت 01-29-2013, 04:40 PM
        ورود به معامله با منطق انسانی
        خروج
        از معامله با احساس ماشینی
        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

مثل اینکه آدرس لینک تمپلیت خراب بود
          http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...9459108431.rar
          خروج
          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

پس ما منتظر اکسپرت سیستمتون هستیم

نظر

نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
              مثل اینکه آدرس لینک تمپلیت خراب بود
              http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...9459108431.rar
              سلام احمد رضا جان
              آقا این تمپلیت فکر کنم مشکل داره یه بار چکش می کنی؟
              تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

AUD/USD

1-پیوت مرکزی روزانه بالاتر از پیوت مرکزی روزانه روزقبل واقع است

2-قیمت بالاتر از مووینگ ها واقع است

3- مووینگ ها دارای شیب مثبت میباشند

4- قیمت بالای پیوت مرکزی روزانه واقع است

کلیه شرایط برای ورود به پوزیشن BUY برقراراست !

EUR/AUD

1- پیوت مرکزی روزانه پائین تر از پیوت مرکزی روزانه روز قبل واقع است

2- قیمت بالای پیوت مرکزی روزانه واقع است

شرایط برای ورود به پوزیشن فراهم نیست

نظر

نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                  سلام احمد رضا جان
                  آقا این تمپلیت فکر کنم مشکل داره یه بار چکش می کنی؟
                  سلام آیا تمپلاته درست هستش ؟تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen75 نمایش پست ها
                    سلام آیا تمپلاته درست هستش ؟تشکر
                    سلام
                    بله
                    مشکلش را بفرمایید تا بتونم کمک کنم
                    خروج
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط ali kiani نمایش پست ها
                      AUD/USD

1-پیوت مرکزی روزانه بالاتر از پیوت مرکزی روزانه روزقبل واقع است

2-قیمت بالاتر از مووینگ ها واقع است

3- مووینگ ها دارای شیب مثبت میباشند

4- قیمت بالای پیوت مرکزی روزانه واقع است

کلیه شرایط برای ورود به پوزیشن BUY برقراراست !

سلام جناب علی خانی عزیز

همینطور که در تصویر ملاحضه میفرمایید ، مووینگها از نظر ترتیب ( 270<200<120 ) ، اجازه ورود را ندادن ( یعنی ما فقط از پیووت روند را گرفتیم و مووینگها هنوز روند را تایید نکردن . و میبینیم که در طول سشن هم ، چه بر سر قیمت اومده
                      به همین سادگی

در ضمن چرا با اینکه هر دو از پلتفرم PCM استفاده میکنیم ولی ساعت شروع سشن هامون متفاوته ؟
                      لطفا از تمپلیت و اندیکاتور پست زیر استفاده کنین .
                      ممنون

ویرایش توسط Jabalameli : https://www.traderha.com/member/5764-jabalameli در ساعت 01-30-2013, 09:26 PM
                      خروج
                      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

آقاي جبل عاملي بنده كياني هستم!

زماني كه داشتم تصوير پست قبليم رو تهيه ميكردم نمودار چارت اكانت ريلم با حساب دمو فرق داشت ! كه تا حالا به اين موضوع برنخورده بودم و علتش رو هم نميدونم ! البته به پشتيباني pcm اطلاع دادم ولي هنوز خبري ازشون نشده ! درچارت دمو در ساعت 3:30 صبح به وقت تهران يا 0:0 gmt چند كندل از ساعت 0:0 چارت گذشته بود كه خيلي برام عجيب بود ! چند بار چارت رو رفرش كردم حتي پلتفرم رو دوباره run كردم ولي درست نشد!

در هر صورت از توجهتون ممنون !

نظر

اندیکاتور و تمپلیت مربوطه

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...5956636711.rar
                          خروج
                          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط ali kiani نمایش پست ها
                            آقاي جبل عاملي بنده كياني هستم!

زماني كه داشتم تصوير پست قبليم رو تهيه ميكردم نمودار چارت اكانت ريلم با حساب دمو فرق داشت ! كه تا حالا به اين موضوع برنخورده بودم و علتش رو هم نميدونم ! البته به پشتيباني pcm اطلاع دادم ولي هنوز خبري ازشون نشده ! درچارت دمو در ساعت 3:30 صبح به وقت تهران يا 0:0 gmt چند كندل از ساعت 0:0 چارت گذشته بود كه خيلي برام عجيب بود ! چند بار چارت رو رفرش كردم حتي پلتفرم رو دوباره run كردم ولي درست نشد!

در هر صورت از توجهتون ممنون !
                            برای حذف کندل 1 شنبه در دمو این تغییرات اعمال شده و در دمو دیگر کندل 1 شنبه وجود نداره برای استفاده از پیوت ها.

نظر

نوشته اصلی توسط hassan نمایش پست ها
                              برای حذف کندل 1 شنبه در دمو این تغییرات اعمال شده و در دمو دیگر کندل 1 شنبه وجود نداره برای استفاده از پیوت ها.
                              چه خبر خوبی . بسیار عالی ، انشاالله که در ریل هم اعمال بشه
                              چون اینطوری روزهای دوشنبه هم به روزهای معاملاتی سیستم اضافه میشن

جناب کیانی شرمنده ، بخاطر خستگی دقتم کم شده
                              خروج
                              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

AUD/USD :

به دلیل ترتیب قرار گرفتن مووینگ ها شرایط برای ورود به پوزیشن محیا نمیباشد !

EUR/AUD :

به نظر کلیه شرایط برای ورود به پوریشن buy فراهم است !

نظر

پردازش ...
                                X