اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش معاملاتی اسکوییز ترند ترید ( جان کارتر )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
    میدونید اون پول بک با مووینگ برای ورود به چه دردی می خوره؟ غیر از مناسب تر شدن r/r هر کی بگه به بلوغ قابل توجهی در بازار رسیده!
    برای خروج از پوزشن قبلی
    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
    account demo

نظر

نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
      برای خروج از پوزشن قبلی
      درود سامان با صفا

اون قبلی رو که با تغییر رنک میله به آبی تیره یا و یا خیلی دیرتر با نقطه آبی در bbsqueeze باید خارج میشدیم
      Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
        درود سامان با صفا

اون قبلی رو که با تغییر رنک میله به آبی تیره یا و یا خیلی دیرتر با نقطه آبی در bbsqueeze باید خارج میشدیم
        اره ببخشید حواسم نبود چون هنوز با این استراتژی زیاد تمرین نکردم حق با شماست من اشتباه کردم
        WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
        account demo

نظر

نوشته اصلی توسط PCM4X نمایش پست ها
          وقت بخیر

موقعیت فروش پوند دلار

اصابت به حد ضرر بر مبنای سطح 61 فیببوناچی.

-50 پیپ . برای تایمفریم یک ساعته حد ضرر معقولی بود.

حالا باید دید سیگنالهای سود ده چه مقداری سود میدهد.

لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

اینجا رو نگاه کنید اگر این استراتژی سیگنال نده ( یا وسط استراتژی باشه یا دیر متوجه بشیم) ولی بازار به راحتی حرکت دکنه سیاست این استراتژی چیست؟
            آقا یوسفی کجایی بابا ؟؟؟
            WE LOVE YOU , PCM

accuont real
            account demo

نظر

میدونید اون پول بک با مووینگ برای ورود به چه دردی می خوره؟ غیر از مناسب تر شدن r/r هر کی بگه به بلوغ قابل توجهی در بازار رسیده!
              سلام من فکر میکنم چون باید منتظر پول بک برای ورود بمونیم باعث میشه از ورود به حرکت هایی که عواملی غیر از تکنیکال داره و باعث حرکات هیجانی و شارپ میشه و در این حرکات احتمال استاپ خوردن زیاده جلوگیری کنه و فقط در حرکاتی که سیکل و روند مناسب داشته باشه وارد بشیم. میبخشید اگر نظر مبتدیانه هست. موفق باشید

نظر

بدلیل اینکه موینگهای با دوره کوتاه معمولا نقش روند داینامیک را دارند.وقتی قیمت روند رو شکست .معمولا برمیگرده تا در مراسم خاکسپاری اش شرکت کند.
                اقا نیما تو دوره تست واموزشیم.داریم درس پس میدیم.
                خیلی مخلصیم:حاج عباس
                مرنج ومرنجان

نظر

وقت بخیر

در معرفی روش جایی گفته نشده که اگر کراسی نبود تکلیف چیست!! همانطور که برای دوستان دیگر هم سوال پیش آمده!؟

باید بررسی کرد بعد از فروکش کردن روند و تغییر رنگ میله های bbsqueeze و میله های ttm-trend و خاموش شدن نقاط فایر اگر کراسی نبود ولی دوباره هر سه عامل برای پوزیشن مهیا شد

وارد شویم چه اتفاقی خواهد افتاد.

چارت نفت

نظر

یک آزمایش در تایمفریم 15miin

تارگت نزاشته بودم بالاتر بستم.

من به این سیستم خیلی خوشبین هستم .

نظر

نوشته اصلی توسط PCM4X نمایش پست ها
                      وقت بخیر

در معرفی روش جایی گفته نشده که اگر کراسی نبود تکلیف چیست!! همانطور که برای دوستان دیگر هم سوال پیش آمده!؟

باید بررسی کرد بعد از فروکش کردن روند و تغییر رنگ میله های bbsqueeze و میله های ttm-trend و خاموش شدن نقاط فایر اگر کراسی نبود ولی دوباره هر سه عامل برای پوزیشن مهیا شد

وارد شویم چه اتفاقی خواهد افتاد.

چارت نفت

شب همگی بخیر

فعلا تا 200 پیپ ...

نظر

روز بخیر

نفت وضعیتش اینچنین شد

شاخص هم کراس کرده و هر دو اندیکاتور در وضعیت خرید هستند.

دوستان یاری کنند تا اینشا الله با کمک هم ببینیم این روش کارکردش چجوریه .

جناب یوسفی کمتر به این فروم تشریف میاورند پس باید خودمان همت کنیم.

نظر

gbpusd

دو اندیکاتور تایید کردند کراس هم داریم.

حدضرر همونی که سازنده سیستم گفته و حد سود اول هم 127 فیبو.

نظر

سلام .ببخشید شما چرا 1.5620 سل نزدید.

نظر

توی اینترادی ترید که میک نیم بنظرم یک نیم نگاهی به سخنرانی ها یا گزارش های مهم داشته باشیم. Gbp
                              .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                              https://telegram.me/Cyclicalwaves
                              https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط nimati نمایش پست ها
                                سلام .ببخشید شما چرا 1.5620 سل نزدید.
                                وقتت بخیر دوست من

مووینگها خیلی چسبیده بودند به هم و ساعت ترید هم نبود .

توی اینترادی ترید که میک نیم بنظرم یک نیم نگاهی به سخنرانی ها یا گزارش های مهم داشته باشیم. Gbp
                                روز شما بخیر استاد

عامل انتخاب جفت ارز همین خبر بود! ممکنه که همین خبر باعث سود سریع و بهتری بشه.

نظر

پردازش ...
                                X