اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش معاملاتی اسکوییز ترند ترید ( جان کارتر )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با سلام :
    ضمن تشکر
    مطلبی که ضمن بررسی کوتاه پی بردم این است که فرمودید اگر یکی از 3 مورد اتفاق بی افتد از پوزیشن خارج میشویم .حال اگر طی یک روند بلند مدت یکبار خارج شدیم و موینگ ها دیگر کراس نکردند چگونه میتوانیم مجدد وارد شویم ؟
    سوال دوم اگر پس از کراس دو مووینگ قیمت تا چند کندل برنگردد تا مووینگ 8 را تاچ کند وسپس برگشت ایا محاز به پوزیشن گیری هستیم ؟منظورم این است که اگر فاصله کراس و تاچ مووینگ 8 زیاد باشد ایا پوزیشن گرفتن درست است؟
    متشکرم
    زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

سلام
      با اجازه از آقا سعید
      برای ..... کردن برخی از موارد ورود به نظر من به چند نکته مثل همیشه باید رعایت شود :
      اول :تحلیل کنیم که قرار این هفته چارت صعودی است یا نزولی و یا خنثی؟
      دوم :محدوده ساپورت و حمایت رو بکشیم(پیوت لاینها)
      سوم: از روش تریدری آقا نیما جهت حرکت روزانه رو مشحص کنیم
      چهارم: قبل از خروج از پوزشن از استراتژی کارتر و یا برعکس از روش تریدری آقا نیما مچ کنیم بعد تصمیم بگیریم که پوزشن رو نگه داریم یا ببندیم
      تا استادان نظرشان چی باشد
      WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
      account demo

نظر

درود بر سعید یوسفی باصفا

درود بر همگی رفقا

من این موقعیت رو میخواستم در موردش بدونم که:

تقطه ورود درسته؟

حد ضرر درسته؟

حد سود 127% فیبو رو از کجا باید بگیرم: با این یه تیکه هنوز نتونستم ارتباط خوبی برقرار کنم.

میشه لطفا توضیح بدید؟ چون روی تصاویر که قرار دادین نقطه شروع فیبو برای حد سودها بر اساس فیبو معلوم نیست

برقرار و پایدار باشید
        Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
          سلام
          با اجازه از آقا سعید
          برای ..... کردن برخی از موارد ورود به نظر من به چند نکته مثل همیشه باید رعایت شود :
          اول :تحلیل کنیم که قرار این هفته چارت صعودی است یا نزولی و یا خنثی؟
          دوم :محدوده ساپورت و حمایت رو بکشیم(پیوت لاینها)
          سوم: از روش تریدری آقا نیما جهت حرکت روزانه رو مشحص کنیم
          چهارم: قبل از خروج از پوزشن از استراتژی کارتر و یا برعکس از روش تریدری آقا نیما مچ کنیم بعد تصمیم بگیریم که پوزشن رو نگه داریم یا ببندیم
          تا استادان نظرشان چی باشد

بنظرم این سیستم رو مستقل ببینید بعد که تسلط کافی پیدا کردید به فکر ترکیب با استراتژی های پیوتی برای محاسبه استاپ و تی پی باشید.
          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
          https://telegram.me/Cyclicalwaves
          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

سعید خان با سلام
            با تشکر از اشتراک گذاری روش شخصییتان با بقیه دوستان
            لطفا نظرتان را در مورد این پوزیشن اعلام فرمایید.

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 08-07-2012, 09:55 AM
            مرنج ومرنجان

نظر

درود بر شما دوست گرامیgoldanalystلطفا این تصاویر رو در حد همون روز بزرگنمایی بکنید تا قابلیت تشخیص بالاتر بره.سپاساگزارم
              Think / Act / Enjoy

نظر

gbpusd h1

وقت بخیر

موقعیت فروش پوند دلار

لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

GBPJPY

sell

ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 08-06-2012, 04:50 PM
                  Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط PCM4X نمایش پست ها
                    وقت بخیر

موقعیت فروش پوند دلار

یک سوال :
                    به قول آقا نیما برده ابزار نشیم بلکه ابزار رو به بردگی بگیریم من اینجا دو دل شدم چون موج اخر صعودی است و حالا در ریترس است در 61% ریترس و فرسایشی پایین آمده پس احتمال صعودی شدن است پس آیا باید این استراتژی رو در این موقیعت باید وارد فروش شیم ؟؟؟؟؟ تحلیل صعودی است واستراتژی تریدری نزولی ؟؟چه باید کرد؟
                    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                    account demo

نظر

من فکر کنم یک تایم بالاتر پوند نگاه کنیم بد نباشه وقتی مشکوک هستیم 4 ساعته بی بی سل نداده .البته جناب یوسفی مسلط به سیستم هستن نظر ایشان مهمه.

نظر

میدونید اون پول بک با مووینگ برای ورود به چه دردی می خوره؟ غیر از مناسب تر شدن r/r هر کی بگه به بلوغ قابل توجهی در بازار رسیده!
                        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                        https://telegram.me/Cyclicalwaves
                        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                          بنظرم این سیستم رو مستقل ببینید بعد که تسلط کافی پیدا کردید به فکر ترکیب با استراتژی های پیوتی برای محاسبه استاپ و تی پی باشید.
                          نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
                          یک سوال :
                          به قول آقا نیما برده ابزار نشیم بلکه ابزار رو به بردگی بگیریم من اینجا دو دل شدم چون موج اخر صعودی است و حالا در ریترس است در 61% ریترس و فرسایشی پایین آمده پس احتمال صعودی شدن است پس آیا باید این استراتژی رو در این موقیعت باید وارد فروش شیم ؟؟؟؟؟ تحلیل صعودی است واستراتژی تریدری نزولی ؟؟چه باید کرد؟
                          سامان عزیز

ترکیبی از ابزارها و دیدگاههای مختلف به صورت طبیعی باعث بوجود آمدن شک و تردید در هر معامله خواهد شد.

چرا عده زیادی از تریدهای مجرب به جای تکیه بر تحلیل برای ورود به معاملات به روشهای معاملاتی رو میآورند؟ در پناه یک روش خوب بی نیاز از پیشبینی و پیشگویی بدنبال رشد سرمایه خودشان هستند با کمترین دغدغه ممکن.

نیمای عزیزمان اشاره کردند

روش را مستقل ببینید و کارایی آنرا محک زنید و بخشی از این کارایی میزان ضرریست که میتواند به شما وارد کند.

با تسلط به روش بعد ها میتوانید به طرق مختلف از تجربیاتتان با این روش (یا هر روش دیگری)استفاده کنید. مثلا از ورودهایش برای تریگر ،از آلارمهای خروجش برای خروج (حتی برای ورود) در روش خودتان استفاده کنید.

در این روش آنچه مرا کنجکاو کرده ، خروج از معاملات است که به نظر میاید جوریست که اجازه نمیدهد پوزیشن ها خیلی در ضرر بمانند.

نظر

سلام
                            آقا یوسفی اگر محبت کنند و کمی بیشتر وقت بزارند تا این تاپیک به یک مرحله ایدآل برساند بزرگواری کردند
                            و نکات فیلد شدن ها استراتژی رو بازگو کنند البته با اشتباهات ما این امر پیدا خواهد شد ولی زمانبر خواهد بود.
                            (به گروه آقا یوسفی و آقا سعید موزنی عزیز کاملا" واقفم که ایده ها نامبر وان در تریدری دارند استراتژی استارت ایشان خیلی دید بازار رو برام باز کردند از اینجا از سعید موزنی عزیز واقعا" ممنونم)
                            شادی سراسر وجودتان عزیزان
                            ویرایش توسط saman51 : https://www.traderha.com/member/3847-saman51 در ساعت 08-06-2012, 07:08 PM
                            WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                            account demo

نظر

عصر بخیر
                              موقعیت روی استرالیا/ ین

http://
                              مرنج ومرنجان

نظر

نوشته اصلی توسط asbehzad نمایش پست ها
                                عصر بخیر
                                موقعیت روی استرالیا/ ین

http://
                                بزرگوار
                                اندیکاتورها دو تاست که باید نصب بشه و در تمپلیت ران بشه.

چارت شما میله ایست در حالی که اندیکاتور ttm-trend با محاسبه خاصی رنگ میله ها را عوض میکند که جدا از مسئله صعودی یا نزولی بودن میله هاست.

تغییر رنگ میله ها از آبی به قرمز یا بالعکس یکی از آلارمهای خروج است.

نظر

پردازش ...
                                X